Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια λετε να μπορει να το χειριστει γυναικα; 1ον και 2ον εχει πολυ καλες καμερες; Ειδικα η selfie
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια λετε να μπορει να το χειριστει γυναικα; 1ον και 2ον εχει πολυ καλες καμερες; Ειδικα η selfie

 

Καλημέρα... Εδώ έχουν για selphie γυναίκες το note ή το iPhone plus και το χειρίζονται μια χαρά... Οι κάμερες είναι από τις κορυφαίες αυτή τη στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Το μπροστά μαύρο-πίσω ασημί κυκλοφορεί στην Ευρώπη;

Οχι φίλε μου και μην ρισκάρεις ακόμα και να βρεις να το πάρεις.εγγύηση 0.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το μπροστά μαύρο-πίσω ασημί κυκλοφορεί στην Ευρώπη;

 

Δεν πρόκειται.. προσωπικά αυτο έχω, αλλά δε με πολυνοιάζει η εγγύηση..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιο πρόβλημα με την συγκεκριμένη εφαρμογή; Σε μενα δεν λειτουργεί τίποτα παρα μονο η προβολή εικόνων. Το εχει παρατηρήσει κανεις αλλος;
Link to comment
Share on other sites

Asterix θεμα απο τον δικο μας τον Νικο, thanks φιλε πολυ καλο.:):)

Screenshot_20161101_144015.pngimages upload

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο αυτό με την HTC gallery και τη μπαταρία. Σήμερα μου έφαγε μια φρίκη στα google services πάλι. Αποσυνέδεσα ένα hotmail λογαριασμό από το gmail μου μπας και φταίει αυτό γιατί κάπου διάβασα ότι τραβάει ζόρια το gmail με πολλαπλούς λογαριασμούς. Βλέπουμε...

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Asterix θεμα απο τον δικο μας τον Νικο, thanks φιλε πολυ καλο.:):)

Screenshot_20161101_144015.pngimages upload

Χά χαχα ευχαριστώ φίλε μου.ειναι όμορφο και απλό..ασε έχω φάει των κόσμο όλο να βρω εικονίδια από το nougat 7.1 και δεν τα βρίσκω πουθενά..ωραία θα ήταν και με τα εικονίδια του pixel...

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Χά χαχα ευχαριστώ φίλε μου.ειναι όμορφο και απλό..ασε έχω φάει των κόσμο όλο να βρω εικονίδια από το nougat 7.1 και δεν τα βρίσκω πουθενά..ωραία θα ήταν και με τα εικονίδια του pixel...

 

Για δες εδώ:

https://themes.htc.com/actions/theme/share/com.htc.theme.tc073dba4-bf02-41b2-9c21-db74322dbbf0?by=c8c613d5-95d0-4c3c-8c18-58083aa4db45

992
Link to comment
Share on other sites

Το είδα. Αλλά το έχει σαν themes εγώ θέλω τα εικονίδια για να τα φτιάξω από την αρχή..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω ξανά.βελτίωσαν καθόλου μπαταρία?η θα βλέπω πάλι κάτω από 5ωρο.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι όμορφο κινητό είναι! Έβγαλα τη θήκη της spigen που έχω και είναι τέλειο.... Με βλέπω για κανένα dbrand ή έχετε καμία θήκη που να είναι τόσο κοντά στο γυμνό στα υπόψιν σας;

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέω να το πάρω ξανά.βελτίωσαν καθόλου μπαταρία?η θα βλέπω πάλι κάτω από 5ωρο.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτω από 5αωρο τουλάχιστον αυτό από εμένα....

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω ξανά.βελτίωσαν καθόλου μπαταρία?η θα βλέπω πάλι κάτω από 5ωρο.

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συγγνώμη τί εννοείς? 5 ώρες sot?

 

Αυτό μάλλον δεν θα το βρεις εδώ...Εγώ το πιο πολύ που έχω δει είναι 3 και κάτι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εδώ και δύο μέρες είμαι κάτοχος του ΗTC 10....Ακόμα δεν μπορώ να έχω πλήρη άποψη αλλά σίγουρα είναι μία συσκευή που συνδυάζει ποιότητα και ομορφιά!!! Έχω μια τεχνική ερώτηση να κάνω στους υπόλοιπους κατόχους, επειδή ήμουν κάτοχος μόνο HTC συσκευών με αποτέλεσμα να έχω απόθεμα φορτιστών(τελευταίος του HTC ONE mini 2), όσο αφορά τη μπαταρία με ποιον φορτιστή είναι καλύτερο να φορτίζω το κινητό με τον quick charger ή με τον απλό φορτιστή της HTC;;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εδώ και δύο μέρες είμαι κάτοχος του ΗTC 10....Ακόμα δεν μπορώ να έχω πλήρη άποψη αλλά σίγουρα είναι μία συσκευή που συνδυάζει ποιότητα και ομορφιά!!! Έχω μια τεχνική ερώτηση να κάνω στους υπόλοιπους κατόχους, επειδή ήμουν κάτοχος μόνο HTC συσκευών με αποτέλεσμα να έχω απόθεμα φορτιστών(τελευταίος του HTC ONE mini 2), όσο αφορά τη μπαταρία με ποιον φορτιστή είναι καλύτερο να φορτίζω το κινητό με τον quick charger ή με τον απλό φορτιστή της HTC;;;;

 

Απλώς Εάν θέλεις γρήγορη φόρτιση με τον δικό του Εάν δεν έχεις θέμα μπορείς να χρησιμοποιήσεις όποιον θέλεις δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη τί εννοείς? 5 ώρες sot?

