Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είχα την ατυχία να "κολυμπήσω" το HTC 10 στον πάτο της λεκάνης με αποτέλεσμα να...πνιγεί...

Δοκίμασα στέγνωμα με ζέσταμα από μακριά με πιστολάκι, ρύζι αλλά ο ασθενής δεν δείχνει σημάδια ζωής....

Ξέρω ότι δεν υπάρχει service Ελλάδα.Αξίζει να το στείλω έξω ή να κοιτάξω για νέα συσκευή?

376 €,δεν αξίζει

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πώς γίνεται ένα από τα καλύτερα περσινά κινητά να έχει τόσο κακή μεταπώληση, δεν μπορώ να το καταλάβω. Το Μ9 πέρυσι έφυγε με συνοπτικές διαδικασίες και αφού μου είχαν γίνει τουλαχιστον 10 προσφορές, ενώ για το 10ρι δεν κουνιέται φύλλο

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται ένα από τα καλύτερα περσινά κινητά να έχει τόσο κακή μεταπώληση, δεν μπορώ να το καταλάβω. Το Μ9 πέρυσι έφυγε με συνοπτικές διαδικασίες και αφού μου είχαν γίνει τουλαχιστον 10 προσφορές, ενώ για το 10ρι δεν κουνιέται φύλλο

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Καλημέρα. Και εγώ το είχα βάλει για πουλημα μήπως δοκίμαζα κάτι άλλο αλλά δεν φεύγει με τπτ το κινητό.

Πρωτη φορά μου συμβαίνει αυτό το πράμα μετά από 90 συναλλαγές..

Δεν θα το σκοτώσω όμως, προτιμώ να το κρατήσω.

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Κρίμα είναι να το σκοτώσω, καλύτερα να μου μείνει να υπάρχει για δεύτερο

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και εγώ το είχα βάλει για πουλημα μήπως δοκίμαζα κάτι άλλο αλλά δεν φεύγει με τπτ το κινητό.

Πρωτη φορά μου συμβαίνει αυτό το πράμα μετά από 90 συναλλαγές..

Δεν θα το σκοτώσω όμως, προτιμώ να το κρατήσω.

 

The power of the 10

 

Κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Κρίμα είναι να το σκοτώσω, καλύτερα να μου μείνει να υπάρχει για δεύτερο

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

τι τιμές τα χετε βάλει? έξω πάντως το βρίσκεις αρκετά φτηνά σε μεταχειρισμένο και καινούριο

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

320 εγώ προσωπικά

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

γιαυτό ... στο διπλανό site έχουν παίξει αρκετές συσκευές από 220 έως 280€ ... οποίος έχει υπομονή βρίσκει άνετα σε 2 βδομάδες άριστο σ αυτό το ευρέως ... καλά δεν μιλάω απ έξω που καινούριο παίζει 325€ + μην ξεχνάμε και το u ultra το οποίο βρίσκεις στην ίδια τιμή

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

280 πάει κι έρχεται, 220 δεν είναι σοβαρή τιμή για το κινητό, μην τρελαθούμε

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

280 πάει κι έρχεται, 220 δεν είναι σοβαρή τιμή για το κινητό, μην τρελαθούμε

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Έτσι ακριβώς... Προτιμώ να μείνει στο συρτάρι πάρα 220...

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν που το "σκοτωσα" στα 220 €. Γιατί το έκανα; Πρώτον γιατί ήθελα να φύγει εντός της ημέρας κ αν είναι δυνατόν ο πρώτος που θα το δει(όπως κ έγινε) κ δεύτερον δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου για διάφορα ραντεβού να το δειγματειζω, ούτε καν για μηνύματα. Έπρεπε να φύγω εξωτερικό σε τρεις μέρες κ θα έπρεπε να αγοράσω το καινούργιο το 11 για δικούς μου προσωπικούς λόγους. Το ξέρω ότι η τιμή του είναι τουλάχιστον ε 50€ παραπάνω (το δικό μου δεν είχε ακουστικά) αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου γιατί την ίδια μέρα έκλεισα από ένα παλικάρι εδώ μέσα το 11 δύο ημερών στα 550€ μαζί με θήκη κ τζαμακι όταν την επόμενη το καινούριο πήγε στα 700€ οπότε πολύ καλά έκανα κ το "σκότωσα"

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά η δικια σου συναλλαγή είχε πολλές "ειδικές" καταστάσεις. Όπως είπες κι εσύ, δεν είναι αυτή η αξία της συσκευής.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά η δικια σου συναλλαγή είχε πολλές "ειδικές" καταστάσεις. Όπως είπες κι εσύ, δεν είναι αυτή η αξία της συσκευής.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

δεν είναι συμφωνώ άλλα δυστυχώς η πραγματικότητά είναι αυτή

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το service για τo htc 10 και γενικότερα htc είναι ακόμη στην arvato στο Κηφισό? Έχω θέμα με το yellow tint πάνω αριστερά στην οθόνη και θέλω να το πάω με την εγγύηση.

