Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θέλω να πάρω το 64 Gb και το amazon δεν το έχει. επίσης δεν έχω ξαναπάρει από amazon και δεν ξέρω τι παίζει με την πληρωμή. τα capital controls μας έχουν ξεκάνει. αν ξέρετε άλλο site που να έχει το 64άρι ρίξτε ένα heads up, γιατί το expansys είναι λίγο τα ζώα μου αργά.

Αν θες τη γνωμη μου χιλιες φορες preorder το 64αρι απο amazon.de (το εχει διαθεσιμο για προπαραγγελια) παρα απο expansys.Ειναι πιο ακριβο αλλα μεσα σε 30 ημερες απο την ημερομηνια αγορας του αν εχει καποιο θεμα το κινητο απλα το επιστρεφεις και σου στελνουν αλλο.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν θες τη γνωμη μου χιλιες φορες preorder το 64αρι απο amazon.de (το εχει διαθεσιμο για προπαραγγελια) παρα απο expansys.Ειναι πιο ακριβο αλλα μεσα σε 30 ημερες απο την ημερομηνια αγορας του αν εχει καποιο θεμα το κινητο απλα το επιστρεφεις και σου στελνουν αλλο.

 

έκανα προπαραγγελία στο amazon.de. ξέρουμε πόσα χρόνια έχει εγγύηση; γιατί δεν το λέει κάπου. επίσης με την εγγήση τι γίνεται; μιλάω με το amazon ή πάω στον αντιπρόσωπο της huawei στην ελλάδα; sorry για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά όπως είπα δεν έχω ξαναγοράσει ποτέ από amazon.

Link to comment
Share on other sites

έκανα προπαραγγελία στο amazon.de. ξέρουμε πόσα χρόνια έχει εγγύηση; γιατί δεν το λέει κάπου. επίσης με την εγγήση τι γίνεται; μιλάω με το amazon ή πάω στον αντιπρόσωπο της huawei στην ελλάδα; sorry για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά όπως είπα δεν έχω ξαναγοράσει ποτέ από amazon.

 

Οταν αγοραζεις απο αμαζον δεν θα φοβασαι τπτ. Επειδη εχω γυρισει κινητο πισω στο αμαζον να μην εχεις καμια αμφιβολια οτι θα εξυπηρετησουν. Μιλας με οποιον θες εγω προτιμω παντα αμαζον! Νομιζω εχει 2 χρονια αν θυμαμαι καλα!

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από Ελλάδα δε το έχει προμηθευτεί;

Παρασκευή κατά πάσα πιθανότητα θα το έχουμε στα χέρια μας παρέα με τον @chris1984.

Θα ανεβάζουμε ένα πρόχειρο unboxing.

 

@Shuffle

Τι θα γίνει... Όλο ίδιες συσκευές θα τσιμπάμε!!!

 

Χχαχαχαχαχ, ομολογώ πως επειδή μου ήρθε και το Priv, το nexus απλώς το έχω βγάλει από το κουτί (ούτε καν boot ακόμα):rolleyes::lol:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

έκανα προπαραγγελία στο amazon.de. ξέρουμε πόσα χρόνια έχει εγγύηση; γιατί δεν το λέει κάπου. επίσης με την εγγήση τι γίνεται; μιλάω με το amazon ή πάω στον αντιπρόσωπο της huawei στην ελλάδα; sorry για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά όπως είπα δεν έχω ξαναγοράσει ποτέ από amazon.

