Jump to content

Lenovo P70


vagalaxys2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους τους φιλους και τις φίλες. Θα ήθελα τις γνώσεις των πιό ειδικών μιας κ δεν βρήκα παρόμοιο θέμα. Μόλις έχθες αγόρασα το p70 και βάζω την κάρτα μνήμης 8gb και δεν την βλέπει. Δοκιμασία και 2η και 3η αλλά τίποτα. Την κάρτα που αγορασα της εκανα κ διαμόρφωση, σε άλλο κινητό Samsung την βλέπει ενω το δικό μου τίποτα. Εχετε καμια ιδέα αν κάνω κάτι λάθος, η πρεπει να το επιστρέψω πίσω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλέ! Ναι την έκανα. Σε samsung παίζει κανονικά. Δεν την αναγνωρίζει καθόλου. Εν το μεταξύ κάπου διάβασα οτι για να επεκταθεί η μνήμη πρέπει να αφαιρεθεί η μια sim. Το δοκιμασία και αυτό! Μάλλον πακετωθηκα...εκτός αν θέλει κάποιο συγκεκριμένο τροπο. Δέν ξέρω κ πολύ καλά το μενού του.
Link to comment
Share on other sites

Τι κάρτα έβαλες; μην είναι καμια αρχαιολογία, δοκίμασε καμια άλλη να δεις τι γίνεται. Σχετικά με αυτό (για να επεκταθεί η μνήμη πρέπει να αφαιρεθεί η μια sim) δεν ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Καινούρια κάρτα. Και όχι μια, 3 δοκιμασία. Και τελικά ισχύει αυτό που είπα. Βγάζεις την sim βάζεις την SD και μετα ξαναβαζεις την sim και δουλεύει. Το διάβασα στο σάιτ της lenovo. Ευχάριστω πολύ παιδιά!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω και πάλι και εύχομαι χρόνια πολλά σε όλους. Επανέρχομαι να προσθέσω τα παρακάτω και να ζητησω επίσης μια μικρή βοήθεια. Ή συσκευή είχε την έκδοση 4.4.4. Έγινε αναβάθμιση με την 5.1, μου ήρθε ενημέρωση κ την έκανα. Τα διάφορα μικροπροβλήματα που είχε λύθηκαν. Άλλαξε το μενού της συσκευής κ τώρα έχω φάει ένα Σκάλωμα κ δεν μπορώ να το βρω κ ζητάω την βοήθεια σας. Ταχεία κλήση με την 4.4.4 προσάρμοζε πατώντας παρατεταμένα τα νούμερα στην οθόνη κλήσης. Τώρα δεν το κάνει αυτό και ούτε μπορώ να το βρω σε κάποιες από τις ρυθμίσεις. Παρακαλώ, έχει κάποιος άποψη να με βοηθήσει; Ευχάριστω εκ των προτερων και εύχομαι χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Edited by vagalaxys2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εκτός από τον vagalaxys2 το έχει πάρει κι άλλος να μας πει εντυπώσεις?

 

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον vagalaxys2 το έχει πάρει κι άλλος να μας πει εντυπώσεις?

 

;)

εδώ είσαι http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=407149

Link to comment
Share on other sites

Είπα και γω ...

Με μπέρδεψε το t στο τίτλο του θέματος. Απ΄ ότι κατάλαβα το σωστό είναι Ρ70-Α αλλά το βρίσκουμε ως σκέτο Ρ-70

 

Ευχαριστώ !!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lenovo P70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...