Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Service σε HTC δεν Έχω χρειαστεί ποτέ δεν ξέρω..υποθέτω η arvato είναι υπεύθυνη στην Ελλάδα..

 

 

Για το άλλο δεν το ψάχνω όπως είναι μαμά το έχω

 

εγώ πριν κάποια χρόνια είχα χρειαστεί σε HTC Deisre HD που είχε πιει νεράκι και δεν δούλευε το touch και λέω δεν έχω να χάσω κάτι ας το στείλω.. Τελικά το τηλέφωνο γύρισε πίσω επισκευασμένο, με καινούργια οθόνη και καινούργια μπαταρία χωρίς να πληρώσω cent! Άρα είναι άψογοι! :p:p:p:lol::lol::lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Από πλευράς σέρβις τι παίζει?

Καμία καλή γραμματοσειρά που να υποστηρίζει ελληνικά?

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Post# 2105 για το service http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=435228&page=141

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Συστημα android web view μου λεει πως ειναι απεργοποιημενο στις εφαρμογες του play store,παταω ενεργοποιηση και δεν κανει τπτ ,παραμενει απενεργοποιημενη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τα θέματα δεν γίνετε να γίνουν όλα Black και τα Settings και το συρτάρι επάνω?

 

Sent from my awesome HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τα θέματα δεν γίνετε να γίνουν όλα Black και τα Settings και το συρτάρι επάνω?

 

Sent from my awesome HTC 10

Μόνο με την viper Rom θα έχεις τέτοια παραμετροποιηση

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ είμαι νέος κάτοχος της συσκευής. Την αγόρασα πριν 4 ημέρες. Βλέπω όμως πως το scrolling smoothness δεν είναι καλό. Η κίνηση της οθόνης δεν είναι καθόλου ομαλή. Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ είμαι νέος κάτοχος της συσκευής. Την αγόρασα πριν 4 ημέρες. Βλέπω όμως πως το scrolling smoothness δεν είναι καλό. Η κίνηση της οθόνης δεν είναι καθόλου ομαλή. Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;

 

Κατι τρεχει, ειδικα σ αυτο τον τομεα το τηλεφωνο πεταει.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ είμαι νέος κάτοχος της συσκευής. Την αγόρασα πριν 4 ημέρες. Βλέπω όμως πως το scrolling smoothness δεν είναι καλό. Η κίνηση της οθόνης δεν είναι καθόλου ομαλή. Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;

 

Πραγματικά αυτό είναι το δυνατό σημείο του κινητού δοκίμασε μια επαναφορά αλλιώς έχεις θέμα

Link to comment
Share on other sites

Έχει να κάνει με το ότι από τα 32GB έχω γεμίσει τα 26GB? Δοκίμασα και σε safe mode αλλά το πρόβλημα παραμένει

Nope, έχω 340 apps και πάει σφαίρα. Δοκίμασες clean wipe, κτλ?

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα. Μου το κάνει και εκτός internet π.χ. στις φωτογραφίες. Το συγκρίνω με το παλιό μου κινητό (note 3) και έχει διαφορά στην ομαλότητα της κύλησης. Πήρα την HTC στο εξωτερικό και μου είπαν να το πάω στο κατάστημα που το αγόρασα. Αν υπάρχει πρόβλημα και το πάω εντός 7 ημερών από την ημέρα αγοράς (οριακά είναι σήμερα) θα μου το αλλάξουν. Πήρα λοιπόν το κατάστημα και μου λένε πως θα το στείλουν στην Γερμανία που είναι η αντιπροσωπεία. Σίγουρα αυτό θα κάνουν γιατί δε θα δεχτούν πως υπάρχει πρόβλημα. Θα μου πουν πως έτσι είναι αυτό το μοντέλο. Γιατί η ανωμαλία υπάρχει αλλά αν δε σε νοιάζει μπορεί και να μη το προσέξεις. Δεν είναι δηλαδή κάτι που δεν μπορεί ο άλλος να το αμφισβητήσει.
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων οπως σου λενε οι φιλοι παραπανω , και αν δεν στρωσει

τοτε στειλτο , τετοιο θεμα στα htc δεν υπαρχει.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εδώ και 3 μέρες που το έχω το κινητό είναι μπαρουτι. Σφαίρα πάει!

