Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείται ανταπτορες..Πηρα 3 στο συνολο απο αυτούς και εχω ένα σαλόνι,ενα κρεβατοκάμαρα και 1 στο powerbank.

http://m.banggood.com/Original-Xiaomi-Type-C-Male-to-Micro-USB-Data-Adapter-for-Mobile-Phone-p-999630.html

http://m.banggood.com/BlitzWolf-USB-Type-C-to-Micro-USB-Adapter-Type-C-Male-to-Micro-USB-Female-Convert-Connector-p-1026317.html

Επίσης μπορείς να πάρεις απλό καλώδιο να φορτιζεις με τους παλιούς φορτιστες http://m.banggood.com/BlitzWolf-2_4A-USB-Type-C-Reversible-Braided-Data-Cable-3_33ft1m-USB-2_0-A-Male-to-USB-3_1-Type-C-Male-p-1015832.html

 

Δουλεύουν άψογα όλα τους σε One+3.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ερώτηση νο. 3838449933Ο3,

 

Την ανάλυσή της φωτο που την βρίσκουμε σαν ρύθμιση?

 

Ελπίζω η ρύθμιση αυτή να μην έχει να κάνει μέσω του 4:3 και 16:9

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Μια ειλικρινή απάντηση, μην το φορτωθώ και δε μου κάνει. Η οθόνη κάνει δουλειά έξω ή θα ψάχνω σκιά σαν το S3;;; Το κινητό έχει το ραδιόφωνο που δεν μπορώ χωρίς και ενώ έλεγα να πάρω Ν7, διαπιστώνω ότι θα έχω θέμα με την έλλειψη ραδιοφώνου. Κάποιος μπορεί να μου πει υπεύθυνα, χωρίς φανατισμούς; (ειδικά αυτοί με s3 καταλαβαίνουν περισσότερο). Ευχαριστώ πολύ. Υπόψη ότι είμαι πολλές ώρες έξω.
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που είδα στα stand σε Πλαίσιο και public νομίζω ότι η συσκευή είναι σε οριακό σημείο για εξωτερικούς χώρους.Απλά η γνώμη μου...δίπλα στην οθόνη του g4 τεράστια διαφορά τόσο σε φωτεινότητα όσο και σε χρωματική απόδοση.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Μια ειλικρινή απάντηση, μην το φορτωθώ και δε μου κάνει. Η οθόνη κάνει δουλειά έξω ή θα ψάχνω σκιά σαν το S3;;; Το κινητό έχει το ραδιόφωνο που δεν μπορώ χωρίς και ενώ έλεγα να πάρω Ν7, διαπιστώνω ότι θα έχω θέμα με την έλλειψη ραδιοφώνου. Κάποιος μπορεί να μου πει υπεύθυνα, χωρίς φανατισμούς; (ειδικά αυτοί με s3 καταλαβαίνουν περισσότερο). Ευχαριστώ πολύ. Υπόψη ότι είμαι πολλές ώρες έξω.

Το έχω πει πολλές φορές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ.

Μπορει indoor στο full να μην τυφλώνει οπως τα αλλα τηλέφωνα, αλλά εχει ΧΙΛΙΟΕΙΠΟΘΕΙ ότι το πραγματικό του full (boost) στην φωτεινότητα, το δινει ΜΟΝΟ στο ΑΥΤΟΜΑΤΟ! δεν μπορεις να βάλεις το FULL που μπορεί να δώσει η οθόνη σε φωτεινότητα με manual ρύθμιση φωτεινότητας.

 

ΥΓ. και με το full boost του ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει πολλές φορές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ.

Μπορει indoor στο full να μην τυφλώνει οπως τα αλλα τηλέφωνα, αλλά εχει ΧΙΛΙΟΕΙΠΟΘΕΙ ότι το πραγματικό του full (boost) στην φωτεινότητα, το δινει ΜΟΝΟ στο ΑΥΤΟΜΑΤΟ! δεν μπορεις να βάλεις το FULL που μπορεί να δώσει η οθόνη σε φωτεινότητα με manual ρύθμιση φωτεινότητας.

