Jump to content

Huawei P9 Plus


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σας,παρακολουθώ την συσκευή στο scroutz αλλά δεν βλέπω να πέφτει καθόλου η τιμή(προφανώς λόγο περιορισμένης ζήτησης).Σαν συσκευή την είδα στο public και μπορώ να πώ οτι είναι πραγματικά εντυπωσιακή εμφανισιακά αλλά και λίγο που μπόρεσα να την δώ σαν μενού κτλ έδειξε πολλά υποσχόμενη.Ωστόσο η τιμή είναι απαγορευτική τουλάχιστον για τώρα.Θα ήθελα να ρωτήσω, οι κάτοχοι της συσκευής απο που την αγοράσατε;τα καταστήματα που έχει στο scroutz δεν πέφτει κανένα κάτω απο τα 600 ευρώ.Υπάρχει κάποια εναλλακτική πρόταση για να δω σε κάποιο κατάστημα ακόμα και στο εξωτερικό;

 

550 ευρω την ειχα αγορασει απο αρμαο αλλα μια περιοδο ειχε φτασει στα 500-520 για λιγο ομως.

Μετα πηρε την ανιούσα!

Κατα καιρους την εχει ξαναβαλει ο αρμαος αλλα στα 600.

Γενικως ηταν ο πιο φθηνος απο ολους.

Η συσκευη τα σπαει. Λειτουργικο γρηγορο και βραχος,μπαταρια πολύ καλους χρονους οπως επίσης οθονη και καμερα σε υψηλά επίπεδα.

Δεν θα το μετανιώσεις αν το χτυπησεις!

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ,όποιος θέλει ροοτ ,koiτάει το βίντεο που έφτιαξα:

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα, βλεπω οτι δεν είμαστε και πολλοι.

Το εχω μια μερα, εχω την αυθεντική φλιπ θηκη και θελω να ρωτησω αν καποιος απο εσας το εχει γυμνο ή με καποια πολυ λεπτη θηκη (που να την προτινει κιολας);

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, Γνωριζετε αν υπαρχει το P9 Plus σε dual sim εκδοση Ελλαδα/Ευρωπη για αγορα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έτοιμος για την αγορά του, αλλα η έλλειψη ραδιοφωνου

με έκανε να κοιτάξω άλλο μοντέλο

πως γίνετε το μικρό αδερφάκι p9 lite να έχει και να μην έχει αυτο? μήπως το έχει αλλα το έχουν κλειδωμένο?

δοκίμασε κανεις να περάσει μια εφαρμογή fm radio

μήπως και δουλέψει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα!Μόλις έκανα σήμερα την παραγγελία μου από Κωτσοβολο και θα έρθει στις 21 Δεκέμβρη!Το πήρα από Κωτσοβολο διότι αγορασα και κάποια άλλα πράγματα μέσω πιστωτικής,αλλιως φυσικά από Σκρουτζ αν και οι διαφορές τιμολογιακα δεν είναι και τόσο μεγάλες!Anyway!Μέχρι πρόσφατα είχα το LG V10 το οποίο πραγματικά ήταν άριστο και θηρίο ,αλλά η μπαταρία δεν μου τα λεγε καλά!Θεωρώ ότι 2k και fast charge καταπονησαν τη μπαταρία!Διάβασα όλο το νήμα και βλέπω ότι έχετε πολύ καλές εντυπώσεις όλοι σας από τη μπαταρία!Βέβαια σε αυτο βοηθάει ότι και η χωρητικότητα είναι μεγαλύτερη από το V10 και το ότι είναι FHD και όχι QHD!Πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν QHD σε τόσο μικρές ίντσες διότι το ανθρώπινο μάτι είναι δύσκολο να αντιληφθεί διάφορες! Άλλος ένας λόγος που πήγα στο P9 είναι και η amoled οθόνη γτ βαρεθηκα τις IPS!Για πείτε μου λοιπόν θεωρείτε ότι θα δικαιωθω από την αλλαγή αυτή?Είναι upgrade ή θα είμαι στα ίδια επίπεδα εμπειρία χρήσης;

 

Στάλθηκε από το YOGA Tablet 2-830F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι έγινε δεν έχει επισκεψιμότητα το τοπικ;;;

 

Στάλθηκε από το YOGA Tablet 2-830F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι , ειμαστε ελαχιστοι.

