Jump to content

[Επίσημο] Qtek 2020i


fnwokke
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ολεεεε και εγω πιστευω μεσα στην βδομαδα που μας ερχεται θα ειμαι ενας κατοχος Qtek 2020i!!!Oλεεεεεε...

 

Μπραβο παιδια μου ανεβασατε το ηθικο...οσον αφορα την χρησιμοτητα και ποσο καλα αντεπεξερχεται στις απαιτησεις σου!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πια μετα απο 3 χρονια χρησης PPC δεν παω αλλου.Απλα οταν ερθει η ωρα παιρνω ενα καλυτερο πχ. Qtek 9000...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ακουστε περιπτωση :

 

Ξεκινησα πριν απο 1 μηνα την αγορα του coolcamera της ATEKsoft.Mου ηρθαν τα χαρτια σπιτι και την επομενη μερα εκανα καταθεση σε λογαριασμο τους στην Γενικη τραπεζα οπως μου υπεδειξαν.Πηρα την αποδειξη και περιμενα.Μια βδομαδα μετα τους εστειλα mail Να δω τι γινεται και μου λενε οτι δεν εχουν λαβει ειδοποιηση ακομα.Μεχρι και εχθες μου λενε το ιδιο πραγμα εχοντας στειλει μαζι 4(!!:mad: ) φορες την αποδειξη καταθεσης στην τραπεζα και εχοντας επαναλαβει πολλες φορες τα στοιχεια μου και αυτα του λογαριασμου.Το προγραμμα το εχω τελικα απο σημερα στις 17:00 αλλα οχι επειδη μου το εδωσαν αυτοι:rolleyes: .Εστω και ετσι το εχω (επιτελους!).Οποιος αλλος θελει να απολαμβανει 25 καρε στο βιντεο και χρηση του κινητου ως webcam ας στειλει το email του με PM να αποκτησει.

 

Απο εκδικηση και μονο!!Στο επομενο γραμμα που θα τους στειλω θα το αναφερω κιολας!!:!:

Link to comment
Share on other sites

ti games exete valei sto 2020i? peite kai kanena xrisimo programma na katevaso !!:)

 

σαν must προγραμματα εχω βαλει

ilauncher 3, pocketbreeze, weatherpanel, egress,kg plugin,spb backup

ακομα εχω τα

world info, tcmp,pocket earth,

 

απο παιχνιδια εχω

virtual pool,atomic cannon, trivia machine, trivia persuit, links, sangai

 

ψαξε για αυτα στο net να δεις τι κανει το καθενα και αν σε καλυπτει:)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

apo games exo vrei ki ego arketa alla einai terastia kai me thn pstn pou exo akoma den leei na ta katevaso !! tha pao gia dsl mes sthn vdomada gia na mporo na katevazo !!:)
Link to comment
Share on other sites

Re paidia molis epiasa sta xeria mou ena qtek 2020i kai den mporw oute kan na to kleisw!..:wacko: :wacko:

 

- Kleinei? Svinei diladi to tilefwno teleiws?(anagkazomai kai vgazw tin mpataria..)

- Oi efarmoges kleinoun me kapoia epilogi eksodos as poume i mono apo ta trexonta programmata tis mnimis?:(

Vasika auta!..

 

[Prwin Series 60 user!!]

Link to comment
Share on other sites

apo games exo vrei ki ego arketa alla einai terastia kai me thn pstn pou exo akoma den leei na ta katevaso !! tha pao gia dsl mes sthn vdomada gia na mporo na katevazo !!:)

 

τοτε κρατα την ορεξη σου μεχρι τοτε, κανε λιστα και περιμενε!

 

 

φιλε arailos με το 2020i εχεις πολυ δρομο μπροστα σου, ψαξτο λιγο και πειραματισου και διαβασε και τις προηγουμενες σελιδες αυτης εδω της κουβεντας και θα μαθεις πολλα

οχι το τηλεφωνο που κρατας στα χερια σου δεν κλεινει ποτε! πανω αριστερα εχει ενα κουμπι power που ουσιαστικα σβηνει την οθονη αυτο και τιποτα αλλο.

