Jump to content

ποιο android smarphone εως 150 ευρω.


konstantinos21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια χαρα,αποφασισα να αντικαταστησω(καιρος ηταν)το ταπεινο πλην τιμιο neo v μου,ποιο προτεινετε μεχρι τα χρηματα που αναφερω;φυσικα αν υπαρχει καποιο πολυ καλυτερο στα 170-180 ευρω μπορω να ανεβω,θα θελα να εχει 5 ιντσες οθονη,επειδη ειμαι λιγος ασχετος εχω μπερδευτει με τις εκδοσεις android,δλδ εχω ακουσει πως η καλυτερη εκδοση ειναι η 4.4 kitkat και οχι η 5.0 lolipop,φυσικα μπορει να μην ισχυει θα θελα μια γνωμη σε αυτο, η χρηση που κανω ειναι internet,messenger,viber και κανενα απλο παιχνιδακι για να περνα η ωρα. Edited by konstantinos21
Link to comment
Share on other sites

Μια καλή περίπτωση κοντά στα 180 είναι το galaxy j5..Με hd super amoled όχι πολύ bload και με τις ωραίες λειτουργίες της Samsung.Στα 150 πλην του s3 neo σε ανδροιδ όλα τα άλλα είναι με 1 Γκίκα ραμ που δεν είναι και ότι καλύτερο για ανδροιδ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στα ~170 ευρώ εγώ έχω ξεχωρίσει αυτά:

Meizu M2 Mini (16GB) & Samsung Galaxy J5 (8GB)

Βέβαια δεν τα γνωρίζω πολύ καλά για αυτό έχω ανοίξει και σχετικό θέμα στο οποίο περιμένω γνώμες...

Ρίξτους μια ματιά αφού είναι στο χρηματικό όριο που έχεις θέσει.

Link to comment
Share on other sites

αρα πολυ περιορισμενες οι επιλογες που εχω,απο ολα αυτα που διαβασα εδω και αλλου μαλλον κλεινω προς το samsung,θα περιμενω ομως λιγες μερες πριν προβω στην αγορα.
Link to comment
Share on other sites

Το p8 lite είναι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά... Υπάρχουν και κινητά με 5,5 ίντσες οθόνη σε αυτά τα λεφτά καλύτερα απ'οσα προανέφερες
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ειναι πολυ μεγαλο το 5,5'',δεν θα με βολεψει,το p8 lite το βρισκω καπου 30 ευρω ακριβοτερα απο το j5,αξιζει τα 30 ευρω επιπλεον;
Link to comment
Share on other sites

τελικα αγορασα το j5 και ειμαι υπερευχαριστημενος,απιστευτη μπαταρια πολυ καλη οθονη(το p8 lite ηθελα αλλα η οθονη του με χαλασε),η απουσια του notification led πως λυνεται;(αν λυνεται),ευχαριστω για την βοηθεια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...