Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχει ακουστεί πότε θα κυκλοφορήσει επίσημα και για μας που δεν ασχολούμαστε με φλασαρίσματα, odin κλπ.;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακουστεί πότε θα κυκλοφορήσει επίσημα και για μας που δεν ασχολούμαστε με φλασαρίσματα, odin κλπ.;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Τελη Δεκεμβρη στην καλυτερη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα πρώτα νέα. Δείχνει πολύ καλή. Εμένα σήμερα μου ήρθε η αναβαθμιση στο s7 μου.. Αντε με το καλό τα Χριστούγεννα η 7 άρα.. :p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να βαλει κανεις Ελληνικα στο Samsung keyboard στην Nougat? Και αν ναι...πως? Μια φωτο επισης να δω αν αλλαξανε το layout. :p
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν μπορείτε όποιος δοκιμάσει σε fhd την αυτονομία ας μην κόψεις τα υπόλοιπα, πχ επεξεργαστή κτλ. Νομίζω ότι γίνεται μα επιλέξεις εξοικονόμηση μόνο σε αυτό.. Γιατί αξίζει τον κόπο να ξέρουμε αν μόνο η ανάλυση κάνει δουλειά..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να φλασαρε nougat με odin (όχι με οτα) σε δικαρτο;

 

Επίσης αν περαστεί η beta, θα έρχονται αναβαθμίσεις οτα η μόνο με φλασαρισματα?

Φυσικά και υπάρχει. Και όχι μόνο ένας. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161112/c67c7428533cd41b2f2330a06c5a0565.jpg

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να βαλει κανεις Ελληνικα στο Samsung keyboard στην Nougat? Και αν ναι...πως? Μια φωτο επισης να δω αν αλλαξανε το layout. :p

 

ρυθμισεις,γενικη διαχειριση,γλωσσα και εισαγωγη,εικονικο πληκτρολογιο και πατα στο πληκτρολογιο samsung

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Με τρώει να τη περάσω ....

Αλλά βαριέμαι να στήσω το κινητό από την αρχή....τουλάχιστον να βγει καμία beta 2 να μην τρώει κολλήματα

Link to comment
Share on other sites

Με τρώει να τη περάσω ....

Αλλά βαριέμαι να στήσω το κινητό από την αρχή....τουλάχιστον να βγει καμία beta 2 να μην τρώει κολλήματα

Δεν έχει κολληματα. Είναι αστέρι για μενα. Προχώρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μια μερα με Nougat ...μηδεν θεματα...:)

 

Αυριο ολη μερα με FHD και εξοικονομηση....για αξιολογηση

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

καποιοι που εχουνε προβλημα με το bluetooth τελικα λειτουργει η οχι? καλα θα ηταν να εφτιαχνε καποιος που εχει χρονο και δεν βαριεται μια λιστα με μικροπροβληματα που εχει η beta να τα εχουμε μαζεμενα σε ενα ποστ
Link to comment
Share on other sites

Με τρώει να τη περάσω ....

Αλλά βαριέμαι να στήσω το κινητό από την αρχή....τουλάχιστον να βγει καμία beta 2 να μην τρώει κολλήματα

 

Αν εχεις ενεργοποιημενο το samsung cloud backup και το google για τις εφαρμογες...ολα μονα τους γινονται..εσυ απλα κανεις login στις εφαρμογες :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κολληματα. Είναι αστέρι για μενα. Προχώρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάποιο link για κατέβασμα;

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ευχαριστώ. Απλά το GSMArena γράφει για την ποιότητα ήχου ''was among the best we’ve tested''. Είναι πραγματικά μια απίστευτη συσκεύη, αλλά υπάρχουν αρκετές συσκευές δυστυχώς με καλύτερη ποιότητα ήχου. Κρατάω μια επιφύλαξη μήπως φταίνε τα ακουστικά...