 

Μέχρι τις 30 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς, αν έχει κάτι το κινητό απλά το στέλνεις πίσω στο amazon (έχει διαδικασία επιστροφής). Σε αυτή τη περίπτωση μπορείς να διαλέξεις να σου στείλουν άλλο ή να σου κάνουν refund τα χρήματα σου αφού λάβουν το κινητό (Συνήθως σε 2-3 εργάσιμες από την ημερομηνία παραλαβής θα σου έχουν πιστώσει τα χρήματα).Μετά τις 30 ημέρες και εφόσον το κινητό έχει εισαχθεί επίσημα στην Ελλάδα τότε μπορείς να απευθυνθείς στην επίσημη ελληνική αντιπροσωπεία της huawei.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Τελικά προσπάθησα να πάρω το 64άρι από το amazon.fr και δεν δέχτηκε την κάρτα μου (χρεωστική). Πήρα και την eurobank και μου είπαν ότι είναι λόγω capital controls. Άντε να δω πώς θα το πάρω... :(
Link to comment
Share on other sites

Τελικά προσπάθησα να πάρω το 64άρι από το amazon.fr και δεν δέχτηκε την κάρτα μου (χρεωστική). Πήρα και την eurobank και μου είπαν ότι είναι λόγω capital controls. Άντε να δω πώς θα το πάρω... :(

Preorder στο amazon.de

Δυστυχως το amazon.fr τρωει ακυρο λογω cc

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Preorder στο amazon.de

Δυστυχως το amazon.fr τρωει ακυρο λογω cc

 

στο amazon.de έκανα προπαραγγελία και μου στείλανε το εξής mail:

 

Greetings from Amazon.de.

 

Please note that your order is currently on hold pending the verification of your billing information. We will be happy to proceed with your order as soon as we receive a recent credit card statement for the credit card you referenced for this order.

 

At your earliest convenience, please fax us a statement which displays the billing name and address for the card.

 

You can find our fax number on the Amazon.de Help page:

 

http://www.amazon.de/fax

 

Alternatively, you can ask the issuing bank of your credit card to contact us with verification of these details.

 

You will not be able to access your account online until this verification procedure has been completed. However, it is not necessary to open a new account or place a new order; we will complete the processing of outstanding orders once your billing information has been verified.

 

Thank you for your patience with our security measures. Please don't hesitate to contact us by email at adressen-bestaetigung@amazon.de should you have any questions.

 

Sincerely,

 

Amazon.de

http://www.amazon.de

 

Το mail που λέει για επικοινωνία είναι κουκουρούκου, στέλνω και μου έρχεται mail "Delivery Status Notification (Failure)" και μου έχουν κλειδώσει και το account μέχρι να κάνουν verify την κάρτα. Τους έστειλα μέσω της φόρμας επικοινωνίας αλλά δεν μου έχουν απαντήσει τίποτα. Πήρα και τη eurobank και μου είπαν ότι εγώ δεν πρέπει να κάνω τίποτα και ότι το λογιστήριο του amazon κάνει ένα αίτημα στην τράπεζα για επιβεβαίωση, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί ζητάνε να τους στείλω εγώ κάτι. Αν ξέρει κάποιος να με διαφωτίσει γιατί εγώ έχω χάσει τη μπάλα με το amazon.de.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο αυτό εγώ μόλις προχθές έκανα αγορά από Amazon de με χρεωστική της εθνικής χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει ρε παιδια τι ζητανε. Πρωτον δεν το εχουνε το τηλεφωνο ακομα και δευτερον δεν χρεωνεουν την καρτα μεχρι να φυγει και δεν εχω καταλαβει γτ σας ζητανε τετοια πραγματα.

σε επικοινωνια που ειχα με alpha bank και πειραιως το αμαζον ειναι ειδικο καθεστως και επιτρεπουν τις συναλλαγες. Η πειραιως μεχρι 600 ευρω ή 550 δεν θυμαμαι ακριβως την ημερα ενω η alpha bank ειπε οτι δεν εχει οριο και εξαρταται τι ειδος αγορες κανεις πχ οικιακες συσκευες και ειδη ενδυσης δεν τα δεχεται οποτε και επιβαλει CC.

