Jump to content

LeEco Le 2 (X620)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με τα leeco λειτουργουν ολα αψογα απο την πρωτη μερα.ενα xiaomi που ειχα ,ποτε δεν ειδα φωτισμενα τα soft keys,και παρα την υποστηρηξη της ελληνικης κοινοτητας MIUI ,δεν ερχονταν τα μηνυματα σε viber. και whatsapp. αν δεν ανοιγα τις εφαρμογες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 769
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με τα leeco λειτουργουν ολα αψογα απο την πρωτη μερα.ενα xiaomi που ειχα ,ποτε δεν ειδα φωτισμενα τα soft keys,και παρα την υποστηρηξη της ελληνικης κοινοτητας MIUI ,δεν ερχονταν τα μηνυματα σε viber. και whatsapp. αν δεν ανοιγα τις εφαρμογες.

λες δηλαδη να τους πω να μου στειλουν το le2 παλι;

Link to comment
Share on other sites

μιας και ειχα rn3&le2 το le2 ειναι πιο καλο μου αρεσε πιο πολυ σε ολα καμερα gps στο χερι σε ηχο κτλ. το rn3 μου αρεσε σε μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

λες δηλαδη να τους πω να μου στειλουν το le2 παλι;
πριν το αγορασω ειχα samsung note 3 τα τρια τελευταια χρονια.στο διαστημα αυτο ειχα αγορασει δυο κινεζικα αλλα δεν ηταν τοσο καλα για να πρωτο κινητο.

οταν πηρα το le2 ,μετα απο δεκα μερες το πουλησα το samsung.

δεν υπηρχε συγκριση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας σήμερα παρέλαβα το χ620

απο οτι βλέπω έχω την τελευταία ROM του ιταλού (αλλά δεν είμαι σίγουρος αφού βλέπω οτι έχει μέσα κάποια κινεζικα)

επίσης

δεν μπορώ να βρω πως να παρω print screen, και δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό στο LeEco account

:X:X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας σήμερα παρέλαβα το χ620

απο οτι βλέπω έχω την τελευταία ROM του ιταλού (αλλά δεν είμαι σίγουρος αφού βλέπω οτι έχει μέσα κάποια κινεζικα)

επίσης

δεν μπορώ να βρω πως να παρω print screen, και δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό στο LeEco account

:X:X

αν στις ρυθμισεις κατω απο το "περισσοτερα*γραφει BB72. donation, εχεις του ιταλου.

για να παρεις print screen κρατας πατημενο το μεσαιο soft key.

στο leeco account ουτε εγω καταφερα να κανω registration αφου θελει τηλεφωνο και εχει μονο τις χωρες της κιτρινης φυλης☺

καλοριζικο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://i65.tinypic.com/8vvn13.jpg

http://i67.tinypic.com/2gtakvq.jpg

http://i65.tinypic.com/4l6kqs.jpg

 

Μπορεί να ενεργοποιηθεί ή λίστα γρήγορων ρυθμίσεων όταν κατεβάζουμε την γραμμή ειδοποίησης?

 

Edit: παρατήρησα ότι κάποιες εφαρμογές που έχω αγοράσει δεν μου τις δείχνει αγορασμενες και ζητάει να τις πληρωσω ξανα

Edited by MALACHASKOS
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πηρα απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για το τηλέφωνο. Ο πωλητής από το AliExpress δεν μου απάντησε ποτέ άρα κλαίω τα 165 ευρώ. Επειδή μου άρεσε πολύ το τηλέφωνο(πριν τα παίξει) και επειδή έχω και τα έξτρα λέω να το ξαναπάρω. Σκέφτομαι το vickmall. Έχεις κάποιος εμπειρία από θέμα εγγύησης στο vickmall ή στο oppomart?

 

ΥΓ αν κάποιος πουλάει το δικό του ενδιαφερομαι

Edited by emsoumel22
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πηρα απόφαση ότι δεν μπορώ να κάνω τίποτα για το τηλέφωνο. Ο πωλητής από το AliExpress δεν μου απάντησε ποτέ άρα κλαίω τα 165 ευρώ. Επειδή μου άρεσε πολύ το τηλέφωνο(πριν τα παίξει) και επειδή έχω και τα έξτρα λέω να το ξαναπάρω. Σκέφτομαι το vickmall. Έχεις κάποιος εμπειρία από θέμα εγγύησης στο vickmall ή στο oppomart?

