Jump to content

Redmi 3Χ


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3x-8212.php

 

Δεν βρήκα κάποιο θέμα για το συγκεκριμένο νέο τηλέφωνο της xiaomi, χαμηλού κόστους...

Επειδή έχω ένα για χρήση θεωρώ ότι αξίζει και τα χρήματα του αλλά και το δικό του Θέμα ;)

 

Περισσότερα εν καιρό...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το 3x δεν είναι η κινεζική εκδοχή του 3s; Υπάρχει λόγος να προτιμηθεί από το 3s;

My Hall of Fame: Motorola V360, Samsung E590 & F700.

6.3.28 Xiaomi R3 'IDO' - 2/16 - Gold-Black (custom) - Global Dev

7.6.08 Xiaomi RN4 'MIDO' - 3/32 - All Black - Global Stable

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσια ειναι ακριβως τα ιδια τηλεφωνα!Εχουν την ιδια ρομ και η διαφορα τους ειναι μονο και μονο στην σχεδιαση.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά ναι, απλά στο 3x έχει 2πλάσια μνήμη, 32 έναντι 16 και το δακτυλικο αποτύπωμα!!

 

Η πρώτη παρατήρηση πάντως είναι ότι η μπαταρία του δείχνει να είναι αστείρευτη!!!

Βέβαια προς έκπληξη μου η συσκευή είναι με miui 8, παντού ελληνικά (σε κάποια υπομενου έχει μόνο αγγλικά) πράγμα που σημαίνει ότι για όσους δεν θέλουν ή δεν ξέρουν να ξεκλειδώνουν / περνάνε ρομ (γενικά πειράματα) είναι ιδανικό!!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά ναι, απλά στο 3x έχει 2πλάσια μνήμη, 32 έναντι 16 και το δακτυλικο αποτύπωμα!!

 

Η πρώτη παρατήρηση πάντως είναι ότι η μπαταρία του δείχνει να είναι αστείρευτη!!!

Βέβαια προς έκπληξη μου η συσκευή είναι με miui 8, παντού ελληνικά (σε κάποια υπομενου έχει μόνο αγγλικά) πράγμα που σημαίνει ότι για όσους δεν θέλουν ή δεν ξέρουν να ξεκλειδώνουν / περνάνε ρομ (γενικά πειράματα) είναι ιδανικό!!!

 

Και τα 2 τηλεφωνα εχουν δακτυλικο αποτυπωμα.Επισης το 3s βγαινει σε 2 εκδοσεις μια με 2gb ram 16rom kai mia με 3gb ram 32 rom μπαταρια εχουν την ιδια πολυ καλη.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το είδα εδώ, http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8212&idPhone2=8150 για αυτό και τα σχολίασα...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το είδα εδώ, http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8212&idPhone2=8150 για αυτό και τα σχολίασα...

 

μαλλον γραφουν οτι θελουν στο gsmarena στο λεω επειδη το εχω

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φίλτατε... Πάντως είναι πολύ καλό!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Το πήρε κανείς τώρα τελευταία για να μας πει εντυπώσεις; Μου κάνει εντύπωση που όλοι προτιμούν το 3s με παρόμοια τιμή και 16άρα μνήμη.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε κανείς τώρα τελευταία για να μας πει εντυπώσεις; Μου κάνει εντύπωση που όλοι προτιμούν το 3s με παρόμοια τιμή και 16άρα μνήμη.

τα χουμε και τα 2 στο μαγαζί, το 3s υπερτερεί ελάχιστα σε αυτονομία, το 3x σε εμφάνιση, οι γωνίες το κάνουν κουκλί

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...