Jump to content

Samsung Galaxy S7 Duos


jimlost
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα.

Εχει κανεις στην κατοχη του το S7 η το S7 Edge σε Duos, και αν εχει τπτ διαφορες με το κανονικο...

Παιρνει κανονικα δυο sim και καρτα μνημης η εχει την μια υποδοχη της καρτας για να.επιλεξης καρτα η Sim???

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα..αν το γκουγκλαρεις παιρνεις αμεσα απαντηση!

Θα σου πω ομως επειδη εχω το s7 dual sim

Δυστυχως ή μια σιμ και καρτα μνημης ή δυο σιμ χωρις καρτας μνημης!

 

φίλε καλησπέρα.. θα ήθελα να ρώτησω κάτι σχετικά με το s7 dual sim..

Link to comment
Share on other sites

φίλε καλησπέρα.. θα ήθελα να ρώτησω κάτι σχετικά με το s7 dual sim..

 

Αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι ,τι ακριβώς θες να ρωτήσεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Παιδιά καλησπέρα, προσπαθώ να βγάλω άκρη για το S7 dual sim. Δεν μπορώ να βρω κάποιο video ή κείμενο που να εξηγεί ακριβώς τα settings όσον αφορά την dual sim χρήση. Μπορείς να διαλέγεις κάθε τηλεφώνημα από ποια sim θα γίνει? μπορείς να επιλεγεις και να αλλάζεις αναλόγως από ποια θα παίρνεις internet ? Μπορείς να επιλέξεις από ποια sim θα φύγει ένα SMS κατής το γραφεις η πρέπει να μπεις στα γενικά settings? Μπορείς να αποθήκευσης στην κάθε επαφή από ποια sim θα την καλεί? κλπ κλπ... παρακαλώ οποιος ξέρεις κάτι να βοηθήσει

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Ναι μπορείς να διαλέξεις κατά την κλήση ή να βάλεις από προεπιλογή από πια sim θα κάνεις το τηλεφώνημα. Το ίδιο και για τα sms. Θα επιλέξεις από τα settings πια sim θα έχεις για internet. Δεν μπορείς να ορίσεις στον κατάλογο από πια sim θα καλεί ο κάθε αριθμός. Τουλάχιστον δε το έχω βρει εγώ αν και το κοίταξα να σου απαντήσω (έκδοση 6.0.1)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω στους κατέχοντες άμα και η δύο sim έχουν την δυνατότητα για 3g - 4g. Δηλαδή όταν αλλάζω από την μια sim στην άλλη μπορώ και στης δύο να έχω 4g ?
Huawei Honor 3C (H30-U10) - B120 - unroot
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω στους κατέχοντες άμα και η δύο sim έχουν την δυνατότητα για 3g - 4g. Δηλαδή όταν αλλάζω από την μια sim στην άλλη μπορώ και στης δύο να έχω 4g ?

 

Απ´οσο ξερω μπορεις να εχεις στη μια sim 4g και στην αλλη max 3g.

Δεν γινεται ταυτοχρονα 4g και στις 2.

Ας επιβεβαιωσει κανενας κατοχος.

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Απ´οσο ξερω μπορεις να εχεις στη μια sim 4g και στην αλλη max 3g.

Δεν γινεται ταυτοχρονα 4g και στις 2.

Ας επιβεβαιωσει κανενας κατοχος.

 

Καλησπέρα,

 

δεν έχει ακριβώς νόημα έτσι όπως το γράφεις. Επιλέγεις ποια κάρτα θα σου παρέχει το ίντερνετ. Όποια κι αν επιλέξεις, έχει τη δυνατότητα να είναι είτε 3G είτε 4G.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Duos

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...