Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ει αι για συνδρομητές cosmote και μόνο με το firmaware της κοσμοτε την nougat
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια ξερουμε αν μπορουμε οσοι εχουμε κοσμοκαρτα να ενεργοποιησουμε VoWifi , Volte και αυτο ισχυει μονο σε nougat?και οχι σε 6.0.1?

 

1. Τι κανουν αυτες οι εφαρμογες ρε παιδια?

2. Εχω της Cosmote με nougat της προσφατης προσφορας αλλα τις εφαρμογες αυτες δεν τις εχω..

Link to comment
Share on other sites

1. Τι κανουν αυτες οι εφαρμογες ρε παιδια?

2. Εχω της Cosmote με nougat της προσφατης προσφορας αλλα τις εφαρμογες αυτες δεν τις εχω..

 

Δεν είναι στις εφαρμογές...είναι στις ρυθμίσεις κλήσεων και στα ασύρματα δίκτυα.

 

https://www.cosmote.gr/fixed/corporate/details/-/asset_publisher/gLfNzjIgW7PO/content/%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B7-%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1-%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%B9%CE%B5%CF%82-vowifi-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-volte-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CE%BD-cosmote

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει από το sammobile το apk του always on display του s8 και είδα ότι όταν π.χ ακούς μουσική δεν εμφανίζει ποιο τραγούδι παίζει όπως έκανε πριν το περάσω. Ξέρει κανείς γιατί;

 

Έχει κάποια διαφορά το always on του s8? Εγώ πέρασα την εφαρμογή edge mask από το playstore και κάνει το κόλπο του s8 που ανάβει περιμετρικά η οθόνη σε notifications

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω κ εγω το νεο touchwiz home που εγκατεστησα απο sammobile πολυ πιο γρήγορο..ευχαριστώ κ mario_ch η καινούργια έκδοση εξοικονόμησης μου εδωσε πολυ παραπανω χρονο οθόνης

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την έχεις βάλεις στις εφαρμογές που αδρανοποιούνται;

Όχι. Είναι εξ αρχής στις εφαρμογές χωρίς παρακολούθηση

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιώνω κ εγω το νεο touchwiz home που εγκατεστησα απο sammobile πολυ πιο γρήγορο..ευχαριστώ κ mario_ch η καινούργια έκδοση εξοικονόμησης μου εδωσε πολυ παραπανω χρονο οθόνης

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σε καλα φιλε εδω είμαστε για να βοηθάμε, κανει φοβερή δουλειά όντως από τα πιο χρήσιμα features που εδωσαν τελευταία.

Οχι οτι εχει κακή αυτονομία η συσκευή αλλα καλύτερο stand by ποιος δεν το θέλει;

Πες μου λίγο για ποια έκδοση TW μιλάς;

Link to comment
Share on other sites

αυτά θα έρθουν με κάποια αναβάθμιση στο μέλλον στο s7 ή θα είναι πάντα μόνο για s8?

Λογικά με καποιο update, αν τα θες όμως μπες στο SamMobile και κατεβασε το τελευταίο apk που βλέπεις για το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα φιλε εδω είμαστε για να βοηθάμε, κανει φοβερή δουλειά όντως από τα πιο χρήσιμα features που εδωσαν τελευταία.

Οχι οτι εχει κακή αυτονομία η συσκευή αλλα καλύτερο stand by ποιος δεν το θέλει;

Πες μου λίγο για ποια έκδοση TW μιλάς;

https://www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/samsung-touchwiz-home-6-1-09-2/ εδω είσαι φιλαράκι δοκιμασε θα δεις πολυ πιο γρήγορο το κινητό σου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και τόσο ωραίο σε εμφανιση,μικραίνει το εικονίδια,αλλά όντως πετάει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/samsung-touchwiz-home-6-1-09-2/ εδω είσαι φιλαράκι δοκιμασε θα δεις πολυ πιο γρήγορο το κινητό σου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μπαινει και σε s7? απλα κατεβαζω το apk και το τρεχω?

Link to comment
Share on other sites

μπαινει και σε s7? απλα κατεβαζω το apk και το τρεχω?

