Jump to content

Υπερφυσικά φαινόμενα και άλλα συναφή


Spyros86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον mplip^

 

φανταστειτε οτι ο μεσος ορος των αν8ρωπων χρησιμοποιει ενα 6 -9 % του εγκεφαλου του

 

δε θελω να φτασω στο 100 %

σε ενα 50 να σας παω , φανταστειτε τι θα γινοτανε εκει....

 

 

To 1/10 χρησιμοποιούμε. Ο Αϊνστάιν έφτασε στα 3/10.

 

Αν φτάναμε (λένε) στα 10/10 θα είχαμε τρελαθεί. :wacko:

 

Πρόταση για ένα βιβλίο

 

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ - Έργο Συλλογικό

 

Κυκλοφορία: Ιούλιος 2001

ΣΤ΄ Έκδοση - Σεπτέμβριος 2003

Τιμή: 10,27 €

 

Ένα αποκαλυπτικό βιβλίο που μελετάει την Ανθρώπινη πλευρά του Αγνώστου.

 

Aινιγματικά μυστήρια που ανατρέπουν όλα όσα ξέρουμε για την αντίληψη, όπως οι Εξωσωματικές Εμπειρίες , οι Εμπειρίες Ανθρώπων που Επέστρεψαν από το Θάνατο, τα Όνειρα, το Deja-Vu , η Συγχρονότητα, η Υπεραισθητική Αντίληψη (ESP).

 

Eκδόσεις : ΑΡΧΕΤΥΠΟ

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον Βασίλης

 

Εγω θα ηθελα να εξηγησουμε λιγο αυτο το deja vou (δεν ξερω και πως γραφεται..),απο οσο θυμαμαι τον εαυτο μου μου συμβαινει παρα παρα πολυ συχνα και μαλιστα θυμαμαι την καθε σκηνη με πασα λεπτομερεια,εχω φτασει στο σημειο μεχρι και να λεω απο μεσα μου τι θα συμβει μετα.. :confused: :worry:

 

 

To έχω και εγώ! :lol: Είχα φτάσει σε ένα σημείο που τα πάθαινα συνέχεια..Λέτε να είναι κανένα πρόβλημα με τον εγκέφαλο όπως είχε εξηγήσει και ο Directx πρίν λίγο ? :worry:

Πάντως εμένα μ'αρέσει να ξέρω τί θα συμβεί μετά για να είμαι προετιμασμένος ψυχολογικά αλλα δυστηχώς το deja-vu είναι μόνο για λίγα δευτερόλεπτα! :lol:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το deja-vu ισχύει αυτό που αναφέρθηκε πιο πάνω με τα ημισφαιρια και συγκεκριμένα με το corpus callosum (το σημείο που ενώνει τα 2 ημισφαίρια) αλλά υπάρχει και αντίθετη έρευνα που λέει ότι αυτό συμβαίνει γιατί τα αντιλυπτικά κέντρα του εγκεφάλου "τρέχουν" γρηγορότερα από το επεξεργαστικό (processing) κέντρο του μεταιχμιακού μας λοβού οπότε νομίζουμε ότι το "έχουμε ξαναζήσει".

 

Θα ψάξω να βρω το άρθρο αλλά τότε που το είχαμε συζητήσει στη σχολή είχαμε καταλήξει ότι είναι λίγο "μπούρδα" η δεύτερη εκδοχή αν και έχει κι αυτή κάποια βάση :worry:

 

Το ΑΛΛΟ το "υπερφυσικό" το ξέρετε;;;;;;;;;;;

Ο παρθενώνας, ο ναός του Ποσειδώνα στο Σούνιο, και ο ναός της Αφαίας στην Αίγινα, σχηματίζουν τέλειο ισοσκελές τρίγωνο!!!!!!!! Απίστευτο;;; Κι όμως ισχύει!!!!!! :worry: :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον DrMaslow

 

Το ΑΛΛΟ το "υπερφυσικό" το ξέρετε;;;;;;;;;;;

Ο παρθενώνας, ο ναός του Ποσειδώνα στο Σούνιο, και ο ναός της Αφαίας στην Αίγινα, σχηματίζουν τέλειο ισοσκελές τρίγωνο!!!!!!!! Απίστευτο;;; Κι όμως ισχύει!!!!!! :worry: :worry:

 

 

Κάποτε είχα διαβάσει σε κάποιο βιβλίο του Νταίνικεν ότι γενικά οι ναοί όλων των αρχαίων πολιτισμών δημιουργούν μεταξύ τους κυκλικές γεωμετρικές σχέσεις. Μάλιστα αυτή την παρατήρηση, σημείωνε ο Νταίνικεν ότι, έγινε από έναν έλληνα αναγνώστη του (στρατιωτικό) σε κάποιο ταξίδι του στην Ελλάδα (κάπου στην δεκαετία του 1970..) αλλά τότε δεν του έδωσε σημασία μέχρι που το επιβεβαίωσε και ο ίδιος ..

