Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

Aυτα με τις τηλεμεταφορες κι τα ονειρα της Λιλας μαλλον μπηκαν για να βγει ο αριθμος των επεισοδιων..Το καλο ειναι οτι θαψαν καου την μηχανη αρα την εχει κρατησει για να την χρισημοποιησει ισως αργοτερα..:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημήτρη τον λέγανε τον καψερό...Ρε παιδιά γιατί εμένα μου δημιουργήθηκε ένα αίσθημα απογοήτευσης;Μου φάνηκε λες και στέρεψαν οι καλές ιδέες του σεναριογράφου...Τα δύο τελευταία επεισόδια με γείωσαν!!!Κρίμα γιατί πραγματικά μέχρι τώρα είχα φάει απίστευτο κόλλημε με τη σειρά...Ελπίζω του χρόνου τα πράγματα ναναι καλύτερα...Και ο Ορέστης πού χάθηκε;
Link to comment
Share on other sites

εμένα το μόνο επεισόδιο που δε μ άρεσε φέτος ήταν το προηγούμενο.

Το τελευταίο το βρήκα πλήρες και με κάλυψε κατά 80 τοις εκατό.

Κι αφήνει πολλές εκρεμμότητες και για το νεό κύκλο ,δημιουργώντας μας αδημονία.

Αλήθεια καλοκαιράκι τώρα,δεν βάζει και τον πρώτο κύκλο των Σίνγκλς που δεν τον είχα δει καθόλου;Να δω και ποιος είναι αυτός ο Ορέστης βρε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου χει μεινει ο καβγας Ρανιας-Λιλας!!! Στενοχωρηθηκα μεν αλλα πολυ δυνατη σκηνη!!!!:respect:

 

Τα παραλληλα συμπαντα δεν καταλαβαινω τι προσεφεραν στο σεναριο και την υποθεση αλλα οκ....

 

Γενικα καλο το επεισοδιο!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι ο καυγάς Λίλας-Ράνιας κι εκείνη η φράση στο τέλος που είπε ότι κάποιες φορές στηρίζουμε όλα μας τα χαρτιά σε φίλους που δεν άξιζαν και στο τέλος μένουμε μόνοι πολύ με στενοχώρησε. Επίσης, ενώ ένιωθα απογοητευμένη με κάποια σημεία του επεισοδίου πάλι ήμουν καρφωμένη στην οθόνη γεμάτη αγωνία για το τι θα γίνει...Τι να πω...Περίεργη κατάσταση:happy:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ αγωνία το σημερινό!!!

Το καλύτερο από όλα ήταν!

 

Τέλεια μουσική, τέλειες σκηνές (στριτιζ ράνιας, σωματάρα παιδιά),

δυνατές σκηνές (καυγάς ράνιας-λίλας, θάνατος Δημήτρη)...

 

Γενικά έμεινα κολλημένος μέχρι το τέλος του, αφήνει πολλές

απορίες και αναπάντητα ερωτήματα για την επόμενη σεζόν

που περιμένουμε δυναμικό καμ-μπακ της σειράς...

 

So long...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι πολυ που το λεω αλλα μαπα το καρπουζι :(

 

Εσπασαν τον δυνατο πυρηνα της σειρας (Ρανια-Λιλα), η σπαστικη γρια δεν θα πεθανει ποτε, ο αλλος ο ταλαιπωρος πηγε τσαμπα βερεσε, η επιστροφη του Περιστερο εντελως αστοχη (αν και χαρηκα που τον ξαναδα)και η επανεμφανιση Φραγκακη και η ολη φαση με το μηχανημα ΑΚΥΡΟΤΑΤΗ. Τα μονα καλα σημεια ηταν η προταση γαμου του Φωτη, ο θεος Μακης (ο οποιος στα τελευταια επεισοδια εχει δωσει ρεστα-ειναι κατι σαν τον ελληνα Joey :lol: ) και η μουσικη επιλογη του Νara των E.S. Posthumus στο τελος.

couldn't agree more!!

 

Δεν κατάλαβα σε τι εξυπηρετούσαν το παράλληλο σύμπαν και η εμφάνιση του Λουκά με το φλώρικο ''κασκόλ'' (πως το λένε αυτό το φουλάρι? :wacko:)

 

Γενικά δε μου άρεσε το τέλος.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη τον λέγανε τον καψερό...Ρε παιδιά γιατί εμένα μου δημιουργήθηκε ένα αίσθημα απογοήτευσης;Μου φάνηκε λες και στέρεψαν οι καλές ιδέες του σεναριογράφου...Τα δύο τελευταία επεισόδια με γείωσαν!!!Κρίμα γιατί πραγματικά μέχρι τώρα είχα φάει απίστευτο κόλλημε με τη σειρά...Ελπίζω του χρόνου τα πράγματα ναναι καλύτερα...Και ο Ορέστης πού χάθηκε;

 

ο Ορεστης καπου Κινα ή Ιαπωνια δεν εχει παει για τιν υποθεση? Λογικα οταν επιστρεψει θα εχει υλικο..