 

ΥΓ αν κάποιος πουλάει το δικό του ενδιαφερομαι

 

Vickmall και κανενα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς άλλη Rom?

Να μας πει εντυπώσεις?

είχα δοκιμάσει τις διαθέσιμες ρομ η καλύτερη με διάφορα για μένα ήταν του ιταλού. δεν ξέρω αν έχει βγει κάποια άλλη πλέον. όλα αυτά πριν 40-50 μέρες.

κάπου κάτι γράφω σε προηγούμενες σελίδες νομίζω, και κάτι μετρήσεις με antutu

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια ρε παιδια μια φιλη μου εχει αυτο το κινητο και ξαφνικα δεν εχει σημα με φωναζει παω το βλεπω και τι να δω λειπουν τα ιμει

πως διαγραφηκαν ενας θεος ξερει τεσπα ξερει κανεισ πςν να τα επαναφερω? προσπαθω επισης να το ρουταρω με fastboot κανω unlock bootloader του στελνω εντολη για twrp και μοθ λεει κατι για μεγαλο μεγεθος. βοηθηστε μηπςσ βρω καμμια ακρη

Link to comment
Share on other sites

για το imei κατεβασε την εφαρμογη chamelephon.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση το έχω δοκιμασει δεν κάνει δουλειά.πραγματικά έχω απογοητευτεί. Στις πληροφορίες συσκευής δεν έχει καθόλου baseband και όλα αυτά έγιναν από μόνα τους σε ένα Unroot τηλέφωνο. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα την λύση οποίος έχει ίδιο πρόβλημα να μου το πει να φτιάξω ένα οδηγό. Και προληπτικά μη μπείτε στο enginenig menu από το mtk engining και αλλάξετε τα bands γιατί θα έχετε ίδιο πρόβλημα με εμένκ και είναι λίγο δύσκολο να το φτιάξετε
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα την λύση οποίος έχει ίδιο πρόβλημα να μου το πει να φτιάξω ένα οδηγό. Και προληπτικά μη μπείτε στο enginenig menu από το mtk engining και αλλάξετε τα bands γιατί θα έχετε ίδιο πρόβλημα με εμένκ και είναι λίγο δύσκολο να το φτιάξετε

 

kαλυτερα φτιαξε τον οδηγο εσυ να υπαρχει,δεν ξερεις ποτε θα συμβει αυτο στον καθε κατοχο.

Link to comment
Share on other sites

Hi

 

εχει βαλει κανεις την X620 - EUI 5.8.017S? εαν οχι τοτε ποια εχετε τωρα?

 

Thanks

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Hi

 

εχει βαλει κανεις την X620 - EUI 5.8.017S? εαν οχι τοτε ποια εχετε τωρα?

 

Thanks

 

 

επισης

 

πως ακριβως κανεις flash το no-verity-opt-encrypt.zip?

 

 

 

Transfer to file no-verity-opt-encrypt.zip to the phone

Flash no-verity-opt-encrypt.zip. If you do not do this you will not be able to boot your phone!

Flash the latest root module from SuperSU. (download here)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολα τα παιδια. Αγορασα και εγω αυτο το εξαιρετικο κινητο τις προαλλες. Ενα προβλημα μονο που ειναι πολύ περιεργο.το κινητο το παρέλαβα με 14s stable rom. Όταν προσπαθώ να μπω σε recovery Mode με power + volume up δεν μπαίνει για κανένα λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολα τα παιδια. Αγορασα και εγω αυτο το εξαιρετικο κινητο τις προαλλες. Ενα προβλημα μονο που ειναι πολύ περιεργο.το κινητο το παρέλαβα με 14s stable rom. Όταν προσπαθώ να μπω σε recovery Mode με power + volume up δεν μπαίνει για κανένα λόγο.
δες με την εφαρμογη root checker αν ειναι ρουταρισμενη η συσκευη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχει ρικοβερυ πως να μπει?

 

δεν εχει μεσα recovery εργοστασιακα? αν θελω να βαλω το εργοστασιακο του recovery ειναι εφικτο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...