Jump to content

Redmi Note 3 Pro (International edition)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω δεν ειμαι οφφ, απλα σου απαντω στην ερωτηση σου :p

 

Εχεις δικιο, δεν ειχα προσεξει οτι ειναι dual. Ολα ομως τα υπολοιπα ισχυουν. Οποτε μην το λεμε και ως καλυτερη επιλογη το ακριβοτερο και απο καθε αποψη κατωτερο (επεξεργαστης, ραμ, μπαταρια, πλαστικο σωμα) moto g4 plus. Μονο αν εχεις σε προτεραιοτητα τη καμερα ισως να αξιζει. Αλλα και παλι δεν ειναι κατι φοβερο σε καμερα... αν οντως θες καμερα καλυτερα να πας nexus 5x. ;) VFM για μενα απο αποψη καμερας και αρκετα καλα στημμενο που το χω δουλεψει. Απο εκει και περα ειναι και υποκειμενικο (πχ συμπαθεια προς καποια εταιρεια)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια καλή προσφορά από Ισπανία--δεν έχει τελωνείο--και με καλό δωράκι!!

Είναι από το geekbuying.com, κοιτάξτε εδώ http://www.geekbuying.com/item/ES-Stock-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-372167.html?utm_source=newsletter&utm_medium=EDM&utm_content=&utm_campaign=DMCAH_holiday_20170117

 

209€ έχει το Special edition στο Σκρουτζ......

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

oκ, ίσως εδώ να μην είναι η σωστή λίστα, αλλα κοιτάζοντας για το τηλέφωνο, βρήκα αυτή την νέα έκδοση.

Κανείς καμία άποψη??

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_493372.html?wid=4

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μια ερώτηση έχω.Αγόρασα πριν λίγες μέρες απο aliexpress 2 xiaomi redmi note 3 pro SE.Μου ήρθαν χθές με MIUI 7 και έκανα το update στην 8.0.5.0(MHRMIDG) Global Stable η οποία δεν έχει ελληνικά.Απ ότι είδα μέσα στα forum βγήκε και η έκδοση 8.1 η οποία έχει ελληνικά αλλά δεν μου βγάζει το update στο κινητό.Την κατέβασα στο κινητό και πάτησα choose update package αλλά δεν μου αναγνωρίζει το αρχείο.Υπάρχει περίπτωση να έχω ελληνικά στα κινητά χωρίς rootαρισμα με κάποιο σχετικά εύκολο τρόπο?Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει στην Ελλάδα το international? Ή είναι το απλό??

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Απο public/κωτσοβολο/you/cosmote ειναι σιγουρα το global και μαλιστα απο infoquest.

 

Απο skroutz αναλογα αν γραφει special edition που ειναι το global με την 800αρα (παραεισαγωγης βεβαια).

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι ξερω επισημα το global ειναι (152mm υψος)

Αυτό με τα ύψη, βάθη δε τα έχω αποστηθίσει ακόμη.........

Που το βρίσκουμε κ στα πόσα?

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα ύψη, βάθη δε τα έχω αποστηθίσει ακόμη.........

Που το βρίσκουμε κ στα πόσα?

 

Σου απαντησα.

Link to comment
Share on other sites

Σου απαντησα.

Πριν καν μπει το πόστ μου? Ε είσαι πιο γρήγορος κ απο τη σκιά σου :lol::lol:

 

Η ερώτηση του παπ@ρα της ημέρα? Ράδιο έχει?? :p :p

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Εχει. Και μαλιστα πιανει χωρις καν hands free (βεβαια οχι τοσο καλα οσο με συνδεδεμενο).

 

Τώρα που το κοιτάω, μόνο ο κοτσόβολος κ το you έχουν..... Ο κοτσόβολος το έχει μόνο στην 5,5 οθόνη.

Οπότε, αυτό μας κάνει?? ----> http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το κοιτάω, μόνο ο κοτσόβολος κ το you έχουν..... Ο κοτσόβολος το έχει μόνο στην 5,5 οθόνη.

Οπότε, αυτό μας κάνει?? ----> http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html

 

και εδω

....
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το κοιτάω, μόνο ο κοτσόβολος κ το you έχουν..... Ο κοτσόβολος το έχει μόνο στην 5,5 οθόνη.

