Jump to content

Singles (Mega)


Dem
 Κοινοποίηση

Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles  

323 members have voted

  1. 1. Αγαπημένος χαρακτήρας S1ngles

    • Λίλα
      81
    • Ράνια
      91
    • Κατερίνα
      8
    • Φώτης
      42
    • Περιστερόπουλος
      89
    • Billy
      12


Recommended Posts

εγώ το όνειρο της Λίλας δεν το κατάλαβα καθόλου....πλάκα ήταν αυτό με το όνομα της???? ή δεν έχω χιούμορ ή ήταν χαζό το αστείο

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"Εμείς φταίμε που σας βγάλαμε από την κουζίνα!!!". ΘΕΟΣ ο πιτσιρικάς! Ακόμα γελάω!!! (αστειεύομαι φυσικά, μην παρεξηγηθώ από τις κυρίες του θέματος)

 

Η Κατερίνα κατάφερε να με κάνει να την στολίσω με διάφορα. Και η πίτα ολόκληρη και το σκυλί χορτάτο δεν γίνεται κοπέλα μου! Εκνευρίστηκα αφάνταστα όταν προσπάθησε να βγει κι από πάνω κιόλας!

 

Τελικά όλες οι δυναμικές γυναίκες θέλουν λίγο την αγριάδα τους για να γίνουν αρνάκια!!! Α, ρε Περιστερό! Είσαι δάσκαλος!!!! :lol: :lol: (και πάλι αστειεύομαι)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς ποιός είναι ο τίτλος του γαλλικού τραγουδιού που ακούγεται (προσοχή εδώ!) στο δεύτερο όνειρο της Ράνιας με τον Περιστερόπουλο;
Link to comment
Share on other sites

εγώ το όνειρο της Λίλας δεν το κατάλαβα καθόλου....πλάκα ήταν αυτό με το όνομα της???? ή δεν έχω χιούμορ ή ήταν χαζό το αστείο

 

Kι εγώ θεώρησα ότι ήταν ένα μάλλον κρύο αστείο...

Σύμφωνα όμως με την περιγραφή του επόμενου επεισοδίου, "η Λίλα ξετυλίγει το νήμα της φράσης που βλέπει στα όνειρά της, ένα νήμα που την οδηγεί σε μεγαλύτερες αλήθειες απ' ό,τι μπορεί να φανταστεί. Θα μπορέσει να το ακολουθήσει ως το τέλος;" οπότε πρέπει να σημαίνει κάτι, αν και δεν μπορώ να φανταστώ τι... :O

 

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μυαλό μου πάει (και είναι μια απλή υπόθεση αυτό που λεω)...

η Λίλα να έχει κάποια δίδυμη αδερφή

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μυαλό μου πάει (και είναι μια απλή υπόθεση αυτό που λεω)...

η Λίλα να έχει κάποια δίδυμη αδερφή

 

Μπα,δεν το νομιζω.Ισως

να αρχισει να ξετυλιγεται το αγνωστο παρελθον της.

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μυαλό μου πάει (και είναι μια απλή υπόθεση αυτό που λεω)...

η Λίλα να έχει κάποια δίδυμη αδερφή

 

Δεν ειναι κακο σαν προβλεψη...;)

Απλα μου φαινεται λιγο χαζο σε μια τοσο εξυπνη σειρα να βαλουν την αδερφη της και καλα...

Δε θα το ξεραμε οτι υπαρχει???

Εχει αναφερθει στον 1ο κυκλο??? Δεν το εβλεπα....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

δε μου πολυαρεσε το χτεσινο..

με εξαιρεση σκηνες οπως το ονειρο με τον σουπερμαν και κανα δυο αλλες...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μυαλό μου πάει (και είναι μια απλή υπόθεση αυτό που λεω)...

η Λίλα να έχει κάποια δίδυμη αδερφή

 

Σύμφωνα με το site της σειράς, η οικογένεια της Λίλας ζει στο εξωτερικό, εκτός από μια αδερφή στην Ξάνθη... Δε νομίζω να το αλλάξουν αυτό...

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

δε μου πολυαρεσε το χτεσινο..

με εξαιρεση σκηνες οπως το ονειρο με τον σουπερμαν και κανα δυο αλλες...

 

+1

με χαλασε η ερμηνεια του ονειρου της λιλας.

με χαλασε η συμπεριφορα της κατερινας.

με χαλασε ο αθλιος ο χαρης!

κατα τα αλλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

+1

με χαλασε η ερμηνεια του ονειρου της λιλας.

με χαλασε η συμπεριφορα της κατερινας.

με χαλασε ο αθλιος ο χαρης!