Αν και δεν νομίζω να είναι τα ακούστηκα ακόμα και στο αμάξι με 4 ηχεία και 2 sub κάτω από τα καθίσματα μέσω aux in το iPod όσο θυμάμαι είχε καλύτερο ακουστικό αποτέλεσμα. Δοκίμασε να δεις.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το εβαλα στο ultra εξοικονόμηση και μου χαλασε τις αρχικές στο νοβα.

 

Όντως μετα απο 2 μέρες παει πολυ καλα κατι ψιλο κολληματακια αλλα δεν χαλουν την εικονα.

 

Απο μπαταρία είναι στα υψηλότερα επίπεδα που πιανει η συσκευή.

Είναι νομίζω καλύτερο το software optimization στο νεο Grace UX.

Ετσι μάλλον εξηγείται που καποιοι χρήστες Νοτε 7 ειχαν καλύτερη μπαταρία σε σύγκριση με το edge τους με 100 mah λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι σε ενα προηγουμενο προβλημα μου σχετικα με με τα παρασιτα στο ακουστικο κατα τις κλησεις..το πηγα μια φορα στο σερβις το εκαναν και καλα αναβαθμιση αλλα τιποτα δεν εγινε φυσικα.Προχθες το πηγα και εκανα κληση μπροστα τους οπου και οι ιδιοι διαπιστωσαν οτι ειχε θεμα το ακουστικο.τελικα αλλαζουν το ακουστικο και με παιρνουν τηλεφωνο λεγοντας οτι το προβλημα παραμενει και δεν ξερουν το λογο.Μοθ ειπαν θα το στειλουν Αθηνα και βλεπουμε.Ενος μηνα τηλεφωνο και το ξενερωμα τεραστιο.Ηδη εχει ανοιχτει και ακρη δε βγαζω..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Με τρώει να τη περάσω ....

Αλλά βαριέμαι να στήσω το κινητό από την αρχή....τουλάχιστον να βγει καμία beta 2 να μην τρώει κολλήματα

Πιο κοντά σε RC είναι παρά σε beta.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

 

Το κινητό φαίνεται να πετάει με Nougat. Ψήνομαι πολύ άσχημα να την βάλω. Δεν έχω διαβάσει για κανένα σοβαρό bug. Ο τύπος στο βίντεο στα comments λέει και για βελτίωση της μπαταρίας κατά 20-30%. Και το Grace UX φαίνεται να είναι πολύ ωραίο. Επίσης το always on display παίζει επιτέλους και με 3rd party applications πλέον. Έχει κανείς δοκιμάσει να μας πει εντυπώσεις; ;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίο το διπλό πάτημα, στο αριστερό"κουμπί" σε nougat

 

;)

 

SM-G935F

Τι κάνει αυτό φίλε μου;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εφόσον η Sammy έδωσε το grace ui το τηλέφωνο θα ανέβει και άλλο σε απόδοση και μπαταρία το δουλεψα στο note 4 σε port rom και ήταν ποίημα φαντάζομαι το official που θα είναι και πιο σταθερό

 

send from my oneplus 3

Link to comment
Share on other sites

 

Το κινητό φαίνεται να πετάει με Nougat. Ψήνομαι πολύ άσχημα να την βάλω. Δεν έχω διαβάσει για κανένα σοβαρό bug. Ο τύπος στο βίντεο στα comments λέει και για βελτίωση της μπαταρίας κατά 20-30%. Και το Grace UX φαίνεται να είναι πολύ ωραίο. Επίσης το always on display παίζει επιτέλους και με 3rd party applications πλέον. Έχει κανείς δοκιμάσει να μας πει εντυπώσεις; ;

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Μπαααα...!

Κανείς!!!:rolleyes:

Edited by SO69
Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth τι γινεται; Συνδεοονται ακουστικα π.χ.;

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth τι γινεται; Συνδεοονται ακουστικα π.χ.;

 

ήθελα και εγώ να το ρωτήσω που έχω smartwatch

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...