Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ...

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΛΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΧΘΗΚΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ BLUETOOTH ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ 6680ΜΟΥ ΕΠΑΘΕ BLACK OUT.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΙΟΣ.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΕΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΒΑΡΕΣΕ TILT

ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..????

FORMAT ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ?ΤΑ ΧΑΝΩ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ FORMAT..??

YΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΟΥΣ??

PLEASE HELP ME...:(

γραματοσειρα εε??για πηγαινε στο c/system/fonts και διεγραψε το αρχειο που εχει μεσα.αν δεν πιασει βαλε κανα antivirus και αν και αυτο δεν πιασει κανε φορματ.χανονται μονο της μνημης τηλεφ. τα αρχεια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γραματοσειρα εε??για πηγαινε στο c/system/fonts και διεγραψε το αρχειο που εχει μεσα.αν δεν πιασει βαλε κανα antivirus και αν και αυτο δεν πιασει κανε φορματ.χανονται μονο της μνημης τηλεφ. τα αρχεια

Το αρχειο που ειναι στα fonts δεν μπορω να το σβησω.

Format πως μπορω να κανω?:(

Link to comment
Share on other sites

Το αρχειο που ειναι στα fonts δεν μπορω να το σβησω.

Format πως μπορω να κανω?:(

μετονομασε το φακελο fonts και μετα σβησ'το. αν δε μετονομαζεται χρησιμοποιησε αυτο το εργαλειακι fontremover ;)

ναι, βεβαια ειναι κι αυτο :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

θα το αγοράσω καινούριο αύριο ή το αργότερο Δευτέρα.

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση για να το τσεκάρω αν την έχει ?

Θα είναι VFLive. Εχει κάποιος το ίδιο ?

Αξίζει ή όχι με VFLive ?

Πλεονεκτήματα - Μειονεκτήματα ?

 

Thanks.

 

gandrian@panafonet.gr

Link to comment
Share on other sites

αν εκανες λιγο search θα εβλεπες οτι δεν εχει διαφορα το live.

φιλικα, μην παρεξηγηθω :happy:

Link to comment
Share on other sites

Boitheia se parakalw

otan anigo to tilefono mou zita lock code. Epiase ena filos to tilefwno mou kai ebale 5 fores lathos kai tora otan grafo ton sosto kodiko mou grafeilock code entered incorrectly 5 times.Code will unblock in five minutes to dokimasa meta apo 10-15 lepta kai mou grafei to idio ti na kanw kapios pou 3erei..

 

eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

5.05

 

MHN PAREIS v live

 

Boitheia se parakalw

otan anigo to tilefono mou zita lock code. Epiase ena filos to tilefwno mou kai ebale 5 fores lathos kai tora otan grafo ton sosto kodiko mou grafeilock code entered incorrectly 5 times.Code will unblock in five minutes to dokimasa meta apo 10-15 lepta kai mou grafei to idio ti na kanw kapios pou 3erei..

 

eyxaristw

 

ase to thl anoixto gia κανα 5 λεπτο μετα δοκιμασε ξανα

ανοιχτο για 5 λεπτα;)

Link to comment
Share on other sites

5.05

 

MHN PAREIS v live

 

Φιλε gandrian να παρεις το 6680 σε vl, δεν εχει κανενα πλεονεκτημα αλλα ουτε μειονεκτημα!

 

LORD_DRAKE γιατι να μην παρει το Live?:wacko:

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα 350 ευρώ κυμαίνεται η τιμή του.

Έχει στερεοφωνικό ΜΡ3 και παίρνει ΜΡ3 ως ήχους κλήσεις.

 

Πώς μπορώ να κάνω ένα MP3 ήχο κλήσης?????

 

Ψάχνω , ψάχνω άλλα τίποτε!!!!

Technology Fun
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω ένα MP3 ήχο κλήσης?????

 

Ψάχνω , ψάχνω άλλα τίποτε!!!!

 

Θα το βαλεις στον φακελο Nokia/Sounds/Digital και μετα θα ειναι στις επιλογες σου μεσα απο το προφιλ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Boitheia se parakalw

otan anigo to tilefono mou zita lock code. Epiase ena filos to tilefwno mou kai ebale 5 fores lathos kai tora otan grafo ton sosto kodiko mou grafeilock code entered incorrectly 5 times.Code will unblock in five minutes to dokimasa meta apo 10-15 lepta kai mou grafei to idio ti na kanw kapios pou 3erei..

 

eyxaristw

εβαλες τον puk της sim; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο εχει φθηνυνει αρκετα και λεω να το τσιμπησω. Να ρωτηση σχετικα με την οθονη του λεει οτι ειναι Active matrix 262,144-color display (176 x 208 pixels) Ειναι καλη? Σε σύγκριση με του 6270 αν μπορουμε να κανουμε συγκριση. Α και προγραμματα, εφαρμογες χωρις ιους που μπορουμε να βρουμε? Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σκεφτομαι να αγορασω το 6680.Μια ερωτηση μονο 3d παιχνιδια java υποστηριζει?Γιατι εχα ενα 3230 κ δεν επαιζε τιποτα απο παιχνιδια αυτου του ειδους...
Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

εχω το 6680 και προσπαθω να βαλω ενα προγραμμα και μου λεει εγκατασταση απετυχε...το 6680 ειναι s60?mhpvw kai den tairiazei το προγρμμα που παω να βαλω για αυτο και ρωταω αν ειναι s60.
Link to comment
Share on other sites

εχω το 6680 και προσπαθω να βαλω ενα προγραμμα και μου λεει εγκατασταση απετυχε...το 6680 ειναι s60?mhpvw kai den tairiazei το προγρμμα που παω να βαλω για αυτο και ρωταω αν ειναι s60.

