Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από zip ή ΟΤΑ ?

 

Μέσω vpn,OTA δλδ

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε όλους έτσι έγινε παιδιά το μενού στα στατιστικά μπαταρίας? Δείχνει μόνο το %?

 

f58776185c36a467e30202c07c82aa71.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους έτσι έγινε παιδιά το μενού στα στατιστικά μπαταρίας? Δείχνει μόνο το %?

 

f58776185c36a467e30202c07c82aa71.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι κ σε μένα έτσι είναι!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ σε μένα έτσι είναι!

 

Οποτε το απλοποιησανε λιγακι. Καλο αυτο!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική δουλειά στο τελευταίο Open beta -_- με βλέπω για reset και να το ξαναπερναω. 411d00ca49d97ac59f11b90945c05197.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική δουλειά στο τελευταίο Open beta -_- με βλέπω για reset και να το ξαναπερναω. 411d00ca49d97ac59f11b90945c05197.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

 

Γι αυτό το λένε beta!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως από την αναβάθμιση από Android 6 που έκανα σε 7 και άργησα, πριν 2 μήνες έχω πολύ κατανάλωση μπαταρίας. Ενό έβγαζα την μέρα τώρα ούτε μέχρι απόγευμα δεν πάει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τη προχθεσινη stable 4.1.5 παντως εδω και μιαμιση ημερα, ολα δειχνουν να πηγαινουν ομορφα και η μπαταρια τα πηγαινει περιφημα οπως και πριν.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά τι κακογραμμενες εφαρμογές το messenger και το facebook!Εχθές ενώ το είχα στη φόρτιση μου έβγαλε μήνυμα πως το messenger καταναλώνει πολύ μπαταρία και ότι ήταν επιβεβλημένη η διακοπή του ενώ δεν την είχα ανοιχτή την εφαρμογή!Την διέγραψα κ αυτή κ το fb και βρήκα την ησυχία μου!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά τι κακογραμμενες εφαρμογές το messenger και το facebook!Εχθές ενώ το είχα στη φόρτιση μου έβγαλε μήνυμα πως το messenger καταναλώνει πολύ μπαταρία και ότι ήταν επιβεβλημένη η διακοπή του ενώ δεν την είχα ανοιχτή την εφαρμογή!Την διέγραψα κ αυτή κ το fb και βρήκα την ησυχία μου!

Με browser Opera το Facebook δουλεύει μια χαρά, δοκιμασε το

 

ONEPLUS 3T

Link to comment
Share on other sites

Με browser Opera το Facebook δουλεύει μια χαρά, δοκιμασε το

 

ONEPLUS 3T

 

Εννοείς χωρίς να έχω την εφαρμογή μέσα από browser!Εγώ τώρα μπαίνω από τον chrome

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο αισθητήρας που αναλαμβάνει να αλλάξει την φωτεινότητα καταναλώνει κάποιο ποσοστό ενέργειας αλλά ειδικά τώρα καλοκαίρι είναι δύσκολο να έχεις χειροκίνητη την φωτεινότητα

 

Βγαίνεις έξω στον δρόμο και οπωσδήποτε θέλει να είναι στο τέρμα για να βλέπεις

 

Μέσα στο σπίτι ειδικά εμένα που μ ενοχλεί το πολύ φως θέλω την οθόνη εντελώς σκοτεινή.

 

Αξίζει όλη αυτή η ταλαιπωρία να είσαι με τον slider πάνω κάτω για λίγο οικονομία παραπάνω;

 

Που μπορεί και να μην κανείς οικονομία γιατί έχω δουλεύω όλα μου τα τηλέφωνα προς το σκοτεινό δεν βάζω πολύ φωτεινότητα. Όποτε αν την έβαζα μόνιμα πχ στο 40% και δεν θα ήμουν ευχαριστημένος αλλά ίσως κατανάλωνε και παραπάνω αφού τον περισσότερο χρόνο κάτω από 40% θέλω να βλέπω

 

 

 

Έχεις απόλυτο δικιο. Αυτόματη και παλι αυτόματη!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δικιο. Αυτόματη και παλι αυτόματη!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sony Xperia Z2

Oneplus 3T

 

