Jump to content

P800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο Νο2


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalimera file mu. kai gw ime katoxos enos p800. dokimasa ena headset tis i.tech to clip iis to opios distixws den ine simvato. twra pleon xrisimopoiw to i.tech clip xwris kanena problima.

filika giorgos

 

kalispera file mou, se euxaristo kai gia tin apantisi sou.

omos den psaxno gia mia sigkekrimeni marka headset.. thelo na ksero ti bluetooth exei to p800 oste na vro ego ti marka kai to montelo pou tha mou aresei kai na tairiazei se ola ta kinita pou xreisimopoio :happy:

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 250
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia..kserei kaneis ti version bluetooth exei to p800? koitao gia bluetooth headset kai tha ithela na paro kapoio pou na einai simvato kai me to p800 otan tha to kikloforo ki auto na kseskouriazei :D

 

kapoios? :confused:

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω στο SE UIQ...για ενα προβλημα με το P800 μου (ναι, υπαρχουν και καποιοι που το χρησιμοποιουν ακομα :p )

 

Εκανα καποιες απεγκαταστασεις και κατι εγινε με τη λιστα των applications...

Πλεον πρωτες εμφανιζονται οσες ειναι στα Αγγλικα (αλφαβητικα) και μετα αυτες στα Ελληνικα...οποτε οι εφαρμογες συστηματος εμφανιζονται στο τελος και οχι στη αρχη οπως επρεπε κανονικα!

 

Νομιζω πως ειχε αναφερθει το προβλημα αλλα δεν θυμαμαι πως λυνεται και η αναζητηση δεν απεφερε καρπους :O

 

Εργαλειε, το P800 εχει Bluetooth 1.2 απ'οσο θυμαμαι, αν και τοσο καιρο μετα θα το εχεις παρει μαλλον το headset :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Με συγκίνηση γράφω πάλι εδώ!!!

Μπορεί οι συνθήκες να με ανάγκασαν(άπονη ζωή!!!) να πάρω PPC όμως το Ρ800 το έχω ακόμα και θα το έχω για πάντα μαζί μου. Έχει μετατραπεί πια σε είδος διασκέδασης, είναι ο καλύτερος φίλος μου.

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ρ800

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
μόλις ηρθε η μπαταρια απο ebay (5 evro με μεταφορικα) και το θρυλικό κινητό ξαναδουλεψε μετα απο 1 χρονο ακινισια,α ρε P800 να ταν ολα σαν εσενα
Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου αρεσει στο 800αρακι, ειναι η σταθεροτητα του.τωρα ψηνω ενα φιλαρακι να μου δωσει το δικο του αντι 60 ευρων.ειναι λογικη η τιμη?
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη τα 60,εγω το βρισκω 100 ευρω ,ενω οθονη και μπαταρια βρισκεις στο ebay 5 ευρω.Το δουλευω με δευτερη sim και ειναι ρολόι
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τελικά , απο τα παραπάνω πόστ σας, βλέπω οτι δεν είμαι ο μόνος που αισθάνομαι έτσι για το 800ράκι μου! Περιττό να σας πω, οτι ακόμα δεν το έχω αποχωρηστεί... Το πήρα πρώτη παρτίδα που ήρθε ελλάδα , και μέχρι τώρα αυτό χρησιμοποιώ. Πραγματικά απίστευτο κινητό... Αγόρασα και το 990, αλλά το πάσαρα και ξαναγύρησα μετά απο μισό μήνα στο μικρό μπλε φιλαράκο μου. :lol:

 

Πάντως επειδή τα σημάδια του καιρού είναι αισθητά πάνω του, αν κάποιος απο σας πουλάει χαλασμένο, χωρίς μπαταρία,σπασμένη οθόνη Π800 ας μου στείλει μηνυματάκι, θα με ενδιέφεραν τα πλαστικά του (και το ροδάκι του :)

 

BTW μέχρι τώρα (αν εξαιρέσεις το ροδάκι που κατέστρεψα όταν άνοιξα το κινητό (όταν το έλουσα με καφέ...)) δεν έχει παρουσιάσει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα! και άπειρες άγαρμπες τούμπες έχει φάει, και νερά, και θάλασσα, και όλα τα καλά. Μακάρι να βγάζαν ακόμα τέτοια κινητά...