Ασφαλώς και είναι Series 60 το 6680.

Ποιο πρόγραμμα ήθελες να του εγκαταστήσεις ;Είχε επαρκή αποθηκευτικό χώρο στη μνήμη του τηλεφώνου ;

Link to comment
Share on other sites

εχει ρωτησει κανενας τι τιμες παιζουν για μετα/μενο? εγω στο ηρακλειο κρητης που ρωτησα μου το κρατανε 200.

 

 

Φίλε μου,εγώ προχθές το αγόρασα μεταχειρισμένο 290 ευρώ από Αθήνα και έχει υπόλοιπο εγγύησης 9 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλώς και είναι Series 60 το 6680.

Ποιο πρόγραμμα ήθελες να του εγκαταστήσεις ;Είχε επαρκή αποθηκευτικό χώρο στη μνήμη του τηλεφώνου ;

το elog tis pcyloc και μου λεει εγκατασταση απετυχε.δοκιμασ ανα περασω και αλλα προγραμματ και δεν τα περναει για αυτο και ρωτησα μηπως και δεν κατεβαζω τα σωστα,μηπως δεν ος 60.

 

η πλακα ειναι οτι δοκιμασα να το περασω το προγραμμα και στο 7610 που εχω και παλι μου λεει απετυχε.λετε να φταιει το pc suite??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφαρμογες και παιχνιδια αναζητω απεγνωσμενα αλλα πειτε μου που να ψαξω ωστε να ειναι ολες συγκεντρωμενες. Απο ορισμενα briefcase βρηκα μερικες. Αληθεια τα αρχεια .zip με παιχνιδια τα στλενω οπως ειναι στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα. Εγώ πήρα το κινητό (6681) ώς δώρο στον εαυτό μου για την γιορτή μου πρίν 5 ημέρες. Σε σχέση με το Qtec 8080 που είχα είναι η μέρα με την νύχτα. Ούτε κολήματα, ούτε μπαταρία που κρατάει με το ζόρι 20 ώρες, ούτε την μία μέρα να παίζει ο MP3 player και την άλλη να μην παίζει, όλα καλά. Στιβαρή κατασκευή, πολύ καλή οθόνη, εργονομικό πληκτρολόγιο, πολύ καλή φωτογραφική μηχανή για τα δεδομένα του κινητού. Είμαι πολύ ευχαριστημένος, και το αγόρασα απο τον Γερμανο 249 Ευρώ. Τώρα μένει να δοκιμάσω να εγκαταστήσω εφαρμογές κ.τ.λ. να δώ τι μπορεί να κάνει.

Αλήθεια ρε παιδιά πόσο σας κρατάει η μπαταρία?εμένα γυρω στις 2 μέρες με χρήση και έχω κανει και 2-3 κύκλους φορτηση - εκφόρτηση σωστή.είχα και ένα 6600 και ήξερα οτι δεν θα κρατούσε αρκετά ως Symbian smartphone αλλα περίμενα λίγο περισσοτερη αυτονομία.βέβαια έχω την φωτεινότητα λίγο πάνω από την μέση.παίζει καθόλου ρόλο και τα shortcuts που έχει στην αρχική οθόνη?γιατί έχω και ημερολόγιο και todo list. κατα τα αλλα είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφαρμογες και παιχνιδια αναζητω απεγνωσμενα αλλα πειτε μου που να ψαξω ωστε να ειναι ολες συγκεντρωμενες. Απο ορισμενα briefcase βρηκα μερικες. Αληθεια τα αρχεια .zip με παιχνιδια τα στλενω οπως ειναι στο κινητο?

Γίνε μέλος στο http://www.iphone-forum.org και θα έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις δωρεάν όσες εφαρμογές θέλεις.

 

Τα .zip αρχεία πρέπει να τα κάνεις πρώτα unzip με κάποιο ειδικό πρόγραμμα στον υπολογιστή και εν συνεχεία να τα στείλεις στο κινητό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία. Λέω να πάρω κ εγώ το 6680 και θα ήθελα, ως κάτοχοι του, να μου πείτε αν είσαστε ικανοποιημένοι κ αν αξίζει τον κόπο να το πάρω η προτείνετε κάτι άλλο;;;; :rolleyes: :D :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία. Λέω να πάρω κ εγώ το 6680 και θα ήθελα, ως κάτοχοι του, να μου πείτε αν είσαστε ικανοποιημένοι κ αν αξίζει τον κόπο να το πάρω η προτείνετε κάτι άλλο;;;; :rolleyes: :D :rolleyes:

Εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το κινητο,χωρις προβληματα,σταθερο λειτουργικο.Σου προτεινω να το αγορασεις αλλα θα σου ελεγα αν θα μπορουσες να θυσιασεις περισσοτερα χρηματα να παρεις το Ν70 που εχει ραδιοφωνο και 2 megapixes φωτογραφικη!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...