Jump to content

Umi Plus


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι ομορφο παναθεματο.....

Οπως και τα Super και Max της ιδιας εταιρειας που εχω πιασει στα χερια μου και εχω τα καλυτερα να πω! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ημέρες θα το εχω στα χέρια μου αφου εχει ξεκινήσει το ταξίδι του απο την Κίνα οπότε θα σας πω εντυπώσεις αν και δεν ειναι για εμενα αλλα για συγγενικό μου πρόσωπο ,εγω σαν κάτοχος του umi super παντως μπορω να πω τα καλύτερα Edited by np91
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ημέρες θα το εχω στα χέρια μου αφου εχει ξεκινήσει το ταξίδι του απο την Κίνα οπότε θα σας πω εντυπώσεις αν και δεν ειναι για εμενα αλλα για συγγενικό μου πρόσωπο ,εγω σαν κάτοχος του umi super παντως μπορω να πω τα καλύτερα

Τι ROM έχει το δικό σου (έχει μισομεταφρασμένες κινέζικες εφαρμογές?).

Δηλαδή απευθύνονται στην αγγλόφωνη αγορά στα σοβαρά ή αποκλειστικά στην κινέζικη;

Link to comment
Share on other sites

Τι ROM έχει το δικό σου (έχει μισομεταφρασμένες κινέζικες εφαρμογές?).

Δηλαδή απευθύνονται στην αγγλόφωνη αγορά στα σοβαρά ή αποκλειστικά στην κινέζικη;

Εχει καθαρο android χωρις περιτες εφαρμογες μεσα με καθαρα Ελληνικα χωρις ουτε ενα κινεζικο ,σαν να αγοραζα κινητο απο αυτα που κυκλοφορουν στην Ελληνικη αγορα Edited by np91
Link to comment
Share on other sites

Εχει καθαρο android χωρις περιτες εφαρμογες μεσα με καθαρα Ελληνικα χωρις ουτε ενα κινεζικο ,σαν να αγοραζα κινητο απο αυτα που κυκλοφορουν στην Ελληνικη αγορα

 

Ωραία. Περιμένουμε εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

ψήνομαι και γω για το κινητο . Υπαρχει περιπτωση να βρουμε καμμια θήκη να του ταιριάζει η εστω μια silicon case ? Aυτη του umi touch λετε να ταιριαζει ? Edited by jimmy_nikea7
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου.Μήπως είναι κλειστό απο της ρυθμίσεις

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Οχι ειναι οκ απο τις ρυθμίσεις.

Αργει πολυ να με βρει και στο google maps εχει συνεχεια αναζήτηση και με βγαζει 300 μετρα μακρια απο εκει που ειμαι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

ημουν ετοιμος να το αγορασω απο ενα φιλο που το πηρε αλλα τελικα θα ξαναπροτιμησει samsung. Παρολα αυτα μου ειπε οτι το κινητο γενικα πεταει. Σημερα αναθεωρησα και σκεφτομαι παλι για το redmi note 4 καθως ενας φιλος μου ειπε οτι γενικα τα umi δεν εχουν αποδειχτει κ τα πιο σταθερα..

 

Αναμεσα στα 2 ποιο θα προτιμουσατε;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

ημουν ετοιμος να το αγορασω απο ενα φιλο που το πηρε αλλα τελικα θα ξαναπροτιμησει samsung. Παρολα αυτα μου ειπε οτι το κινητο γενικα πεταει. Σημερα αναθεωρησα και σκεφτομαι παλι για το redmi note 4 καθως ενας φιλος μου ειπε οτι γενικα τα umi δεν εχουν αποδειχτει κ τα πιο σταθερα..

