Jump to content

Help! Σοβαρό πρόβλημα με πληκτρολόγιο


mousi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες έκανα τη μ@λ@κία να μην προσέξω ένα ποτήρι με νερό και έριξα νερό στο πληκτρολόγιο (πολύ λίγο έπεσε). Τώρα δεν δουλεύει το space, το Enter (κάτω δεξιά) και αυτό που βγάζει το μενού του δεξιού κλικ... Το άνοιξα, το φύσηξα, το άφησα να στεγνώσει, αλλά τίποτα. :( Μπορώ να κάνω κάτι άλλο για να δουλέψει; Είναι και ασύρματο ρε γμτ και δεν βρίσκω να αγοράσω σκέτο ασύρματο πληκτολόγιο, μόνο με ποντίκι :cry:
Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιες περιπτώσεις θέλει στέγνωμα με πιστολάκι.
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιες περιπτώσεις θέλει στέγνωμα με πιστολάκι.

Χωρίς να το ξεβιδώσω; Δεν υπάρχει περίπτωση να έπαθε ζημιά τίποτα εκεί μέσα; Το νερό δεν έπεσε στην πλακέτα πάνω δεξιά αλλά πάνω στο Space

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε το και σκουπισε το καλα.Στν πατερα μου συνεβη το ιδιο αλλα ολα δουλευον κανονικα τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω ανοίξει πάνω από 3 φορές και στη δεύτερη δεν έπιανε ούτε το Esc, τοσκούπισα και άρχισε να πιάνει. Τα άλλα τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δοκίμασε να το ανοίξεις και κυρίως στα σημεία όπου δεν λειτουργεί κάν'το ένα μπανάκι με καθαρό οινόπνευμα!!! Καμιά φορά και τα πληκτρολόγια πιάνονται και θέλουν από καμία εντριβή!!! :D :D :D

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικός μου είχε προτείνει σε αντίστοιχη περίπτωση βενζίνη. Τώρα δεν ξέρω κατα πόσο θα διαφωνούν οι μεμβράνες του πληκτρολογίου...
Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω και το οινόπνευμα και θα σας πω νέα. Τώρα για τη βενζίνη... δεν είμαι σίγουρος. Την αφήνω για τελευτάι λύση :D
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ίδιο μου είχε συμβεί με καφέ και όσο και αν το καθάρισα τελικά δεν έπαιξε. Τώρα για νερό, τι να σου πω; Μπορεί και να παίξει, μην είσαι όμως υπεραισιόδοξος και απογοητευτείς...
Όμιλος πινγκ-πονγκ Χαλκίδας: http://www.ping-pong.gr
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω και το οινόπνευμα και θα σας πω νέα. Τώρα για τη βενζίνη... δεν είμαι σίγουρος. Την αφήνω για τελευτάι λύση :D

Δοκίμασε για τελευταία λύση την βενζίνη (καθαρή βενζίνη λέγεται, δεν ξέρω διαφορές) αλλά αν δεν πετύχει ούτε αυτό δοκίμασε βενζίνη σε συνδιασμό όμως με σπίρτο!!! :D :D :D

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε για τελευταία λύση την βενζίνη (καθαρή βενζίνη λέγεται, δεν ξέρω διαφορές) αλλά αν δεν πετύχει ούτε αυτό δοκίμασε βενζίνη σε συνδιασμό όμως με σπίρτο!!! :D :D :D

:lol: :lol: Δυστυχώς τίποτα ούτε με οινόπνευμα ούτε με βενζίνη... :(

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σίγουρα θα έχει καλώδιο γιατι μόλις αγόρασα το MX-1000 το ποντίκι της Logitech και δε λέει να πάρω πάλι και ποντίκι
Link to comment
Share on other sites

file mou ki egw agorasa , to MX1000 tis logitech!

pragmatika katapliktiko mouse!!!!!

eisai eyxaristimenos?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

file mou ki egw agorasa , to MX1000 tis logitech!

pragmatika katapliktiko mouse!!!!!

eisai eyxaristimenos?

Μόνο ευχαριστημένος; Το ποντίκι είναι άψογο. Έχει πολύ καλή κίνηση και πολύ βολικό σχήμα! ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: Δυστυχώς τίποτα ούτε με οινόπνευμα ούτε με βενζίνη... :(

 

Παιδιά η βενζίνη με τα περισσότερα πλαστικά έχει καταστροφικά αποτελέσματα :cry: Έχετε βάλει ποτέ βενζίνη σε ένα απλό πλαστικό ποτίρι να δείτε πως λιώνει το πλαστικό????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...