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει ρε παιδια τι ζητανε. Πρωτον δεν το εχουνε το τηλεφωνο ακομα και δευτερον δεν χρεωνεουν την καρτα μεχρι να φυγει και δεν εχω καταλαβει γτ σας ζητανε τετοια πραγματα.

σε επικοινωνια που ειχα με alpha bank και πειραιως το αμαζον ειναι ειδικο καθεστως και επιτρεπουν τις συναλλαγες. Η πειραιως μεχρι 600 ευρω ή 550 δεν θυμαμαι ακριβως την ημερα ενω η alpha bank ειπε οτι δεν εχει οριο και εξαρταται τι ειδος αγορες κανεις πχ οικιακες συσκευες και ειδη ενδυσης δεν τα δεχεται οποτε και επιβαλει CC.

 

Πραγματικά έχω χάσει τη μπάλα φίλε μου. Πήρα τηλέφωνο στη eurobank και τους είπα τι μου ζητάνε και μου είπαν ότι δεν πρέπει να τους στείλω τίποτα και ότι υπάρχει διαδικασία που πρέπει να γνωρίζει το λογιστήριο του amazon, στην οποία στέλνουν fax κατευθείαν στην τράπεζα και αυτή ταυτοποιεί τα στοιχεία. Αν δεν στείλουν αυτό το αίτημα από το amazon, η eurobank δεν μπορεί να κάνει κάτι. Και σήμερα το πρωί μου ξαναέστειλαν το ίδιο mail ζητώντας μου ακριβώς το ίδιο πράγμα και τους απαντάω στο mail, αλλά δεν το λαμβάνουν. Ούτε από τη φόρμα επικοινωνίας που τους έχω στείλει 5 φορές μου έχουν απαντήσει σε κάτι.

 

Τα παραπάνω για το amazon.de. Για το γαλλικό amazon πήρα τηλέφωνο τη eurobank και μου είπαν ότι δεν γίνεται η συναλλαγή λόγω capital controls. Κάποιος παραπάνω εδώ στη συζήτηση είπε ότι από γαλλικό δεν μπορώ να πάρω λόγω cc και να κάνω προπαραγγελία στο γερνανικό. Και εδώ γεννάται και άλλη απορία. Γιατί τα cc δεν ισχύουν για τη Γερμανία;

 

Όσο για το expansys, πήρα τηλέφωνο χτες. Μου απάντησε μία τύπισσα στα αγγλικά και μου είπε ότι δεν έχουν κανένα που να μιλάει ελληνικά εκεί μέσα (έλεος! ευτυχώς που μιλάω άπταιστα αγγλικά). Τους είπα ότι έχω κάνει προπαραγγελία (δεν μου έχει έρθει ακόμη κάποιο mail για να συνεχίσω την παραγγελία). Μου είπαν ότι δεν θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου και ότι για να πληρώσω με λογαριασμό τραπέζης πρέπει ο λογαριασμός μου να είναι διεθνής (όπως προανέφερα είναι ελληνικός της eurobank). Θα μπορέσω μου λένε όταν έρθει stock και αλλάξει η κατάσταση σε διαθέσιμο να πληρώσω με papal Τους είπα ότι το paypal το έχω συνδέσει με τη χρεωστική μου κάρτα και αν θα το δεχτεί και μου είπαν μάλλον ναι, αλλά δεν φαίνονταν να ξέρουν.

 

