Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον μιλας για την προσοψη ,μπορεις να την αλλαξεις στην νοκια λοιπον. :)

Thx nervous..Παρουσιαστηκε νεο προβλημα τωρα,(γμτ,και ολα πηγαιναν τοσο καλα εδω και ενα 10ημερο που το εχω παρει)!Δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθει παλι..παταω ενα βιντεο να παιξει και ο real player δεν το παιζει..

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thx nervous..Παρουσιαστηκε νεο προβλημα τωρα,(γμτ,και ολα πηγαιναν τοσο καλα εδω και ενα 10ημερο που το εχω παρει)!Δεν θυμαμαι αν εχει αναφερθει παλι..παταω ενα βιντεο να παιξει και ο real player δεν το παιζει..

 

Τι βιντεο προσπαθεις να "παιξεις" ,3gp τραβηγμενο απο την καμερα του ?

 

---------------------------------------------------------------------

info

Το δικο μου 6680 το εχω αφησει στην νοκια για τσεκαρισμα διοτι απο την αρχη που το εχω δεν σταματαει η ενδειξη οτι φορτισε. Χρειαζοταν ή restart ή να δοκιμασω να κανω καποια κληση.

Επισης αφησα και την ελαττωματικη καρτα για αλλαγη. Για να δουμε ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

επειδη ζητηθηκε λιστα συμβατοτητας των παιχνιδιων N-gage με το 6680 την παραθετω εδω :

 

Working Games :

 

BOMBERMAN

FIFA 2004

MLB SLAM 2004

PUYO POP

RAYMAN 3

SONIC THE HEDGEHOG

SPLINTER CELL

POCKET KINGDOM OWN THE WORLD (not tested by me)

 

Games that didn't work at all :

 

MOTO GP

NCAA 2004

RED FACTION

SEGA RALLY CHAMPIONSHIP

SPIDERMAN 2

SUPER MONKEYBALL

TOMB RAIDER

WORMS WORLD PARTY

SSX OUT OF BOUNDS (pSyGage version)

ASFALT URBAN GT

 

Games that worked after fix was applied :

 

KING OF FIGHTERS EXTREME

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε γιατί το smartcom μετά από 10 με 20 λεπτά δεν το 'τρέχει' το 6680 και πρέπει πάλι να μπώ ΄μέσα στο μενού και να το ενεργοποιήσω? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Τι βιντεο προσπαθεις να "παιξεις" ,3gp τραβηγμενο απο την καμερα του ?

 

Στην αρχη βιντεο σταλμενο απο bluetooth,το οποιο επαιζε οταν μου το εστειλαν..!μετα δεν επαιζε ουτε αυτα απο την καμερα!!

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Τι βιντεο προσπαθεις να "παιξεις" ,3gp τραβηγμενο απο την καμερα του ?

 

Στην αρχη οχι,βιντεο σταλμενο απο bluetooth,το οποιο επαιζε οταν μου το εστειλαν..μετα δεν επαιζε ουτε αυτα απο την καμερα!!

 

Μηπως περασες τελευταιως καμμια νεα εφαρμογη ; (που να εχει σχεση με την καμερα ισως ? )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μηπως περασες τελευταιως καμμια νεα εφαρμογη ; (που να εχει σχεση με την καμερα ισως ? )

Μπαα..δεν περασα!Βασικα βρηκα μια λυση πριν απο λιγο..Καταρχας τωρα παιζει τα βιντεο απο την καμερα,δεν ξερω πως εγινε αυτο!Τεσπα..Τα βιντεο απο bluetooth τα μεταφερα αποθηκευοντασ τα κιολας απο τα μην στην εκθεση...Οταν λοιπον τωρα παταω να παι3ουν απο την εκθεση παιζουν[οταν παταω απο τα μην δεν παιζουν(!)]Και ετσι τα εσβησα απο τα μην και τα εβαλα μονο στην εκθεση...

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

kalimire filoi mou

erotisi...

