Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

screen protector βρηκα στο πλαισιο. ειναι ζελατινα για όλα τα pda.την κόβεις στα μετρα σου και την βάζεις.στο πακέτο υπαρχουν 4 του ιδίου μεγέθους
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

20 ευρω περιπου.λογικα θα υπαρχουν και στο σαιτ.στο καταλογο του πλαισιου υπαρχουν σιγουρα.κανει καλει δουλεια. προστατευει την οθονη απο γρατζουνιες και κυριως απο το χειρισμο με τα δαχτυλα.απλα φαινεται οτι εχεις βαλλει κατι πανω στην οθονη αν δεις το κινητο απο το πλαι.τα χρωματα και οι λειτουργιες τις οθονης δεν επηρεαζονται και η γραφιδα γλιστραει πιο ευκολα.θελει ομως προσοχη στην τοποθετηση
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα

ειμαι στο ψάξιμο για αγορά carkit για το αυτοκίνητο μου ενσυρματο η bluetooth κατα προτιμηση με οθόνη

έχετε να μού προτεινετε καποιο ??

Έχω ενα jeep cherokee και ενα P910

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Θελω μια θηκη για το p910.Κατι σε τσαντακι να περνει δηλαδη και καμια καρτα μνημης και να εχει χωρο και για τιποτε αλλο π.χ. κανα μικρο πορτοφολι

Βασικα κατι σε τσανατκι θελω και οχι θηκη αλλα να χωραει το p910

Εχει τιποτε υπ'οψιν κανεις ?

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

Θελω μια θηκη για το p910.Κατι σε τσαντακι να περνει δηλαδη και καμια καρτα μνημης και να εχει χωρο και για τιποτε αλλο π.χ. κανα μικρο πορτοφολι

Βασικα κατι σε τσανατκι θελω και οχι θηκη αλλα να χωραει το p910

Εχει τιποτε υπ'οψιν κανεις ?

gia paerase mia volta apo edo olo kai kati tha vreis ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γειά σας το P910 μου εφαγε μια τουμπα και τα εξωτερικα του πλαστικα τα εχουν παίξει , μηπως κανα παληκαρι ξερει που να βρω καινουρια εκτος SE
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
γειά σας το P910 μου εφαγε μια τουμπα και τα εξωτερικα του πλαστικα τα εχουν παίξει , μηπως κανα παληκαρι ξερει που να βρω καινουρια εκτος SE

9volto.(http://www.9volto.gr).Καπου στον πειραια ειναι αν θυμαμαι καλα...Ειναι πιο φτηνο απο οτι στην sony ericsson..:)

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Endiaferomai gia to eksoteriko pliktrologiaki gia p910i,kserei kaneis pou mporo na to vro?

Στην Sony Ericsson.Αλλιως αν θες φθηνοτερα,πειραιας,στο 9volto(http://www.9volto.gr).

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...