Jump to content

Κινέζικο ή επώνυμο από κατάστημα κινέζικο;;


juancho
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά! Ψάχνω τον τελευταίο καιρό να πάρω ένα καινούργιο τηλ. δύσκολα τα οικονομικά οπότε κοιτάω να τα κάνει όλα και να συμφέρει! Και πάνω που έχω καταλήξει στο νοτε 3 χιαομι διαβάζω από έναν φίλο για το κατάστημα fastcardtech......μπαίνω και βλέπω κάτι τιμές διαστημικές!!! Έχει λοιπόν g3,s5,a5 και γενικά επώνυμα και πανάκριβα κινητά στην Ελλάδα σε τιμές χώμα......Το ερώτημα μου είναι τελικά τι θα ήταν καλύτερο;;; το νοτε 3 η ένα δικαρτο g3 ή s5 από το εν λόγω κατάστημα;;;;
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την είχα αυτήν την απορία, ειδικοί φωτίστε μας!

 

(Και με ακριβώς την ίδια σύγκριση, Xiaomi Rednote3 Prime VS Galaxy S5, είναι πολύ κοντά στην τιμή από Fastcardtech)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Χρήστο, ο παλιός μας γνώριμος (αχ αυτό το hd2) όμως, στο μήνυμα #15 άλλα λέει και από ίδια πείρα...:blink:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6474716#

Link to comment
Share on other sites

O Bασίλης μια χαρά τα λέει αλλά δυστυχώς αυτο το κατάστημα δεν ξέρει ; τι στέλνει ή το κάνει επίτηδες ; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6494305#post6494305

απατεώνες δε θα τους έλεγα αλλά να που μπορει να στείλουν και λάθος μοντέλο ακομη και αν στα σχόλια στη σελιδα τους λενε οτι προκειται για το σωστο.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι και μόλις την πατήσαμε.

Του στείλανε με την έκδοση snapdragon 615 και όχι με την 810 που είχε παραγγείλει....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για το συγκεκριμένο κατάστημα, είδα ότι σε πολλά sites του εξωτερικού το κατατάσσουν στην κατηγορία της απάτης, οπότε προσοχή.
Link to comment
Share on other sites

οριτζιναλ κινεζικο και μονο, εκτος αν υπαρχει πραγματικη προσφορα σε "επωνυμα"¨τηλεφωνα και αξιοπιστα καταστηματα
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, άνθρακας ο χρυσός Τελικά!!!! Οπότε η επώνυμο με την ελληνική αισχροκέρδεια(Ίσως να κάνω και λάθος αλλά αυτό πιστεύω) ή χιαομι από βικ
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ το έκανα το πείραμα..

Βιαστηκα μάλλον λίγο από ότι διαβάζω.

Αναμένουμε για εξελίξεις λοιπόν.

Ευχηθητε μου καλή επιτυχία..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...