Jump to content

Υπάρχουν μαγαζιά που γεμίζουν μελάνια εκτυπωτών;


minovg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ PRINTINK ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ,ΕΙΝΑΙ Η 4 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΩ ΕΚΕΙ ΤΑ ΜΕΛΑΝΟΔΟΧΕΙΑ ΜΟΥ. ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΜΕ 2ΠΛΑΣΙΑ ML. ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΙΤΗ.ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΦΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΣΤΟΣ!!!!!!ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΝΟΤΙΑ .ΕΧΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ,ΤΟΝΕΡ, ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ,ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ.. ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα το γεμισμα των μελανιων για τους εκτυπωτες δεν συμφερει!ναι μεν ειναι πιο φθηνο αλλα σαφως κ δεν κραταει οσο ενα καινουργιο μελανακι!παντως κ εγω ειμαι απο αυτους που τα ξαναγεμιζω!
Link to comment
Share on other sites

πάντως πιστεύω οτι συμφέρει !

 

εγω εχω γεμιση ( σε μαγαζί,οχι μόνος) 6 φορές το ιδιο δοχείο χωρίς πρόβλημα ενω κανονικά μου είπαν και απ το μαγαζί οτι μεχρι 3 φορές γεμίζει χωρίς πρόβλημα

απλα δεν πρέπει να μείνει πολύ καιρό άδειο το δοχείο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα,

 

γνωρίζετε που θα βρω χύμα γραφίτη για τον Epson EPL-6200L; Ξέρω τον τύπο γραφίτη που παίρνει (Ε57Τ) αλλά δεν ξέρω που να βρώ...; Είμαι απο επαρχία και ενδιαφέρομαι για μαγαζί που μπορεί να στείλει πανελλαδικά.

 

Ευχαριστώ.

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cartridgeworld

inkcom

stlmedia

powerinkgr

υπάρχουν πολλά ακόμα

 

Αλλα δεν ειναι μονο να γεμισεις ειδικα στα τονερ αλλαζουν και πλακετα (τσιπακι) γιατι αλλιως ακομα και να το γεμισεις το θεωρει αδειο !

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
ειναι εμπιστοσυνης αυτα τα μελανια? ρωταω γιατι ειναι τεραστια η διαφορα στα χρηματα απο τα γνησια. ειμαι ετοιμος να παω σε ενα απο αυτα τα μαγαζια για πρωτη φορα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι εννοείς "εμπιστοσύνης". Όχι, σαν τα original δεν είναι. Τα χρώματα φαίνονται "κάπως" (ακόμα και το μαύρο) αλλά αν τα θέλεις για χρήση γραφείου, μια χαρά είναι για την τιμή τους. Βέβαια έχω ακούσει περιπτώσεις που το service των εταιρειών (HP, Canon, Epson, Lexmark) αρνήθηκε να διορθώσει χαλασμένους εκτυπωτές με τη δικαιολογία ότι "χρησιμοποιήσατε μη αυθεντικά μελάνια που χάλασαν τον εκτυπωτή σας".

 

Βέβαια, από την άλλη, πλέον είναι πιο φτηνό να πάρεις ένα καινούργιο πολυμηχάνημα κάθε φορά που σου τελειώνουν τα μελάνια, παρά τα ίδια τα μελάνια :p οπότε ανάλογα τη χρήση που το θες, μια χαρά είναι για τα λεφτά τους.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

εγω στο cartridgeworld που παω δεν εχω κανενα προβλημα..τα χρωματα δε ξεχωριζουν και για 4 μελανια εδωσα μονο 18 ευρω

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ξερετε ρε παιδιά στη θεσσαλονίκη που υπάρχουν μαγαζιά να τους παίρνεις τηλέφωνο και να σου παίρνουν τα μελανοδοχεία να τα γεμίζουν και να τα φέρνουν πίσω?

κάποιο τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προτείνω να δοκιμάστε toner συμβατά Green Tech

Θα τα βρείτε στο printgreen.gr πραγματικά τέλεια εκτύπωση και φτηνά ,

Τα δούλευα όταν σπούδαζα Αγγλία…… μάγκας ο τύπος που τα έφερε Ελλάδα

Αγγλία έκαναν θραύση ..είναι μακράν τα καλύτερα που μπορείσ να βρείς ..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ξερετε ρε παιδιά στη θεσσαλονίκη που υπάρχουν μαγαζιά να τους παίρνεις τηλέφωνο και να σου παίρνουν τα μελανοδοχεία να τα γεμίζουν και να τα φέρνουν πίσω?

κάποιο τηλέφωνο?

123refills τηλέφωνο 2310-283135

Χωρίς έξτρα χρέωση έρχεται τα παίρνει τα γεμίζει και στα ξαναφερνει

Έχει και site με eshop

http://Www.123refills-svoloustr.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
θα ηθελα να ρωτησω εαν ξερετε οι πολυ ειδικοι του ειδους ,ποσες περιπου εκτυπωσεις κανει ενα μαυρο μελανακι ΗΡ 21 μεγεθους-χωρητικοτητας? μιλαω για κειμενα α4 οπως αυτα σε ενα βιβλιο αγγλικων.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...