Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Μια βοήθεια μήπως προλάβω να το χαρώ πριν το πουλήσω από τα νεύρα μου. Έχω θέμα με τις επαφές. Όταν έχω καλέσει από τις επαφές έναν αριθμό μετά όταν ξαναπατησω τον ίδιο στις επαφές μου λέει ότι η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει. Ούτε μυνημα δεν αφήνει να στείλω. Και στα μηνύματα δεν εμφανίζει το όνομα μόνο τον αριθμό. Αν θέλει κάποιος να μου στείλει το τηλ του να τον καλέσω να με βοηθήσει θα είμαι ευγνώμων . οι επαφές είναι αποθηκευμενες στον λογαριασμό Google
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Μια βοήθεια μήπως προλάβω να το χαρώ πριν το πουλήσω από τα νεύρα μου. Έχω θέμα με τις επαφές. Όταν έχω καλέσει από τις επαφές έναν αριθμό μετά όταν ξαναπατησω τον ίδιο στις επαφές μου λέει ότι η εφαρμογή επαφές έχει σταματήσει. Ούτε μυνημα δεν αφήνει να στείλω. Και στα μηνύματα δεν εμφανίζει το όνομα μόνο τον αριθμό. Αν θέλει κάποιος να μου στείλει το τηλ του να τον καλέσω να με βοηθήσει θα είμαι ευγνώμων . οι επαφές είναι αποθηκευμενες στον λογαριασμό Google

 

κανεις δεν ξερει;μηπως να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ξερει;μηπως να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων;

 

 

ποια ρομ έχεις με τι ποσοστό μπαταρίας στο έκανε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Και γεμάτη μπαταρία το κάνει. Πάντα. Που βλέπω τη Tom

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που βλέπω τη rom

Link to comment
Share on other sites

Και γεμάτη μπαταρία το κάνει. Πάντα. Που βλέπω τη Tom

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Που βλέπω τη rom

 

μιας και δεν το έχω τώρα στα χέρια μου το τηλέφωνο δεν μπορώ να σου πω ακριβώς, κοίτα στις ρυθμίσεις κάπου θα λέει πληροφορίες της συσκευής και και κάπου θα λέει για την ρομ 013s η 014s η 015s κτλ

Link to comment
Share on other sites

5.6.014S.αυτο είναι;

 

ναι αυτό είναι, έχεις περάσει εσύ την ρομ του ιταλού η είναι η ρομ του κινητού και έτσι αγοράστηκε?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα έτσι μεταχειρισμενο πριν 4 μέρες. Αυτός που το είχε το έχει αγοράσει από το dicarto. gr
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα έτσι μεταχειρισμενο πριν 4 μέρες. Αυτός που το είχε το έχει αγοράσει από το dicarto. gr

 

εμένα το κινητό όταν το πήρα είχε την 013 και κόλαγε στα πάντα μετά πέρασα του ιταλού και ησύχασα σε όλα του ήταν άψογο, τώρα με την 014 είναι λίγο περίεγο να σου κάνει τέτοια κόλπα. το καλύτερο πιστευω είναι πας στην 1 σελίδα του θέματος να βρεις το μήνυμα του μέλους μας pantelas να ακολουθήσεις τον οδηγό και να βάλεις του ιταλού την ρομ που θα έχεις και ota updates

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ξανά ασχοληθεί με τέτοια κόλπα και φοβάμαι μην μείνω χωρίς τηλέφωνο

 

διάβασε καλά τον οδηγό να κατανοήσεις τη λέει και τι πρέπει να κάνεις και ότι βοήθεια θες εδώ θα ήμαστε. το μεσημέρι θα είμαι πάλι εδώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Μόλις βρω χρόνο θα το κοιτάξω

 

η 14ς κ η 15ς σε εμενα ειχε προβληματα,μεβοηθησε η Σελινα απο το Βικμολ κι ανεβασα την 16ς ερχεται η 17ς που λενε ειναι καλυτερη,αν εχει αγγλικο twrp ειναι ευκολο να την αλλαξεις αλλα ...