1))perasa kapoies efarmoges sto tilefono meta tis ekana apegkatastasi alla apo oti eida apo ton profiexplorer paramenoun kapoia stoixia stin karta..8a prepei na pigeno na ta svino xoirokoinita...

2))episis otan kaneis mia egkatastasi...paramenei kai to arxeio sis mesa sto tilefono ..?? prepei na to svino

 

thanks..

Link to comment
Share on other sites

kalimire filoi mou

erotisi...

1))perasa kapoies efarmoges sto tilefono meta tis ekana apegkatastasi alla apo oti eida apo ton profiexplorer paramenoun kapoia stoixia stin karta..8a prepei na pigeno na ta svino xoirokoinita...

2))episis otan kaneis mia egkatastasi...paramenei kai to arxeio sis mesa sto tilefono ..?? prepei na to svino

 

thanks..

Συνηθως δεν μενουν στην καρτα υπολειματα αλλα στη c: Καλο ειναι να τα σβηνεις γιατι καταναλωνουν μνημη. ΠΡΟΣΟΧΗ ομως στο τι σβηνεις! Αν δεν ξερεις τι ειναι, καλυτερα αστο!

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπαα..δεν περασα!Βασικα βρηκα μια λυση πριν απο λιγο..Καταρχας τωρα παιζει τα βιντεο απο την καμερα,δεν ξερω πως εγινε αυτο!Τεσπα..Τα βιντεο απο bluetooth τα μεταφερα αποθηκευοντασ τα κιολας απο τα μην στην εκθεση...Οταν λοιπον τωρα παταω να παι3ουν απο την εκθεση παιζουν[οταν παταω απο τα μην δεν παιζουν(!)]Και ετσι τα εσβησα απο τα μην και τα εβαλα μονο στην εκθεση...

Αυτο μου το εκανε ξαφνικα και μενα το 6630 μου! Ευτυχως εχω ενα back up και το ελυσα απλα με επαναφορα μνημης τηλεφωνου! Φανταζομαι οτι με ενα φορματ θα στρωσει και θα παιζει και απο τα μηνυματα. :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου το εκανε ξαφνικα και μενα το 6630 μου! Ευτυχως εχω ενα back up και το ελυσα απλα με επαναφορα μνημης τηλεφωνου! Φανταζομαι οτι με ενα φορματ θα στρωσει και θα παιζει και απο τα μηνυματα. :)

Να του κανω hard format δλδ??Και κατι αλλο,για να περασω την καινουρια εκδοση(εχω την 2.04.15) πρεπει να το παω σε nokia shop?

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Να του κανω hard format δλδ??Και κατι αλλο,για να περασω την καινουρια εκδοση(εχω την 2.04.15) πρεπει να το παω σε nokia shop?

Κανε ενα φορματ αφου πρωτα σωσεις τα δεδομενα σου στη καρτα και βλεπεις! Για αναβαθμιση σε Νοκια.

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου παίζει το Bomberman, και το Pocket Gingdom μου βγαζει μήνυμα πως δεν επαρκεί η μνήμη...

Αν έχει δοκιμάσει κανένας κανένα άλλο παιχνίδι ακόμη και να μην του δούλεψε, ας το πει.

Εγώ δοκίμασα το Elder scrolls και πότε δεν του φτάνει η μνήμη, πότε απλά κολάει και βλέπεις μόνο μια μαύρη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω καρτα 512 ATP 100x αλλα οταν προσπαθω να σβησω καποιο θεμα απο το κινητο πολυ αργει??Γιατι ετσι??

Ακομα που καταλαβαινω την ταχυτητα της καρτας μνημης να δω δηλαδη την διαφορα που εχει απο τις απλες??

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

paidia me ton hxo se merika paixnida pou den exei h ksekina me hxo kai an pathseis kanena plhktro den exei hxo meta kai an baleis ta plhktra off einai ola mia xara, diorthosan to probrima ayto?, exw tin ekdosh 2.04.15.
Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω ειδα διαφορα! μας κοροιδεψαν!