 

ΥΓ. και με το full boost του ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

 

Και εγώ συμφωνώ με τον προλαλησαντα. Η οθόνη είναι οκ, οριακά μεν οκ δε! Τουλάχιστον εγώ κάτω απο ήλιο θεμα δεν είχα κανένα

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πει πολλές φορές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ.

Μπορει indoor στο full να μην τυφλώνει οπως τα αλλα τηλέφωνα, αλλά εχει ΧΙΛΙΟΕΙΠΟΘΕΙ ότι το πραγματικό του full (boost) στην φωτεινότητα, το δινει ΜΟΝΟ στο ΑΥΤΟΜΑΤΟ! δεν μπορεις να βάλεις το FULL που μπορεί να δώσει η οθόνη σε φωτεινότητα με manual ρύθμιση φωτεινότητας.

 

ΥΓ. και με το full boost του ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

Δεκτό! Ευχαριστώ!

Το full boost όμως, κρατάει μερικά λεπτά (μέχρι πχ να μπει ο κόφτης που λένε; ) η αντέχει; Μου τυχαίνει να δουλεύω με το κινητό σερί "ώρες" έξω. (Σημειώσεις, mails, κλπ κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Ένα λεπτό μου φαίνεται...λογικά θα πρέπει να ενεργοποιείται κάθε φορά...ας μας πουν οι κάτοχοι καλύτερα ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είχα κανένα θεμα στον ήλιο. Μια χαρά έβλεπα. Τώρα αν κάποιος δουλεύει το κινητο περισσότερο εξω παρα μέσα και είναι νο1 κριτηριο του η φωτεινοτητα ας παει σε s7 να είναι και πιο ανετος...
Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ότι σκεφτόμουν το note 7, αλλά καθημερινά διαπιστώνω πόσο απαραίτητο μου είναι το ραδιόφωνο! :)
Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ότι σκεφτόμουν το note 7, αλλά καθημερινά διαπιστώνω πόσο απαραίτητο μου είναι το ραδιόφωνο! :)

Παίρνεις ένα σετ Sony ακουστικά Bluetooth με ενσωματωμένο ράδιο και είσαι κομπλέ. Θα μου πεις δεν είναι λύση αυτή αλλά είναι μια εναλλακτική. Και ισχύει αυτό που ειπώθηκε παραπάνω, αν το χρησιμοποιείς πιο πολύ έξω πας για άλλη συσκευή γιατί καλό το boost αλλά αν δουλεύει συνέχεια θα μένεις από μπαταρία για πλάκα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... Μια ειλικρινή απάντηση, μην το φορτωθώ και δε μου κάνει. Η οθόνη κάνει δουλειά έξω ή θα ψάχνω σκιά σαν το S3;;; Το κινητό έχει το ραδιόφωνο που δεν μπορώ χωρίς και ενώ έλεγα να πάρω Ν7, διαπιστώνω ότι θα έχω θέμα με την έλλειψη ραδιοφώνου. Κάποιος μπορεί να μου πει υπεύθυνα, χωρίς φανατισμούς; (ειδικά αυτοί με s3 καταλαβαίνουν περισσότερο). Ευχαριστώ πολύ. Υπόψη ότι είμαι πολλές ώρες έξω.

 

Κοιτα εγω που εχω το 10ρι σε φωτεινοτητα ειναι πιο καλο απο το g5 κολλητου μου (εκτος αν εχει θεμα το δικο του.)

Θα σου προτεινω κατι και μη βαρεσεις.ΑΝ ΛΕΩ ΑΝ θες με φωτεινοτητα που γαζωνει και ραδιοφωνο παρε ενα lumia 640 xl με μολις 137 ευρω και θα ξετρελαθεις ομως θα το αφησεις στην 8.1 Και επισης κρατας αυτο που εχεις και για την δουλεια χρησιμοποιεις το αλλο και υποψιν δεν θα πιστευεις τα ματια σου τι φωτογραφικη εχει και πολυ καλη αυτονομια το g5 θα ζοριστει να βγαλει μερα με φουλ φωτεινοτητα.Και ειπα μη βαρας.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

παιδια φοραει καπιος ζελατινα η τζαμι στην ο8ονη που να κα8εται καλα ?κ να πιανει ολοι την μπροστα οψη του κινιτου.
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πήρα απάντηση εχω την εντύπωση ότι δεν μπορούμε να μεταφέρουμε τις εφαρμογές Π.Χ. Viber απο την εσωτερική μνήμη στην sd card
Link to comment
Share on other sites

παιδια φοραει καπιος ζελατινα η τζαμι στην ο8ονη που να κα8εται καλα ?κ να πιανει ολοι την μπροστα οψη του κινιτου.