 

Γενικά, η άποψη που υπάρχει είναι ότι η τοποθεσία των (αρχαίων) ναών ΔΕΝ είναι τυχαία αλλά πάντοτε σχετική με τον χώρο είτε γεωγραφικά σε σχέση με άλλους ναούς είτε με την εκδήλωση υπερβατικών φαινομένων (δες και ‘τελλούρια ρεύματα’)..

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον DrMaslow

 

Το ΑΛΛΟ το "υπερφυσικό" το ξέρετε;;;;;;;;;;;

Ο παρθενώνας, ο ναός του Ποσειδώνα στο Σούνιο, και ο ναός της Αφαίας στην Αίγινα, σχηματίζουν τέλειο ισοσκελές τρίγωνο!!!!!!!! Απίστευτο;;; Κι όμως ισχύει!!!!!! :worry: :worry:

 

Πρώτον δεν είναι κάτι το ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΟ ;) Αξιοσημείωτο και Παράξενο ΝΑΙ. Όχι όμως και υπερφυσικό! :)

 

Μιας και το ανέφερες όμως: Το ίδιο συμβαίνει με ΔΕΛΦΟΥΣ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ & ΑΚΡΟΠΟΛΗ :eek:

 

Ίσες ακριβώς αποστάσεις :!:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Min ksexname oti o anthropos xrisimopoiei mono to 12-13% (nomizw) twn dinatotitwn tou mialou tou opote einai paralogo kapoios na isxiristei oti de tha iparxoun kai atoma pou axiopoioun perisotero pososto kai me diaforetiko tropo!

Einai pantws entipwsiaka tetoia fainomena gia ton koino anthropino nou!

Link to comment
Share on other sites

Αφου λοιπον καταληξαμε στο συμπερασμα οτι ο απλος ανθρωπος χρησιμοποιει μονο το 1/10 του εγκεφαλου του φανταστειτε τι μπορουν να κανουν ορισμενοι μοναχοι στο Θιβετ και ιδιαιτερα ο Δαλαι Λαμα που λεγετε οτι χρησιμοποιει τα 5/10!!!!!

Και μιας και αναφερθηκε το deja-vu εγω υποστηριζω την αποψη οτι οι εικονες που βλεπουμε ειναι και νομιζουμε οτι καπου τις εχουμε ξαναδει ειναι απο την προηγουμενη ζωη μας....μια υπνωση θα μας πεισει :blink: ......Εχετε ακουσει για το φαινομενο της "αστρικης προβολης"?...Ακρως επικινδυνο αλλα και εντυπωσιακο....

Astral Projection

A term used by occultists, spiritualists and theosophists for the out of body experience. It is believed to result when the astral body separates from the physical body. .....ειναι αυτο που λεμε...kids don't try this at home..... :p

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

Και μιας και αναφερθηκε το deja-vu εγω υποστηριζω την αποψη οτι οι εικονες που βλεπουμε ειναι και νομιζουμε οτι καπου τις εχουμε ξαναδει ειναι απο την προηγουμενη ζωη μας....μια υπνωση θα μας πεισει :blink:

 

Δηλαδή, στη προηγούμενη και στη τωρινή ζωή μας, ζούμε και έχουμε τις ίδιες εμπειρίες? Πως γίνεται αυτό?

 

Μπορεί σήμερα το απόγευμα να πάω για καφέ σε κάποιο μαγαζί, και καθώς κάθομαι με την παρέα και συζητάμε........"μου 'ρχεται το dejavu".

 

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ???

 

Ξαναέζησα πριν 100 χρόνια.........και είχα ξαναπάει στο ίδιο μαγαζί για καφέ? :wacko: :wacko: :wacko:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

exmanos Για όνομα του Θεού!!! :lol: :lol: :lol: Αφού το deja-vu είπαμε ΕΧΕΙ επιστημονική εξήγηση και ΜΠΟΡΕΙ να προκληθεί και τεχνιτα! Για πλάκα το ειπες ε;;;;;;; :D

 

Και κάτι άλλο.... Αυτα τα 1/10, 5/10, 5&1/4 στα 10 και όλα αυτά είναι λίγο...χμ δεν ξέρω πως να το πω....