Εκτός του ότι έχω μπερδευτεί όσο δεν πάει και δεν ξέρω τι σκατά να κάνω για να το πάρω, βλέπω ότι η κατάσταση θα φτάσει σε σημείο να μας ζητάνε και αίμα για να μπορέσουμε να αγοράσουμε κάτι από εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο θεμα με amazon.de ειχε και ενας φιλος που δεν ειχε λογαριασμο πριν τα cc (να στειλει φορμα κτλ).Με το amazon.fr υπαρχει θεμα και ουτε εγω εχω καταλαβει γιατι το αγγλικο,γερμανικο και ιταλικο δεν εχουν θεμα.Το σιγουρο ειναι οτι το γαλλικο εχει θεμα.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικη ταλαιπωρια. Αυτα που εγραψα πριν αυτα ξερω με τις τραπεζες τις συγκεςκριμενες. Εγω εκανα την αγορα του κινητου απο το αμαζον.ιτ ολα καλα κανενα θεμα. Μηπως να αλλαζες τραπεζα?paypal δεν δεχεται με τπτ το αμαζον οσα χρονια αγοραζω απο εκει. Απο οτι καταλαβαινω το κανει η eurobank το θεμα δεν δεχεται αγορες...δοκιμασε με καποιου φιλου την καρτα να δεις τι γινεται.

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο θεμα με amazon.de ειχε και ενας φιλος που δεν ειχε λογαριασμο πριν τα cc (να στειλει φορμα κτλ).Με το amazon.fr υπαρχει θεμα και ουτε εγω εχω καταλαβει γιατι το αγγλικο,γερμανικο και ιταλικο δεν εχουν θεμα.Το σιγουρο ειναι οτι το γαλλικο εχει θεμα.

 

Εγώ έχω κάνει ήδη προπαραγγελία από amazon.fr . Θα αποτύχει οπότε λέτε στη χρέωση της πιστωτικής μου κάρτας;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει ήδη προπαραγγελία από amazon.fr . Θα αποτύχει οπότε λέτε στη χρέωση της πιστωτικής μου κάρτας;

Αν ειναι eurobank το πιο πιθανο ειναι οτι θα αποτυχει. Εγω ειχα προσπαθησει αγορα για πιο φθηνο αντικειμενο με eurobank πιστωτικες,πειραιως και alpha χρεωστικες και εφαγα σε ολες ακυρο.Καποια παιδια εχουν γραψει οτι με alpha amex δεν ειχαν θεμα.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικη ταλαιπωρια. Αυτα που εγραψα πριν αυτα ξερω με τις τραπεζες τις συγκεςκριμενες. Εγω εκανα την αγορα του κινητου απο το αμαζον.ιτ ολα καλα κανενα θεμα. Μηπως να αλλαζες τραπεζα?paypal δεν δεχεται με τπτ το αμαζον οσα χρονια αγοραζω απο εκει. Απο οτι καταλαβαινω το κανει η eurobank το θεμα δεν δεχεται αγορες...δοκιμασε με καποιου φιλου την καρτα να δεις τι γινεται.

Σε 3 μερες φιλε μου ,το expansys...το 32αρι ομως - http://www.expansys.com.gr/google-nexus-6p-32gb-aluminium-284124/

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο λίγα 24ώρα μαζί με το νέο Νεξους έχω να μοιραστώ τα παρακάτω.:)

 

Η ταχύτητα είναι εξωπραγματική. Ότι και να ανοίξεις ανοίγει αστραπιαία - όσες εφαρμογές και να τρέχεις απο πίσω.

Multitasking καλά... εδώ παίζει μπάλα μόνο του το εργαλείο! Βλέπω το S6 Edge και το Μ8 που έχω δίπλα και βάζω τα γέλια!

Η μπαταρία φαινεται να βγάζει άνετα πάνω απο 5 με 5.30 ώρες SOT - ανάλογα βέβαια και με την χρήση.

Το βράδυ (8ώρο) χάνει περίπου 4% με όλα ανοιχτά σε WiFi.

Την οθόνη την έχω σε manual cοntrast αρκετά χαμηλή - γιατι όπως ξαναείπα είναι πολύ φωτεινή. Έχω απενεργοποιήσει και το adaptive brightness.

Το Doze κάνει θάυματα σε stand-by! Το αφήνεις και η μπαταρία ξεχνάει να ...πέσει!

