Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν λέτε safe mode τι εννοείτε; Με την έννοια που υπάρχει και στα windows στα pc μας; Δε φορτώνει τπτ απο οδηγούς (ας πούμε δε μπορείς ουτε κλήση να κάνεις; ) ή απλά προσπερνάει τα προγράμματα που είναι στο startup?

για να ειμαι ειλικρινης δεν δοκιμασα να κανω κληση αλλα νομιζω οτι μπορεις γιατι μου ζητησε το pin και προχωρησε στα σχετικα η καρτα της sim vodafone.πιστευω οτι φορτωνει τους βασικους οδηγους ισα,ισα για να μπορεσεις να αφαιρεσεις οτι υποθετεις ή ξερεις οτι δημιουργει προβλημα.εγω σε safe mode εκανα uninstall του battery pack pro που μου ξεσκισε το ppc...μετα κανεις reset και ολα κανονικα...τωρα επειδη δεν το εψαξα και πολυ αν κανω καπου λαθος συγχωρεστε με, αλλα δεν ειναι και το καλυτερο αισθημα να εισαι σε safe mode και να ελπιζεις οτι θα γλιτωσεις το hard reset:)

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενδιαφερομαι για ενα προγραμμα σε στιλ pocket mechanic που να ειναι ελαφρυ και ευχρυστο . δεν με ενδιαφερει να κανει παπαδες αλλα να κανει τα βασικα ευκολα .

ποιο μου προτεινετε??ειμαι αναμεσα στο pocket mechanic και στο anton tomov

αυτα τα προγραμματα καλυτερα ειναι να μπαινουν στην εσωτερικη ή στην εξωτερικη μνημη???

Link to comment
Share on other sites

Egw pantws ama thelw na kan safe mode apla kanw 2 apanwta reset kai mou vgazei stin arxi epilogi an thelw na ekkinisw se safe mode. kapou leei stis rithmiseis tou ppc, pote na rwta gia safe mode, kai epilegeis ena xrwno. An kaneis reset kai se ligotero apo ayto to xrono ksanakaneis, sou emfanizei tin epilogi ekinisis se safe mode... ;)
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για ενα προγραμμα σε στιλ pocket mechanic που να ειναι ελαφρυ και ευχρυστο . δεν με ενδιαφερει να κανει παπαδες αλλα να κανει τα βασικα ευκολα .

ποιο μου προτεινετε??ειμαι αναμεσα στο pocket mechanic και στο anton tomov

αυτα τα προγραμματα καλυτερα ειναι να μπαινουν στην εσωτερικη ή στην εξωτερικη μνημη???

 

με κλειστα ματια το Dinarsoft.MemAid μεχρι σημερα δεν μου εχει δημιουργησει το παραμικρο προβλημα

μπαινει οπου θες, εγω πχ το χρησιμοποιω στην storage card χωρις εγκατασταση, (το εγκαθιστω αρχικα και μετα κανω αντιγραφη τον φακελο εγκαταστασης οπου θελω, μετα απεγκατασταση και το δουλευω απευθειας απο τον φακελο αντιγραφης);)

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου!Θα το δοκιμασω.

 

 

προσεχε το αυτο το προγραμμα εχουν αναφερθει πολλα παραπονα απο την χρηση του σε προηγουμενα ποστ:!:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Egw pantws ama thelw na kan safe mode apla kanw 2 apanwta reset kai mou vgazei stin arxi epilogi an thelw na ekkinisw se safe mode. kapou leei stis rithmiseis tou ppc, pote na rwta gia safe mode, kai epilegeis ena xrwno. An kaneis reset kai se ligotero apo ayto to xrono ksanakaneis, sou emfanizei tin epilogi ekinisis se safe mode... ;)

Αυτή η συμπεριφορά δεν οφείλεται στο λειτουργικό σου. Απλά είναι ενσωματομένη σε κάποιο today plugin που έχεις περάσει. Τι έχεις pocket plus η ilauncher ? :p

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για ενα προγραμμα σε στιλ pocket mechanic που να ειναι ελαφρυ και ευχρυστο . δεν με ενδιαφερει να κανει παπαδες αλλα να κανει τα βασικα ευκολα .