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι κατοχος ενος w960i!!ψαχνω p800i καινουργιο!που μπορω να βρω?:O

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest lagoudakis
σημερα παιδια βρηκα στην καλλιθεα ενα 800 καινουργιο στα 120 ευρω!!!το χτυπησα με την μια για συναισθηματικους λογους μια και ειχα μετανιωσει την επομενη στιγμη που το πουλησα πριν 4 χρονια,επειδη εχω χασει τευχη εκτος το ipmart υπαρχει κανενα αλλο site για προγραμματα;θυμαμε υπηρχε το p800 stuff η καπως ετσι,παιζει ακομα;ας μπει στον κοπο καποιος να στειλει ενα pm εαν δεν μπορει να το πει δημοσια.ευχαριστω:):)
Link to comment
Share on other sites

στα torrents ψαξε για εφαρμογεσ με τα κλειδια με ολα εγω απο εκει βρισκω ακομα παιχνδια τα οποια πολλεσ φορες καλητερα απο το p3300 μου
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Για σε ολους ειμαι και εγω ενα κατοχος του P800 απο τους πρωτους και ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω. το κινητο το εχω πεντε χρονια και ειναι ακομα τελειο η μπαταρια του δεν εχει παθει τιποτα ειναι οπως ηταν καινουργιο.

το μονο προβλημα που εχω ειναι η οθονη απο της πολλες πτωσεις μια σβηνει μια αναβει .τελικα πριν μερικες μερες ψαχνωντας για μεταχειρισμενα κινητα στο internet βρηκα ενα p800 καινουργιο και το πηρα.το καινουργιο θελει αναβαθμιση μπορει να μου πει καποιος την τελευταια εκδοση και που μπορω να το αναβαθμισω χωρις να πληρωσω πολλα χρηματα?και εχω ακομα ενα προβλημα γιατι οταν κανω restore απο το παλιο στο καινουργιο μου βγαζει τα πιο πολλα αρχεια κατεστραμενα.ευχαριστω

T10s - NOKIA 6110 - 2xSony Ericsson P800 - QTEK 2020i - HP ipaq rw 6815 - Sony Ericsson P1i - QTEK 9000 - NOKIA E90 - iphone3G - samsung galaxy s - ipad2 and more.....
Link to comment
Share on other sites

Για σε ολους ειμαι και εγω ενα κατοχος του P800 απο τους πρωτους και ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω. το κινητο το εχω πεντε χρονια και ειναι ακομα τελειο η μπαταρια του δεν εχει παθει τιποτα ειναι οπως ηταν καινουργιο.

το μονο προβλημα που εχω ειναι η οθονη απο της πολλες πτωσεις μια σβηνει μια αναβει .τελικα πριν μερικες μερες ψαχνωντας για μεταχειρισμενα κινητα στο internet βρηκα ενα p800 καινουργιο και το πηρα.το καινουργιο θελει αναβαθμιση μπορει να μου πει καποιος την τελευταια εκδοση και που μπορω να το αναβαθμισω χωρις να πληρωσω πολλα χρηματα?και εχω ακομα ενα προβλημα γιατι οταν κανω restore απο το παλιο στο καινουργιο μου βγαζει τα πιο πολλα αρχεια κατεστραμενα.ευχαριστω

 

http://www.sonyericsson.com/cws/support/updateservice?cc=gr&lc=el

 

κατεβαζεις το προγραμμα και ακολουθεις τις οδηγιες. τσεκαρε πρωτα τηλιστα με τις υποστηριζομενεσ συσκευες. δεν θυμαμαι αν εχει το p800

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ego pantos exo akoma to p910.kai einai pramatika KRIMA pos stamathse to development se auta ta montella.H nea uiq einai teleios gia ta mpaza...

an kai gia mena korufh htan to se p900 to kalytero desighn ever....

kati alo tora to p910 to xo akoma kleidomeno 2 xronia prin poy to phra ap thn ORANGE.eiparxei tropos na to xekleidoso ap to internet free??

ps sorry an einai mono to p80o to thema

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα απ'οσο ξερω αν παρεις την Οραντζ τηλεφωνο θα σου δωσει κωδικο να το ξεκλειδωσεις τσαμπα. :)

 

Αλλιως μονο με αναβαθμιση σε κανενα 9βολτο ή σερβις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

(τι σας θυμησα τωρα ε?) :P

 

Αν παρω ενα P800 απ το εβαυ κλειδωμενο στην orange, γινετε να το ξεκλειδωσω μονος μου να παιζει στα ελληνικα δικτυα οπως επισης και να του βαλω ελληνικα?

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ HELP... ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ P800 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΜΕ ΤΟ PC ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ PLZ HELP!!!

 

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με την μνημη... αλλα με το κινητο...

δεν μπορω να το συνδεσω στο PC δεν το βρισκει το PC Suite.... καμια ιδεα ????

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με την μνημη... αλλα με το κινητο...

δεν μπορω να το συνδεσω στο PC δεν το βρισκει το PC Suite.... καμια ιδεα ????

 

Ποια Windows εχεις?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

XP Pro SP3

 

λες να παιζει κατι με το sevice pack 3?

οποιος ξερει ας μας διαφωτισει. (πλακα πλακα... λιγο φως χρειαζεται εδω μεσα. πολυ νεκρα το thread!)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...