Ο εγκέφαλος μας δεν έχει καμια μονάδα μέτρησης! :D Ούτε σε κιλά, ούτε σε Byte :lol: :lol:

ΚΑΝΕΙΣ δεν έχει πει ποτε ότι χρησιμοποιούμε το 1/10 ή τα 3/10 του εγκεφάλου μας. ΟΥΤΕ οτι ο Αινστάιν χρησιμοποιούσε κάτι παραπάνω! Γιατί πολύ απλά ΔΕΝ μπορούμε να ξέρουμε το "τέρμα" των επιδόσεων ώστε να καταχωρήσουμε τον πληθισμό σε κλίμακα από το 1 ως το 10!!!!!!!!

 

Εδώ ΔΕΝ υπάρχει 100% έγκυρο τεστ που να "μετράει" τη νοημοσύνη! Ακόμα και το MMPΙ (που θεωρήτε το πιο έγκυρο για προσωπικότητα), το Stanford Binet ή το Wechsler (WAIS) δεν κάνει ΠΑΝΤΑ την δουλειά του!!!!

 

supernet το ξέρω ότι δεν είναι υπερφυσικό αυτό που έγραψα για τους Ναούς της Αθήνας και της Αίγινας. Γι'αυτό το έβαλα σε "" :p

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

Ayth thn eksigisi gia to DEJA-VU tin eixa diabasei ki egw alla akoma exw mia aporia!!!

Otan hmoun sto gymnasio eixa dei ena oneiro sto opoio kai kala hmoun sthn A Lykeiou kai eixan ginei pragmata pou den ta perimena.Gia paradeigma,eixa allaksei tmima,ekana mathima me kathigites pou den iksera kai den ypirxan tote so lykeio alla irthan meta kai kati tetoia.

Meta apo 2 xronia pou piga A' Lykeiou to oneiro bgike alithino!!!!!!Mexri kai ta rouxa pou forousame,kai i thesi pou kathomoun alla kai o kathigitis pou htan kanourios....OLA ME OLA eixan bgei ALITHINA!!!!!!!Kai h plaka einai oti edw den mporei na dothei ayth h "eksigisi" giati to oneiro mou tote to eixa pei kai se filous mou kai stous goneis mou kai meta molis tous to thimisa den mporousan na to pistepsoun!!!Ayto mporei na mou to eksigisei kapoios?

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Για έναν "υλιστή", ακόμα και αυτό θα είχε "λογική" εξήγηση :D Σατανική σύμπτωση θα σου πει, ή ακόμα πιο επιστημονικά....... είχες αυτές τις εικόνες μέσα σου από το όνειρο, και απλά "υποσυνείδητα" καθοδήγησες να γίνουν :p :p :p

 

Για μένα, είναι άκρως ανεξήγητο!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! ποτέ δεν θα το ξέχναγα!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

@παιδια για αυτα τα ποσοστα που χρησιμοιποιουμε εμεις οι "κοινοι" ανθρωποι εγω καπου ακουσα, διαωασα οτι ο ανθρωπος χρησιμοποιει μονο το 1/3 του εγκεφαλου του...

 

@οσο για αυτα περι προηγουμενης ζωης παλι ακουσα απο μια εκπομπη νομιζω στην tv απο ειδικο στο θεμα οτι ο καθε ανθρωπος ειχε μια προγουμενη ζωη, και στην τωρινη του ζωη μπορει να εχει καπια αισθηση οτι ξερει να κανει κατι ή απλα πιστευει κατι το οποιο ομως πραγματικα και εκανε στην προηγουμενη του ζωη Οπως ο ιδιος ο ειδικος ανεφερε καπιο ατομο πιστευε πως ηξερε τον μεγα ανεξανδρο και μεσα απο την υπνωση που του εκανε ο ειδικοις αυτος μεταφερθηκε στην προηγουμενη του ζωη και ειδε οτι ηταν κατι σαν ιπποκομος του μεγαλου αλεξανδρου :confused:

 

@ και ενα ακομα θεμα Ειδα σημερα σε καποιο περιοδικο, δεν το διαβασα ολοκληρο το θεμα μετα θα το ξανδω εξολοκληρου και θα επανερθω, οτι η χαμενη ατλαντιδα ειναι η.... Κυπρος :eek: Σε αυτο το συμπερασμα κατεληξε ερευνητης μετα απο 10 ολοκληρα χρονια ερευνων και εδειξε fotos απο δορυφορους που την δειχνουν οτι παλια ηταν ενομενη με την Μ. Ασια....

