Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πού το βρίσκουμε;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

για όσους δεν συμπαθούν τα εικονίδια της samsung

themes meterial Dark (καθαρό Android)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλησπερα πριν κανα μηνα ειχα βαλει μεσω ODIN την BTU nougat με HOME_CSC BTU στο Phone Info λεει CSC CODE BTU το τηλεφωνο μου ηταν EUR CSC πως περναω τωρα την ελληνικη Nougat παλι ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

μπορώ με την nougat να ρυθμίσω στο 30% να μπαίνει αυτόματα σε εξοικονόμηση μπαταρίας?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Τα εικονίδια είναι μια χαρά. Το άσπρο φόντο με κουράζει

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Αν βρεις τρόπο να γίνει μαύρο πες μου και μένα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις τρόπο να γίνει μαύρο πες μου και μένα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαλε ενα μαυρο θεμα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα μαυρο θεμα.

Δεν θέλω να αλλάξω το θέμα, ούτε launcer

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά εχουν πάρει το nougat σχεδόν οι πιο πολλές χώρες μέχρι και της μαύρης Ηπείρου... και τα Ελβετικά και Γαλλικά και μερικων χωρών ακόμα τίποτα..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να αλλάξω το θέμα, ούτε launcer

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ε αμα δε θες να αλλαξεις θεμα, πως θες να αλλαξει το χρωμα?

Παλια δημιουργουσαμε εμεις θεματα, αν εχεις ορεξη να επεξεργαστεις αυτο που εχει η συσκευη υπάρχουν τροποι αλλα θελει ψαξιμο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ξανά ρωτήσω γιατί ψάχνω ψάχνω και στην καρτέλα μπαταρία δεν βρίσκω κάτι θέλω να ενεργοποιείται η εξοικονόμηση μπαταρίας αυτόματα όταν πάει η μπαταρία στο 30% στην 6 υπήρχε στην 7 που είναι??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ε αμα δε θες να αλλαξεις θεμα, πως θες να αλλαξει το χρωμα?

Παλια δημιουργουσαμε εμεις θεματα, αν εχεις ορεξη να επεξεργαστεις αυτο που εχει η συσκευη υπάρχουν τροποι αλλα θελει ψαξιμο.

Εντάξει, δεν καίγομαι, δεν βρήκα κάποιο θέμα να με καλύπτει, σε αντίθετη περίπτωση θα άλλαζα, αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο που να αξίζει, ας μου πει (με μαύρους φακέλους) ή τουλάχιστον με σκούρο χρώμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πάψει να ασχολούμαι δεν ήξερα αυτό για την ρύθμιση της οθόνης. Με το πέρασμα της Nougat παρατήρησα βελτίωση στην ευκρίνεια και τώρα διαβάζω περί ρυθμίσεων. Μου αρέσει πολύ το νέο look. Κανένα πρόβλημα και η μπαταρία σίγουρα δεν είναι χειρότερη .

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεν καίγομαι, δεν βρήκα κάποιο θέμα να με καλύπτει, σε αντίθετη περίπτωση θα άλλαζα, αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο που να αξίζει, ας μου πει (με μαύρους φακέλους) ή τουλάχιστον με σκούρο χρώμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Material Dark, SB, TouchWiz6BMM,αυτα τα τρία μπορείς να δοκιμάσεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει, δεν καίγομαι, δεν βρήκα κάποιο θέμα να με καλύπτει, σε αντίθετη περίπτωση θα άλλαζα, αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο που να αξίζει, ας μου πει (με μαύρους φακέλους) ή τουλάχιστον με σκούρο χρώμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Black Edition

Link to comment
Share on other sites

Material Dark, SB, TouchWiz6BMM,αυτα τα τρία μπορείς να δοκιμάσεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Black Edition

Θα τα δοκιμάσω και βλέπουμε, ευχαριστώ

Edit δεν κάνουν αυτά, με κουράζουν, θέλω στις ρυθμίσεις να είναι άσπρο φόντο, γίνεται;

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

TouchWiz6BMM δεν υπάρχει αυτό το θέμα στην εφτάρα

 

Όντως δεν υπάρχει, απλά την είχα κατεβάσει ακόμα όταν ήμουν με την 6αρα, και ακόμα μου την έχει κρατησει