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το χθεσινό...η σκ*λα η Σερέτη δεν πέθανε όμως...μου ερχόταν να μπω στην τηλεόραση...και να την πνίξω... :mad:

Κατερίνα:Σαμποτάρεις το γάμο σου?

Ράνια:Ναι,γιατί νομίζεις σε κάλεσα?

Μου άρεσε που η Λίλα χαστούκισε τη Ράνια,διότι την πρόσβαλλε πολύ και της άξιζε της Ράνιας

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω το τραγούδι που έπαιζε όταν ειπώθηκε το "Κοινωνία-Ράνια, 1-0", όταν δηλαδή ο Φώτης ρώτησε την Ράνια αν είναι σίγουρη οτι θέλει να παντρευτεί. Στο σκηνικό ήταν Φώτης, Κατερίνα και Ράνια.

 

Επίσης, αν μπορώ να βοηθήσω παραπάνω, το τραγούδι αυτό παίζει μέσα στο παιχνίδι plasmapong.

 

Ωραίο το επισόδειο. Η τηλεμεταφορά μου άρεσε επίσης, πάντα με γοητεύει μια τέτοιου είδους πλοκή.

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω το τραγούδι που έπαιζε όταν ειπώθηκε το "Κοινωνία-Ράνια, 1-0", όταν δηλαδή ο Φώτης ρώτησε την Ράνια αν είναι σίγουρη οτι θέλει να παντρευτεί.

 

ES Posthumus - Nara

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το έχασα:mad:

και επειδή δεν ξέρω πότε θα το ξαναδείξει και αν....

μπορεί κάποιος με να μου πει τι έγινε με λίγα λόγια

pleaseeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Ή στραβός είναι ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε!!!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Με εξαίρεση τα παράλληλα σύμπαντα το επεισόδιο ήταν πολύ καλό. Πάντως αν κάποιος καταλάβει σε τι εξυπηρέτησε τελικά αυτό ας το πει και σε μένα. Σίγουρα θα υπήρχαν κι άλλοι τρόποι για να τσακωθούν η Ράνια και η Λίλα.

 

Μακάρι να ζούσα στο παράλληλο σύμπαν όπου η Ράνια έκανε striptease. :lol: Και σκύλα και σέξυ!!!! Όλα τα έχει!!!

 

Πολύ γλυκιά η σκηνή Περιστερόπουλου-Ράνιας:

- "Έχεις πολύ ωραίο στήθος" - "Εκεί που κοιτάς δεν είναι το στήθος μου".

 

Να θυμήσω ότι ο πρώτος κύκλος δεν έκλεισε με έναν γάμο αλλά με έναν παρολίγο γάμο. Έναν γάμο που δεν ολοκληρώθηκε. Οπότε περιμένουμε εξελίξεις για την επόμενη σεζόν...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε που η Λίλα χαστούκισε τη Ράνια,διότι την πρόσβαλλε πολύ και της άξιζε της Ράνιας

 

 

+1

kala ths ekane!!!:mad:

pou mas to paizei k duskolh...(h rania)

dn m'arese k polu to epeisodio...

Link to comment
Share on other sites

χαλια το τελευταιο επεισοδιο.

αλαλουμ!!:wacko:

 

Θα συμφωνησω,αλαλουμ σκετο.Μετριο θα το χαρακτηριζα.Οι περισσοτεροι που ρωτησα στην παρεα μου,ξενερωσαν με το χθεσινο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το έχασα:mad:

και επειδή δεν ξέρω πότε θα το ξαναδείξει και αν....

μπορεί κάποιος με να μου πει τι έγινε με λίγα λόγια

pleaseeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

 

 

Το επεισόδειο άρχιζε με παρουσίαση της τελευταίας σκηνής του 1ου κύκλου,που η Ράνια έλεγε "καλωσήρθες στον κόσμο των s1Ngles...".Της πήραν το παιδί και πήγε στη Σερέτη,όπου αυτή την κατέκρινε και της "έδειξε"με φωτογραφίες πως δεν είναι άξια για μητέρα.

Στο μεταξύ,η Λίλα,ο Τζίνιους και ο Μαρκίδης ανακάλυψαν πως βρίσκονται σε παράλληλο σύμπαν.Η Ράνια ήταν στρίπερ,συνάντησαν το Λουκά και τον ένωσαν με αυτή.

Ο Γιάννης,ο Μπίλης και ο μάκης μπήκαν στο σπίτι της Σερέτη και προσπάθησαν να ανοίξουν το χρηματοκιβώτιο της και το έκαναν.Τους έπιασε όμως ένας μπράβος.Ο Μπ και ο Μ ξέφυγαν,ενώ ο Δ πάλευε με τον μπράβο και στο τέλος έφαγε σφαίρα.

Ο Φώτης έκανε πρόταση γάμου στην Κaτερίνα και αυτή δέχθηκε.Η Ράνια λόγω του ότι έπρεπε να φύγει η λιλα απο το σπιτι,μαλωσε μαζι της πολυ.Συμφωνησε να παντρευτει το Γιαννη μονο για το παιδι,για να δωσει καλη εντυπωση στο δικαστηριο.