εχει 2 μπαταριες μια για να λειτουργει και να το χειριζεσαι και μια δευτερη backup που κρατα ολες τις ρυθμισεις, ξεμενεις πρωτα απο την κυρια και αν δεν το φορτισεις συντομα ξεμενεις και απο την backup και τοτε χανεις τα παντα! ολα τα προγραμματα οπως αυτα του pc εχουν επιλογη exit,ψαξου λιγο ειναι εργαλειο αλλα θελει υπομονη!:)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυριο το πρωι το πολυ μεχρι το μεσημερι θα το εχω στα χερια μου...!!!:D :D :D

Αντε να δουμε...ανυπομονω να ερθει η στιγμη!!!

 

:cry: :( Αλλα θα πρεπει να το φορτισω πρωτα!!!:( :cry:

 

Να ρωτησω κατι???

 

@71SPYROS αν τελειωσει η πρωτη η μπαταρια και το κλεισω...θα τελειωσει και η εφεδρικη μετα απο 20-30 λεπτα...???!!!Δεν νομιζω...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
οχι Δημητρη λιγωτερο ειναι,γυρω στις 5 ωρες απο οτι ξερω,μακαρι να κραταγε 3 μερες,τοσο κραταει σχεδον η κανονικη μονο αναμονη
Link to comment
Share on other sites

οχι Δημητρη λιγωτερο ειναι,γυρω στις 5 ωρες απο οτι ξερω,μακρι να κραταγε 3 μερες,τοσο κραταει σχεδον η κανονικη μονο αναμονη

 

5 ωρες κλειστο κραταει η εφεδρικη ετσι αφου τελειωσει η κανονικη???Μονο τοσο?Αν ειναι ετσι ειναι μεγαλη μ@λ@κ!@...γτ μολις τελειωσει η μπαταρια πρεπει να εχεις το φορτιστη να το βαλεις να φορτισει αλλιως...ε και τι ειναι σωστο αυτο???ΜΕΓΑΛΟ μειονεκτημα...:cry: και ντροπη απο τις εταιριες που εκαναν ετσι τα ppc τους!!!Δεν το ξερα...λυπαμαι...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
5 ωρες κλειστο κραταει η εφεδρικη ετσι αφου τελειωσει η κανονικη???Μονο τοσο?Αν ειναι ετσι ειναι μεγαλη μ@λ@κ!@...γτ μολις τελειωσει η μπαταρια πρεπει να εχεις το φορτιστη να το βαλεις να φορτισει αλλιως...ε και τι ειναι σωστο αυτο???ΜΕΓΑΛΟ μειονεκτημα...:cry: και ντροπη απο τις εταιριες που εκαναν ετσι τα ppc τους!!!Δεν το ξερα...λυπαμαι...
5 ωρες εχει μεινει σε μενα μπορει να πας και πολυ περισοτερο αλλα δεν ξερω,για αυτο υπαρχουν και τα backup,σε 3 λεπτα εχουν ερθει ολα στη θεση του,βασικα αμα το φορτιζεις λιγο καθε βραδυ δεν υπαρχει κανενα προβλημα,δεν το βλεπω σαν κατι το τρομερο,βεβαια καλο θα ηταν να μην υπηρχε αλλα...
Link to comment
Share on other sites

5 ωρες κλειστο κραταει η εφεδρικη ετσι αφου τελειωσει η κανονικη???Μονο τοσο?Αν ειναι ετσι ειναι μεγαλη μ@λ@κ!@...γτ μολις τελειωσει η μπαταρια πρεπει να εχεις το φορτιστη να το βαλεις να φορτισει αλλιως...ε και τι ειναι σωστο αυτο???ΜΕΓΑΛΟ μειονεκτημα...:cry: και ντροπη απο τις εταιριες που εκαναν ετσι τα ppc τους!!!Δεν το ξερα...λυπαμαι...

 

Και που να δεις αλλα ppc αλλων εταιρειων. Που με το που τελειωσει η μπαταρια χανονται ολα. Εκτος αυτα που περιεχονται στην sd φυσικα.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

otan sou teleiosei h kanonikih mpataria mporeis na to exeis kleisto gia 76 ores !! h efedrikh mpataria tha krathsei guro sta 20-30 lepta an exeis to kinito anoixto !! episis h efedrikh xrhsimopoihtai se periptosh pou exeis to kinito xoris thn kuria mpataria pano gia na prostateush gia kapoia ora ta dedomena gia na mhn xathoun !!:) ( etsi elegan oi odhgies tou kinitou !!) kata poso isxuoun den xero !!

