Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα και χρόνια πολλά. Πως αλλάζουμε φόντο στην οθόνη κλειδωματος?δεν μπορώ να το βρω :p

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κρατας πατημένο στην κάπου στο κενό στην επιφανεια εργασιας ανοιγουν κάτω οι επιλογές πατας θεματα φοντου επιλέγεις απο πανω αριστερά αντι για αρχική οθόνη την οθονη κλειδώματος βρισκεις τι θες να βάλεις και έτοιμος

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Βάλε Cosmote και έχει σχεδόν παντού...

Για 4 g+ μιλάω απάντηση και στον παραπάνω φίλο μωρέ έχω φοιτητικό cu απλά από περιέργεια ήθελα να δω και το + για το πως πάει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη λιγο για το off topic:D κατέβασα τις ταπετσαρίες απο την google και ειναι υπέροχες εχω βάλει την επιλογή να αλλάζει κάθε μέρα .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.wallpaper&hl=el

 

Έχω το 500 firepaper που χρησιμοποιώ εδώ και καποια έτη που προσφέρει πολύ παραπάνω επιλογές να το φέρεις στα μέτρα σου.

Από είδος φωτογραφιών χωρισμένη σε πάμπολλες κατηγορίες έως κάθε ποσο να γίνεται η ανανέωση αυτόματα πχ κάθε λίγα λεπτά η κάθε μερικές ώρες η κάθε ημέρες ακόμα.

Ακόμα και χειροκίνητα είτε πατώντας διπλό η τριπλό tap πάνω στην οθόνη αλλάζει αυτόματα η ταπετσαρία είτε ακόμα και σε εναλλαγή από κάθετη σε οριζόντια κίνηση του κινητού.

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.firepaper.fivehundredpx&hl=el

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα ..εντελώς ξαφνικά σήμερα το πρωί ενώ ήμουν στο ίντερνετ με μεσάια φωτεινότητα όλη η οθόνη εγινε με ρίγε γραμμές μολις την βάζω στο τέρμα την φωτεινότητα όλα καλά..να έπαθε τίποτα η οθόνη??
Link to comment
Share on other sites

Για 4 g+ μιλάω απάντηση και στον παραπάνω φίλο μωρέ έχω φοιτητικό cu απλά από περιέργεια ήθελα να δω και το + για το πως πάει

Και 4G+ να πιάσεις με φοιτητικό ή γενικά με CU μη περιμένεις τρελές ταχύτητες. Το κόβουν επίτηδες από Vodafone. Στο Cosmos Θεσσαλονίκη ο κολλητός μου με S7 Edge και Vodafone σύνδεση έπιανε 120 και εγώ με CU 40.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα ..εντελώς ξαφνικά σήμερα το πρωί ενώ ήμουν στο ίντερνετ με μεσάια φωτεινότητα όλη η οθόνη εγινε με ρίγε γραμμές μολις την βάζω στο τέρμα την φωτεινότητα όλα καλά..να έπαθε τίποτα η οθόνη??

 

 

Αν στο ξαναεμφανισει τότε δεν γλιτώνεις service και αλλαγή οθόνης.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα ..εντελώς ξαφνικά σήμερα το πρωί ενώ ήμουν στο ίντερνετ με μεσάια φωτεινότητα όλη η οθόνη εγινε με ρίγε γραμμές μολις την βάζω στο τέρμα την φωτεινότητα όλα καλά..να έπαθε τίποτα η οθόνη??

Έχει πουλήσει εκατομμύρια συσκευές, λογικό είναι να στο κάνει :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 5 ωρες το προβλημα παραμενει... βρηκα παρομοιες αναφορες στο εξωτερικο που μιλουν για προβληματικη graphic chipset...το κινητο το πηρα ιουλιο απο σκρουτζ..μενω πατρα ..αμα το παω εδω στην samsung δεν θα εχω προβλημα ε?
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 5 ωρες το προβλημα παραμενει... βρηκα παρομοιες αναφορες στο εξωτερικο που μιλουν για προβληματικη graphic chipset...το κινητο το πηρα ιουλιο απο σκρουτζ..μενω πατρα ..αμα το παω εδω στην samsung δεν θα εχω προβλημα ε?

 

οχι, ειναι απιστευτο σερβις.Εκει το πηγα και γω. Θα μεινεις ευχαριστημενος.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ..θα το παω δευτερα...στο κρατησαν πολλες μερες??

Αν έχουν οθόνη θα το πάρεις σε μια μέρα. Αλλιώς αφήνεις κινητό να σε καλέσουν. Αν και εγώ τους έπαιρνα κάθε 3 μέρες

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να κανω 1 ερωτηση και καθε βοηθεια δεκτη!

Εχω βαλει 1 εφαρμογη για το GPS της Nlife,η οποια μου σβηνει την οθονη!

Τι εννοω?

Οσο την εχω σε λειτουργια και μου δινει οδηγιες για τον προορισμο,η οθονη δουλευει κανονικα,οσο δεν μου δινει οδηγιες μετα απο λιγο σβηνει η οθονη!Ξερει καποιος να με βοηθησει ετσι ωστε οταν εχω την εφαρμογη σε λειτουργια να ειναι μονιμα ανοιχτη η οθονη?

Οπως π.χ. πλοηγηση με χαρτες Google που δεν εχω τετοιο προβλημα!Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα να κανω 1 ερωτηση και καθε βοηθεια δεκτη!

