Jump to content

Doogee X6 / X6 Pro


kwnana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To X6 Pro διαθέσιμο στο vickmall στα 99,99$ :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ένδειξη της μπαταρίας κάνει κάτι τρελά ΠΧ κατεβαίνει γρήγορα στο 35% και μένει εκεί για ώρες .Αν σβήσεις και ξαναναψεις δείχνει πολύ μεγαλύτερο ποσοστό ΠΧ 60% αλλά η μπαταρία μου βγάζει συνήθως 2 μέρες . Η γενική λειτουργία είναι άψογη (WIFI 3G ) με μικρό παράπονο από το GPS ότι ενώ πιάνει πάρα πολύ γρήγορα δεν έχει μεγάλη ακρίβεια και σταθερότητα σήματος (χειρότερο από το Χ5 και τα δουλεύω καθημερινά ). Για τα 55€ που το πήρα είναι ΥΠΕΡΑΡΙΣΤΟ.:)
Link to comment
Share on other sites

Η ένδειξη της μπαταρίας κάνει κάτι τρελά ΠΧ κατεβαίνει γρήγορα στο 35% και μένει εκεί για ώρες .Αν σβήσεις και ξαναναψεις δείχνει πολύ μεγαλύτερο ποσοστό ΠΧ 60% αλλά η μπαταρία μου βγάζει συνήθως 2 μέρες . Η γενική λειτουργία είναι άψογη (WIFI 3G ) με μικρό παράπονο από το GPS ότι ενώ πιάνει πάρα πολύ γρήγορα δεν έχει μεγάλη ακρίβεια και σταθερότητα σήματος (χειρότερο από το Χ5 και τα δουλεύω καθημερινά ). Για τα 55€ που το πήρα είναι ΥΠΕΡΑΡΙΣΤΟ.:)

 

Με την μπαταρια εγω δεν ειχα τετοιο προβλημα.

Οσο αφορα την πλοηγηση, εχω γραψει και πιο πανω οτι ηταν αψογη! Ειμαι σιγουρος οτι μπορεις να το βελτιωσεις αμα το ψαξεις λιγο.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

- x6/x6pro: ψηλα δεξια notification led μη ρυθμιζομενο

- x6/x6pro: tap to wake και αλλα gestures

- x6/x6pro: μετριο gps (του pro γρηγοροτερο)

- x6/x6pro: otg οχι

- x6/x6pro: antutu ~24000

- x6: οθονη μονο 2 σημειων. x6 pro ?

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κανείς δεν έχει πάρει το Pro; Γιατί κοιτάζω προς 5,5" και το βλέπω σε πολύ καλή τιμή... Αν κρίνω κι από το x5 που έχω, δε νομίζω να έχει κάποιο πρόβλημα δαν συσκευή.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει πάρει το Pro; Γιατί κοιτάζω προς 5,5" και το βλέπω σε πολύ καλή τιμή... Αν κρίνω κι από το x5 που έχω, δε νομίζω να έχει κάποιο πρόβλημα δαν συσκευή.

 

Εγώ πάντως δεν έχω κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω κάποιο πρόβλημα μέχρι στιγμής :)

 

Πολύ καλό αυτό που μου γράφεις. Να σε ρωτήσω. Το sar το αναφέρει σε κάποιο βιβλιαράκι στη συσκευασία;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό που μου γράφεις. Να σε ρωτήσω. Το sar το αναφέρει σε κάποιο βιβλιαράκι στη συσκευασία;

 

Δυστυχώς όχι... Κοίταξε .. Πάνω από 0.8 αποκλείεται να είναι γτ τα κινητά που είχα που ήταν πάνω από 0.8 μετά από ώρα με δημιουργούσαν μια περίεργη αίσθηση στο χέρι... Αυτό όμως όχι :)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι... Κοίταξε .. Πάνω από 0.8 αποκλείεται να είναι γτ τα κινητά που είχα που ήταν πάνω από 0.8 μετά από ώρα με δημιουργούσαν μια περίεργη αίσθηση στο χέρι... Αυτό όμως όχι :)

 

χαχαχαχαχαχ!!!Καλο!!!!!!καρυφαιο!!!!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι... Κοίταξε .. Πάνω από 0.8 αποκλείεται να είναι γτ τα κινητά που είχα που ήταν πάνω από 0.8 μετά από ώρα με δημιουργούσαν μια περίεργη αίσθηση στο χέρι... Αυτό όμως όχι :)

 

Το μοναδικό κακό της Doogee. Αφού βάζεις βιβλιαράκι, γράψε και το sar. Μια σειρά παραπάνω είναι...