 

 

 

shmera tou parhgeila thikh apo to play247 !! elpizo na einai kalh !! aurio h methaurio tha thn exo !!:)

Link to comment
Share on other sites

otan sou teleiosei h kanonikih mpataria mporeis na to exeis kleisto gia 76 ores !! h efedrikh mpataria tha krathsei guro sta 20-30 lepta an exeis to kinito anoixto !! episis h efedrikh xrhsimopoihtai se periptosh pou exeis to kinito xoris thn kuria mpataria pano gia na prostateush gia kapoia ora ta dedomena gia na mhn xathoun !!:) ( etsi elegan oi odhgies tou kinitou !!) kata poso isxuoun den xero !!

 

 

 

shmera tou parhgeila thikh apo to play247 !! elpizo na einai kalh !! aurio h methaurio tha thn exo !!:)

 

 

Ισχυουν Το ειχα τεσταρει στο δικο μου 2020i.

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Ισχυουν Το ειχα τεσταρει στο δικο μου 2020i.

ok !! ara mia xara prostasia ton dedomenon exei !! episis mporei na mhn svhnei teleios alla an to valeis se flight mode kai meta pahseis to koumpaki power troei polu ligoterh mpataria (einai san na einai kleisto to kinito den pernei shma )

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι...η main battery ειναι στα 75% τωρα και η Backup battery ειναι στα 25%...δεν εχω βαλει τιποτα μεσα μονο αυτα που ειχε εξαρχης μεσα...!!!Αν η backup battery παει 0% θα χαθουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ???Η χανονται αυτα που εχεις βαλει εσυ μεσα???

 

Κατι τελευταιο...μαζι με την βαση εχει και ενα καλωδιο που το συνδεεις στην πριζα για να το φορτιζεις...αυτο ομως ειναι αλλιως και δεν ταιριαζει στην πριζα...!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εισαι σιγουρος για την backup;γιατι πρωτα τελειωνει η main και μετα αρχιζει η backup,αυτο το κανει στην αρχη αν ειναι καινουργιο,καινουργιο το πηρες; αν ναι φορτισε το 3-4 ωρες πρωτα,οταν λες δεν ταιριαζει τι εννοεις,στην μπριζα του τοιχου;αν ναι προφανως πηρες αγγλικο και δεν κανει για ελληνικες μπριζες
Link to comment
Share on other sites

sumfono me ton lagoudakis !! episis mhpos evgales thn kuria mpataria gia kapoia ora? kai adeiase h backup !! shmera mou irthe h thikh tou apo to play247!! oute mia mera den ekane an rthei !! einai polu orai!!
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος για την backup;γιατι πρωτα τελειωνει η main και μετα αρχιζει η backup,αυτο το κανει στην αρχη αν ειναι καινουργιο,καινουργιο το πηρες; αν ναι φορτισε το 3-4 ωρες πρωτα,οταν λες δεν ταιριαζει τι εννοεις,στην μπριζα του τοιχου;αν ναι προφανως πηρες αγγλικο και δεν κανει για ελληνικες μπριζες

 

Ναι στον τοιχο δεν ταιριαζει!!!Απο εξω το πηρα γι αυτο...σωστα ειπες!!!

 

Καλα τι μαρκουτσια εχουν οι Αγγλοι για πριζες???!!!:blink: :lol: :lol: :lol:

 

Ναι ειναι καινουργιο...γι αυτο ισως θα παω να παρω μια πριζα κανονικη(ελληνικη) απο το πλαισιο!!!

 

Να ρωτησω και κατι αλλο...για να φορτισει το βαζεις μαζι με την συσκευη επανω στην βαση η βγαζεις την μπαταρια και την φορτιζεις ξεχωριστα???

Βεβαια εχει και ενα αλλο μαρκουτσακι μικρο που το βαζεις το καλωδιο του φορτιστη απο την μια πλευρα και την αλλη στην συσκευη...ειναι για φορτιση αυτο???

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

ki emena apo agglia einai !! kai exo parei ena pragma pou mpainei apo mprosta ap tn fortisth kai vgainei kanonkh ellhnikh priza !! to kinito to vazeis etsi opos einai pano sthn vash kai fortizei !! den xreiazetai na vgaleis thn mpataria!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...