 

Το έχω σε θήκη (Clear Frost - ADOPTED Protective Case for Nexus 6P) απο την πρώτη στιγμή που το κάνει λιγο bulk. Χρήση με το ένα χέρι μπορώ να πώ οτι μπορείς να κάνεις - με λίγη προσπάθεια.

Ακόμα η 6.0.0 (MDB08M) δεν έχει σκάσει σε ΟΤΑ, οπότε απο μέρα σε μέρα.

 

Edit: Να πώ οτι το φορτίζω με ενα high speed USB charger με USB Type-C to Micros USB Adaptor και φορτίζει απο 49% σε full μέσα σε 25 λεπτά με 2.1mA. (γράφει και charging rapidly)

Geovass καλησπέρα , αν σου ειναι εύκολο τώρα που το εχεις αρκετές μερες πες μας για την μπαταρία πως παει ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε 3 μερες φιλε μου ,το expansys...το 32αρι ομως - http://www.expansys.com.gr/google-nexus-6p-32gb-aluminium-284124/

 

Στο expansys λεχω κάνει προπαραγγελία το 64άρι, το θέμα είναι θα μπορέσω να το πληρώσω όμως; Τους πήρα τηλέφωνο και τους ρώτησα πώς μπορώ να πληρώσω και μου είπαν όχι με κάρτα, μπορώ να κάνω κατάθεση στην τράπεζα μόνο από διεθνή λογαριασμό και μου είπαν ότι όταν θα είναι διαθέσιμο θα δέχονται paypal, μόνο που εγώ το paypal το έχω συνδεδεμένο με την κάρτα μου, άρα πάλι δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορέσω να πληρώσω. Γενικά ένα ατελείωτο μπέρδεμα στο οποίο δεν βρίσκω κάποιον σίγουρο τρόπο να μπορέσω να το αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Στο expansys λεχω κάνει προπαραγγελία το 64άρι, το θέμα είναι θα μπορέσω να το πληρώσω όμως; Τους πήρα τηλέφωνο και τους ρώτησα πώς μπορώ να πληρώσω και μου είπαν όχι με κάρτα, μπορώ να κάνω κατάθεση στην τράπεζα μόνο από διεθνή λογαριασμό και μου είπαν ότι όταν θα είναι διαθέσιμο θα δέχονται paypal, μόνο που εγώ το paypal το έχω συνδεδεμένο με την κάρτα μου, άρα πάλι δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορέσω να πληρώσω. Γενικά ένα ατελείωτο μπέρδεμα στο οποίο δεν βρίσκω κάποιον σίγουρο τρόπο να μπορέσω να το αγοράσω.

Εγω απο το expansys εκανα 2 αγορες με το balance του paypal ,δεν χανεις κατι να δοκιμάσεις ειναι ευκολο - http://www.doctorandroid.gr/2015/09/greece-capital-control.html

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Geovass καλησπέρα , αν σου ειναι εύκολο τώρα που το εχεις αρκετές μερες πες μας για την μπαταρία πως παει ?

Ανοιχτό από τις 7 το πρωί και ή μπαταρία μου τώρα είναι στο 38%!

Τα συμπεράσματα δικά σας!

 

Είναι ή πρώτη συσκευή μετά από χρόνια που με βγάζει όλη την μέρα με ότι χρήση και να της κάνω και δεν φοβάμαι μήπως με αφήσει.

 

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στην επίσημη σελίδα της ελληνικής Huawei στο fb για το πότε θα φέρουν το 6π και μου απάντησαν αρχές Δεκεμβρίου στα 650ευρω.Αυτό για όσους θέλουν να το πάρουν και έχουν δυσκλίες με τα cc
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στην επίσημη σελίδα της ελληνικής Huawei στο fb για το πότε θα φέρουν το 6π και μου απάντησαν αρχές Δεκεμβρίου στα 650ευρω.Αυτό για όσους θέλουν να το πάρουν και έχουν δυσκλίες με τα cc

 

Ευχαριστούσε πολύ για την ενημερωση! Σου είπαν αν θα φέρουν και το 64αρι; Γιατί φαντάζομαι τα 650 θα είναι για το 32αρι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούσε πολύ για την ενημερωση! Σου είπαν αν θα φέρουν και το 64αρι; Γιατί φαντάζομαι τα 650 θα είναι για το 32αρι.