ποιο μου προτεινετε??ειμαι αναμεσα στο pocket mechanic και στο anton tomov

αυτα τα προγραμματα καλυτερα ειναι να μπαινουν στην εσωτερικη ή στην εξωτερικη μνημη???

Aυτά τα δύο που λες είναι ένα AntonTomov Pocket Mechanic. Οπου θέλεις μπαίνουν. :O

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο προγραμματακι και μονο του (χωρις να περιεχεται σε αλλο)!!!εμενα παντως με εσωσε χθες το safe mode του ilauncher σε mio A701, αλλα σημερα περασα και αυτο.thanks...

Λάθος, διάλεξε ένα από τα δύο αλλιώς θα έχεις προβλήματα. Μπορείς να απενεργοποιήσεις την επιλογή γιά safe mode του ilauncher αν θέλεις αυτό. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου!Θα το δοκιμασω.

 

to pocket mechanic dimioyrgei problimata sthn sd card

to exei kanei se emena kai se alloys:mad:

ua soy proteina na mhn ton egkatasthseis

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

to pocket mechanic dimioyrgei problimata sthn sd card

to exei kanei se emena kai se alloys:mad:

ua soy proteina na mhn ton egkatasthseis

 

Ευχαριστω παιδια!Μολις με προλαβατε!!!Το κατεβασα χθες το βραδυ και σημερα ημουν ετοιμος να το εγκαταστησω αλλα λεω"δεν περναω μια βολτα απο το myphone πρωτα":p

 

υ.γ. εχει δοκιμασει κανεις το SKTools? νομιζω οτι μου τρωει πολυ απο την μνημη αποθηκευσης.

Link to comment
Share on other sites

Den ksero pantos ego to dokimasa kai den mou dimiourgise provlimata .... Pros to paron.

Ekana anasigrotisi tin Sd kai ola kala....!

Ixa mia palaioteri ekdosi pou mou kolouse to ppc alla afti doulevei pros to paron kanonika.

Link to comment
Share on other sites

Den ksero pantos ego to dokimasa kai den mou dimiourgise provlimata .... Pros to paron.

Ekana anasigrotisi tin Sd kai ola kala....!

Ixa mia palaioteri ekdosi pou mou kolouse to ppc alla afti doulevei pros to paron kanonika.

 

den to kanei me thn a fora

se emena 2 fores se dyo diaforetika ppc ( hp 6340- s100) se diasthma xrisis 2 mhnon peripoy

 

yparxoyn kai alles anafores pantos gia to pocket mechanic

kata ta alla einai monadiko

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

den to kanei me thn a fora

se emena 2 fores se dyo diaforetika ppc ( hp 6340- s100) se diasthma xrisis 2 mhnon peripoy

 

yparxoyn kai alles anafores pantos gia to pocket mechanic

kata ta alla einai monadiko

 

θαναση χρονια πολλα και απο δω:)

 

δεν ειναι προβληματικο σαν προγραμμα το pocket mechanic αλλα ουτε και κανει ζημια στις προεπιλεγμενες ρυθμισεις απο μονο του;)

 

αλλα εχει τοσα εργαλεια που αμα δεν ξερεις τι πειραζεις.....τοτε λες αντε γεια:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Άμα το Pocket Mechanic έχει πολλά εργαλεία τα SK Tools τί έχουν; :p

 

Και πάλι στο Pocket Mechanic υπάρχει description για την κάθε λειτουργία του. Σχεδόν 3 χρόνια που το χρησιμοποιώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχει αναφερθεί παλαιότερα ένας χρήσιμος οδηγός για όσους ψάχνουν να βρουν ποιά προγράμματα αξίζει να εγκατασταθούν στο PPC τους σε *.pdf.

 

http://rapidshare.com/files/12293945/pocketpcmag_com_awards_2006.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Kalispera exo to sigkekrimeno montelo.

Yparxei kapoio progama ksipnitiri poy na epilegei esi poio na pekei px kapoio

mp3 apo ayta pou exei stin storage card i stin siskeui?

 

Thanks

 

spb time Spb Software House;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ενα MUST HAVE προγραμμα...Απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..

Το True Toolbar της Valksoft...http://www.valksoft.com/TrueToolbar.html

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...