 

Ζελατίνα της Spigen , έχει και 3 μέσα στη συσκευασία .

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κρατάει απο την μανα του που ηρθε με ζελατίνα.τοποθετημένη τελεια.

Αλλα πηρα temperd glass

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πήρα απάντηση εχω την εντύπωση ότι δεν μπορούμε να μεταφέρουμε τις εφαρμογές Π.Χ. Viber απο την εσωτερική μνήμη στην sd card

 

Μιχάλη νομίζω ότι για να ξεκλειδωθεί αυτό πρέπει η κάρτα να πληρεί συγκεκριμένες προδιαγραφές ταχύτητας.

Κάτι με 6 και πάνω είναι θυμάμαι.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ζελατίνα της Spigen , έχει και 3 μέσα στη συσκευασία .

 

κα8εται καλα φιλε μου δεν κανει φουσκαλες και δεν σκαει ε? την φορας εσυ?

Link to comment
Share on other sites

κα8εται καλα φιλε μου δεν κανει φουσκαλες και δεν σκαει ε? την φορας εσυ?

 

ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

 

Βέβαια προϋποθέτει σωστή τοποθέτηση (σωστό καθαρισμό οθόνης, προσοχή στο κεντράρισμα κτλ)

Εαν θέλεις σου στέλνω και φωτογραφία.

Το έχω μαζί με θήκη της SPIGEN.

 

Δε ρισκάρω με tempered glass με αυτή την κυρτότητα της οθόνης.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Χθές παρέλαβα απο σκρουτζομάγαζο στα 399 ευρώ σε ασημί χρώμα.

Οι εντυπώσεις μου μέχρι στιγμής είναι μόνο θετικές.

Απο τις 6 το πρωί που το έβγαλα από την φόρτιση με αναμένο συνέχεια wifi, ίντερνετ, facebook, viber chat, games, και γενικά δεν το έχω αφήσει να πάρει ανάσα είμαι στο 52% μπαταρία.

Οθόνη εκπληκτική, χρώματα ζωντανά, γρήγορο, ανοιξα επίτηδες 20 εφαρμογές ενώ έπαιζα παιχνίδια, και μπορώ να πώ ότι δεν κολάει πουθενά.

Το κινητό είναι απο Ιταλία.

Εβγαλα και την ζελατίνα και φόρεσα tembered glass απο eshop στα 13 ευρώ που κλύπτει όλη την οθόνη, ακόμα και την κούρμπα.

Αξίζει τα λεφτά του πάντως.

Το αν είναι καλύτερο από άλλα αυτο είναι γνώμη του καθενός και δεν θα το αναφέρω καν.

Για μένα είναι η καλύτερη αγορά που έκανα φέτος και πιστέψτε με έχω αλλάξει 10 κινητά μέχρι τώρα και κανένα δεν ήταν low end κινητό!!:D

LG G5
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη νομίζω ότι για να ξεκλειδωθεί αυτό πρέπει η κάρτα να πληρεί συγκεκριμένες προδιαγραφές ταχύτητας.

Κάτι με 6 και πάνω είναι θυμάμαι.

 

Είσαι σίγουρος για αυτο ? Δλδ θα πρέπει να αγοράσω Α class sd card

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

 

Βέβαια προϋποθέτει σωστή τοποθέτηση (σωστό καθαρισμό οθόνης, προσοχή στο κεντράρισμα κτλ)

Εαν θέλεις σου στέλνω και φωτογραφία.

Το έχω μαζί με θήκη της SPIGEN.

 

Δε ρισκάρω με tempered glass με αυτή την κυρτότητα της οθόνης.

 

και εγω φιλε πειρα τελικα μια spigen πολυ ωραια.

 

την ζελατινα αυτη απο που την πειρες?μια φοτογραφια αν ητανε ευκολο θ τα ναι τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...