 

:!: :!:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

@ΟΛΟΥΣ

 

Πληροφοριακά: Την Πέμπτη στο ALTER στις "Αϋπνίες" της Αννίτας Πάνια... το θέμα θα έχει να κάνει με τις "ΑΝΑΔΡΟΜΕΣ σε προηγούμενες ζωές"

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Zer0cooL24

 

Kai ti kanei i Pania???Sobari ekpompi gia me sovara atoma...???

 

 

Ποιο είναι το θέμα μας τώρα? Η Πάνια? Στο κάτω κάτω, όταν μιλάει ΑΥΤΗ...ΕΣΥ πάτα mute στην TV.

 

Επικεντρώσου στις εμπειρίες που θα ακουστούν :!:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από αλλά αυτά μόνο κάτι δεν καταλαβαίνω (άσχετος αν πιστεύω ή όχι ότι είναι αληθινά )

Τελικά πόσο από τις δυνατότητες του εγκέφαλου μας χρησιμοποιούμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Exposed_Bone

 

 

Τελικά πόσο από τις δυνατότητες του εγκέφαλου μας χρησιμοποιούμε?

 

 

περιπου 6%,

εξαιρεσεις που εχω διαβασει αποτελουν οι Einsteinκαι kasparov στους οποιους το αντιστοιχο ποσοστο ειναι λιγο πανω απο 10%

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον supernet

 

Ποιο είναι το θέμα μας τώρα? Η Πάνια? Στο κάτω κάτω, όταν μιλάει ΑΥΤΗ...ΕΣΥ πάτα mute στην TV.

 

Επικεντρώσου στις εμπειρίες που θα ακουστούν :!:

 

 

Thelw na pw oti KAi auti i ekpompi tis DEN einai kapoiou epipedou!Atoma oti na nai mazeuei kai leei o kathenas to makry tou kai to konto tou! Oxi na tin pernoume OUTE auti OUTE kai tous kalesmenous tis sta sovara!Eixa dei kai tin alli tin ekpompi me tous exogihnous...Sovarotati ekpompi! Eleos...Oxi na pernoume kai tetoou eidous plirofories ap tin Pania...Off topic!

Link to comment
Share on other sites

Δέν ξέρω αν το έχετε δεί αλλά στα νέα εψές μιλούσε για τον john edward ο οποίος έχει την ικανότητα να μιλάει με τους νεκρούς :!:

 

Δεν τους βλέπει αλλά μπορεί να τους ακούσει..τον είχε δείξει στην εκπομπή του Larry King στην Αμερική και είχε Live τηλεφώνημα...καθώς μιλούσε σε μία ακροάτρια Live της είπε...Μήπως υπάρχει κάτι σπασμένο στα αριστερά σου ? Και αυτή είπε : Ναι! Κάτι ήταν σπασμένο μέσα στην κουζίνα και δεν το είχε προσέξει...Απότι φαίνεται άκουγε την νεκρή μητέρα της μέσα απο το τηλέφωνο και επικοινωνούσε ο John με την κόρη της... :blink: :!:

 

Έχει βγάλει και βιβλίο αυτός....4 συγκεκριμένα..κάντε ένα search και θα το βρείτε μαζί και με πολλά άρθρα που μιλούν για αυτόν :!:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

και ενα ακομα θεμα Ειδα σημερα σε καποιο περιοδικο, δεν το διαβασα ολοκληρο το θεμα μετα θα το ξανδω εξολοκληρου και θα επανερθω, οτι η χαμενη ατλαντιδα ειναι η.... Κυπρος Σε αυτο το συμπερασμα κατεληξε ερευνητης μετα απο 10 ολοκληρα χρονια ερευνων και εδειξε fotos απο δορυφορους που την δειχνουν οτι παλια ηταν ενομενη με την Μ. Ασια....

 

Εγω εχω ακουσει οτι ειναι πολυ πιθανο η "χαμενη Ατλαντιδα" να ειναι το κομματι τις Σαντορινης που εχει βυθιστει λογο του ηφαιστιου...

