Jump to content

[Off-topic] Microsoft Windows 10


peritos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σασ παιδια εχω λαπτοπ με w10 σπασμενα (πριν ειχε 8 το λαπτοπ)και ολα καλα ως εδω αλλα τωρα μετα απο καμποσο καιρο μου βγαζει το μηνυμα : η αδεια χρησης των windows θα ληξει συντομα πρεπει να ενεργοποιησετε τα windows στις ρυθμισεις...επειτα παω στις ρυθμισεισ και ζηταει να αλλαξω κλειδι αλλα δεν ξερω πως και τι πρεπει να κανω
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδια εχω λαπτοπ με w10 σπασμενα (πριν ειχε 8 το λαπτοπ)και ολα καλα ως εδω αλλα τωρα μετα απο καμποσο καιρο μου βγαζει το μηνυμα : η αδεια χρησης των windows θα ληξει συντομα πρεπει να ενεργοποιησετε τα windows στις ρυθμισεις...επειτα παω στις ρυθμισεισ και ζηταει να αλλαξω κλειδι αλλα δεν ξερω πως και τι πρεπει να κανω

 

Και τι περιμένεις να σου πούμε;

 

Πώς να συνεχίσεις να έχεις σπασμένα Windows?

 

Sent from mTalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Και τι περιμένεις να σου πούμε;

 

Πώς να συνεχίσεις να έχεις σπασμένα Windows?

 

Sent from mTalk

 

εεμ τι ειναι αυτο το κλειδι και πως το αλλαζω ας πουμε??δεν τα εσπασα εγω ενας γνωστος μου εγω δεν ξερω απο pc

Link to comment
Share on other sites

εεμ τι ειναι αυτο το κλειδι και πως το αλλαζω ας πουμε??δεν τα εσπασα εγω ενας γνωστος μου εγω δεν ξερω απο pc

 

Ρώτα τον γνωστό σου τότε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ παιδια εχω λαπτοπ με w10 σπασμενα (πριν ειχε 8 το λαπτοπ)και ολα καλα ως εδω αλλα τωρα μετα απο καμποσο καιρο μου βγαζει το μηνυμα : η αδεια χρησης των windows θα ληξει συντομα πρεπει να ενεργοποιησετε τα windows στις ρυθμισεις...επειτα παω στις ρυθμισεισ και ζηταει να αλλαξω κλειδι αλλα δεν ξερω πως και τι πρεπει να κανω

 

εεμ τι ειναι αυτο το κλειδι και πως το αλλαζω ας πουμε??δεν τα εσπασα εγω ενας γνωστος μου εγω δεν ξερω απο pc

 

Με λιγα λογια θες να σου πουμε πως ακριβως να κλεψεις κατι ρε συ. Δε τα ρωτανε σε φορουμ ομως αυτα :) Συζητηση για πειρατικο λογισμικο, δεν νομιζω να επιτρεπεται! Καλυτερα ρωτησε τον γνωστο σου ή ψαξε στο google (google is your friend )

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...