 

Όχι,δεν ρώτησα,αλλά υποθέτω το 32ρι...Προσωπικά θα κάνω λίγο υπομονή να έρθει επίσημα Ελλάδα ώστε να εχω το κεφάλι μου ήσυχο...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά έχω χάσει τη μπάλα φίλε μου. Πήρα τηλέφωνο στη eurobank και τους είπα τι μου ζητάνε και μου είπαν ότι δεν πρέπει να τους στείλω τίποτα και ότι υπάρχει διαδικασία που πρέπει να γνωρίζει το λογιστήριο του amazon, στην οποία στέλνουν fax κατευθείαν στην τράπεζα και αυτή ταυτοποιεί τα στοιχεία. Αν δεν στείλουν αυτό το αίτημα από το amazon, η eurobank δεν μπορεί να κάνει κάτι. Και σήμερα το πρωί μου ξαναέστειλαν το ίδιο mail ζητώντας μου ακριβώς το ίδιο πράγμα και τους απαντάω στο mail, αλλά δεν το λαμβάνουν. Ούτε από τη φόρμα επικοινωνίας που τους έχω στείλει 5 φορές μου έχουν απαντήσει σε κάτι.

 

Τα παραπάνω για το amazon.de. Για το γαλλικό amazon πήρα τηλέφωνο τη eurobank και μου είπαν ότι δεν γίνεται η συναλλαγή λόγω capital controls. Κάποιος παραπάνω εδώ στη συζήτηση είπε ότι από γαλλικό δεν μπορώ να πάρω λόγω cc και να κάνω προπαραγγελία στο γερνανικό. Και εδώ γεννάται και άλλη απορία. Γιατί τα cc δεν ισχύουν για τη Γερμανία;

 

Όσο για το expansys, πήρα τηλέφωνο χτες. Μου απάντησε μία τύπισσα στα αγγλικά και μου είπε ότι δεν έχουν κανένα που να μιλάει ελληνικά εκεί μέσα (έλεος! ευτυχώς που μιλάω άπταιστα αγγλικά). Τους είπα ότι έχω κάνει προπαραγγελία (δεν μου έχει έρθει ακόμη κάποιο mail για να συνεχίσω την παραγγελία). Μου είπαν ότι δεν θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω την κάρτα μου και ότι για να πληρώσω με λογαριασμό τραπέζης πρέπει ο λογαριασμός μου να είναι διεθνής (όπως προανέφερα είναι ελληνικός της eurobank). Θα μπορέσω μου λένε όταν έρθει stock και αλλάξει η κατάσταση σε διαθέσιμο να πληρώσω με papal Τους είπα ότι το paypal το έχω συνδέσει με τη χρεωστική μου κάρτα και αν θα το δεχτεί και μου είπαν μάλλον ναι, αλλά δεν φαίνονταν να ξέρουν.

 

Εκτός του ότι έχω μπερδευτεί όσο δεν πάει και δεν ξέρω τι σκατά να κάνω για να το πάρω, βλέπω ότι η κατάσταση θα φτάσει σε σημείο να μας ζητάνε και αίμα για να μπορέσουμε να αγοράσουμε κάτι από εξωτερικό.

 

Πραγματικά μεγάλο μπέρδεμα όσο για το expansys.gr έχει καταντήσει τελευταία μια αηδία δεν ξέρουν πραγματικά τι τους γίνεται δεν απαντούν σε email άστα αστα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπάθησα απ το Ισπανικό amazon για αγορα με καρτα Πειραιώς και έφαγα άκυρο .
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...