Jump to content

Sony Ericsson Z800


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι βέβαια το oteshop το έχει 436 .

Εγώ ελπίζω να πουλήσω το ρ910 σε παραπλήσια τιμή.

Το θέμα είναι αν αξίζει αυτή η αλλαγή .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι βέβαια το oteshop το έχει 436 .

Εγώ ελπίζω να πουλήσω το ρ910 σε παραπλήσια τιμή.

Το θέμα είναι αν αξίζει αυτή η αλλαγή .

αχ φιλε να μαθεις στη ζωη σου να διαβαζεις τα ψιλα :!: :lol: η τιμη που αναφερεις ειναι χωρις φ.π.α. :!: :!: κοιτα και λιγο πιο κατω τις απατεωνοσελιδες :lol: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχεις δίκιο στο θέμα τιμής αλλά δεν μου απάντησες αν αξίζει η αλλαγή ??
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχεις δίκιο στο θέμα τιμής αλλά δεν μου απάντησες αν αξίζει η αλλαγή ??

αν θελεις να αλλαξεις κατηγορια συσκευης με το να ζητας 3g υπηρεσιες ειναι 2 παντελως διαφορετικα πραγματα :!: :confused: αν δεν βιαζεσαι κτυπα ενα motorola V1150 σε κανα 2μηνο αν παλι θες κατι εδω και τωρα :p κτυπα samsung E720 η Z500 [ηρθαν μου φαινεται η ερχονται αμεσα] παντως Ζ800 δεν αξιζει τα φραγκα εκτος αν φαει αμεσα βουτα η τιμη :!: :rolleyes: [ηθελα κι εγω να το παρω αλλα το θεωρω κοροιδια και ηδη ξεπερασμενο :!: V3-V1150 και πασης Ελλαδος :lol: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

ξεπερασμενο δεν ειναι ακριβο ειναι.Εξαλλου μαζι με το Ε1000 της Μοτορολα ειναι τα μονα σε ελευθερη εκδοση χωρις λαιφ με μεγκαπιξελ καμερα.(Αν βεβαια θεωρησουμε οτι 6630 και 6680 ειναι σε αλλη κατηγορια των εξυπνων τηλεφωνων)

Απλα ειναι λιγο ακριβο.Το V800 παντως εχει 460-470 τελικη με δωρο bluetooth handsfree ths SE.

αν παντως καποιος θελει το συγκεκριμενο κινητο ας περιμενει μιας και τον Ιουλιο μαλλον θα ξεκινησει η ΚΟΣΜΟΤΕ το λανσαρισμα της τριτης γενιας και ισως δουμε καποια καλη προσφορα.ας ελπισουμε.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

ξεπερασμενο δεν ειναι ακριβο ειναι.Εξαλλου μαζι με το Ε1000 της Μοτορολα ειναι τα μονα σε ελευθερη εκδοση χωρις λαιφ με μεγκαπιξελ καμερα.(Αν βεβαια θεωρησουμε οτι 6630 και 6680 ειναι σε αλλη κατηγορια των εξυπνων τηλεφωνων)

Απλα ειναι λιγο ακριβο.Το V800 παντως εχει 460-470 τελικη με δωρο bluetooth handsfree ths SE.

αν παντως καποιος θελει το συγκεκριμενο κινητο ας περιμενει μιας και τον Ιουλιο μαλλον θα ξεκινησει η ΚΟΣΜΟΤΕ το λανσαρισμα της τριτης γενιας και ισως δουμε καποια καλη προσφορα.ας ελπισουμε.

το V800 που του προτεινεις κι αν ειναι χαρακιρι :!: το ειχα τεραστια προβληματα μεταγωγης απο 3g σε gsm :!: :lol: και πανω του το 3καταρατο [vodafone dead :lol: ] μενου :wacko:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως που το ειδα απο κοντα μου αρεσε.Νομιζα οτι ειχαν διορθωθει τα προβληματα στην εναλλαγη εδω στο Ζ1010 διορθωθηκε αυτο το προβλημα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
to e1000 file einai polu pio asxhmo kai polu pio a8leio enw to z800i einai tzami!!!!

 

Καταπληκτικά τα επιχειρήματα σου! Τι θα πει είναι τζάμι ενώ το άλλο έιναι άθλιο; Εγώ θεωρώ ομορφότερο και πολύ ανώτερο το Ε1000. Αρκεί και μόνο η οθόνη να κάνει τη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ηello guys!!Ηθελα να ρωτησω το Ζ800 ειναι το ιδιο ακριβως με το V800 εκτος του live ή υπαρχουν και αλλες διαφορες?Γιατι μπηκα σε ενα μαγαζι προχτες και μου ειπανε οτι δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο!!Ρωτησα τι εννοουνε και μου ειπανε οτι γενικα σε ολα υπερτερει το Z800 εναντι του V800,oπως καλυτερη καμερα και αλλα πολλα.Δεν το νομιζω,μαλλον δεν θα ξερανε!Εγω πιστευω οτι ειναι Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ τα ιδια με τη μονη διαφορα το live,εσεις τι λετε?Thank you!! :)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το Ζ800 βασιζεται στο v800.Μπορει να καναν κατι αλλαγες αλλα ειναι παραπλησιο μοντελο.Ειχα διαβασει οτι εχει καποιες διαφορες εκτος απο το λαιφ.Καλυτερα παρε το Ζ800 για να μπορεις να το δουλεψεις σε ολα τα δικτυα και χωρις λαιφ.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Ηello guys!!Ηθελα να ρωτησω το Ζ800 ειναι το ιδιο ακριβως με το V800 εκτος του live ή υπαρχουν και αλλες διαφορες?Γιατι μπηκα σε ενα μαγαζι προχτες και μου ειπανε οτι δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο!!Ρωτησα τι εννοουνε και μου ειπανε οτι γενικα σε ολα υπερτερει το Z800 εναντι του V800,oπως καλυτερη καμερα και αλλα πολλα.Δεν το νομιζω,μαλλον δεν θα ξερανε!Εγω πιστευω οτι ειναι Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ τα ιδια με τη μονη διαφορα το live,εσεις τι λετε?Thank you!! :)
οπως ακριβως στα ειπαν ειναι ;) εχει πολλες αλλαγες στο λειτουργικο και στο mp3 player οπως το mega-bass κ.λ.π. :!:μονο εξωτερικα μοιαζουν ;) κι εχουν λυθει επισης ολα τα bugs στο Ζ800 :!: οσο για την καμερα ειναι ακριβως η ιδια :!: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά το z800i πότε θα κυκλοφορήσει??δεν το έχω δει στο γερμανό ούτε σε vodafone shop..αν μπορει κάποιος να μου απαντήσει γιατί βιάζομαι να το πάρω..