 

Αυτό μάλλον δεν θα το βρεις εδώ...Εγώ το πιο πολύ που έχω δει είναι 3 και κάτι

5 ώρες δύσκολα αλλά 3 και κάτι που λες εύκολα. Εμένα συνήθως πάει στις 4 και κάτι. Είναι και τί χρήση κάνει ο καθένας και μέχρι που το μετράμε. Αν μετράμε μέχρι να σβήσει από μπαταρία, σε εμένα τουλάχιστον θα τις βγάλει τις 5.

 

Για του λόγου το αληθές:

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161102/53c696442b2346304f23f39ce524f156.jpg

Edited by Fick

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εχω στα χερια μου ενα s7 edge εδω και δεκα μερες και χρησιμοποιω.οσο αφορα μπαταρια συμφωνα με τη δικη μου χρηση εκει που το 10αρι ειχε μεινει με 5% το s7 εχει 25% με ακριβως την ιδια χρηση τις ιδιες ακριβως εφαρμογες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω στα χερια μου ενα s7 edge εδω και δεκα μερες και χρησιμοποιω.οσο αφορα μπαταρια συμφωνα με τη δικη μου χρηση εκει που το 10αρι ειχε μεινει με 5% το s7 εχει 25% με ακριβως την ιδια χρηση τις ιδιες ακριβως εφαρμογες.

Δεν λέμε ότι δεν έχει καλή μπαταρία αλλά του s7edge είναι πιο καλή λόγω μεγαλύτερης χωρητικότητας αλλά και amoled screen... Πιστεύω όμως με το nougat από μέρα σε μέρα που θα έρθει θα έχουμε λίγο καλύτερη μπαταρία.. Το s7 δεν ξέρω πως θα είναι μετά την αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέμε ότι δεν έχει καλή μπαταρία αλλά του s7edge είναι πιο καλή λόγω μεγαλύτερης χωρητικότητας αλλά και amoled screen... Πιστεύω όμως με το nougat από μέρα σε μέρα που θα έρθει θα έχουμε λίγο καλύτερη μπαταρία.. Το s7 δεν ξέρω πως θα είναι μετά την αναβάθμιση...

 

δε το ειπα σαν αρνητικο.απλα στο φιλο παραπανω που ρωτουσε και ειχε και το samsung του ειπα διαφορα.Με βλεπω να γυριζω το 10αρι συντομα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δε το ειπα σαν αρνητικο.απλα στο φιλο παραπανω που ρωτουσε και ειχε και το samsung του ειπα διαφορα.Με βλεπω να γυριζω το 10αρι συντομα.

 

Φίλε μου και εγώ που ήμουν ανάμεσα στο edge και στο 10 λόγω υποστήριξης της σαμμυ πήγα στο 10αρι...σίγουρα θα πάρουμε το νουγκα πιο γρήγορα και θα διορθωθεί με το καιρό όταν η σαμμυ θα το βγάζει για s7. Έτσι λέω σαν πρώην κάτοχος m8 που μετά από την μότο και lg (που αν θυμάμαι τα έκανε σκ@@@)πηραμε την 6 χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα..

Link to comment
Share on other sites

Άλλο 3000 άλλο 3600, με το απλό S7 πως να είναι άραγε η διαφορά τους;

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Για να μη γινει η κουβεντα vs οποιο και παρει ο καθενας θα μεινει ευχαριστημενος.εξαρταται τι ζηταει.εγω επειδη ειμαι της μουσικης κ μιλαω πολυ στο τηλεφωνο η ποιοτητα του ακουστικου του 10αριου δε συγκρινεται κ ο ηχος απο τα ακουστικα της το ιδιο.τη διαφορα στη μπαταρια μπορω να την αντεξω.εξαλλου καινστη μια περιπτωση και στην αλλη καταληγω να το φορτιζω το βραδυ πριν κοιμηθω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι σε διαδικασία αγοράς νέου κινητού (το Note 2 γέρασε πια...) και ως πρώην κάτοχος HTC Desire HD μου γυάλισε το 10.

Θα ήθελα να μου λύσετε μερικές απορίες:

1) Η μπαταρία πόσο αντέχει με τα δεδομένα ΌΛΗ την μέρα ανοικτά (καταλαβαίνω ότι η χρήση του καθένα είναι διαφορετική και δεν υπάρχει μια σωστή απάντηση, χρειάζομαι όμως μια τάξη μεγέθους...)

2) Υπάρχει να βάλω εφαρμογή για ραδιόφωνο και galery HTC

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...