 

(Δλδ η Σαντορινη ισος να ηταν, αλλα βυθυστικε και μετα εμεινε /ξαναεμφανιστηκε ενα μικρο κομματι της κι ετσι νομιζαν οτι ειναι αλλο νησι...

 

Βεβαια ολα ειναι υποθεσεις )

 

Επισεις επιδει αναφερατε κατι για τριγωνα Πεντελες και συναφη,

καπου διαβασα οτι τα "Τριγωνα*" φυμιζονται για υπερφυσικες ιδιοτιτες,

και οτι η Πεντελη ειναι ενα τετοιο "Τριγωνο" και εκτως απο τα γνωστα,

σεχτιζεται ακομα και με την μεταφορα των μαρμαρων στον Παρθενωνα!! :eek:

 

*Τριγωνα: Λεγεται οτι ειναι 12 σε ολο τον κοσμο με το γνωστοτερο ολων το τριγωνο των Βερμουδων...

Αποιρες οι ιστοριες του! Μην ξεχνατε ποσες αποποιρες εχουν κανει οι Στρατοι (κυριως των ΗΠΑ για την εξερευνιση τους και παντα μενουν στη μεση... Το ιδιο ΚΑΙ για την Πεντελη...

 

Αυτοι που μενουν Πεντελη τι εχουν να πουν;; :eek: :blink: :p

Link to comment
Share on other sites

Για την ύπνωση και τις μαντικές ικανότητες ανθρώπων οι απόψεις μου είναι οι ίδιες με αυτές στη σελίδα 2.Δεν είναι δυνατόν άνθρωποι άσχετοι με διάφορα γεγονότα που διαδραματίζονταν αιώνες πίσω,να αναφέρονται σε αυτά με τέτοια εκπληκτική λεπτομέρεια!Σκεφτείτε το!Μόνο ''κάποιος'' που υπήρχε και υπάρχει είναι δυνατόν να τα γνωρίζει αυτά.Ο ένας είναι ο Θεός ,ο άλλος...
Link to comment
Share on other sites

Άνθρωποι με τέτοιες δυνάμεις στην αρχαιότητα αντιμετωπίζονταν με ιδιαίτερο σεβασμό αφού ήταν προικισμένοι με τόσο σημαντικά και ασυνήθιστα χαρίσματα τα οποία και μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν (όπως συμβαίνει με κάθε χάρισμα άλλωστε) κατά το δοκούν, επί όφελος ή ζημία των συνανθρώπων τους καθώς η φύση τέτοιων φαινομένων ως ουδέτερη προσαρμόζεται στις ανθρώπινες επιθυμίες (–σεβόμενος, όπως πάντα, ο Θεός το δικαίωμα της επιλογής).

 

Υ.Γ.

 

-Ανάλογο τρίγωνο έχω ακούσει ότι υπάρχει και στον Υμηττό όπου και εκεί υπάρχουν διαδόσεις για περίεργα γεγονότα.

 

-Τα μάρμαρα του Παρθενώνα προέρχονται από την συγκεκριμένη σπηλιά (Πεντελικό Μάρμαρο –που λέμε) η ύπαρξη λατύπης στο έδαφος της (υποπροϊόν των αρχαίων εργασιών εξόρυξης) αποδεικνύει το γεγονός ότι οι αρχαίοι πρόγονοι μας προτιμούσαν το συγκεκριμένο υλικό για τις κατασκευές τους ;-)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον william blake

 

περιπου 6%,

εξαιρεσεις που εχω διαβασει αποτελουν οι Einsteinκαι kasparov στους οποιους το αντιστοιχο ποσοστο ειναι λιγο πανω απο 10%

 

 

 

ΆΑΑΑΑΑΑΑΑντε πάλι τα ίδια!!!!!!

Είπαμε! ΔΕΝ ύπάρχει μονάδα μέτρησης για τον εγκέφαλό μας!!!!! Ξέρουμε ποιο είναι το 100% και λέμε ότι εμείς χρησιμοποιούμε το 6%??? ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ 94% ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ "ΤΕΡΜΑ" ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΡΗΘΕΙ!!!

 

 

διαβάστε και στην προηγούμενη σελίδα.... πριν δώσετε μια απάντηση!

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω γιατι τρελλενεσαι,

ο καθενας εχει την αποψη του, γιατι να συμφωνω με τη δικη σου και της αλλης σελιδας

στο κατω κατω οσα θεωρητικα μιλαμε, στο περιπου, δεν γραφουμε διατριβη

so cool down

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...