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το z800i πότε θα κυκλοφορήσει??δεν το έχω δει στο γερμανό ούτε σε vodafone shop..αν μπορει κάποιος να μου απαντήσει γιατί βιάζομαι να το πάρω..

ευχαριστώ πολύ

 

Καταστήματα οτεshop και cosmote σίγουρα θα το βρεις. Σε καταστήματα vodafone δεν υπάρχει γιατί η vodafone έχει το v800 με vodafone menu.

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Μάλλον την γνώμη σας θέλω να αγοράσω το z800i αξίζει ή να περιμένω το nokia Ν70 ; Ξέρω ότι είναι διαφορετικά τηλέφωνα αλλά και τα δύο μου αρέσουν .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήρα πριν μία εβδομάδα το z800i από το Γερμανο με αναβάθμιση της cosmote σε εταιρικό πρόγραμμα. Το κίνητο για την κατηγορία του είναι πολύ καλό. Τιμή με φ.π.α. 432Ε. Το μόνο που μου κακοφάνηκε ήταν η μετάβαση από το smart Nokia 7610 σε ένα μη smart κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Καταστήματα οτεshop και cosmote σίγουρα θα το βρεις. Σε καταστήματα vodafone δεν υπάρχει γιατί η vodafone έχει το v800 με vodafone menu.

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι. Μάλλον την γνώμη σας θέλω να αγοράσω το z800i αξίζει ή να περιμένω το nokia Ν70 ; Ξέρω ότι είναι διαφορετικά τηλέφωνα αλλά και τα δύο μου αρέσουν .

 

koitaxe an mporeis na perimeneis to n7o tote sigoura to n70 an dn mporeis na perimeneis pare to z800. Omws kamia sxesi to ena me to allo. to n70 einai poli kalitero

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

koitaxe an mporeis na perimeneis to n7o tote sigoura to n70 an dn mporeis na perimeneis pare to z800. Omws kamia sxesi to ena me to allo. to n70 einai poli kalitero

 

Φίλε μου μπορώ να περιμένω απλά μου αρέσουν και τα δύο αν είχα χρήμματα θα αγόραζα και τα δύο. Νομίζω όμως ότι το z800i είναι πιο ολοκληρωμένο γιατί έχει και υπέρυθρες και είναι και πιο οικονομικό το μόνο αρνητικό για μένα αυτό το γνωστό κακό σήμα της sonyericsson που παίζει τρελά ειδικά σε περιοχές δύσκολες σαν την δικιά μου.Για το nokia εύχομαι να μην είναι ένα προβληματικό 6680

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Άσε το σήμα είναι όντως το γνωστό sonyericsson. Έχω στο 7610 μια καρτα cosmote και στο SE σύνδεση cosmote και έχω ακριβώς το μισό σήμα.

 

 

Ακριβώς αυτός είναι ο λόγος που σταμάτησα να αγοράζω sonyericsson. Φανταστείτε με το 630 μιλούσα και έκανε διακοπές σε σημείο να θέλεις να το σπάσεις και με το nokia 6670 μιλάω μια χαρά χωρίς πρόβλημα . Με cosmote πάντα.Τοσα χρόνια και δεν έχουν βελτιώσει το σήμα.Κατα τα άλλα είναι πολυ καλά τηλέφωνα τα sonyericsson.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Dn xerw gia ta pali s.e alla ta nea idika to 750 p katexw einai poli akrveis stis metriseis tou simatos tou k akoma me 1 grammi simatos mporw na kanw klisi kanonikotata xwris kan diakopes.enw me ta nokia p eixa ektos t oti edixnan oti eixan perissotero sima apoti stin pragmatikotita otan exei xamili lipsi 1-2 grammes dn tolmousa na kanw klisi

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
αναβαθμιση για το Ζ800 νεο firmwareR1ΑΒ. sta kata τοπους σερβις της Σ.Ε δωρεαν βελτιωνει κατα πολυ την καμερα η την απεικονιση ειδικα στο ζουμ και νομιζω οτι εχει και καλλιτερο σημα ας το ψαξει καποιος που ξερει καλλιτερα εγω αυτα ειδα:)
george_pol
Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

mia erwtisoula....enas filos mou edwse to kinito afto pou xei parei apo uk na to ksekleidwsw. exei kaneis idea gia kana programmataki pou mporw na xrisimopoiisw?

foot(noun): a useful tool to find furniture in the dark
Link to comment
Share on other sites

ti akribos theleis na ksekleidoseis;

 

ma na to ksekleidwsw na pairnei k alles kartes ektos apo vodafone uk....iparxei kana programmataki?

foot(noun): a useful tool to find furniture in the dark
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...