κατα τα αλλα οκ.

 

Ως προς το ονειρο ισως μαθουμε παρακατω,τωρα για τα υπολοιπα θα συμφωνησω....:p :p

Link to comment
Share on other sites

πολυ γελιο το χτεσινο....

η κατερινα μου την εσπασε μονο...

 

Τελικα οι Singles ειναι παρα πολυ καλη σειρα...τελευταια διασκεδαζω πολυ περισσοτερο βλεποντας Singles παρα το Στο Παρα 5...Αλλαξαν τα πραγματα!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πολυ γελιο το χτεσινο....

η κατερινα μου την εσπασε μονο...

 

Τελικα οι Singles ειναι παρα πολυ καλη σειρα...τελευταια διασκεδαζω πολυ περισσοτερο βλεποντας Singles παρα το Στο Παρα 5...Αλλαξαν τα πραγματα!

 

Εγω πιστευω οτι δεν τιθεται θεμα συγκρισης μεταξυ των 2 σειρων,γιατι απλα πραγματευονται τελειως διαφορετικα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

+1

με χαλασε η ερμηνεια του ονειρου της λιλας.

με χαλασε η συμπεριφορα της κατερινας.

με χαλασε ο αθλιος ο χαρης!

κατα τα αλλα οκ.

Ο Χάρης μια χαρά την κάνει τη δουλειά του. Εννοώ ότι ακολουθεί σωστή στρατηγική.

 

Εκείνη που έχει πραγματικά απαράδεκτη στάση είναι η Κατερίνα.

 

Ο Φώτης είχε απόλυτο δίκιο σε όλα εκτός από το γεγονός ότι δε της είπε την αλήθεια (όχι ο Χάρης τους είδε).

Link to comment
Share on other sites

Ο Φώτης δεν το χειρίστηκε σωστά, κατά την ταπεινή μου γνώμη :O - έπρεπε εκεί που πάει στο γραφείο με τα λουλούδια και είναι αυτός ο χλιμίτζουρας πίσω από την πλάτη της Κατερίνας (καλό ζώον κι αυτό, αντί να πάει ντόμπρα να καθαρίσει, το παίζει μοιραία γυναίκα), να τους πλησιάσει, να τον χαιρετίσει με αβρότητα, και μετά να προσφέρει τα λουλούδια στην Κατερίνα και να της σκάσει κι ένα παθιασμένο φιλί, του στυλ "σε πεθύμησα κι ήρθα να σε δω".

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Childe Roland to the Dark Tower came...

Link to comment
Share on other sites

Ο Φώτης δεν το χειρίστηκε σωστά, κατά την ταπεινή μου γνώμη :O - έπρεπε εκεί που πάει στο γραφείο με τα λουλούδια και είναι αυτός ο χλιμίτζουρας πίσω από την πλάτη της Κατερίνας (καλό ζώον κι αυτό, αντί να πάει ντόμπρα να καθαρίσει, το παίζει μοιραία γυναίκα), να τους πλησιάσει, να τον χαιρετίσει με αβρότητα, και μετά να προσφέρει τα λουλούδια στην Κατερίνα και να της σκάσει κι ένα παθιασμένο φιλί, του στυλ "σε πεθύμησα κι ήρθα να σε δω".

 

Σωστά

...
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι δεν τιθεται θεμα συγκρισης μεταξυ των 2 σειρων,γιατι απλα πραγματευονται τελειως διαφορετικα πραγματα.

 

τις συγκρινω με βαση το ποσο γελιο βγαζει η καθεμια...

και οι 2 κατα βαση ξεκινησαν σαν κωμικες σειρες,ασχετα αν προσεγγιζουν και αλλες πλευρες πλεον,και τελευταια οι Singles με κανουν και γελαω περισσοτερο...

 

Εξυπακουεται οτι οι 2 σειρες διαπραγματευονται διαφορετικες καταστασεις;)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο Φώτης δεν το χειρίστηκε σωστά, κατά την ταπεινή μου γνώμη :O - έπρεπε εκεί που πάει στο γραφείο με τα λουλούδια και είναι αυτός ο χλιμίτζουρας πίσω από την πλάτη της Κατερίνας (καλό ζώον κι αυτό, αντί να πάει ντόμπρα να καθαρίσει, το παίζει μοιραία γυναίκα), να τους πλησιάσει, να τον χαιρετίσει με αβρότητα, και μετά να προσφέρει τα λουλούδια στην Κατερίνα και να της σκάσει κι ένα παθιασμένο φιλί, του στυλ "σε πεθύμησα κι ήρθα να σε δω".

