Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μόλις μου ήρθε το τελευταίο update σε BTU ... ~210mb!! άντε να δούμε....

Όμορφα ο φίλος που δεν αντεξε και φλασαρε θα χτυπιεται χαχα

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο... κι εγω αγγλικη BTU εχω και μολις τσεκαρα και δεν μου εβγαλε κατι.... :O
Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

ώπα... έχετε δίκιο παιδιά... ζητάω συγγνώμη :worry: σε γερμανική DBT είμαι.... πφφφφφ μπέρδεψα τα s7 edge (έχω 2.. το ένα σε btu και το άλλο se dbt).... σόρρυ για την αναστάτωση.... είπα κι εγώ... πως γίνεται και σε εσάς δεν ήρθε ....
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα ο φίλος που δεν αντεξε και φλασαρε θα χτυπιεται χαχα

 

Σταμάτα μωρέ τώρα το διάβασα :lol:

Είχα χρόνο για σκοτωμα :p

Link to comment
Share on other sites

ώπα... έχετε δίκιο παιδιά... ζητάω συγγνώμη :worry: σε γερμανική DBT είμαι.... πφφφφφ μπέρδεψα τα s7 edge (έχω 2.. το ένα σε btu και το άλλο se dbt).... σόρρυ για την αναστάτωση.... είπα κι εγώ... πως γίνεται και σε εσάς δεν ήρθε ....

Ετσι εξηγείται τελικά καλα εκανε ο φίλος και φλασαρε χαχααα

Υπομονή μωρέ και θα ρθει πλακα κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν φλασαριστει official firmware και παει για σερβις, πρεπει πρωτα να ξαναβαλουμε το αρχικο? Ή επειδή ειναι official δεν έχουν θεμα στην smartec?
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν φλασαριστει official firmware και παει για σερβις, πρεπει πρωτα να ξαναβαλουμε το αρχικο? Ή επειδή ειναι official δεν έχουν θεμα στην smartec?

Καλό είναι να βάλεις το αρχικό.

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορούμε να αυξήσουμε το χρόνο που μένουν αναμμένα τα capacitive buttons?

Είναι μια εφαρμογή στο store Galaxy buttons κατι τετοιο θα το βρεις αν ψαξεις

Χωρίς εφαρμογή δεν μπορείς

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ελληνικό μαγαζί κάνα τρίποδο για το κινητο μας μπορούμε να βρούμε κανένα της προκοπής επίσης για vr τι έχετε να προτείνετε είδα μερικά σε φοβερές τιμές αξίζει τον κόπο έτσι για αρχή της εικονικης πραγματικότητας;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

 

Το Google services δεν ενημερώνεται αυτόματα από το play?

Δεν το χω καθόλου αυτό .

Είναι καλύτερο να έχουμε τη τελευταία έκδοση δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά κάτοχος και εγώ ενός s7 edge εδώ και ένα μήνα. θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζετε γιατί ενώ ο κολλητός μου με s6 έχει επιλογή για wifi calling εγώ στο s7 edge δεν την βγαζει
Link to comment
Share on other sites

Το Google services δεν ενημερώνεται αυτόματα από το play?

Δεν το χω καθόλου αυτό .

Είναι καλύτερο να έχουμε τη τελευταία έκδοση δηλαδή?

 

Θα με ενδιέφερε και μένα μια απάντηση στο ερώτημα αυτό με την ενημέρωση του Google services

Ενημερώνονται αυτόματα αλλά πολλές φορές καθυστερούν λίγο μέχρι να αναβαθμίσουν την τελευταία.

Όπως όλες οι εφαρμογές, άλλες φορές η αναβάθμιση είναι προς το καλύτερο και άλλες όχι.

 

*s7 edge*

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει συνδέσει κάνεις το κινητό με το lg watch urbane για να τον ρωτήσω κάποια πράγματα?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει συνδέσει κάνεις το κινητό με το lg watch urbane για να τον ρωτήσω κάποια πράγματα?

Καλησπέρα, εγώ το έχω αλλά ή αλήθεια είναι πως δεν το έχω δουλέψει καθώς χθες πήγα σε edge από op3

 

Στάλθηκε από το SM-T815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ το έχω αλλά ή αλήθεια είναι πως δεν το έχω δουλέψει καθώς χθες πήγα σε edge από op3

 

Στάλθηκε από το SM-T815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν κατάλαβα ακριβώς. Δεν τα δουλεψες ποτέ μαζι?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ακριβώς. Δεν τα δουλεψες ποτέ μαζι?

Σήμερα το συνεδεσα δεν έχω προλάβει ακόμα να το δουλεψω. Τι θέμα έχεις;

 

Στάλθηκε από το SM-T815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το συνεδεσα δεν έχω προλάβει ακόμα να το δουλεψω. Τι θέμα έχεις;

 

Στάλθηκε από το SM-T815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα ήθελα να μαθω τα εξής: μπορεί να διαχειριστεί τις κλησεις? Δηλαδη είτε να απαντήσεις και να μιλήσεις απο το κινητό ή απόbluetoothακουστικά είτε να την κλήσεις.

Εχει προσβαση στα μηνύματα? Οχι μόνο να δεις αυτά που έρχονται τώρα αλλά και τα προηγούμενα.

Και τέλος δέχεται τις ειδοποιήσεις απο άλλες εφαρμογές οπως mail , viber kai fb?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μαθω τα εξής: μπορεί να διαχειριστεί τις κλησεις? Δηλαδη είτε να απαντήσεις και να μιλήσεις απο το κινητό ή απόbluetoothακουστικά είτε να την κλήσεις.

Εχει προσβαση στα μηνύματα? Οχι μόνο να δεις αυτά που έρχονται τώρα αλλά και τα προηγούμενα.

Και τέλος δέχεται τις ειδοποιήσεις απο άλλες εφαρμογές οπως mail , viber kai fb?

Κλήσεις μπορείς να δηλώσεις από το ρολόι με την εφαρμογή lg Call αλλά θα απαντήσεις από το bluetooth, όλες οι ειδοποιήσεις από οποιαδήποτε εφαρμογή και τα μηνύματα κανονικά, το ρολόι είναι κορυφή

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "κλήσεις μπορείς να δηλώσεις"? Με ενδιαφέρει να απαντήσω ή να αποριψω μ6α κλήση. Προοφανως θα αν απαντήσω θα μιλήσω απο το κινητό ή απο bluetooth handsfree

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...