Jump to content

Ζωάκια Παζλάκια


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκπαιδευτική εφαρμογή η οποία βοηθάει τα παιδιά να μάθουν τα ζωάκια. Μια καλή ευκαιρία για παιδιά και γονείς να περάσουν χρόνο μαζί. Η εφαρμογή περιέχει 18 ζωάκια , στα οποία υπάρχει η δυνατότητα πατώντας πάνω τους να ακούσετε τον ήχο που κάνουν καθώς και το όνομα τους. Επιπλέον περιέχει παιχνίδι τύπου παζλ με τα 18 ζωάκια , καθώς και την δυνατότητα να μετατρέψετε σε παζλ όποια εικόνα έχετε αποθηκευμένη στην βιβλιοθήκη του κινητού ή έχετε τραβήξει με την κάμερα.

 

Ζωάκια Παζλάκια

 

Υπάρχει και lite έκδοση με περιορισμένο περιεχόμενο και λειτουργίες για όποιον θέλει να την δοκιμάσει

 

Ζωάκια Παζλάκια lite

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας για τις ωραίες εφαρμογές που βγάζετε και για την κίνησή σου να μας προσφέρεις 3 κωδικούς για την εφαρμογή Τσελεμεντές Χριστουγέννων.

Έχω όμως μια απορία που μου δημιουργήθηκε τσεκάροντας την παραπάνω εφαρμογή (Ζωάκια Παζλάκια). Ποίος ο λόγος μια τέτοια εφαρμογή να ζητάει πρόσβαση σε:

  • Χρήση ανώνυμου λογαριασμού Microsoft
  • Χρήση πληροφοριών σχετικά με τη συσκευή σας
  • Χρήση της τοποθεσίας σας
  • Χρήση της μουσικής σας
  • Χρήση των φωτογραφιών σας στη βιβλιοθήκη πολυμέσων σας
  • Χρήση των στοιχείων πολυμέσων της τρέχουσας αναπαραγωγής
  • Χρήση του μικροφώνου σας
  • Χρήση του τηλεφώνου σας
  • Αποστολή ειδοποιήσεων push
  • Χρήση οποιουδήποτε από τους αισθητήρες του Windows Phone σας
  • Πρόσβαση στο πρόγραμμα περιήγησής σας
  • Χρήση της βιβλιοθήκης πολυμέσων σας
  • Χρήση των υπηρεσιών δικτύου της συσκευής σας

Εντάξει την πρόσβαση στις φωτογραφίες στην βιβλιοθήκη πολυμέσων την καταλαβαίνω μιας και χρειάζεται ώστε να μπορείς να δημιουργήσεις παζλ από φωτογραφίες που υπάρχουν στη συσκευή σου, τα υπόλοιπα όμως; Ρωτάω καθαρά από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον ώστε να κατανοήσουμε καλύτερα τον τρόπο με τον οποίο οι εφαρμογές που χρησιμοποιούμε ζητούνε πρόσβαση σε δεδομένα και λειτουργίες των συσκευών μας. :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας για τις ωραίες εφαρμογές που βγάζετε και για την κίνησή σου να μας προσφέρεις 3 κωδικούς για την εφαρμογή Τσελεμεντές Χριστουγέννων.

Έχω όμως μια απορία που μου δημιουργήθηκε τσεκάροντας την παραπάνω εφαρμογή (Ζωάκια Παζλάκια). Ποίος ο λόγος μια τέτοια εφαρμογή να ζητάει πρόσβαση σε:

  • Χρήση ανώνυμου λογαριασμού Microsoft
  • Χρήση πληροφοριών σχετικά με τη συσκευή σας
  • Χρήση της τοποθεσίας σας
  • Χρήση της μουσικής σας
  • Χρήση των φωτογραφιών σας στη βιβλιοθήκη πολυμέσων σας
  • Χρήση των στοιχείων πολυμέσων της τρέχουσας αναπαραγωγής
  • Χρήση του μικροφώνου σας
  • Χρήση του τηλεφώνου σας
  • Αποστολή ειδοποιήσεων push
  • Χρήση οποιουδήποτε από τους αισθητήρες του Windows Phone σας
  • Πρόσβαση στο πρόγραμμα περιήγησής σας
  • Χρήση της βιβλιοθήκης πολυμέσων σας
  • Χρήση των υπηρεσιών δικτύου της συσκευής σας

Εντάξει την πρόσβαση στις φωτογραφίες στην βιβλιοθήκη πολυμέσων την καταλαβαίνω μιας και χρειάζεται ώστε να μπορείς να δημιουργήσεις παζλ από φωτογραφίες που υπάρχουν στη συσκευή σου, τα υπόλοιπα όμως; Ρωτάω καθαρά από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον ώστε να κατανοήσουμε καλύτερα τον τρόπο με τον οποίο οι εφαρμογές που χρησιμοποιούμε ζητούνε πρόσβαση σε δεδομένα και λειτουργίες των συσκευών μας. :)

Ένας είμαι :P ευχαριστω παντως. Κοιτα στο visual studio τις εχει προεπιλεγμενες ολες για διευκολυνση οποτε αν ξεχαστείς και δεν πας μετα να κοψεις οσες δεν χρειαζονται απλως υπαρχουν χωρις να κανουν κατι :rolleyes:

Edited by billstamaniac
Link to comment
Share on other sites

Ένας είμαι :P ευχαριστω παντως. Κοιτα στο visual studio τις εχει προεπιλεγμενες ολες για διευκολυνση οποτε αν ξεχαστείς και δεν πας μετα να κοψεις οσες δεν χρειαζονται απλως υπαρχουν χωρις να κανουν κατι :rolleyes:

 

Nόμιζα είσαστε ομάδα developers! :p

A, μάλιστα! Ευχαριστώ για την διευκρίνιση! :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...