Jump to content

Cubot X17


troublemaker1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρεται και από μένα, ψάχνω αυτές τις μέρες για κινητό κάτοχος του χ9. Θέλω να ρωτήσω το ότι είναι 64bit έχει κανένα θέμα με τις εφαρμογές ή μπορεί να τις "τρέξει" ολες ?

 

Και κάτι ακόμη είμαι ανάμεσα σε αυτό και το χ16. Για πείτε καμμια γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας,

Ο αδερφος μου εχει αγορασει το Cubot Χ17 και μεσα σε 6 μήνες του έβγάλε 2 φορές το ίδιο πρόβλημα(δεν αναγνωριζει την καρτα SIM)

Απο το καταστημα που το πηρε του λενε οτι φταιει ο ιδιος και οτι το προβλημα προεκυψε απο την χρηση...(η μονη φορα που ''ανοιξε'' το κινητο ηταν για να βαλει την καρτα SIM οταν το πρωτοαγορασε.

Κάποια συμβουλη?

Link to comment
Share on other sites

Η SIM ειναι οκ γιατι στο παλιο του κινητο που χρησιμοποιει σαν εφεδρικο δουλευει κανονικα.Το κινητο εμφανισε το προβλημα στους 3-4 μηνες.Σταλθηκε στο Service,επισκευαστηκε(θεωρητικα) αλλα μετα απο ενα μηνα παλι το ιδιο.
Link to comment
Share on other sites

Η SIM ειναι οκ γιατι στο παλιο του κινητο που χρησιμοποιει σαν εφεδρικο δουλευει κανονικα.Το κινητο εμφανισε το προβλημα στους 3-4 μηνες.Σταλθηκε στο Service,επισκευαστηκε(θεωρητικα) αλλα μετα απο ενα μηνα παλι το ιδιο.

 

Προφανως θα εχεις ηδη βρει λυση, αν ομως οχι τοτε δοκιμασε να αφαιρεσεις το πιν απο την καρτα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...