Οπως λέει ο φίλος κάνε ένα reset και άμα δεν στείλτω μετά.

 

Sent from my awesome HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έκανα hard reset και νομίζω πως έφτιαξε. Θα αρχίζω να ξαναβάζω εφαρμογές. Αν δω πρόβλημα θα επανέλθω. Σας ευχαριστώ όμως.

Σίγουρα εφαρμογή το έκανε αυτό. Κι εγώ με πόσες εφαρμογές και σχεδόν γεμάτη internal memory το κινητό πετάει

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Συστημα android web view μου λεει πως ειναι απεργοποιημενο στις εφαρμογες του play store,παταω ενεργοποιηση και δεν κανει τπτ ,παραμενει απενεργοποιημενη.

 

Παιδια εχω ξαναρωτησει ,μηπως εχει καποιος ιδεα πως γινεται αυτο να φενεται απενργοποιημενο?

Link to comment
Share on other sites

Συστημα android web view μου λεει πως ειναι απεργοποιημενο στις εφαρμογες του play store,παταω ενεργοποιηση και δεν κανει τπτ ,παραμενει απενεργοποιημενη.

 

Παιδια εχω ξαναρωτησει ,μηπως εχει καποιος ιδεα πως γινεται αυτο να φενεται απενργοποιημενο?

Μόλις παρατηρησα ότι και σ εμένα έτσι είναι. Το κινητό λειτουργεί κανονικά οπότε why bother?

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο παλιό κινητό είχα κάτι που λεγόταν read mode. Δηλαδή όσο σε έβλεπε το κινητό να το κοιτάς, δεν έκλεινε. Υπάρχει κάτι ανάλογο εδώ; Γιατί καθώς διαβάζεις σε ένα site, σβήνει η οθόνη.:wacko:

Σε κάρτα μνήμης τι βάλατε; είμαι μεταξύ SanDisk Ultra microSDXC 200GB που είναι speed class 1 ή σε κάποια 128gb v30. Αξίζει η μικρότερη με v30 ???

Edited by L110701
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα με φακό μια μικρή τριχουλα μέσα από το τζαμάκι της κάμερας...

Δεν επηρεάζει τις φωτός αλλά είναι και σπαστικό να ξες ότι είναι εκεί..

Πιστεύω δεν μπορεί να γίνει κάτι ε?

 

Sent from my awesome Gold HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο παλιό κινητό είχα κάτι που λεγόταν read mode. Δηλαδή όσο σε έβλεπε το κινητό να το κοιτάς, δεν έκλεινε. Υπάρχει κάτι ανάλογο εδώ; Γιατί καθώς διαβάζεις σε ένα site, σβήνει η οθόνη.:wacko:

Σε κάρτα μνήμης τι βάλατε; είμαι μεταξύ SanDisk Ultra microSDXC 200GB που είναι speed class 1 ή σε κάποια 128gb v30. Αξίζει η μικρότερη με v30 ???

Εγώ έχω αυτή και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

http://www.skroutz.gr/s/6035005/Kingston-microSDXC-64GB-U3.html

Για μένα να πας σε U3 οπωσδήποτε!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατηρησα ότι και σ εμένα έτσι είναι. Το κινητό λειτουργεί κανονικά οπότε why bother?

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Tnx fin που το κοιταξες,νομιζα πως κατι γινεται με το κινητο μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα μου έβγαλε την ειδοποίηση ότι μπορώ να αναβαθμίσω σε nougat. Αξίζει να το βάλω τώρα ή υπάρχουν προβλήματα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα μου έβγαλε την ειδοποίηση ότι μπορώ να αναβαθμίσω σε nougat. Αξίζει να το βάλω τώρα ή υπάρχουν προβλήματα;

 

 

Μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

82dbc6786cb9bd687fb8dd619ecc1f69.jpg

 

30% σε 3 ώρες...

YouTube και έξοδος σε jbl ηχείο ;)

 

Send from my HTC 10

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...