Ναι κανονικά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και εγώ παιδιά αυτό το apk καλό φαίνεται προς το παρόν αλλά μου έλεγε ότι η εφαρμογή μπορεί να βλάψει την συσκευή σας παίζει κάτι τέτοιο??? Γιατί και εγώ δεν τα γνωρίζω κ καλά αυτά!:blink: Edited by Xaron
Link to comment
Share on other sites

https://www.sammobile.com/apk/touchwiz-home/samsung-touchwiz-home-6-1-09-2/ εδω είσαι φιλαράκι δοκιμασε θα δεις πολυ πιο γρήγορο το κινητό σου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με νοβα ειμαι απλα ετσι για την αλλαγή μπορεί να κάνω μια βόλτα.

Ειχα την προηγούμενη έκδοση και πήγαινε πολυ καλα.

Θενκς

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κατέβασα και εγώ παιδιά αυτό το apk καλό φαίνεται προς το παρόν αλλά μου έλεγε ότι η εφαρμογή μπορεί να βλάψει την συσκευή σας παίζει κάτι τέτοιο??? Γιατί και εγώ δεν τα γνωρίζω κ καλά αυτά!:blink:

Από το SamMobile μην φοβάσαι προχωρα

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι πάλι τούτο?

https://www.androidheadlines.com/2017/06/flyme-os-6-can-installed-samsung-galaxy-s7-series.html

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τσεκάρω ένα s7edge που μόλις πήρα στα χέρια μου από Public, μπορείτε να μου πείτε γιατί φοράει ιταλική ρομ? Σε σχέση με updates κτλ είναι καλύτερη ή χειρότερη της ελληνικής? Την αλλάζω εύκολα?
Link to comment
Share on other sites

Πανεύκολα, με Odin. Κατά τη γνώμη μου όμως μην ασχοληθείς (ειδικά αν έχεις στήσει το κινητό). Την μεγάλη αναβάθμιση (nougat) την πήρε, έτσι; όποτε και χειρότερη να είναι της ελληνικής (χλωμό το κόβω, αλλά δεν ξέρω κιόλας) δεν υπάρχει αντικείμενο.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τσεκάρω ένα s7edge που μόλις πήρα στα χέρια μου από Public, μπορείτε να μου πείτε γιατί φοράει ιταλική ρομ? Σε σχέση με updates κτλ είναι καλύτερη ή χειρότερη της ελληνικής? Την αλλάζω εύκολα?

Περίεργο από public να έχει ιταλική ρομ.

Κανονικά θα έπρεπε να είναι EUR, ελληνική unbranded δηλαδή.

Είναι απο τις προσφορές που βαλαν τελευταία; μήπως μάζεψαν στοκ απο σκρουτζομαγαζα λεω.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο από public να έχει ιταλική ρομ.

Κανονικά θα έπρεπε να είναι EUR, ελληνική unbranded δηλαδή.

Είναι απο τις προσφορές που βαλαν τελευταία; μήπως μάζεψαν στοκ απο σκρουτζομαγαζα λεω.

Αυτο παίζει..Σε γκάλοπ που έκανα,μέχρι τώρα 3/3 ξένες ρομ

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πανεύκολα, με Odin. Κατά τη γνώμη μου όμως μην ασχοληθείς (ειδικά αν έχεις στήσει το κινητό). Την μεγάλη αναβάθμιση (nougat) την πήρε, έτσι; όποτε και χειρότερη να είναι της ελληνικής (χλωμό το κόβω, αλλά δεν ξέρω κιόλας) δεν υπάρχει αντικείμενο.

Την πήρε τη νουγκατ..Αρα,κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Δικό μου από public προσφορά ελληνικό νομίζω!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παίζει..Σε γκάλοπ που έκανα,μέχρι τώρα 3/3 ξένες ρομ

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την πήρε τη νουγκατ..Αρα,κομπλέ!

Χμμμ σαν να βρωμαει η δουλειά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δικό μου από public προσφορά ελληνικό νομίζω!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανε ενα τσεκ με το Phone info φιλε

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε γιατί πρώτη φορά samsung μετά από όλα τα nexus :cool: 078e1aa88fbc5d6262c29504890c0147.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε γιατί πρώτη φορά samsung μετά από όλα τα nexus :cool: 078e1aa88fbc5d6262c29504890c0147.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την 1 καρτέλα δωσε μας εκεί που λεει csc codes

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...