Jump to content

Nintendo DS


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanx Ramparter, θα δοκιμάσω κάποιο παιχνίδι απ' αυτά να δώ..

Στο PC δεν θέλει ρυθμίσεις το Wi-Fi?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειχε καποιο CD μαζι του? Λογικα θελει καποια εγκατασταση. Απλα αυτο θα το ξερεις αφου δοκιμασεις καποιο wifi παιχνιδι μεσω του οποιου θα ψαξεις να βρεις καποιο access point. Αν βρεις τοτε εισαι οκ. Αν οχι, εδω ειμαστε εμεις. :)
Link to comment
Share on other sites

... αλλά μόνο για Νορβηγία....; H Nintendo ανακοίνωσε πως θα κυκλοφορήσει στην Νορβηγία ένα συλεκτικό bundle για την επέτειο των 20 χρόνων του NES. Το πακέτο θα περιλαμβάνει ένα μαύρο DS Lite, το κλασικό Super Mario Bros. για GBA και το New Super Mario Bros. για DS. Το πακέτο θα διατείθεται στην τιμή των 1595 Κορώνων (193€ περίπου). Ακόμη δεν είναι γνωστές πληροφορίες για το αν θα κυκλοφορήσεί και σε άλλες Ευρωπαϊκες χώρες.

 

 

http://i17.photobucket.com/albums/b68/pno-e/dslitebundle.jpg

 

Η Square Enix μέσω του περιοδικού Famitsu ανακοίνωσε τρία νέα RPG για το Nintendo DS!

 

Final Fantasy XII: Revenant Wings

Το συγκεκριμένο παιχνίιδι θα αποτελέσει συνέχεια του Final Fantasy XII για το PS2. Χρονολιγικά θα τοποθετείται μετά το παιχνίδι του PS2 και θα ακολουθεί τις περιπέτειες του Vaan και Penelo.

 

It's a Wonderful World

Το παιχνίδι θα λαμβάνει χώρα στην μοντέρνα Ιαπωνία και θα είναι action RPG που θα χρησιμοποιεί την οθόνη αφής του DS για τον χειρισμό. Το Character Design του παιχνιδιού είναι από τον Tetsuya Nomura.

Heroes of Mana

Μετά το Children of Mana, έρχεται ακόμη ένα παιχνίδι της σειράς για το DS. Το συγκεκριμένο παιχνίδι θα είναι strategy RPG. Στο παιχνίδι εμπλέκονται αρκετά μεγάλα ονόματα όπως ο Koichi Ishii που είναι ο δημιουργός της σειράς Seiken Densetsu / Mana, ο Masato Kato γνωστός από το Chrono Trigger που θα αναλάβει το σενάριο και η μουσική από την Yoko Shimomura που έχει δουλέψει και στην μουσική του Kingdom Hearts και Legend of Mana.

 

Και για τα τρία παιχνίδια δεν έχουν γίνει γνωστές ημερομηνίες κυκλοφορίας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει το παιχνίδι Ultimate Spider-Man για το DS; Το έχει κανένας; Έχει missions το Ultimate Spider-Man(DS) όπως και του PlayStation 2; Οι εντυπώσεις του;
Link to comment
Share on other sites

... αλλά μόνο για Νορβηγία....; H Nintendo ανακοίνωσε πως θα κυκλοφορήσει στην Νορβηγία ένα συλεκτικό bundle για την επέτειο των 20 χρόνων του NES. Το πακέτο θα περιλαμβάνει ένα μαύρο DS Lite, το κλασικό Super Mario Bros. για GBA και το New Super Mario Bros. για DS. Το πακέτο θα διατείθεται στην τιμή των 1595 Κορώνων (193€ περίπου). Ακόμη δεν είναι γνωστές πληροφορίες για το αν θα κυκλοφορήσεί και σε άλλες Ευρωπαϊκες χώρες.

 

Εσένα τώρα αυτό σου φαίνεται φυσιολογικό να βγει μόνο στην Νοβρηγία?

Παιδιά, υπάρχει το παιχνίδι Ultimate Spider-Man για το DS; Το έχει κανένας; Έχει missions το Ultimate Spider-Man(DS) όπως και του PlayStation 2; Οι εντυπώσεις του;
εννοείς αυτό? Αν και δεν το έχω παίξει η πείρα μου λέει οτί τα παιχνίδια που αξίζουν για το ds είναι αυτά που φτιάχνονται μόνο για το ds

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ δεν λέω εγώ το αντίθετο αλλά δεν σου φαίνεται κουλό να βγεί μόνο στην Νορβηγία? Αν γίνει έτσι πάντως η ΝΟΕ θα γράψει ιστορία πάλι! :p

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
γεια σας και απο εμενα.επειδη αυριο θα αγορασω και εγω το ds και επειδη ειμαι fan του resident evil (τα εχω τελειωσει ολα)αξιζει αυτο το παιχνιδι στο ds?ρωταω απο αποψη οθονης,διοτι αλλο η 32αρα tv σε τετοιο παιχνιδι και αλλο σε ds που δεν εχω ξαναπαιξει
Link to comment
Share on other sites

Δεν αξιζει. Κι ο λογος δεν ειναι η οθονη. Το παιχνιδι απλα δεν ειναι καλο, εχει παρει μαλλον μετριες κριτικες. Υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες. Υπαρχουν πολλα που εχω και μου αρεσουν αλλα το θεμα ειναι εσυ τι προτιμας.

