Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρια έχει κανείς το apk της htc gallery;

 

Άκυρο, το βρήκα

 

Πάνω στην ευκαιρία δώστο και σε μένα και αν έχεις το apk του htc browser.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

 

ο οποιος browser σταματανε υποστηριξη και να ειναι στο playstore απο 30 νοεμβριου.μου ηρθε ειδοποιηση.κριμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο θεμα ληψης σηματος πως τα παει;

δουλευω σε περιβαλλον με πολυ χαμηλο σημα και το xperia z1 που εχω με εχει απογοητευσει πληρως, οταν οσα τηλ εχω δοκιμασει τα πανε πολυ καλυτερα.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυο ερωτήσεις (sorry αν έχουν απαντηθεί, δε διάβασα όλο το thread):

 

Τι επιλογές υπάρχουν σε ανάλυση/fps video; Σε διάφορα site βλέπω 2160p@30fps και 720p@120fps. Τίποτα ενδιάμεσο δεν υπάρχει; Π.χ. 1080p@60fps;

 

Επίσης απ' όσο διάβασα στη συσκευασία (κανονικά) περιλαμβάνεται ο fast charger. Άρα μπορείς να το φορτίσεις μόνο με fast charging; Αν θέλω κανονικό charging πρέπει να πάρω άλλο φορτιστή (ποιον;) ή υπάρχει κι άλλος τρόπος;

 

Thanks!

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο δικό μου μοιάζει να μην λειτουργεί η αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας ενώ είναι ενεργοποιημένη

 

Τι να παίζεται?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυο ερωτήσεις (sorry αν έχουν απαντηθεί, δε διάβασα όλο το thread):

 

Τι επιλογές υπάρχουν σε ανάλυση/fps video; Σε διάφορα site βλέπω 2160p@30fps και 720p@120fps. Τίποτα ενδιάμεσο δεν υπάρχει; Π.χ. 1080p@60fps;

 

Επίσης απ' όσο διάβασα στη συσκευασία (κανονικά) περιλαμβάνεται ο fast charger. Άρα μπορείς να το φορτίσεις μόνο με fast charging; Αν θέλω κανονικό charging πρέπει να πάρω άλλο φορτιστή (ποιον;) ή υπάρχει κι άλλος τρόπος;

 

Thanks!

1080p 30fps.

Εγώ τον φορτίζω Μ ένα aukey quick charge 2.0 και Μ ένα power bank. Υποθέτω οποιοσδήποτε HTC παλαιότερης γενιάς charger θα κάνει τη δουλειά

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Με τον φορτιστή της συσκευασίας, ο οπόιος είναι qc3, θα φορτίζεις στο max.. Αν δε θες, τότε πάρε κάποιον συμβατικό φορτιστή.
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Επιστρέφω κι εγώ ξανά στο Μ10, βρήκα ένα πολύ φθηνά μεταχειρσμένο γιατί έχει χτυπηθεί και από τις 2 κάτω μεριές, δεν έχει πρόβλημα η συσκευή και θα το πάρω μόνο 230€. Θα αλλάξω το πίσω μέρος όταν έχω ευκαιρία, ούτως ή άλλως θα το κρατήσω σαν 2η συσκευή ίσως και πρώτη ποιος ξέρει! Την πρώτη φορά δεν του έδωσα χρόνο αλλά σίγουρα είχα δει ταχύτητα, πολύ καλή οθόνη και πολύ καλή κάμερα, άντε να το δω ξανά
Link to comment
Share on other sites

Εδώ Ταϊβάν 1.96.709.1 wifi calling voLTE security September και camera improvements μόλις έσκασε

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. Το χάρτη σας το φορτώνει στο HTC gallery;

 

Όχι...Δυστυχώς Ούτε εδώ φορτώνει

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως παιδιά εδώ δεν βλέπω πάνω από 2 ώρες sot μπαταρία θα έλεγα χειρότερη από ς7

Link to comment
Share on other sites

Όχι...Δυστυχώς Ούτε εδώ φορτώνει

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως παιδιά εδώ δεν βλέπω πάνω από 2 ώρες sot μπαταρία θα έλεγα χειρότερη από ς7

Μα καλά ρε παιδιά ούτε 2 ώρες sot? Κάτι παίζει ίσως με τα google services, κάνε ένα restart και πιστεύω θα στρώσει.. και στα S7 κάποιες στιγμές το παθαίνει αλλά επανέρχεται μετά από επανεκκίνηση

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά εδώ δεν βλέπω πάνω από 2 ώρες sot μπαταρία θα έλεγα χειρότερη από ς7

Αουτς...Και ψάχνω να το πάρω μιας και διάβασα πρόσφατα ότι έχει καλύτερη μπαταρία από το s7.