Ο Περιστερό επέστρεψε,έμεινε με τη Ράνια για λίγο,κι αφού υπήρξε μια σκηνή αποχαιρετισμού έφυγε με κάποιες γυναίκες.

Το επεισόδειο έκλεισε τον κύκλο Νο.2 με τη γνωστή φράση από το στόμα της Λίλας:"Καλωσήρθατε στον κόσμο των S1NgLES..."

Link to comment
Share on other sites

Το επεισόδειο άρχιζε με παρουσίαση της τελευταίας σκηνής του 1ου κύκλου,που η Ράνια έλεγε "καλωσήρθες στον κόσμο των s1Ngles...".Της πήραν το παιδί και πήγε στη Σερέτη,όπου αυτή την κατέκρινε και της "έδειξε"με φωτογραφίες πως δεν είναι άξια για μητέρα.

Στο μεταξύ,η Λίλα,ο Τζίνιους και ο Μαρκίδης ανακάλυψαν πως βρίσκονται σε παράλληλο σύμπαν.Η Ράνια ήταν στρίπερ,συνάντησαν το Λουκά και τον ένωσαν με αυτή.

Ο Γιάννης,ο Μπίλης και ο μάκης μπήκαν στο σπίτι της Σερέτη και προσπάθησαν να ανοίξουν το χρηματοκιβώτιο της και το έκαναν.Τους έπιασε όμως ένας μπράβος.Ο Μπ και ο Μ ξέφυγαν,ενώ ο Γ πάλευε με τον μπράβο και στο τέλος έφαγε σφαίρα.

Ο Φώτης έκανε πρόταση γάμου στην Κaτερίνα και αυτή δέχθηκε.Η Ράνια λόγω του ότι έπρεπε να φύγει η λιλα απο το σπιτι,μαλωσε μαζι της πολυ.Συμφωνησε να παντρευτει το Γιαννη μονο για το παιδι,για να δωσει καλη εντυπωση στο δικαστηριο.

Ο Περιστερό επέστρεψε,έμεινε με τη Ράνια για λίγο,κι αφού υπήρξε μια σκηνή αποχαιρετισμού έφυγε με κάποιες γυναίκες.

Το επεισόδειο έκλεισε τον κύκλο Νο.2 με τη γνωστή φράση από το στόμα της Λίλας:"Καλωσήρθατε στον κόσμο των S1NgLES..."

Δεν έφαγε ο Γιάννης σφαίρα. Ο γκόμενος της Λίλας ήταν (Δημήτρης I think)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Ρανια ως χαρακτηρας "τσαλακωθηκε" πολυ στο τελευταιο, κυριως με τον καβγα με τη Λιλα που ειχε τελειως αδικο.....

Ξερει κανεις τιποτα για του χρονου???? Μια φιλη μου μου ειπε κατι κουλο για το πως θα οργανωθουν τα επεισοδια του χρονου και γι'αυτο ρωταω....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

εκανε στριπ σόου η σολωμου?χασαμε τετοιο θεαμα :hypno:

αυτα παθαινει οποιος δεν παρακολουθει τετοια σιριαλ :lol: :lol:

 

Που να δεις τι πάθαμε κι εμείς που το παρακολουθήσαμε!!! :X

Έχει και σαράντα βαθμούς εδώ κάτω!!! :lol: :lol:

 

Παντως η Ρανια ως χαρακτηρας "τσαλακωθηκε" πολυ στο τελευταιο, κυριως με τον καβγα με τη Λιλα που ειχε τελειως αδικο.....

Ξερει κανεις τιποτα για του χρονου???? Μια φιλη μου μου ειπε κατι κουλο για το πως θα οργανωθουν τα επεισοδια του χρονου και γι'αυτο ρωταω....

 

Το ότι είχε άδικο το ξέρουμε εγώ κι εσύ που είμαστε εξωτερικοί παρατηρητές. Αν σου έλεγε κάποιος φίλος σου την ώρα που τον χρειαζόσουν ότι ήταν σε παράλληλο σύμπαν έχοντας ένα σημείωμα στα χέρια σου που λεει ότι είμαστε Μύκονο, τί θα πίστευες;

 

Για πες μας τι κουλό σου είπε η φίλη σου για να σε βοηθήσουμε. (βάλε spoiler)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εννοω για τη ρανια... Στα ματια των τηλεθεατων που ξερουν την αληθεια... Αν μου ελεγε για παραλληλο συμπαν εμενα καποιος εννοειται πως θα αντιδρουσα οπως η ρανια ...

 

Για του χρονου: (Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει...)

 

θα χωριζεται λεει σε 2 κυκλους -ο ενας ως τα χριστουγεννα και ο αλλος ως το τελος- και στον πρωτο θα παιζουν οι ιδιοι ηθοποιοι ενω μετα θα αλλαξουν....

Λιγο απιθανο μου φαινεται γι'αυτο ρωτησα....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...