Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γιατί όταν είναι κλειδωμένο φαίνεται συνέχεια η ώρα?

Αν δεν το θέλεις να κλείσεις από τις ρυθμίσεις το always on

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το θέλεις να κλείσεις από τις ρυθμίσεις το always on

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αν ξέρεις τρώει μπαταρία αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανενας πως θα ρυθμισω στην δικαρτη εκδοση ταμηνυματα ωστ να χωρανε 160 χαρακτηρες και οχι 70?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κατέβασε την εφαρμογή chomp sms, αυτή χρησιμοποιώ εγώ και είναι πολύ παραμετροποιησιμη.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει τρόπος να βγάλω εικόνα μέσω hdmi?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

 

Δεν υποστηρίζει τέτοια λειτουργία.

http://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S7-Edge-Smartphone-Review.161628.0.html

 

"Beyond that, this port only has limited capabilities because it does not support SlimPort or MHL, making it impossible to transmit content to a larger monitor via a cable"

 

Μόνο Miracast η λύση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χριστός ανέστη. Είχα 100% μπαταρία κλείδωσα το κινητό με το Always on ενεργοποιημενο και σε 8 ωρες πήγε 93% χωρίς να το πειράξω. Ειναι φυσιολογικό αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χριστός ανέστη. Είχα 100% μπαταρία κλείδωσα το κινητό με το Always on ενεργοποιημενο και σε 8 ωρες πήγε 93% χωρίς να το πειράξω. Ειναι φυσιολογικό αυτο?

1% την ώρα τρώει φίλε μου, οπότε Μια χαρά είσαι...

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χριστός ανέστη. Είχα 100% μπαταρία κλείδωσα το κινητό με το Always on ενεργοποιημενο και σε 8 ωρες πήγε 93% χωρίς να το πειράξω. Ειναι φυσιολογικό αυτο?

 

Αυτο το ποσοστό δίνει και η Samsung.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη, χρονια πολλα σε ολους, με υγεια!!!:D

Μπορει να με βοηθησει καποιος, σχετικα με το αν μπορω ν' αλλαξω το μεγεθος των εικονιδιων στις αρχικες οθονες, καθως και στον app drawer??

Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη, αν εχει ηδη απαντηθει, εψαξα (λιγο, ειναι η αληθεια), αλλα δεν εντοπισα κατι, καπου.

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη, χρονια πολλα σε ολους, με υγεια!!!:D

Μπορει να με βοηθησει καποιος, σχετικα με το αν μπορω ν' αλλαξω το μεγεθος των εικονιδιων στις αρχικες οθονες, καθως και στον app drawer??

Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη, αν εχει ηδη απαντηθει, εψαξα (λιγο, ειναι η αληθεια), αλλα δεν εντοπισα κατι, καπου.

 

Πατας συνεχομενα την αρχικη οθονη σε καποιο κενο σημειο και επιλεγεις το πλεγμα που θες κατω δεξια.....

 

Χρονια πολλα και καλο μηνα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Πατας συνεχομενα την αρχικη οθονη σε καποιο κενο σημειο και επιλεγεις το πλεγμα που θες κατω δεξια.....

 

Χρονια πολλα και καλο μηνα.

 

Καλο μηνα, ευχαριστω για τη βοηθεια!!! Ηταν τοσο απλο!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ανενεργό το always on και όταν το έχω κλειδωμένο πέφτει η μπαταρία, Συμβαίνει και σε εσάς; Νομίζω αυτό γίνεται μετά που έκανα το τελευταίο uptade. Άλλαξε κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανενεργό το always on και όταν το έχω κλειδωμένο πέφτει η μπαταρία, Συμβαίνει και σε εσάς; Νομίζω αυτό γίνεται μετά που έκανα το τελευταίο uptade. Άλλαξε κάτι;

 

Σε πολλούς. Κάποιοι έκαναν hard reset, κάποιοι ξαναπέρασαν την προηγούμενη έκδοση. Εγώ με ένα clear cache μέσα από το recovery δεν έχω κανένα θέμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλούς. Κάποιοι έκαναν hard reset, κάποιοι ξαναπέρασαν την προηγούμενη έκδοση. Εγώ με ένα clear cache μέσα από το recovery δεν έχω κανένα θέμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δηλαδή φταίει το uptade?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή φταίει το uptade?

Ναι, το ίδιο πρόβλημα είχα και γω. 'Εκανα hard reset και τα ξανά πέρασα όλα από την αρχή ένα ένα, όχι από back up και λύθηκε το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ίδιο πρόβλημα είχα και γω. 'Εκανα hard reset και τα ξανά πέρασα όλα από την αρχή ένα ένα, όχι από back up και λύθηκε το πρόβλημα.

 

Δεν έκανες downgrade? Απλά έκανες hard reset και λύθηκε το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ειναι ασφαλες το downgrade.Μπορει να γραψει ο knox και να χασετε την εγγυηση.Αν κανω λαθος διορθωστε με.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα οταν φλασαρουνε με Odin εμπεριέχει ρίσκο.

Ο καθένας τα βάζει και αποφασίζει για τον εαυτό του.

 

Αλλιώς η πιο ασφαλές λύση η επαναφορα εργοστασιακών ρυθμισεων(hard reset) αν κάποιος εχει θέματα με την τελευταία D1 αναβάθμιση.

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω την αυτονομία πριν το τελευταίο update γιατι παρέλαβα την συσκευή με αυτό.

Η αυτονομία είναι εξαιρετική. Θεωρώ λάθος το downgrade. H καλύτερη λυση για όσους εχουν πρόβλημα είναι επαναφορά και στησιμο από την αρχή.

 

Γενικά έχω μείνει έκπληκτος με το πόσο καλή δουλειά έχει γίνει στο S7, αν και είχα πριν μήνες το Note5.

Για πρώτη φορά προτιμώ να δουλευω με εφαρμογές της samsung.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω την αυτονομία πριν το τελευταίο update γιατι παρέλαβα την συσκευή με αυτό.

Η αυτονομία είναι εξαιρετική. Θεωρώ λάθος το downgrade. H καλύτερη λυση για όσους εχουν πρόβλημα είναι επαναφορά και στησιμο από την αρχή.

 

Γενικά έχω μείνει έκπληκτος με το πόσο καλή δουλειά έχει γίνει στο S7, αν και είχα πριν μήνες το Note5.

Για πρώτη φορά προτιμώ να δουλευω με εφαρμογές της samsung.

Έχουν φτάσει την συσκευή σε τέλεια επίπεδα Κωστή. Φαντάζομαι για όλους εμάς που μας αρέσουν και λίγο τα phablet τι έχει να γίνει στο note 6.

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω την αυτονομία πριν το τελευταίο update γιατι παρέλαβα την συσκευή με αυτό.

Η αυτονομία είναι εξαιρετική. Θεωρώ λάθος το downgrade. H καλύτερη λυση για όσους εχουν πρόβλημα είναι επαναφορά και στησιμο από την αρχή.

 

Γενικά έχω μείνει έκπληκτος με το πόσο καλή δουλειά έχει γίνει στο S7, αν και είχα πριν μήνες το Note5.

Για πρώτη φορά προτιμώ να δουλευω με εφαρμογές της samsung.

Η αποψη σου φιλε νομίζω είναι από τα πιο ασφαλη συμπέρασματα οσον αφορά το vs με 6s plus σε smoothness και αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...