Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 & 6681


petrosbeli
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω;Θα ρωτήσω.Πήρα το 6680 και στην αρχή όπως πάντα πρέπει να το φορτίσεις 8 ώρες.Γίνεται ταυτόχρονα να το έχω ανοιχτό και να το "περιεργάζομαι" η αυτές τις 8 ώρες πρέπει να είναι κλειστό;;Άντε πείτε γιατί δεν αντέχω μέχρι το βράδυ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω;Θα ρωτήσω.Πήρα το 6680 και στην αρχή όπως πάντα πρέπει να το φορτίσεις 8 ώρες.Γίνεται ταυτόχρονα να το έχω ανοιχτό και να το "περιεργάζομαι" η αυτές τις 8 ώρες πρέπει να είναι κλειστό;;Άντε πείτε γιατί δεν αντέχω μέχρι το βράδυ...

 

Φιλε μου καλοριζικο το κινητο.Καλο θα ειναι να μην το "σκαλιζεις" αυτες τις πρωτες ωρες.

Λιγο υπομονη κανε μονο. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Έχω καμιά βδομάδα που το παρέλαβα... Όλα ΟΚ, όλα καλά, μέχρι που έβαλα μία υπευθύμηνση στο ημερολόγιο και τώρα το ημερολόγιο δεν ανοίγει με τπτ. Firmware 3.10.6. Καμιά ιδέα ?
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στις πρώτες σελίδες ότι οι φωτογραφίες μερικών παιδιών που είχαν αποθηκευτεί στην κάρτα σβήστηκαν!Το έπαθα κι εγώ μόλις τώρα!24ωρο δεν έκλεισα ακόμα από την αγορά του κινητού.Ένας είπε ότι το έπαθε μόνο την πρώτη μέρα αλλά μετά ήταν οκ.Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό;Υπάρχει περίπτωση να το ξαναπάθω;
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στις πρώτες σελίδες ότι οι φωτογραφίες μερικών παιδιών που είχαν αποθηκευτεί στην κάρτα σβήστηκαν!Το έπαθα κι εγώ μόλις τώρα!24ωρο δεν έκλεισα ακόμα από την αγορά του κινητού.Ένας είπε ότι το έπαθε μόνο την πρώτη μέρα αλλά μετά ήταν οκ.Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό;Υπάρχει περίπτωση να το ξαναπάθω;

 

Ναι υπαρχει περιπτωση να το ξαναπαθεις ,φταιει η καρτα ,δες αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=941222#post941222

Το προβλημα λυνεται ειτε με αλλαγη της καρτας,ειτε να αγορασεις μια καινουργια,οχι νοκια, ειτε οπως ισχυριζεται η νοκια, με αναβαθμιση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάω στην Alpha Copy και να τους πω να μου αλλάξουν την κάρτα και να μου κάνουν και αναβάθμιση επειδή υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα;Το καλύπτει η εγγύσηση έτσι;

 

Υ.Σ:Το κινητό το πήρα από τον Γερμανό,υπάρχει πρόβλημα αν πάω στην Alpha Copy;

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάω στην Alpha Copy και να τους πω να μου αλλάξουν την κάρτα και να μου κάνουν και αναβάθμιση επειδή υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα;Το καλύπτει η εγγύσηση έτσι;

 

Υ.Σ:Το κινητό το πήρα από τον Γερμανό,υπάρχει πρόβλημα αν πάω στην Alpha Copy;

 

Oxi den exeis provlima arkei na einai eisagogi tis alpha copy.

xereis kaneis pou mporo na vro ta periexomena tis mmc opos itan otan to pira?

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πάω στην Alpha Copy και να τους πω να μου αλλάξουν την κάρτα και να μου κάνουν και αναβάθμιση επειδή υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα;Το καλύπτει η εγγύσηση έτσι;

 

Υ.Σ:Το κινητό το πήρα από τον Γερμανό,υπάρχει πρόβλημα αν πάω στην Alpha Copy;

Φυσικά και το καλύπτει η εγγύηση αφου δεν το προξένησες εσυ ;) . Να έχεις μαζί σου και την απόδειξη απο το Γερμανό :)
Link to comment
Share on other sites

xereis kaneis pou mporo na vro ta periexomena tis mmc opos itan otan to pira?

 

Tα περισσοτερα,αν οχι ολα, υπαρχουν εδω:

http://www.nokia.com/nokia/0,,71203,00.html :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

afta ta xero,einai omos kiala..

 

Tοτε μιλησε συγκεκριμενα.. :confused:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα,έχω βάλει στην κάρτα το SmartMovie.Μήπως να το έβγαζα όταν θα το πάω στην AlphaCopy για να μην μου πουνε και καλά ότι το προξένησε τρίτο πρόγραμμα το οποίο δεν έχει και πιστοποιητικά;;
Link to comment
Share on other sites

enoo ola osa eixe h karta otan to agorasa.

isos se kapio site na einai olo to paketo.