 

Αναμεσα στα 2 ποιο θα προτιμουσατε;

Ανάμεσα από umi και xiaomi;

 

Εσύ τι θα προτιμουσες; Smart ή Mercedes;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ανάμεσα από umi και xiaomi;

 

Εσύ τι θα προτιμουσες; Smart ή Mercedes;

 

ναι αλλα πιο ειναι smart και πιο ειναι mercedes ;

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα πιο ειναι smart και πιο ειναι mercedes ;

 

χαχαχαχα Καλο !!!! Ειτε στα αστεια αν τοπες ειτε στα σοβαρα.:lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα

Στις 6 ημέρες χρήσης του PLUS και μπορώ να πω ότι είμαι υπέρ ευχαριστημένος

Παρά πολύ γρήγορο σε όλα χωρίς κανένα απολύτως κόλλημα

Ευχάριστη έκπληξη η μπαταρία του που κράτησε 2,5 μέρες με χρήση που έκανα και στα προηγούμενα κινητά μου και κρατούσαν 1 μέρα

Υποστηρίζει Β20 lte band wind(επιτέλους)

GPS μια χαρα δουλεύει,

πολυ μεγαλη βελτίωση στον ηχο του ακουστικού (σε σχεση με το super)

εναλλαγη 4g και στις 2 καρτες

καμερα αρκετα καλη (δεν εχω καλο μετρο σύγκρισης γιατι δεν ειχα ποτε ναυαρχίδα)

αρκετα στιβαρή κατασκευη, επεσε πανω σε σιδερένιο κουτι στην γωνια του και δεν επαθε τιποτα, ελπιζω απο βδομαδα να ερθει η θηκη που αγορασα!!

Επίσης η εταιρεία με ενημέρωσε ότι θα λάβει επίσημο android 7 το Δεκέμβριο

μονα παραπονα οτι το notification led αναβει μονο μια φορα και οτι δεν δεχετε διαφορετικο ηχο κλησης ανα καρτα sim

Γενικά πιστεύω ότι για την τιμη του είναι μια πάρα πολύ καλή επιλογη

αν θελετε να τσεκαρω κατι αλλο πειτε μου, γιατι δεν ξερω απο review

Edited by dimcats
Link to comment
Share on other sites

απο πιο site το πηρες φιλε;

σκεφτομουν το χαομι νοτε 4 αλλα η εληψη 800αρας μπαντας και επειδη ειμαι επαρχια με κανουν να σκεφτομαι και αλλα μοντελα.

ασε που στα χαομι χανεις τη μπαλα με τις διαφορες ρομ :mad:

 

εδω http://www.banggood.com/UMI-Plus-5_5-Inch-2_5D-4GB-RAM-32GB-ROM-MTK-Helio-P10-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1085030.html ειναι σε προπωληση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το τηλέφωνο για πείτε τίποτα;

Πως τα πάει η συσκευή από μπαταρία, κάμερα, GPS,bugs κτλ;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που έχετε το τηλέφωνο για πείτε τίποτα;

Πως τα πάει η συσκευή από μπαταρία, κάμερα, GPS,bugs κτλ;;;

Φιλε όλα άψογα στο τηλεφωνο παρτο χωρίς δεύτερη σκέψη το εχω 10 ημέρες και πετάει ( πριν ειχα το umi super τέλειο και αυτό )όσοι γράφουν γράφουν για προβλήματα στα umi η πιθανόν είχαν πριν χρονια καποιο της μάρκας που ισως ειχε παιδικές ασθένειες η αναπαράγουν κατι που διάβασαν χωρίς να εχουν πιασει στα χέρια του umi τουλάχιστον απο το super και μετα
Link to comment
Share on other sites

Φιλε όλα άψογα στο τηλεφωνο παρτο χωρίς δεύτερη σκέψη το εχω 10 ημέρες και πετάει ( πριν ειχα το umi super τέλειο και αυτό )όσοι γράφουν γράφουν για προβλήματα στα umi η πιθανόν είχαν πριν χρονια καποιο της μάρκας που ισως ειχε παιδικές ασθένειες η αναπαράγουν κατι που διάβασαν χωρίς να εχουν πιασει στα χέρια του umi τουλάχιστον απο το super και μετα

 

Φίλε από πιο μαγαζί το πήρες; και από τη μπαταρία εισαι ευχαριστημένος;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε από πιο μαγαζί το πήρες; και από τη μπαταρία εισαι ευχαριστημένος;
Απο banggod αλλα επειδη το εστειλαν με seyxelles post αργησα πολυ να παραλαβω οσο για την μπαταρια θηριο αλλα για αυτο ημουν σιγουρος απο το umi super που ειχα και ειχε την ιδια μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...