Εχω βαλει 1 εφαρμογη για το GPS της Nlife,η οποια μου σβηνει την οθονη!

Τι εννοω?

Οσο την εχω σε λειτουργια και μου δινει οδηγιες για τον προορισμο,η οθονη δουλευει κανονικα,οσο δεν μου δινει οδηγιες μετα απο λιγο σβηνει η οθονη!Ξερει καποιος να με βοηθησει ετσι ωστε οταν εχω την εφαρμογη σε λειτουργια να ειναι μονιμα ανοιχτη η οθονη?

Οπως π.χ. πλοηγηση με χαρτες Google που δεν εχω τετοιο προβλημα!Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!

 

Τσέκαρε μέσα στις ρυθμίσεις της εφαρμογής για ρύθμιση οθόνης η εξοικονόμηση ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε μέσα στις ρυθμίσεις της εφαρμογής για ρύθμιση οθόνης η εξοικονόμηση ενέργειας.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε συνονοματε!:)

Ηταν ενεργοποιημενη η εξοικονομηση ενεργειας,την απενεργοποιησα και ολα μια χαρα!;)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε συνονοματε!:)

Ηταν ενεργοποιημενη η εξοικονομηση ενεργειας,την απενεργοποιησα και ολα μια χαρα!;)

 

Να σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Και 4G+ να πιάσεις με φοιτητικό ή γενικά με CU μη περιμένεις τρελές ταχύτητες. Το κόβουν επίτηδες από Vodafone. Στο Cosmos Θεσσαλονίκη ο κολλητός μου με S7 Edge και Vodafone σύνδεση έπιανε 120 και εγώ με CU 40.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απαράδεκτη συμπεριφορά αλλά τι να κάνεις..

Όλο και αυξάνονται τα προβλήματα με τις οθόνες και δεν μαρεσει αυτό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη συμπεριφορά αλλά τι να κάνεις..

Όλο και αυξάνονται τα προβλήματα με τις οθόνες και δεν μαρεσει αυτό..

Απαράδεκτη δεν θα το έλεγα. Εμείς μπορεί να βάζουμε μια κάρτα των 10 ευρώ το μήνα και ο επαγγελματίας να κάνει 100 ευρώ λογαριασμό. Δεν είναι ακριβώς δίκαιο να κόβω εγώ bandwidth από κάποιον που δίνει τα δεκαπλάσια από εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη δεν θα το έλεγα. Εμείς μπορεί να βάζουμε μια κάρτα των 10 ευρώ το μήνα και ο επαγγελματίας να κάνει 100 ευρώ λογαριασμό. Δεν είναι ακριβώς δίκαιο να κόβω εγώ bandwidth από κάποιον που δίνει τα δεκαπλάσια από εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι μεν αλλά ... γιατί με την κοσμοτε να έχουν όλοι καλύτερο σημα;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να εχουν...και εδυ το ιδιο προβλημα ειχες??σου εκαναν hard reset?

Καμμενο πιξελ είχα εγώ. Αλλά να ξέρεις ότι ναι κάνουν επαναφορά γτ περνάνε πάλι την τελευταία αναβάθμιση. Τουλάχιστον έτσι έκαναν σε μένα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 5 ωρες το προβλημα παραμενει... βρηκα παρομοιες αναφορες στο εξωτερικο που μιλουν για προβληματικη graphic chipset...το κινητο το πηρα ιουλιο απο σκρουτζ..μενω πατρα ..αμα το παω εδω στην samsung δεν θα εχω προβλημα ε?

 

Παιζει ελειψη σε οθονες οποτε μαλλον θα περιμενεις αρκετα και δυστηχως πρεπει να τους αφησεις το κινητο (τουλαχιστον απο οτι μου ειπαν εδω σερβις που πηγα να αλλαξω την οθονη μου μετα της 20 εργασιμες συνηθως προχωρανε σε αντικατασταση συσκευης)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Εχω ενα προβλημα με ενα καινουριο s7 edge.Αφου το ανοιξα και το περιεργαστηκα εφτιαξα και λογαριασμο στο find my mobile.Για δοκιμη; Πατησα απο τον υπολογιστη μου διαγραφη των δεδομενων.

Ολα καλα αλλα τωρα παταω παλι το email που ειχα φτιαξει νωριτερα.παταω ξεχασα τον κωδικο μου,εφτιαξα και καινουριο email και σε ολα βρισκει λαθος κωδικο.

Αν ξερει καποιος κατι να βοηθησει γιατι ...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Και 4G+ να πιάσεις με φοιτητικό ή γενικά με CU μη περιμένεις τρελές ταχύτητες. Το κόβουν επίτηδες από Vodafone. Στο Cosmos Θεσσαλονίκη ο κολλητός μου με S7 Edge και Vodafone σύνδεση έπιανε 120 και εγώ με CU 40.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έκανα το ίδιο τεστ πριν 2 μηνες με φοιτητικό cu και s7 edge στο cosmos Θεσσαλονίκη και ήμουν κάπου στα 105 download

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να εχουν...και εδυ το ιδιο προβλημα ειχες??σου εκαναν hard reset?

 

Δεν υπαρχει αποθεμα γενικοτερα στην ευρωπη και θα περιμενουμε αρκετο καιρο

 

Εγω δεν εχω ιδιο προβλημα , εμενα μου εσπασε η οθονη παρολα αυτα ειμαι τυχερος γιατι δουλευει κανονικα προς το παρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...