Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω:συμβαινει γενικα με τα 6680 η μονο με το δικο μου, οταν σβησει απο μπαταρια τη νυχτα να μη χτυπαει το ξυπνητηρι το πρωι. τι μλκια ειναι αυτη...δν το περιμενα απο τετοιο κινητο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

psa3e na breis h to "Xilisoft.3GP.Video.Converter" h to "ImTOO.3GP.Video.Converter".Sthn ousia einai ta idia!egw xrhshmopoio to 2o.Einai arketa kala kai eykola.

 

Kai mporeis na ta breis kai arketa eukola. To mono problima einai na ta breis full (toylaxiston prin 3 mines pou ta epsaxna, den eixa brei kanena se full kai free ekdosi).

 

Psaxse na breis to "SUPER", enas converter apo ta panta sta panta (sxedon :cool: )

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω:συμβαινει γενικα με τα 6680 η μονο με το δικο μου, οταν σβησει απο μπαταρια τη νυχτα να μη χτυπαει το ξυπνητηρι το πρωι. τι μλκια ειναι αυτη...δν το περιμενα απο τετοιο κινητο...

 

Opoiadipote siskeui oso exseligmani kai na nai thelei reyma gia na doulepsei. :cool:

 

Ama den exei mpataria, to kinito einai dead! (mexri na to fortiseis! :) )

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω:συμβαινει γενικα με τα 6680 η μονο με το δικο μου, οταν σβησει απο μπαταρια τη νυχτα να μη χτυπαει το ξυπνητηρι το πρωι. τι μλκια ειναι αυτη...δν το περιμενα απο τετοιο κινητο...

Einai psilo logiko!!!Den mou exei tyxei bebaia alla exw prose3ei pws ama kleisei to kin apo mpataria meta den anoigei me tpt (para mono otan to baleis sto reyma) opws kanoun alla kin(esto kai gia ligo).Opote mallwn trwei olh th mpataria kai ama kleisei den exei oute gia 3ypnhthri alla oute gia tpt mpataria... :(

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω:συμβαινει γενικα με τα 6680 η μονο με το δικο μου, οταν σβησει απο μπαταρια τη νυχτα να μη χτυπαει το ξυπνητηρι το πρωι. τι μλκια ειναι αυτη...δν το περιμενα απο τετοιο κινητο...

 

Οπως σου ειπανε και τα αλλα παιδια ναι λογικα και αναμενομενο ειναι χωρις μπαταρια να μην χτυπησει το ξυπνητηρι.

Αμα στο επιτραπεζιο ξυπνητηρι σου τελειωσει η μπαταρια θα χτυπησει;; ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου ειπανε και τα αλλα παιδια ναι λογικα και αναμενομενο ειναι χωρις μπαταρια να μην χτυπησει το ξυπνητηρι.

Αμα στο επιτραπεζιο ξυπνητηρι σου τελειωσει η μπαταρια θα χτυπησει;; ;)

 

 

Εμένα πάντως παιδιά μια νύχτα έκλεισε επειδή τέλειωσε η μπαταρία αλλά το πρωί το ξυπνητήρι χτύπησε κανονικά.Έπαθα πλάκα.Και σκέφτηκα:"Μα όλα τα έχει προβλέψει η ΝΟΚΙΑ"?Πολύ καλό.

Μου έτυχε με το 7610.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως παιδιά μια νύχτα έκλεισε επειδή τέλειωσε η μπαταρία αλλά το πρωί το ξυπνητήρι χτύπησε κανονικά.Έπαθα πλάκα.Και σκέφτηκα:"Μα όλα τα έχει προβλέψει η ΝΟΚΙΑ"?Πολύ καλό.

Μου έτυχε με το 7610.

 

Παιζει ρόλο το κινητό και (νομίζω) η έκδοση λειτουργικού. Άλλα κινητα κλεινουν απο μπαταρία και τα ξαναανοιγεις αμεσως και κρατανε λιγο ακομα και ξανακλεινουν και ξαναανοιγουν (ιδιως τα παλια, θυμαμε οταν εκλεινε το κινητο, μετα το ανοιγα και εκλεινε και το ξαναανοιγα και μπορουσα μεχρι και SMS να προλαβω να γραψω! :D :cool: )

 

Το 6630 μου αν κλεισει, δεν ανοιγει με τιποτα. Βεβαια αν το αφησεις μερικες ωρες, μετα ανοιγει αλλα για παρα πολυ λιγο. Αρα ειναι θεμα σχεδιασμού του κινητου και του τι κανει με την μπαταρια. Αν βρει το ξυπνητηρι εστω και λιγο μπαταρια να ξεκινησει το λειτουργικο και να αρχισει να χτυπαει, τοτε θα το κανει :)

Link to comment
Share on other sites

mia erotisi mono kai apantiste mou se parkalaw...

 

mporw na megaloso tin ixografisi apo 1:00 lepto pou einai? kata tin diarkeia klisis

 

Χρησιμοποιησε καποιες απο τις εφαρμογες που κυκλοφορουν:

Power Dictaphone ,call recorder,e-recorder κλπ ,κλπ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

file nervous 3ereis apo pou tha tes vro?

