Jump to content

Λυση με αλλαγη ρουτερ(H108NS-ZTE) τι προτείνεται??


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οπως ολος ο κοσμακης ετσι και γω εχω θεμα με το ρουτερ που δινει ο οτε παιζω παιχνιδι συνδεεται ενα ταμπλετ και ενα κινητο και το χασαμε το κορμι....πηγα σε ολες τι πιθανες λυσεις αλλα τιποτα....εχω 24αρα γραμμη κατεβαζω με 18 πολλες φορες πιανω και 19 και σερφαρω κανονικα μιας και ειχα ζητησει απο τον οτε να ρυθμίσει την γραμμη μου 18 κατεβασμα και το υπολοιπο για ιντερνετ αυτα τα λεω για να σας δειξω οτι εχω καλη γραμμη....η ερωτηση διαθετω μεχρι 60 ευρω για ενα καλο ρουτερ για το σπιτι...συνδεόμαστε συνολικα ενα λαπτοπ το δικο μου που κανω τα παντα 2 κινητά με χρηση που κανει ο καθενας μια ματια σε φβ και χαζα και ενα ταμπλετ του πατερα μου που βλεπει κανενα βιντεο στο youtube αυτο που θελω ειναι να παιζω LoL χωρις να κολλάει και ας βλεπει κατι ο πατερας μου νομιζω δεν ειναι θεμα να γινονται αυτα ταυτοχρονα για τετοια γραμμη μιας και το lol τραβαει περιπου 600-1100 ταβανι........οι αποστασεις στο σπιτι ειναι μικρες 105 τερτραγωνικα αλλα ολα αυτα ειναι σε κυκλο με 10-15 μετρα διαφορα....το zte h108ns δεν κανει,δινει σημα αλλα αν μπει το ταμπλετ στο κολπο πανε ολα.....ευχαριστω και συγνώμη αν κουρασα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Σταθερη αξια TD-W8970

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Σταθερη αξια TD-W8970

 

Λιγο που το εψαξα εχει και αλλες εκδοσεις αυτου του ρουτερ v3,v1,8970B και τα βροσκω στα ιδια λεφτα.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Λιγο που το εψαξα εχει και αλλες εκδοσεις αυτου του ρουτερ v3,v1,8970B και τα βροσκω στα ιδια λεφτα.....

 

Το "Β" ειναι annex B modem και κανει για γραμμες ISDN προσεξε.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Το "Β" ειναι annex B modem και κανει για γραμμες ISDN προσεξε.

 

που βλεπω τι γραμμη εχω???με εψησε αυτο να το παρω αλλα αυτα τα V1,V3 με μπερδεψαν

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

που βλεπω τι γραμμη εχω???με εψησε αυτο να το παρω αλλα αυτα τα V1,V3 με μπερδεψαν

 

Φανταζομαι πως αν ειχες ISDN θα το ηξερες! :p Αλλα για να το επιβεβαιωσεις κατω απο το modem του οτε γραφει αν ειναι αν ειναι.

 

To v1 και το v3 εχει να κανει με το firmware. Τελος παντων προσωπικα εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες το v1 και δεν ειχα προβλημα κανει παπαδες.

 

Ας μεταφερουν οι moderators το θεμα εδω για να παρεις και περισσοτερες γνωμες

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι πως αν ειχες ISDN θα το ηξερες! :p Αλλα για να το επιβεβαιωσεις κατω απο το modem του οτε γραφει αν ειναι αν ειναι.

 

To v1 και το v3 εχει να κανει με το firmware. Τελος παντων προσωπικα εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες το v1 και δεν ειχα προβλημα κανει παπαδες.

 

Ας μεταφερουν οι moderators το θεμα εδω για να παρεις και περισσοτερες γνωμες

 

http://www.skroutz.gr/c/775/adsl-modem.html?keyphrase=w8970 το ενα εχει 3 κεραιες και το αλλο 2!!!ααχχααχαχαχα σε μπελαδες εχω μπει το ν1 παντως εχει καλυτερες κριτικες κλεινω προς τα εκει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...