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει ασχοληθεί είναι εύκολο. Για μένα είναι βουνό. Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων υπάρχει περίπτωση να στρώσει;
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει ασχοληθεί είναι εύκολο. Για μένα είναι βουνό. Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων υπάρχει περίπτωση να στρώσει;

 

σώσε τα αρχεία σου από το κινητό στον υπολογιστή σου και κάνε και ένα backup να είσαι σίγουρος.

τον οδηγό τον κατέβασες? σε αυτά που διάβασες είναι κάτι που δεν κατάλαβες για την διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

σώσε τα αρχεία σου από το κινητό στον υπολογιστή σου και κάνε και ένα backup να είσαι σίγουρος.

τον οδηγό τον κατέβασες? σε αυτά που διάβασες είναι κάτι που δεν κατάλαβες για την διαδικασία?

 

φιλε μου ακομα να τα διαβασω.σε λιγο θα το κοιταξω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εμενα στις ρυθμισεις δεν εχει ενημερωση λογισμικου .υπαρχει καπου αλλου;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε άκου να δεις τι θα κάνεις. Γράψε στο Google 'stock rom leeco le 2'. Θα βρεις μια σελίδα που έχει την αρχική rom και θα τη κατεβάσεις. Είναι 1,5 Gb. Θα μετονομασεις το αρχείο που θα κατεβάσεις σε update και θα το περάσεις στους κινητό. Με την εξερεύνηση αρχείων θα πας να το ανοίξεις και θα σε ρωτήσει αν θέλεις να κάνεις αναβάθμιση. Πάτα ναι και τελειωσες. Μετά θα κάνει τις αναβαθμίσεις μόνο του
Link to comment
Share on other sites

Φίλε άκου να δεις τι θα κάνεις. Γράψε στο Google 'stock rom leeco le 2'. Θα βρεις μια σελίδα που έχει την αρχική rom και θα τη κατεβάσεις. Είναι 1,5 Gb. Θα μετονομασεις το αρχείο που θα κατεβάσεις σε update και θα το περάσεις στους κινητό. Με την εξερεύνηση αρχείων θα πας να το ανοίξεις και θα σε ρωτήσει αν θέλεις να κάνεις αναβάθμιση. Πάτα ναι και τελειωσες. Μετά θα κάνει τις αναβαθμίσεις μόνο του

 

εχει πολλες σελιδες.ποια απο ολλες;

Link to comment
Share on other sites

Software version: 5.8.015S (Marshmallow

εχω δει και 017S.δεν ειναι καλυτερη;ποια ειναι του ιταλου που λενε οτι ειναι καλη;

Link to comment
Share on other sites

εμένα το κινητό όταν το πήρα είχε την 013 και κόλαγε στα πάντα μετά πέρασα του ιταλού και ησύχασα σε όλα του ήταν άψογο, τώρα με την 014 είναι λίγο περίεγο να σου κάνει τέτοια κόλπα. το καλύτερο πιστευω είναι πας στην 1 σελίδα του θέματος να βρεις το μήνυμα του μέλους μας pantelas να ακολουθήσεις τον οδηγό και να βάλεις του ιταλού την ρομ που θα έχεις και ota updates

 

ποια ειναι η rom του ιταλου;

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η rom του ιταλου;

 

http://blog.grossoshop.net/come-installare-rom-grossoshop-bb72-powered-su-leeco-x620-le2-e-le2-pro/

 

με πρόχειρη αναζήτηση. την 017 δεν ξέρω που είναι αν ψάξεις λίγο θα την βρεις όμως δεν προλαβαίνω σήμερα λόγω χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Software version: 5.8.015S (Marshmallow

εχω δει και 017S.δεν ειναι καλυτερη;ποια ειναι του ιταλου που λενε οτι ειναι καλη;

 

την 17ς δεν την εχει ετοιμασει ακομα ο Ιταλος,μονο σε οφισιαλ βρισκεται αλλα δεν την εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...