 

Κανεις δεν σας κοροιδεψε.Την διαφορα θα την δειτε κατα την μεταφορα αρχειων με εναν card reader φτανει να υποστηριζει και εκεινος την ιδια ταχυτητα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν σας κοροιδεψε.Την διαφορα θα την δειτε κατα την μεταφορα αρχειων με εναν card reader φτανει να υποστηριζει και εκεινος την ιδια ταχυτητα.
αντε ενταξει η 256 που εχω και κοστιζει τα ιδια λεφτα. αλλα αξιζει κανεις να δωσει 140 ευρω για μια 512 DV-RS-MMC 100x μονο και μονο για να μεταφερονται τα δεδομενα μεσω card reader γρηγοροτερα κατα 10-20 δευτερολεπτα;

 

me to sharp pou eixa prin me akougan kai osoi itan dipla pou otan milousa..etsi einai..?
γενικα, σε ολα τα sharp ετσι γινεται.. και σε μερικα siemens.
Link to comment
Share on other sites

αντε ενταξει η 256 που εχω και κοστιζει τα ιδια λεφτα. αλλα αξιζει κανεις να δωσει 140 ευρω για μια 512 DV-RS-MMC 100x μονο και μονο για να μεταφερονται τα δεδομενα μεσω card reader γρηγοροτερα κατα 10-20 δευτερολεπτα;

 

γενικα, σε ολα τα sharp ετσι γινεται.. και σε μερικα siemens.

Για μενα αξιζει εφοσον η διαφορα στη τιμη με την απλη 512 ειναι πολυ μικρη!

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

αντε ενταξει η 256 που εχω και κοστιζει τα ιδια λεφτα. αλλα αξιζει κανεις να δωσει 140 ευρω για μια 512 DV-RS-MMC 100x μονο και μονο για να μεταφερονται τα δεδομενα μεσω card reader γρηγοροτερα κατα 10-20 δευτερολεπτα;

 

γενικα, σε ολα τα sharp ετσι γινεται.. και σε μερικα siemens.

Οι μελλοντικες συσκευες ισως μπορουν να υποστηριξουν μεγαλυτερες ταχυτητες.

Επισης συμφερει,ξεσυμφερει αν εχεις 6630,668* αναγκαστικα θα παρεις Dv-rsMMC

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

αντε ενταξει η 256 που εχω και κοστιζει τα ιδια λεφτα. αλλα αξιζει κανεις να δωσει 140 ευρω για μια 512 DV-RS-MMC 100x μονο και μονο για να μεταφερονται τα δεδομενα μεσω card reader γρηγοροτερα κατα 10-20 δευτερολεπτα;

 

 

Eγω λέω να κοψει τις μαμακιες η Nokia και να ριξει τις τιμες στις καρτες μνημης....

Ακου εκει 140 € για 512mb και ας ειναι και με 200 ή ταχυτητα .... :mad:

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Eγω λέω να κοψει τις μαμακιες η Nokia και να ριξει τις τιμες στις καρτες μνημης....

Ακου εκει 140 € για 512mb και ας ειναι και με 200 ή ταχυτητα .... :mad:

 

Τι σχεση εχει η Nokia με τις καρτες αυτες;;Οι συγκεκριμενες ειναι της ATP. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Τι σχεση εχει η Nokia με τις καρτες αυτες;;Οι συγκεκριμενες ειναι της ATP. :O

 

Ναι , αλλα οταν διαλεγει να τις χρησιμοποιησει για τα κινητα της πρεπει να βλεπει και το τι γινεται σε σχεση με τον ανταγωνισμο ....και να επεμβαινει ..

Αλλα μαλλον αυτο ειδε και γι'αυτο αρχισε να στρεφεται στις miniSD , που μαλλον εκει παει ολη η αγορα πλεον ... ;)

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...