 

Επίσης, ποσο λέτε να μου το κρατήσουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το service για τo htc 10 και γενικότερα htc είναι ακόμη στην arvato στο Κηφισό? Έχω θέμα με το yellow tint πάνω αριστερά στην οθόνη και θέλω να το πάω με την εγγύηση.

 

Επίσης, ποσο λέτε να μου το κρατήσουν?

 

Θα πρέπει να το στείλεις εξωτερικό δεν υπάρχει επίσημη κάποια εταιρεία για service σε HTC στην Ελλάδα....μιλάω εκ πείρας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ο φίλος πρέπει να το στείλει απευθείας εξωτερικό ή μέσω μεσάζοντα εδώ στην Ελλάδα?

 

The power of 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μίλησα με το μαγαζί που το αγορασα αμέσως μόλις το πήρα στα χέρια μου γτ ήρθε με θέμα στην οθόνη , ( δυστυχώς αργοτερα από όταν αγοραστηκε γτ ήμουν σε καράβι και σαφώς δεν είναι χαζοί να δεχτούν μια μέρα παραπάνω από την βδομάδα για άμεση αλλαγή παρότι τους το είχα ρεπορταρει με email μέσα στα χρονικά Περιθώρια , τεσπά )

Μου είπαν πως θα πρέπει να πάει Γερμανία και θα πάρει 1 μήνα περίπου....

Link to comment
Share on other sites

η ts solutions στον κηφισο αναλαμβανει το σερβις ,παει ρουμανια η συσκευη σε 10 μερες εχει γυρισει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε να σταλθεί απευθείας Ρουμανία από εμάς?

 

The power of 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, κάτοχος εδώ και σχεδόν 2 μήνες και έχω παρατηρήσει ένα περίεργο πρόβλημα: ενώ έχω καλό σήμα 4G, έχω ανύπαρκτο 3G. Αν χαθεί το 4G γυρνάει σε 2G (EDGE). Το βάζω 3G only και πιάνει οριακά ή αποσυνδέεται τελείως. Η ϊδια SIM σε άλλη συσκευή πιάνει καμπάνα 3G. Δεν μιλάω για περιοχές με πρόβλημα στην κάλυψη, κέντρο Αθήνας έγιναν οι δοκιμές. Λογικά το έκανε από την αρχή αλλά δεν το είχα παρατηρήσει! Καμία ιδέα; Να το στείλω για service;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, όσοι έχετε τη συσκευή σε stock κατάσταση, έχετε πάρει κάνα update τελευταία;

 

Στάλθηκε από το ZTE A2017 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

update τα αργει πολυ πλεον είχαμε να παρουμε 4 μηνες αλλα οτι βγαινει αναφέρεται εδω

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

update τα αργει πολυ πλεον είχαμε να παρουμε 4 μηνες αλλα οτι βγαινει αναφέρεται εδω

Ρωτάω επειδή μετά από αυτό πήρα ένα zte axon 7 για την κινέζικη αγορά και μόλις χτες ήρθε update Σεπτεμβρίου... Στο htc ήταν Ιούλιος και είχε του Ιανουαρίου τα security patches

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχει βγει και port της Google camera με HDR + δοκίμασε καλύτερα κανενα Lineage os αν θες updates..

 

Καλησπερα φιλοι!μετα απο καιρο ειπα να επιστρεψω στην htc μ ενα m10 μεταχειρισμενο!εχω το εξης θεμα λοιπον:πολλες αποσυνδεσεις στο wifi!το χει κανεις αλλος;λετε να εχει προβλημα το τηλ;στο ιδιο ρουτερ εχω αρκετες συσκευες κ καμια δεν εχει αποσυνδεσει!για να σας προλαβω η αποσταση απο το ρουτερ ειναι 1,2 μετρα κ δοκι,ασα κ εκλεισα ολες τις συσκευες κ παλι τα ιδια....υπαρχει καποια λυση;εκτος αν γενικα το wifi ειναι τοσο αδυναμο γιατι σπανια το βλεπω φουλ παρολο που δεν εχει μεγαλη αποσταση απο το ρουτερ

Edited by georgios308
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...