Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

you.gr=infoquest

 

Δεν αντιλεγω ομως το θελω σημερα...ισως παρω τηλεφωνο στην μαμα εταιρια να παω απο εκει...στα τζαμπο απεναντι θυμαμαι ειναι.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Κάποιος κάτοχος τους κινητού μπορεί να με ενημερώσει πως να αλλάξω τους ελάχιστους χαρακτήρες στα SMS; Μου δίνει 60 αντί για 160 που είναι κανονικά και χρεώνομαι διπλά μηνύματα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

https://www.minya.gr/index.php?route=product/product&path=107_95&product_id=997

 

Αξιζει το συγκεκριμενο τζαμι παιδια ; Σκεφτομαι να παρω σημερα το κινητο και ψαχνω να το αγορασω αμεσα

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Κάποιος κάτοχος τους κινητού μπορεί να με ενημερώσει πως να αλλάξω τους ελάχιστους χαρακτήρες στα SMS; Μου δίνει 60 αντί για 160 που είναι κανονικά και χρεώνομαι διπλά μηνύματα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Chomp sms στις επιλογές διάλεξε sms/strip accents & diacritics και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ για όποιον θέλει να δοκιμάσει μια άλλη εφαρμογή για φωτογραφίες.

Είναι η SnapdragonCamera. Για μένα έχει πολύ καλύτερη απόδοση και περισσότερες ρύθμισεις.

Στο αρχείο υπάρχει το zip για εγκατάσταση με recovery, αλλά και το apk.

Εγώ το έκανα μέσω recovery αν και νομίζω θα δουλέψει και η εγκατάσταση με το apk.

Sony Ericsson P800 - Sony Ericsson P990 - HTC P3300 - HTC KAISER - LG GT540 - LG Optimus 2X - Lenovo S939 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE
Link to comment
Share on other sites

Καμία θήκη από Amazon υπάρχει εκτός lenuo; μου έδωσαν τα χρήματα πίσω λόγω προβλήματος της θήκης...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται.

Ρυθμίσεις

Εφαρμογές συστήματος

Επαφές

Προβολή προτιμήσεων

Και κλείνεις το προβολή επαφών sim

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ για όποιον θέλει να δοκιμάσει μια άλλη εφαρμογή για φωτογραφίες.

Είναι η SnapdragonCamera. Για μένα έχει πολύ καλύτερη απόδοση και περισσότερες ρύθμισεις.

Στο αρχείο υπάρχει το zip για εγκατάσταση με recovery, αλλά και το apk.

Εγώ το έκανα μέσω recovery αν και νομίζω θα δουλέψει και η εγκατάσταση με το apk.

Μια χαρά δουλεύει και η εγκατάσταση με το apk.

Όντως νομίζω ότι τραβάει πιο ωραία χρώματα.

Αλλά έχει ανάλυση μέχρι 13mp ?

Το παράξενο είναι ότι στην ίδια φωτογραφία η snap με 13MP και η bacon με 16MP το μέγεθος της φωτογραφίας είναι μεγαλύτερο στην snap παρόλα τα λιγότερα MP.....

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα εγκατάσταση από recovery εάν κάνεις εγκατάσταση μονο το apk χάνεις μερικές ρυθμίσεις από το app
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει και η εγκατάσταση με το apk.

Όντως νομίζω ότι τραβάει πιο ωραία χρώματα.

Αλλά έχει ανάλυση μέχρι 13mp ?

Το παράξενο είναι ότι στην ίδια φωτογραφία η snap με 13MP και η bacon με 16MP το μέγεθος της φωτογραφίας είναι μεγαλύτερο στην snap παρόλα τα λιγότερα MP.....

 

Προφανώς θα κάνει μικρότερη συμπίεση

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα εγκατάσταση από recovery εάν κάνεις εγκατάσταση μονο το apk χάνεις μερικές ρυθμίσεις από το app

Υπάρχει τρόπος να την απεγκαταστησουμε μετά μέσω recovery;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

https://www.minya.gr/index.php?route=product/product&path=107_95&product_id=997

 

Αξιζει το συγκεκριμενο τζαμι παιδια ; Σκεφτομαι να παρω σημερα το κινητο και ψαχνω να το αγορασω αμεσα

 

Μια χαρα ειναι, τσιμπα το! το εχω εγω και καλυπτει ολη την προσοψη και εχει πολυ καλη λειτουργια, κανενα προβλημα ως τωρα. εχω παραγγειλει και απο Κινα αλλα στις 30 μερες θα χε φαει σιγουρα καμια ψιλη και θα ταν αργα...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα εγκατάσταση από recovery εάν κάνεις εγκατάσταση μονο το apk χάνεις μερικές ρυθμίσεις από το app

Θέλει να έχω περάσει twrp ?

Η μέσω υπολογιστή γίνεται ?

Προφανώς δεν είναι όπως στα MTK που μέσω recovery φλασάρεις ότι θες.

Sorry δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με φλασάρισματα σε snapdragon

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έψαξα και δεν υπάρχει πουθενά zip αρχείο για να απεγκαταστησουμε την snapdragon camera. Δεν ξέρω αν κάποιος ξέρει κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μολις το πηρα...χρειαζομαι αμεσα μια θηκη σιλικονης για να μην χαλασω την πλατη του.

 

Ειμαι απο θεσσαλονικη αν καποιος μπορει να βοηθησει ας μου στειλει ενα μηνυμα.

 

ευχαριστω και συγνωμη για το Οφ τοπικ!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Από stoucky.Gr

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

8.1.3.0 μόλις ξεκίνησε να κατεβαίνει...

 

Μια από τα ίδια και σε εμενα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έψαξα και δεν υπάρχει πουθενά zip αρχείο για να απεγκαταστησουμε την snapdragon camera. Δεν ξέρω αν κάποιος ξέρει κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι εννοείς?

Στην προηγούμενη σελίδα στο ποστ #2075 έχει δώσει link ο άνθρωπος

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Από stoucky.Gr

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τους πηρα τηλεφωνο δεν εχουν διαθεσιμη,βρηκα μια στους Αμπελοκηπους ( ολοκληρο ταξιδι)

https://www.minya.gr/index.php?route=product/product&path=107_76&product_id=1018

 

Τι λες για αυτην ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

8.1.3.0 μόλις ξεκίνησε να κατεβαίνει...

 

εγω την κατεβασα αλλα δεν την εβαλα ...τι ακριβως ειναι ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση κύριοι; η συσκευή όπως έρχεται έχει ελληνικά μέσα; ποια έκδοση έχει;

Ευχαριστώ

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...