Καλα εκανε ο Φωτης, αν εκανε αυτο που λες θα ηταν ιδιος ο Χαρης...

Επειδη το αλλο το ζωο δεν μπορει να καταλαβει τι γινεται δεν φταιει ο Φωτης...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο Φώτης δεν το χειρίστηκε σωστά, κατά την ταπεινή μου γνώμη :O - έπρεπε εκεί που πάει στο γραφείο με τα λουλούδια και είναι αυτός ο χλιμίτζουρας πίσω από την πλάτη της Κατερίνας (καλό ζώον κι αυτό, αντί να πάει ντόμπρα να καθαρίσει, το παίζει μοιραία γυναίκα), να τους πλησιάσει, να τον χαιρετίσει με αβρότητα, και μετά να προσφέρει τα λουλούδια στην Κατερίνα και να της σκάσει κι ένα παθιασμένο φιλί, του στυλ "σε πεθύμησα κι ήρθα να σε δω".

Αυτό που λες είναι πολύ σωστό... σε θεωρητική βάση και φυσικά συμφωνώ μαζί σου. Στην πραγματικότητα όμως είναι πολύ δύσκολο πράγμα να συμβεί κάτι τέτοιο. Οι αντιδράσεις του Φώτη είναι οι κλασσικές αντιδράσεις ενός ήρεμου ανθρώπου που τον πνίγει το δίκιο.

 

Κι εδώ ακριβώς είναι η μεγάλη επιτυχία του σεναρίου. Η ρεαλιστικότητα και η συνάφεια με αυτά που βλέπουμε στην καθημερινή μας ζωή.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες είναι πολύ σωστό... σε θεωρητική βάση και φυσικά συμφωνώ μαζί σου. Στην πραγματικότητα όμως είναι πολύ δύσκολο πράγμα να συμβεί κάτι τέτοιο. Οι αντιδράσεις του Φώτη είναι οι κλασσικές αντιδράσεις ενός ήρεμου ανθρώπου που τον πνίγει το δίκιο.

 

Κι εδώ ακριβώς είναι η μεγάλη επιτυχία του σεναρίου. Η ρεαλιστικότητα και η συνάφεια με αυτά που βλέπουμε στην καθημερινή μας ζωή.

 

 

ακριβως.ενας ανθρωπος που τον πνιγει το δικιο κ ειναι κ τρελα ερωτευμενος..:(

Link to comment
Share on other sites

τις συγκρινω με βαση το ποσο γελιο βγαζει η καθεμια...

και οι 2 κατα βαση ξεκινησαν σαν κωμικες σειρες,ασχετα αν προσεγγιζουν και αλλες πλευρες πλεον,και τελευταια οι Singles με κανουν και γελαω περισσοτερο...

 

Εξυπακουεται οτι οι 2 σειρες διαπραγματευονται διαφορετικες καταστασεις;)

 

Θα συμφωνησω μαζι σου.Απλα,οι Σινγκλς,εχουν ενα συγκεκριμενο σεναριο το οποιο ειναι προγραμματισμενο,να κρατησει συγκεκριμενη και προκαθορισμενη χρονικη περιοδο,και αρα δεν μας κανει να βαριομαστε μερικες φορες.Ενω η αλλη σειρα ηταν προγραμματισμενη για 1 χρονο,και μετα το περας του αναγκαστηκα,(τουλαχιστον κατα την αποψη μου), βγηκε εκτος προγραμματισμου.Επισης και για μενα τωρα τελευταια οι σινγκλς με κανουν και γελω περισσοτερο...:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω μαζι σου.Απλα,οι Σινγκλς,εχουν ενα συγκεκριμενο σεναριο το οποιο ειναι προγραμματισμενο,να κρατησει συγκεκριμενη και προκαθορισμενη χρονικη περιοδο,και αρα δεν μας κανει να βαριομαστε μερικες φορες.Ενω η αλλη σειρα ηταν προγραμματισμενη για 1 χρονο,και μετα το περας του αναγκαστηκα,(τουλαχιστον κατα την αποψη μου), βγηκε εκτος προγραμματισμου.Επισης και για μενα τωρα τελευταια οι σινγκλς με κανουν και γελω περισσοτερο...:rolleyes: :rolleyes:

 

ακριβως αυτο!

ενταξει τελικα συμφωνησαμε:p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Τελικα οι Singles ειναι παρα πολυ καλη σειρα...τελευταια διασκεδαζω πολυ περισσοτερο βλεποντας Singles παρα το Στο Παρα 5...Αλλαξαν τα πραγματα!

 

 

:up: :up: :up:

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...