Jump to content

ασυρματο internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρηκα στο expansys μια ασυρματη καρτα δικτιου ( expansys.com/product.asp?code=107542 )

 

Αν την αγορασω θα πρεπει να εχω και λογαριασμο για το internet (απο την vodafone ,o2 η καποια αλλη εταιρια ?) η θα μπορω να μπαινω ...δωρεαν ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι βεβαια! Άλλο το ένα, άλλο το άλλο...

Θα μπορείς να συμμετέχεις σε ένα ήδη υπάρχων WLan σαν το http://www.awmn.gr.

Φιλικά...

Time is what keeps everything from happening at once.
Link to comment
Share on other sites

εγω ομως που θελω να μπαινω ιντερνετ απο το λαποτ μου χωρις καλωδια κ.τ.λ τι πρεπει να κανω ??

 

ειδα (δεν θυμαμε που) κατι για 3G καρτες αυτες κανουν ?? υπαρχουω μονο με συνδορμη η μπορω να πληρωσω με αλλο τροπο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναί, αυτές κάνουν. Συγκεκριμένα ξέρω ότι δίνει η Voda, αν έχεις διάθεση & φράγκα, πέρνα από ένα Voda-shop.
Time is what keeps everything from happening at once.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0/SN350257006194585 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Φίλε μην κάνεις τον κόπο να πας. Το έχω ψάξει. Σου πιάνουν τον κώλο και με τα δύο χέρια. Ψάχνουν για κορόιδα. Φαντάσου ότι ένα ΜΒ στοιχίζει περίπου ένα ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0/SN350257006194585 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Φίλε μην κάνεις τον κόπο να πας. Το έχω ψάξει. Σου πιάνουν τον κώλο και με τα δύο χέρια. Ψάχνουν για κορόιδα. Φαντάσου ότι ένα ΜΒ στοιχίζει περίπου ένα ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...