Σίγουρα είναι πιο βολικός απλά αναρωτιομουν αν καταναλώνει πολύ μπαταρία γτ είχα κάποια θέματα!Αλλά τελικά έσβησα fb και messenger και όλα οκ!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, θυμηστε μου λίγο, άμα είσαι root σε stable ενημερώσεις OTA κάνουμε κανονικά install;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, θυμηστε μου λίγο, άμα είσαι root σε stable ενημερώσεις OTA κάνουμε κανονικά install;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λογικά έχεις ξεκλειδώσει bootloader οπότε όχι, μόνο φουλ zip μπορείς να φλασαρεις

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κάποιος link να κατεβάσω την προηγούμενη έκδοση της gallery? Δεν παλεύεται που δεν έχω προεπισκόπηση των φωτο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς χωρίς να έχω την εφαρμογή μέσα από browser!Εγώ τώρα μπαίνω από τον chrome

Και με Chrome μια χαρά πρέπει να είσαι

 

ONEPLUS 3T

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις Nova Launcher με TeslaUnread .

Σιγά την απογοήτευση για τον stock Launcher.

 

Οχι ρε φιλε να μη βαλει τιποτα να δουλευει οπως πρεπει απο την μανα του το κινητο πρεπει να το παιρνεις να το ενεργοποιεις και να ξεκινας την χρηση του οχι να κανεις αλλαγες και πειραματα για τα προφανη ασε που δεν ειναι και φτηνο για κινεζικο.:)

Τα λεω με καλη προθεση ετσι?:):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Και με Chrome μια χαρά πρέπει να είσαι

 

ONEPLUS 3T

 

Απλά μωρέ επειδή έσβησα το messenger με το που θέλω να στείλω ένα μνμ με πετάει συνέχεια στο playstore για να το εγκαταστήσω (το messenger) και είναι σπαστικό! Υπάρχει άραγε κάποιος τρόπος να μην το πετάει αυτό κάθε φορά;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απλά μωρέ επειδή έσβησα το messenger με το που θέλω να στείλω ένα μνμ με πετάει συνέχεια στο playstore για να το εγκαταστήσω (το messenger) και είναι σπαστικό! Υπάρχει άραγε κάποιος τρόπος να μην το πετάει αυτό κάθε φορά;

Με το Opera δεν πετάει κάτι

 

ONEPLUS 3T

Link to comment
Share on other sites

Με το Opera δεν πετάει κάτι

 

ONEPLUS 3T

 

Α τέλεια θα τον κατεβάσω τότε!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε να μη βαλει τιποτα να δουλευει οπως πρεπει απο την μανα του το κινητο πρεπει να το παιρνεις να το ενεργοποιεις και να ξεκινας την χρηση του οχι να κανεις αλλαγες και πειραματα για τα προφανη ασε που δεν ειναι και φτηνο για κινεζικο.:)

Τα λεω με καλη προθεση ετσι?:):)

 

Δουλεύει από την μανα του το κινητό

Απλά ο καθένας το θέλει όπως του αρέσει

Το ότι δεν εμφανίζονται εικονίδια ειδοποιήσεων σε εφαρμογές σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι

Δεν είναι πρόβλημα. Ειναι καθαρά θέμα γούστου και χρηστικοτητας

Η συγκεκριμένη εταιρεία κρίνει ότι δεν πρέπει να έχει αυτές τις ειδοποιήσεις από default

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει από την μανα του το κινητό

Απλά ο καθένας το θέλει όπως του αρέσει

Το ότι δεν εμφανίζονται εικονίδια ειδοποιήσεων σε εφαρμογές σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι

Δεν είναι πρόβλημα. Ειναι καθαρά θέμα γούστου και χρηστικοτητας

Η συγκεκριμένη εταιρεία κρίνει ότι δεν πρέπει να έχει αυτές τις ειδοποιήσεις από default

Αφού λες είναι καθαρά θέμα γούστου, θα έπρεπε να υπάρχει η επιλογή εικονιδίων ή όχι, μην τους δικαιολογείς, εμένα δεν μ ενοχλεί και τόσο, αλλά θα ήθελα να βγάζει αριθμούς

 

ONEPLUS 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...