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν υπάρχει, απλά την είχα κατεβάσει ακόμα όταν ήμουν με την 6αρα, και ακόμα μου την έχει κρατησει

 

Καλησπερα γνωριζουμε γιατι το led που ειναι για τις ειδοποιησης στην 7 εγινε πρασινο ενω πριν ηταν μπλε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το θεμα με τις χαμενες κλήσεις εχει καταντήσει πολυ κουραστικό. Και με εχει δημιουργήσει και προβλημα με την δουλειά. Το Σαββατο γιορταζα και μου ηρθαν 30 μηνύματα απο κλήσεις ενω εχω πολυ καλο σημα στο σπιτι. Εχω vodafone btu 7 .

Με την Ελληνική εχει κανεις αυτο το θέμα;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Θα τα δοκιμάσω και βλέπουμε, ευχαριστώ

Edit δεν κάνουν αυτά, με κουράζουν, θέλω στις ρυθμίσεις να είναι άσπρο φόντο, γίνεται;

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα το material dark μου ψιλοαρέσει. Με χαλάει όμως που κρατάει άσπρο το notification bar.

Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν υπάρχει, απλά την είχα κατεβάσει ακόμα όταν ήμουν με την 6αρα, και ακόμα μου την έχει κρατησει

Αυτό είχα και εγώ στην εξάρα και τώρα δεν μπορώ να το βρω στην 7 η κάτι παραπλήσιο, τα σκούρα είναι πολύ μαύρα κορακίστικα :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είχα και εγώ στην εξάρα και τώρα δεν μπορώ να το βρω στην 7 η κάτι παραπλήσιο, τα σκούρα είναι πολύ μαύρα κορακίστικα :)

Ρυθμίσεις, Samsung themes, 3 τελείες πάνω δεξιά, η σελίδα μου, αγορασμένα.

Εκεί θα βρεις ότι είχες στην 6 από θέματα και δεν εμφανίζονται στην 7.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το θεμα με τις χαμενες κλήσεις εχει καταντήσει πολυ κουραστικό. Και με εχει δημιουργήσει και προβλημα με την δουλειά. Το Σαββατο γιορταζα και μου ηρθαν 30 μηνύματα απο κλήσεις ενω εχω πολυ καλο σημα στο σπιτι. Εχω vodafone btu 7 .

 

Με την Ελληνική εχει κανεις αυτο το θέμα;

 

 

 

Πες μου λίγο τις χαμένες κλήσεις τις βλέπεις σαν αναπάντητες ή σε ειδοποιεί για αυτές με μήνυμα όπως όταν δεν έχουμε σήμα;;;Και χρόνια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γνωριζουμε γιατι το led που ειναι για τις ειδοποιησης στην 7 εγινε πρασινο ενω πριν ηταν μπλε?

 

Αν δεν κάνω λάθος γιατί κόλλησα τώρα εμένα μου ανάβουν και μπλε και πράσινο ανάλογα την ειδοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα πως και πως να μας δώσουν την nugat γιατί από τον Οκτώβριο που το αγόρασα παγώνει η οθόνη συχνά. Δεν έχω βρει τον λόγο που το κανει , δεν το χρησιμοποιώ οταν παγώνει και νόμιζα ότι το πρόβλημα θα ήταν στο firmware, αλλά τελικά ενώ χτες την εγκατέστησα, σήμερα το πρωί πάλι πάγωσε η οθόνη.

 

Έχει κάνεις άλλο αυτό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το θεμα με τις χαμενες κλήσεις εχει καταντήσει πολυ κουραστικό. Και με εχει δημιουργήσει και προβλημα με την δουλειά. Το Σαββατο γιορταζα και μου ηρθαν 30 μηνύματα απο κλήσεις ενω εχω πολυ καλο σημα στο σπιτι. Εχω vodafone btu 7 .

Με την Ελληνική εχει κανεις αυτο το θέμα;

Δοκίμασε να βάλεις την ελληνική ρομ τώρα που κυκλοφόρησε.

Σίγουρα το baseband θα είναι πιο συμβατό με τα ελληνικά δίκτυα.

Εγώ ιταλική nougat έχω περάσει και προς το παρόν δεν έχω πρόβλημα με τις κλήσεις

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...