Αν παντως εισαι τοσο μεγαλος φαν των RE ριξε εδω μια ματια να δεις τι παιζει: http://ds.ign.com/articles/686/686047p1.html

Link to comment
Share on other sites

thnaks man.αν και ειμαι λιγο ατυχος το αγορασα χτες απο fnac και με το που πηγα σπιτι το αναβω καιιιιι....1 καμενο pixel.εποικηνωνησα με αντιπρωσωπια και θα το παω σημερα.ελπιζω να φυγω με καινουργιο απο εκει μεσα?εχει τυχει σε κανεναν απο εσας?και αν ναι τι εγινε?
Link to comment
Share on other sites

h nintendo einai aiwnes mprosta apo tis alles etairies sto thema afto!h tha sou dwsoun kainourgio h tha sou allaksoun thn othonh pou exei to kameno pixel!
Link to comment
Share on other sites

h nintendo einai aiwnes mprosta apo tis alles etairies sto thema afto!h tha sou dwsoun kainourgio h tha sou allaksoun thn othonh pou exei to kameno pixel!

οντως επισκεφθηκα το πρωι την nortec μπηκα στο service του ειπα το αγορασα εχτες και εχει 1 καμενο pixel και χωρις δευτερη κουβεντα κατευθειαν μου εδωσε 1 καινουργιο.Μπραβο στη nortec απο εμενα για την αψογη αντιμετωπιση.:)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια!Σιγουρα αξιζουν ενα μπραβο κι απο μενα.:happy: :respect:

 

Ευχομαι να το ευχαριστηθεις τωρα φιλε μου!;)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

οντως επισκεφθηκα το πρωι την nortec μπηκα στο service του ειπα το αγορασα εχτες και εχει 1 καμενο pixel και χωρις δευτερη κουβεντα κατευθειαν μου εδωσε 1 καινουργιο.Μπραβο στη nortec απο εμενα για την αψογη αντιμετωπιση.:)

 

Kαινούργιο Nintendo ή όλα το κουτί;

Μόνο την συσκευή;

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

οντως επισκεφθηκα το πρωι την nortec μπηκα στο service του ειπα το αγορασα εχτες και εχει 1 καμενο pixel και χωρις δευτερη κουβεντα κατευθειαν μου εδωσε 1 καινουργιο.Μπραβο στη nortec απο εμενα για την αψογη αντιμετωπιση.:)

 

k emena exei ena kameno pixel piga sto plaisio k m eipan oti prepei na exei 3+ kammena pixel gia na to alla3eis aisxos! apo tote exw to kammeno pixel.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαινούργιο Nintendo ή όλα το κουτί;

Μόνο την συσκευή;

τους πηγα το δικο μου με το κουτι και ολα τα παρελκομενα μεσα,εφερε ενα καινουργιο απο μεσα συσκευασμενο στο κουτι του το ανοιξε μπροστα μου και ανταλαξαμε τις συσκευες μονο.

Link to comment
Share on other sites

to exw polu kairo to DS k dn nomizw na m dwsoun allo k to allo einai oti nomizw einai makria.

 

den paizei rolo!ola ta ds exoun nomizw 1 h 2 xronia eghhsh opote prepei na sto allaksoun.

Link to comment
Share on other sites

den paizei rolo!ola ta ds exoun nomizw 1 h 2 xronia eghhsh opote prepei na sto allaksoun.

είμαι από Κύπρο. Εμένα μου είχαν ένα χαρτί μέσα στο πακέτο του της nortec πως πρέπει να στείλω ένα χαρτί μέχρι 15 μέρες στο κατάστημα που το αγόρασα για να ύπαρχει η εγγύηση. Το ίδιο και για το παιχνίδι που αγόρασα. Συνέβικε και για κάποιον άλλο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Μπα αν εχεις αποδειξη αγορας στο αλλαζουν, το ξεω γιατι και γω δεν το ειχα στειλει το χαρτι αυτο αλλα πηγα με την αποδειξη πολλους μηνες μετα και μο αλλαξε τσαμπα την οθονη, οχι τη κονσολα.

Βεβαια αν εισαι Κυπρο θα πρεπει να μπεις στη διαδικασια να τους το στειλεις ταχυδρομικα και να στο ξαναστειλουν. Εγω μαλλον δε θα το εκανα για ενα pixel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...