File mou otan peira to kin kai epeidh eixa diabasei oti exei problhma to 1o pragma pou ekana otan to peira (prin akoma to balw gia thn 1h forthsh :wacko: ) ekana backup thn mmc me cardreader kai meta format!!!opote exw egw oti eixe h mmc mesa...

 

To problhma einai oti einai 19,4 MB kai se RAR 10,3 MB :( opote einai poly megalo gia attachment sto myphone...

 

 

8a to breite EDW me kwdiko gia na kanete to unrar myPhone

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα,έχω βάλει στην κάρτα το SmartMovie.Μήπως να το έβγαζα όταν θα το πάω στην AlphaCopy για να μην μου πουνε και καλά ότι το προξένησε τρίτο πρόγραμμα το οποίο δεν έχει και πιστοποιητικά;;

Kanonika den prepei na sou poune tpt pou h karta einai elatomatikh...

Kalo 8a htan bebaia na to bgaleis (an einai cr**** kyriws) gia na mhn sou poune tpt (oxi gia to problhma alla gia to cr***)...Emena den mou eipan tpt pantws se Nokia Club gia ta programmata otan eixa problhma(oxi me thn karta,allo).AlphaCopy einai aytoi omws kai pote den 3ereis.... :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Επειδη σκεφτομαι να αγορασω το 6681 την εβδομαδα που ερχεται θα ηθελα να κανω μια ερωτηση!Το mp3 ειναι οντος στερεοφωνικο απο τα ακουστικα και η ποιοτητα ηχου ειναι ικανοποιητικη?Γιατι διαβασα σε ενα site οτι το μπασο απο τα ακουστικα ειναι ανυπαρκτο!Ισχυει αυτο?

Βασικα τωρα εχω το ericsson s700i!Το mp3 του 6681 ειναι καλυτερο ποιοτικα απο του s700i?(Αν γνωριζει καποιος που ηταν κατοχος και των δυο ας μου απαντησει)

 

Σας ευχαριστω!

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

Stash,το κινητό δεν κρατάει ένα ιστορικό/μητρωό των προγραμμάτων που έχουν μπει στο κινητό;Μήπως μπορούνε να το δούνε απο κει;Εσύ είχες αλλάξει την κάρτα σε Nokia Club;
Link to comment
Share on other sites

Stash,το κινητό δεν κρατάει ένα ιστορικό/μητρωό των προγραμμάτων που έχουν μπει στο κινητό;Μήπως μπορούνε να το δούνε απο κει;Εσύ είχες αλλάξει την κάρτα σε Nokia Club;

Keita, oti menei,menei... basika ayto pou menei einai to installation (sis arxeio)kai isws kapoia stixeia sth registry tou kinhtou alla den nomizw re sy na to psa3oune toso....Eleos dld...Afou 3eroun oti oi kartes parousiazoun ayto to problhma...Diabase kati selides pisw gia periswteres leptomeries panw sto poies kartes eixan problhma kai ti...(Na me se piasoun adiabasto:p)

Oxi den thn exw alla3ei.Den eixa problhma me thn karta mou alla mou thn fagane telika sth Nokia ths A8hnas (sth Voula) kai mou dwsane mia 32MB gia to la8os tous...Egw eixa allo prob...(to anaferw parapisw).Apla oses fores to peiga na to doune den mou eipan tpt gia ta programmata...To mono pou mou legane htan an eixa krathsei oti h8ela giati 8a kanane update(xwris logo fisika,eixa idi to teleytaio FW :lol: )

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ευχαριστώ πάντως. Εγώ είχα ένα πρόβλημα με το 3650 παλιότερα και μου έλεγε κάτι @$@%! για τα προγράμματα που βάζω αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.Θα τους πω αν γίνεται να πληρώσω διαφορά για 128ΜΒ ή 256ΜΒ
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω αυτό που ρώτησε το παιδί για τον ήχο του mp3 καθώς και για το αν έχει equalizer. Ευχαριστώ
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Το 6681 εχει stereo mp3 αλλα οχι equalizer που οσο για αυτο υπαρχει καποιο προγραμμα αλλα δεν ειναι πολυ καλο ως προγραμμα,ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρξει!Εχει πολυ καλη ποιοτητα ηχου!Δεν ξερω για το S700...
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

ποιό πρόγραμμα είναι αυτό; από πού μπορώ να το κατεβάσω; είναι free?

κανονικά για bass boost για παράδειγμα δε χρειάζεται hardware?

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν κάρτες MMC 1GB που να δέχεται το κινητό; πού μπορώ να τις βρώ; πόσο βγαίνουν σε τιμή; υπάρχουν μεγαλύτερες;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν κάρτες MMC 1GB που να δέχεται το κινητό; πού μπορώ να τις βρώ; πόσο βγαίνουν σε τιμή; υπάρχουν μεγαλύτερες;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...