Jump to content

Κίνηση για άνοιγμα root Nova Go & OTE TV GO


konstantinos7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οποιος έχει rootαρισμενη συσκευη με ARM επεξεργαστη (οχι Intel, να δουμε αν παιζει πρωτα) και θελει να δοκιμασει το patchαρισμενο μου OTE TV Go APK, ας μου στειλει ενα PM. Φυσικα, προϋποθεση να μην παιζει η συσκευη με το APK στο play store λογω root.

(Δεν το εχω δοκιμασει γιατι απλα δεν εχω OTE TV :p)

 

edit: Αν δουλεψει, πιθανοτατα θα γινεται και στο Nova Go, επειδη χρησιμοποιουν το ιδιο συστημα DRM.

Edited by kostis132
Link to comment
Share on other sites

Οποιος έχει rootαρισμενη συσκευη με ARM επεξεργαστη (οχι Intel, να δουμε αν παιζει πρωτα) και θελει να δοκιμασει το patchαρισμενο μου OTE TV Go APK, ας μου στειλει ενα PM. Φυσικα, προϋποθεση να μην παιζει η συσκευη με το APK στο play store λογω root.

(Δεν το εχω δοκιμασει γιατι απλα δεν εχω OTE TV :p)

 

edit: Αν δουλεψει, πιθανοτατα θα γινεται και στο Nova Go, επειδη χρησιμοποιουν το ιδιο συστημα DRM.

 

Δεν το κανεις και νοβα να το δοκιμασουμε?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κι ενα για το Nova Go. Εχεις PM.

 

θενκ γιου! Αλλά θα αργήσω να το δοκιμάσω, το έχω σε άλλη συσκευή τώρα... :( :(

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλώς!

 

Οποιος εχει θεμα με το root σε ARM συσκευη, και θελει να δοκιμασει τα patchαρισμενα Nova Go / OTE TV Go, ας μου στειλει PM.

 

Edit: Το δοκίμασε ένα παιδί και δεν δουλεύει οπότε προς το παρόν μην στέλνετε PM.

Edited by kostis132
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μηπως τελικα η καλυτερη λυση θα ηταν ενα addon για το Kodi;

Δεν υπάρχει στο kodi addon για τα επίμαχα και πολυσυζητημενα.. Απ' όσο γνωρίζω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω πως δεν υπαρχει για αυτο ειπα μηπως θα ηταν η καλυτερη λυση απο οσους γνωριζουν και θα μπορουσαν να φτιαξουν κατι αναλογο.

Επισης αν καταλαβαινω σωστα σε αυτην εδω την εφαρμογη υπηρχαν παρομοιοι περιορισμοι http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2176334.

 

Απλα τα αναφερω αν καποιος με τις αναλογες γνωσεις. μπορει να παρει καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δοκίμασα και rootcloak από xposed και ούτε αυτό κάνει. Δίνουμε ένα 70αρι το μήνα και δεν μπορούμε να έχουμε ote GO στα κινητά μας.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απαράδεκτο είναι αυτό

Ναι τους το έχουμε πει πολλές φορές αλλά αυτοί εκεί. Κατάντια του ote πότε θα φύγω να δω να τους τσουξει λίγο με αυτά που κάνουν.

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με ένα μπουκοτάζ και οι μεν και οι δε.

 

Πέρα από την πλάκα χρειάζεται κάτι τέτοιο και για τις τιμές και τα πακέτα τους.

 

Είχαμε πάει επίσκεψη σε ένα γνωστό σε ένα χωριό ξεχασμένο από το θεό. Έχουν βάλει οτε τριπλ, και ίντερνετ δεν έχουν. Δηλαδή σε βάζουν να πληρώνεις για κάτι που δε σου παρέχουν. Αν είναι δυνατόν.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ολλες, δοκιμασα να προβαλω απο ταμπλετ σαμσουνγκ οχι ρουταρισμενο με hdmi+mhl και το κοβει το σημα του οτε τβ γκο. Φαινεται οτι εχουν κανει καλη δουλεια στο προγραμα. Ειμαι σε 4.4.4 ανδροιδ. Edited by Alexandros2666
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ολλες, δοκιμασα να προβαλω απο ταμπλετ σαμσουνγκ οχι ρουταρισμενο με hdmi+mhl και το κοβει το σημα του οτε τβ γκο. Φαινεται οτι εχουν κανει καλη δουλεια στο προγραμα. Ειμαι σε 4.4.4 ανδροιδ.

Μα ποτέ δεν έπαιζε σε ταμπλετ σε σύνδεση με hdmi+mhl (αυτό είναι γνωστό από αρχαιοτάτων χρόνων)

Το πρόβλημα είναι με Android tv box που είναι root ..(γενικά με το Root )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ολλες, δοκιμασα να προβαλω απο ταμπλετ σαμσουνγκ οχι ρουταρισμενο με hdmi+mhl και το κοβει το σημα του οτε τβ γκο. Φαινεται οτι εχουν κανει καλη δουλεια στο προγραμα. Ειμαι σε 4.4.4 ανδροιδ.

Απο ταμπλετ σε τβ ηθελα να πω.

Μα ποτέ δεν έπαιζε σε ταμπλετ σε σύνδεση με hdmi+mhl (αυτό είναι γνωστό από αρχαιοτάτων χρόνων)

Το πρόβλημα είναι με Android tv box που είναι root ..(γενικά με το Root )

 

 

Sent from my SM-T520 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Είναι off topic αυτό που ρωτάς, άμα έχεις supersu υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις. Άμα έχεις άλλο στείλε μου PM Edited by foktheo
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει όταν κάνεις unroot? Γιατί θυμάμαι πιο παλιά δεν αρκούσε το unroot, ήθελε hard reset.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σε minix ΝΕΟ Z64 (Android 4.4.4), πάντως το OTE TV GO, με το που πάει να ανοίξει η αναπαραγωγή κλείνει, τερματίζει (σαν να crashάρει).

 

Η συσκευή δεν είναι root.

Link to comment
Share on other sites

Σε minix ΝΕΟ Z64 (Android 4.4.4), πάντως το OTE TV GO, με το που πάει να ανοίξει η αναπαραγωγή κλείνει, τερματίζει (σαν να crashάρει).

 

Η συσκευή δεν είναι root.

Δοκίμασε παλαιότερη έκδοση. Θα παίξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...