Jump to content

Meizu Pro 5


antdel_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά λάθος έκανα. Ίδιο αισθητήρα έχουν. Αλλά το meizu pro 5 έχει ois?

 

Όχι δεν έχει, αλλά δε θα σε απογοητεύσει ο φακός http://m.gsmarena.com/meizu_pro_5-review-1336p7.php

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 719
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εννοείται πως θα ειναι στην top κατηγορια βρε παιδια.

Εδω πλησιαζαν τα προηγουμενα meizu mx4-mx4 pro-mx5 που ηταν και αυτα για μενα πολυ δυνατα τηλεφωνα...ειχα τα 2 πρωτα και περμενω το mx5. και το pro!

Επειτα το pro τωρα ειναι ακομη πολυ ψηλοτερα σε επιπεδο κατασκευης απο τα προηγουμενα που ηταν ηδη καταπληκτικα συν την αναβαθμιζμενη sony camera imx230 συν flyme 5......

Τι να συζηταμε τωρα. Το τηλεφωνο για τα λεφτα αυτα ειδικα οσοι το πηρα.ε κοντα στα 380 δολλαρια ειναι μακραν οτι καλυτερο και vfm.

380$ που το εχεις βρει φιλε δωσε link

Link to comment
Share on other sites

380$ που το εχεις βρει φιλε δωσε link

 

Υπήρχε κουπόνι που έληξε

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ενα βήμα πριν από την αγορά του, θα αντικαταστήσει το 1+1 που έχω. Αξίζει λετε η μετάβαση;

Και άλλη μια ερώτηση, στα σχόλια το vickmall λέει πως δεν μπορεί να κάνει ρουτ, δεν θα μπορέσω εγώ να δώσω δικαιώματα ρουτ μέσω του flyme account;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ενα βήμα πριν από την αγορά του, θα αντικαταστήσει το 1+1 που έχω. Αξίζει λετε η μετάβαση;

Και άλλη μια ερώτηση, στα σχόλια το vickmall λέει πως δεν μπορεί να κάνει ρουτ, δεν θα μπορέσω εγώ να δώσω δικαιώματα ρουτ μέσω του flyme account;

 

Εννοείται πως είναι πολύ καλύτερο .

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα , με paypal, δεν εχεις κανενα προβλημα με καρτες Eurobank - Πειραιως.

Τα του τελωνειου δεν ειναι της παρουσης, απαγορευτονται οι συζητησεις απο τους κανονισμους του φορουμ. Στελνουν με SG ή NL post, για ενημερωση σου.

Τι εννοείς δεν έχει κανένα πρόβλημα ; Εμενα με eurobank μια με αφήνει μια όχι.. Πήρα μια θήκη κινητού και στις επόμενες εφαγα άκυρο.. Εκτός αβ άλλαξε τίποτα τώρα τελευταία.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν έχει κανένα πρόβλημα ; Εμενα με eurobank μια με αφήνει μια όχι.. Πήρα μια θήκη κινητού και στις επόμενες εφαγα άκυρο.. Εκτός αβ άλλαξε τίποτα τώρα τελευταία.

 

Στο ebay υπαρχει θεμα. Σε κινεζομαγαζα, προσωπικα δεν εχω προβλημα με καμια παραγγελια...

Στα του κινητου, οποιος παραλαβει πρωτος (εγω αργω πολυ ακομα) ας μας κανει ενα ωραιο review...

Link to comment
Share on other sites

Κοιταει στα "ματια" το note 5 (μαλιστα στα περισσοτερα benchs το αφηνει πισω), τα 2 ταχυτερα κινητα του πλανητη αυτή τη στιγμη...

 

 

Δειτε και το, πανεμορφο, πλεον flyme 5 (με default την ελληνικη γλωσσα ξανα) στο προ 5...

 

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Το δίνει κάποιο μαγαζί με το Flyme 5?

Aυτο δεν το ξερουμε στα σιγουρα.

Αλλα ετσι και αλλιως θα ερθει αναβαθμιση OTA και θα περασει πανευκολα.

Εδω ερχεται στο MX5 δεν θα ερθει στο PRO.........

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όμως; προσωπικά θα το έχω ούτως ή άλλως σε αγγλικά, αλλα για ποιο λόγο στη beta να υπάρχουν όλες οι γλώσσες και μετά όχι;

Αφού το localization είναι έτοιμο...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όπως λέει η meizu θέλει να σταματήσει την πώληση από κινέζικα μαγαζιά σε όλο το κόσμο. Αν έχω καταλάβει σωστά . Να τα αγοράζει όποιος θέλει από Ευρώπη εάν είναι Ευρωπαίος κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά. Επίσημα από μαμά ας βάλουν ότι θέλουν. Ο μεταπωλητης μπορεί να σου βάλει ότι θες μετά πάνω ή εμείς οι ίδιοι μόλις παραλαβουμε.....
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε, το έχει παραγγείλει κανένας; Περιμένει κανένας να παραλάβει;

 

παραλαμβανω σημερα με 4 GB Ram,και περιμενω με 3 απο το επισημο σιτε της Meizu που το εχω πληρωσει απο τις 3 Οκτωμβριου.

Link to comment
Share on other sites

παραλαμβανω σημερα με 4 GB Ram,και περιμενω με 3 απο το επισημο σιτε της Meizu που το εχω πληρωσει απο τις 3 Οκτωμβριου.

:food: Περιμενουμε με τα μαχαιροπηρουνα την τροφη μας:lol:

Τα νεα αποψε το βραδυ κιολας, να μας τα γραψεις:up::up::clap:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

παραλαμβανω σημερα με 4 GB Ram,και περιμενω με 3 απο το επισημο σιτε της Meizu που το εχω πληρωσει απο τις 3 Οκτωμβριου.

 

Αναμένουμε εντυπώσεις!!!

Καλορίζικο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...