 

Έχεις κι εσύ κινητά από μικρός, ε; Από 1 και κάτι και πάνω έχω κάτι παρόμοιο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό κακό της Doogee. Αφού βάζεις βιβλιαράκι, γράψε και το sar. Μια σειρά παραπάνω είναι...

 

Έχεις κι εσύ κινητά από μικρός, ε; Από 1 και κάτι και πάνω έχω κάτι παρόμοιο.

 

Ναιι.. Προφανώς δε θα κάνουν τους σωστούς υπολογισμούς και.θα ντρέπονται να το βάλουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μου τρώει αρκετή μπαταρία σε αναμονή αλλά με οθόνη και παιχνίδια η κατανάλωση είναι ικανοποιητική (1 ώρα Candy Crash Soda περίπου 10%) . Το έχω μόνιμα σε 3g, updated από ενημερώσεις, τί μπορεί να φταίει ? Α, ακούω με πολύ χαμηλή ένταση από το ακουστικό (θα το πειράξω με MTK engineer mode) .
Link to comment
Share on other sites

Μου τρώει αρκετή μπαταρία σε αναμονή αλλά με οθόνη και παιχνίδια η κατανάλωση είναι ικανοποιητική (1 ώρα Candy Crash Soda περίπου 10%) . Το έχω μόνιμα σε 3g, updated από ενημερώσεις, τί μπορεί να φταίει ? Α, ακούω με πολύ χαμηλή ένταση από το ακουστικό (θα το πειράξω με MTK engineer mode) .

 

Βάλε κάποιο. Hibernation app , βοηθάει και κατέβασε το jetaudio plus γτ έχει ωραια εφέ +ενισχυτή για την μουσική

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα και έστησα για συνάδελφο ένα X6 Pro. Αμέσως έβγαλε αναβάθμιση 200ΜΒ+, όλα σεταριστηκαν σωστά, κανένα πρόβλημα. Πιστεύω πολύ τιμια συσκευή για τα λεφτά της.... Δεν μπορώ βεβαια να πω κι αλλα πράγματα γιατί δεν την έχω στα χερια μου πια τη συσκευή ....

Αν όμως λάβω υπόψη μου και την X5 Pro που είχα παλιότερα, νομίζω ότι θα είναι μια πολύ καλη λύση σε όσους δεν θέλουν να δώσουν πολλά λεφτά όταν έχουν μεσαίες απαιτήσεις ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω παραγγείλει από vicmall το συγκεκριμένο τηλέφωνο από τις 16/3/2016 και ενώ έχω πάρει απόδειξη και από paypal και από vicmall δεν μου έχει έρθει μήνυμα για την αποστολή του δέματος , έχω στείλει μήνυμα και δεν πήρα απάντηση . Μήπως έχει γίνει σε κάποιον από σας ? υπάρχει πιθανότητα λόγο Πάσχα δικό τους να είναι κλειστά ?
Link to comment
Share on other sites

Αν έκανες την παραγγελία χωρίς να κάνεις signup και login, μπες στο vickmall , κάτω κάτω κάνε κλικ στο orders and returns, βάλε το order id (το γράφει στην απόδειξη του paypal) , το mail σου και το όνομα. Μόλις εμφανιστεί η παραγγελία σου, εκει που λέει About This Order: Order Information Invoices Shipments , κάνεις κλικ στο shipment και θα εμφανιστεί το tracking number. Το ίδιο είχα πάθει κι εγώ ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω μερικες μερες το pro. Ενα προβληματακι με την οθονη. Δεν πιανει καλα την αφη με αποτελεσμα αλλα να παταω κ αλλα να κανει. Οταν εβγαλα το εργοστασιακο φιλμ ολα ηταν σχετικα καλα. Τωρα εβαλα τζαμακι κ παλι τα ιδια... Αλλα κυριος το κανει με τον δικτη, με τον αντιχειρα δουλευει μια χαρα... Εχετε κανα θεμα εσεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πήρα και εγώ το doogee X6 απο το vickmall με αρκετή καθυστέριση.

Έχω πρόβλημα με το μικρόφωνω . Όταν παίρνω εγώ με ακούνε καλά , όταν με παίρνουν οι

αλλοι δεν με ακούνε πολύ δυνατά . Αυτό δεν είναι σταθερό , άλλες φορές πάει κανονηκά.

Και το φιλαράκι μου που το πήρε πριν λίγο καιρό έχει ακριβώς το ίδιο θέμα.

Τι μπορώ να κάνω ? Να αλάξω κάτι? Υπάρχει κανα πρόγραμμα?

 

Πάντως το κινητό είναι πολύ καλό για τα χρήματά του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...