Οπότε, αυτό μας κάνει?? ----> http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html

 

Τι εννοεις μονο 5.5 οθονη; Μηπως εχεις μπει σε λαθος thread και ψαχνεις το redmi 3s ?

 

Παντως αν ειναι να παρεις απο κινα κοιτα και το link απο skroutz που σου βαλα. Για 30 ευρω δεν ξερω αν αξιζει να το παρεις απ'εξω (συμπεριλαμβανομενου οτι υπαρχει και το ρισκο του τελωνειου)

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

και εδω

 

Εδώ δείχνει ότι μόνο ο Κοτσόβολος έχει την 5,5 έκδοση, οθόνης. Υπάρχει κ στο γιου το 5ιντσο .

Αυτό ακριβώς που έγραψα πιο πάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι εννοεις μονο 5.5 οθονη; Μηπως εχεις μπει σε λαθος thread και ψαχνεις το redmi 3s ?

 

Παντως αν ειναι να παρεις απο κινα κοιτα και το link απο skroutz που σου βαλα. Για 30 ευρω δεν ξερω αν αξιζει να το παρεις απ'εξω (συμπεριλαμβανομενου οτι υπαρχει και το ρισκο του τελωνειου)

Οχι σωστά τα ψάχνω. Μόνο ο Κοτσό το έχει το 5.5 στα 229.

Στο Σκρούτζ που μου έστειλες πάει 213 και.........ΕΧΕΙ Ελληνικά!!!!!!!! Με φοβίζει αυτό. Οι εκδόσεις με τα Ελληνικά εννοώ.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.εχω αγοράσει το note 3 Pro special edition εδώ ξκια 10 μέρες και οι συνομιλητές μου λένε ότι δεν με ακούνε καλά και με παράσιτα.Υπόψιν έχω την αγγλική έκδοση και δεν το έχω πειράξει καθόλου.ειχε κανείς το ίδιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δείχνει ότι μόνο ο Κοτσόβολος έχει την 5,5 έκδοση, οθόνης. Υπάρχει κ στο γιου το 5ιντσο .

Αυτό ακριβώς που έγραψα πιο πάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι σωστά τα ψάχνω. Μόνο ο Κοτσό το έχει το 5.5 στα 229.

Στο Σκρούτζ που μου έστειλες πάει 213 και.........ΕΧΕΙ Ελληνικά!!!!!!!! Με φοβίζει αυτό. Οι εκδόσεις με τα Ελληνικά εννοώ.

 

Δεν υπαρχει αλλη εκδοση περαν απο 5.5 ιντσες. Ειναι σαν να μου λες οτι ψαχνεις opel astra σε δικυκλο... :p Για αυτο σε ρωταω μηπως ψαχνεις αλλο. Το 5ιντσο που λες δεν ειναι το redmi note 3 pro αλλα το redmi 3s.

 

Εχουν ελληνικα γιατι μετα το τελευταιο update (8.1.1) υποστηριζει και την δικη μας γλωσσα.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος του κινητου και εχω 1 προβλημα

 

ψαχνω θηκη -ημερολογιο που να δουλευει το smart cover . καποιος ειπε πως το κινητο ειναι 152,5 και τα link δειχνουν 152

 

καμια ιδεα ???

Edited by pokopiko83
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

το κινητο εχει otg. Αλλα μοίς συνδεω φλασακι μου λεει ότι δεν το αναγνωριζει και πρεπει να το φορμαρω για να δουλεψει...

Ποιο είναι το πρόβλημα???

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

το κινητο εχει otg. Αλλα μοίς συνδεω φλασακι μου λεει ότι δεν το αναγνωριζει και πρεπει να το φορμαρω για να δουλεψει...

Ποιο είναι το πρόβλημα???

 

Σε τι μορφη το εχεις; (FAT32 ? )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγορασμενο από κωτσο, όποιος θέλει ινφο να μου πει.

Εγώ πάντως με otg το σεταρα και αυτό το κινητό.

 

Στάλθηκε από Redmi Note 3 Kate

Link to comment
Share on other sites

Σε μορφή ntfs....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

το fat32 το βλεπει κανονικα

αρα θεμα με ntfs???

γιατι????

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...