 

Που αλλου ,iphone-forum.org & irc :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούργιος στη σειρά Ν αφού πριν λίγες μέρες αγάρασα το 6680(4 μηνων μεταχειρισμένο).Το έχω φορτώσει με καμιά 20αριά φωτογραφιές και ούτε 5 βιντεάκια στην κάρτα.Έχω την 4.04.07 έκδοση και μερικές φορές κολλάει στα καλά καθούμενα και δεν κάνει τίποτα.Μερικές φορές το ανοιγοκλείνω και ξεκολλάει.Τι μπορεί να παίζει?Δεν έχω εγκαταστήσει ακόμα τίποτα από εφαρμογές!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω:συμβαινει γενικα με τα 6680 η μονο με το δικο μου, οταν σβησει απο μπαταρια τη νυχτα να μη χτυπαει το ξυπνητηρι το πρωι. τι μλκια ειναι αυτη...δν το περιμενα απο τετοιο κινητο...

 

Αν γινόταν το αντίθετο θα ειχαμε λύσει το ενεργειακο πρόβλημα του πλανήτη μας :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στην 4.04.07 έλεγε ότι διορθωνόταν το πρόβλημα που δεν δέχεται εισαγωγή κεφαλαίων στο "edit label" των επαφών, σωστά;

 

New features made to MCU SW v4.04.07:

 

- When a *#0000# is entered from the keypad, phone displays the software

version and product ID in a new way.

- 7-bit/Unicode character counter support for SMS.

- Upper case letters enabled in Phonebook edit label.- FDN - GPRS connections now allowed with *99# when added to FDN listt

 

 

Εγώ που την έβαλα, γιατί συνεχίζει να μη δέχεται κεφαλαία; Το δοκίμασε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να αυξομειώνω την ένταση ήχου των παιχνιδιών στο Nokia 6680???

απο τα options του παιχνιδιου

Link to comment
Share on other sites

Το Θέμα δεν είναι να κλείσω τελείως τον ήχο αλλά να τον χαμηλώσω.

Πάντως thanks για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ θεωρεις οτι τα παλιοτερα κινητα ειχαν λυσει το ενεργειακο προβλημα??

Απλα το θεωρω λιγο "ηλιθιο" για ενα κινητο 600 ευρώ να μν εξασφαλιζει ενα περιθωριο στο "κλεινω απο πολυ αδυναμη μπαταρια" και στο "επεσε το ρευμα". δν θα ηταν δυσκολη μια ρυθμιση που να κρατα ελαχιστη μπαταρια ωστε να μπορει να την ξοδεψει στην περιπτωση που το βραδυ πεφτει η μπαταρια, για να χτυπησει το ξυπνητηρι το πρωι. Και δν το βρισκω σκοπιμο να φορτωσει ολοκληρο το λειτουργικο για ενα ξυπνητηρι. Αδικαιολογητο κοστος σε μνημη.

Link to comment
Share on other sites

Δηλ θεωρεις οτι τα παλιοτερα κινητα ειχαν λυσει το ενεργειακο προβλημα??

Απλα το θεωρω λιγο "ηλιθιο" για ενα κινητο 600 ευρώ να μν εξασφαλιζει ενα περιθωριο στο "κλεινω απο πολυ αδυναμη μπαταρια" και στο "επεσε το ρευμα". δν θα ηταν δυσκολη μια ρυθμιση που να κρατα ελαχιστη μπαταρια ωστε να μπορει να την ξοδεψει στην περιπτωση που το βραδυ πεφτει η μπαταρια, για να χτυπησει το ξυπνητηρι το πρωι. Και δν το βρισκω σκοπιμο να φορτωσει ολοκληρο το λειτουργικο για ενα ξυπνητηρι. Αδικαιολογητο κοστος σε μνημη.

 

Einai thema sxediasmou toy leiroyrgikou, den nomizo na min ginetai, apla den to exoun kanei (ton logo aytoi ton xseroun :cool: ...)

Link to comment
Share on other sites

egw pali den to theoro katholoy ilithio , den den mporeis na to krineis to thlefono mono kai9 mono epeidi den xtipaei to ksipnitiri otan teliosei h mpataria , oso gia ta 600 eyro ta aksizei giati kanei polla alla apo to na xtipaei to ksipnitiri OTAN teliosei h mpataria , kai stin teliki ean den soy aresei na min to epernes ,

 

tha me peis tora oti ginomai epithetikos , nai den mporo na diavazo kai na vlepo na gemizei to forum me 10 kai post sto thema " giati to gam..... to 6680 den xtipaei to ksipnitiri otan teliosi i mpataria???? " oles oi syskeyes akoma kai aytes poy stoixizoyn polla lefta exoyn ta meionektimata toys , kai exoyme sinithisei na zoyme me ayta giati den mporoyme na kanoyme alliws .

κι εγω θα συμφωνησο με τον foti και θα πω αν θελεισ ξυπνητηρη πηγενε και παρε ενα στην ομονεια με 5 ευρω και αγορασε ενα απλο τηλεφωνο για να μιλασ θα σου ερθει πιο οικονομικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...