 

Αυτό είναι καλό ή κακό ως προς το κινητό;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο θεματα ,1 γιατι δεν εμφανιζει τη φωτογραφια της επαφης οταν καλουνε?2 στα μειον οτι οταν κλειδωνει με το δακτυλικο αποτυπωμα πρεπει να το συκωσεις για να ξεκλειδωσει Edited by darkko
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου βγαζει φωτογραφια καλουντος μεσα σε ενα κυκλακι στο πανω μισο της οθονης.

Το αλλο ειναι γενικο προβλημα για τα κινητα με τον αισθητήρα στην πλατη.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι καλό ή κακό ως προς το κινητό;

ποιος θα το πάρει στην τιμή που παίζει εδώ είναι πιο ακριβό από το s7 edge και 6s plus : συσκευές με καλύτερη κάμερα, μπαταρία και υποστήριξη

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ζαχαρώνω το συγκεκριμένο κινητό αλλά πρώτα πρέπει να δώσω το iPhone 6s Plus το 64ρι που έχω.

Παιδιά τα 64gb είναι αρκετά; Το p9 plus παίρνει micro sd ????

Link to comment
Share on other sites

έτοιμος για την αγορά του, αλλα η έλλειψη ραδιοφωνου

 

με έκανε να κοιτάξω άλλο μοντέλο

 

πως γίνετε το μικρό αδερφάκι p9 lite να έχει και να μην έχει αυτο? μήπως το έχει αλλα το έχουν κλειδωμένο?

 

δοκίμασε κανεις να περάσει μια εφαρμογή fm radio

 

μήπως και δουλέψει?

 

Θέμα cpu μάλλον!

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια έχει ξυπνημα οθονης με αλλο τρόπο περα ρου να πατησω πλαϊνό κουμπί και να ξεκλειδωσω?(πχ διπλό άγγιγμά-χτύπημα στην.οθόνη)
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω βρει αλλο τροπο περα απο το πλαινο κουμπι και το δαχτυλικο αποτύπωμα.
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]Διαπίστωσα πριν λίγο ένα "θέματακι" και δεν ξέρω πως να το διορθώσω.Εχω κανονικά δεδομένα στο κιν(μπαίνω internet,όπως τώρα που γράφω στο site)αλλά εδώ και 2ωρες όταν ανοίγω το gmail μου γράφει δεν υπάρχει σύνδεση.Επισης όταν πατάω το κεντρικό εικονικο κουμπί(το στρογγυλό) που σε βάζει στο google , launcher μου βγάζει σφσλμα δικτύου.ελέγξτε τις ρυθμίσεις δικτύου και προσπαθήστε ξανα.Τι παίζει?

 

Εγω δεν εχω βρει αλλο τροπο περα απο το πλαινο κουμπι και το δαχτυλικο αποτύπωμα.

 

Ευχαριστώ! Ελπίζω κάποια στιγμή σε update να διατεθεί το double tap

 

Παιδιά το δικό μου φοραει την B170 και EMUI 4.1.Δεν μου έχει βγάλει ενημέρωση για λογισμικό

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μυνήματα
Link to comment
Share on other sites

και εμενα το ίδιο, εχει βγει αναβάθμιση;

 

Δεν ξέρω .Αυτό ήθελα να μάθω και εγώ.αντε μήπως έχει και double tap...Το update

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτα που βλεπω στο σε βιντεος του Mate 9 pro που εχει ηδη Nougat δεν εχει double tap to wake.

Αδικα περιμενεις κατα τη γνωμη μου, στο P8 το ειχαν, το εχουν αφαιρεσει επιτηδες για δικους τους λογους.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Απο αυτα που βλεπω στο σε βιντεος του Mate 9 pro που εχει ηδη Nougat δεν εχει double tap to wake.

Αδικα περιμενεις κατα τη γνωμη μου, στο P8 το ειχαν, το εχουν αφαιρεσει επιτηδες για δικους τους λογους.

Θέμα με πατέντες είναι για αυτό το αφαίρεσε στο p8 από ένα σημείο και μετά όχι ότι δεν το ήθελε

Link to comment
Share on other sites

Θέμα με πατέντες είναι για αυτό το αφαίρεσε στο p8 από ένα σημείο και μετά όχι ότι δεν το ήθελε

 

Δηλαδή αποκλείεται να το ξαναδούμε?

Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...