Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry


Spyweirdos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυκλοφόρησε η νέα beta έκδοση για curve + bold με κάποια bugs fixed και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αναβαθμίσω... Εσείς τι λέτε?

 

Download links :

 

8900

 

9000

Link to comment
Share on other sites

kseri kanenas kapoion na exei to blackberry 8707g gia na me voitheisi

 

δοκίμασε options-memory-mass storage mode on. ετσι θα το διαβάσει ο υπολογιστής σου και απλά κανεις drag and drop τα αρχεία που θέλεις

 

μπορείς να γράφεις στα ελληνικά, είναι και όρος του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά είναι κοινά στα blackberry. Κάνε αυτό που λέει ο hellsangel81 και θα το βλέπεις στον υπολογιστή σου σαν ένα usb stick για παράδειγμα.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

πεδεσ δεν σασ κανω πλακα δεν μου το εμφανιζει το κινιτο....(το κινιτι δεν εχει αποσπομενι καρτα μνηνησ μηπωσ γιαυτο)...εχω τοblackberry media sync στο pc μου αλα οταν τα σιχρονιζω μου λεει οτι το κινιτο μου δεν διαθετι το media sync....που μπωρω να το βρω για να το εγκαταστισω στο κινιτο μου
Link to comment
Share on other sites

αν τα κάνεις όλα σωστά τότε μπορεί να φταίει το λειτουργικό σου. δοκίμασε να βάλεις πάλι το os του κινητού σου. πληροφορίες θα βρείς στο faq.
Link to comment
Share on other sites

επιδει δεν κσερω πολλα στειλε μου πληροφοριεσ για το οs η πεσ μου που θα βρω πληροφοριεσ γιαυτο στα ελλινικα:(:(
Link to comment
Share on other sites

επιδει δεν κσερω πολλα στειλε μου πληροφοριεσ για το οs η πεσ μου που θα βρω πληροφοριεσ γιαυτο στα ελλινικα:(:(

 

δές στο blackberry FAQ εκεί έχει τα πάντα για upgrade συσκευής. απο που το κατεβάζεις πως το περνας κλπ

 

φίλε μου κάνε κάτι γιατί είναι κάπως δυσανάγνωστα αυτά που γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν την εγκατέστησα, γιατί το feedback που δίνουν εξακολουθεί να έχει προβλήματα με όλα σχεδόν τα apps. Μα καλά, τι update είναι αυτό ρε γμτ?
Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν με περνουν τηλεφωνω δεν εμφανιζει τιποτα στιν οθονι (δηλαδη δεν διχνει οτι χτιπαει για να το σεικωσω ) πρεπει να κανω καπια ρυθμιση
Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν με περνουν τηλεφωνω δεν εμφανιζει τιποτα στιν οθονι (δηλαδη δεν διχνει οτι χτιπαει για να το σεικωσω ) πρεπει να κανω καπια ρυθμιση
.....δεν διχνει στι οθονι ποιοσ με περνει τιλεφωνω και ας τον εχω αποθηκευμενο στιν μνημη
Link to comment
Share on other sites

Δεν την εγκατέστησα, γιατί το feedback που δίνουν εξακολουθεί να έχει προβλήματα με όλα σχεδόν τα apps. Μα καλά, τι update είναι αυτό ρε γμτ?

 

....beta??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στους BBers, καλως σας βρηκα:lol:

Σημερα απεκτησα το BB Storm και ακομα το επεξεργαζομαι για να μαθω τις λειτουργιες του.

Τα περισσοτερα sticky τα εχω διαβασει και σιγα-σιγα θα περασω και εφαρμογες.

 

Μια ερωτηση σχετικα με το Ελληνικο Τ9...χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος, νομιζω οτι οπου διαβασα σχετικα reviews κ.α, ολοι ελεγαν για την ελλειψη του ελληνικου Τ9.

Εμενα γιατι εχει?:O

 

Να παραθεσω και το PIN μου :)

20ΕΑ4C11

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα υπάρχει. Μπορείς να γράψεις εκεί.

Το κινητό δενέχει ελληνικό Τ9. Έχει ελληνικό Suretype.

Άλλα λογια να αγαπιόμαστε δηλαδή. Το ίδιο πράγμα, άλλη ονομασία.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

To 8707 δεν παίζει ως mass storage device, δεν το βλέπεις ως αποθηκευτικό χώρο, δεν μπορείς να αποθηκεύσεις τίποτα έτσι.

 

Μόνο πολύ λίγα πράγματα, στη μνήμη του, που έχεις κατεβάσει από τον browser του ή έχεις λάβει με email (έχει 64mb μνήμης εκ των οποίων τα 16mb διαθέσιμα για αποθήκευση αν θυμάμαι καλά).

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζει κάρτες μνήμης αν δεν κάνω λάθος.

http://www.gsmarena.com/blackberry_8707v-1575.php

http://na.blackberry.com/eng/devices/archived/8707g.jsp#tab_tab_specs

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...