 

Τελικά τι ισχύει;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αουτς...Και ψάχνω να το πάρω μιας και διάβασα πρόσφατα ότι έχει καλύτερη μπαταρία από το s7.

 

Τελικά τι ισχύει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηλία όταν το είχα δεν είδα να πέφτει έτσι η μπαταρία, δεν νομίζω να παίζει τέτοιο χάλι γιατί θα το έλεγαν και τα παιδιά εδώ, κάτι φταίει εκει

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μηνα χρησης μου χαλασε η περιστροφη της οθονης οποτε κ το πηγα στις 10-9 στην Arvato σερβις κ σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι για την επισκευη θελουν 376 euro,ετσι απλα χωρις να καμια αιτιολογιση
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μηνα χρησης μου χαλασε η περιστροφη της οθονης οποτε κ το πηγα στις 10-9 στην Arvato σερβις κ σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι για την επισκευη θελουν 376 euro,ετσι απλα χωρις να καμια αιτιολογιση

 

Δεν τους πηρες τηλέφωνο για περεταίρω διευκρινίσεις?

Μηπως ειχε σημαδια απο πτωσεις η συσκευή?

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Από αύριο και εγώ μέλος της παρέας με το καλό. Ελπίζω να είναι όλα καλά.

 

Από mmplanet πήρα, έχεις κανείς εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μηνα χρησης μου χαλασε η περιστροφη της οθονης οποτε κ το πηγα στις 10-9 στην Arvato σερβις κ σημερα μου εστειλαν μηνυμα οτι για την επισκευη θελουν 376 euro,ετσι απλα χωρις να καμια αιτιολογιση

Γιατί έτσι λογικά έπρεπε να το καλύψουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αουτς...Και ψάχνω να το πάρω μιας και διάβασα πρόσφατα ότι έχει καλύτερη μπαταρία από το s7.

 

Τελικά τι ισχύει;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι να σου πω ίσως έχω κάνει κάτι λάθος στις ρυθμίσεις...θα το δω Πάλι θα βάλω εφαρμογή να το μετρήσω

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους πηρες τηλέφωνο για περεταίρω διευκρινίσεις?

Μηπως ειχε σημαδια απο πτωσεις η συσκευή?

 

Αυριο θα παω απο εκει,οχι δεν ειχε τιποτα ...υποψιαζομαι οτι θα μου πουν για υγρασια ...ενος μηνος κινητο

Link to comment
Share on other sites

Αουτς...Και ψάχνω να το πάρω μιας και διάβασα πρόσφατα ότι έχει καλύτερη μπαταρία από το s7.

 

Τελικά τι ισχύει;

 

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είμαι με 32% αυτή τη στιγμή, απ το πρωί ασχολούμαι με tapatalk, κάτι videos στο YouTube, δυο κλήσεις και αρκετη μουσική. 3h 32m so far

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παω απο εκει,οχι δεν ειχε τιποτα ...υποψιαζομαι οτι θα μου πουν για υγρασια ...ενος μηνος κινητο

Εγγύηση δεν έχει?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση δεν έχει?

 

Φυσικα κ εχει γι αυτο δεν ξερω για πιο λογο μου ζητανε λεφτα,θα παω αυριο απο εκει κ θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με 32% αυτή τη στιγμή, απ το πρωί ασχολούμαι με tapatalk, κάτι videos στο YouTube, δυο κλήσεις και αρκετη μουσική. 3h 32m so far

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

πολυ καλα εισαι με αυτα τα νουμερα ...

;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...