Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (25 Αύγ. 2004 , 16:39)

 

Ευτυχής κάτοχος κι εγώ!

Το παρέλαβα εχθές και δεν το έχω αφήσει σε ησυχία. Χε χε.

Αντιμετωπίζω το εξής:

Είχα το 7650 και είχα περάσει τον τηλεφωνικό κατάλογο με synchronize στο Outlook. Τώρα κάνω synchronize από το Outlook στο 6230 και ναι μεν τον περνάει, αλλά μου τον εμφανίζει με τη μορφή "Όνομα Επώνυμο" και όχι "Επώνυμο Όνομα" με αποτέλεσμα να είναι δύσκολη η αναζήτηση.

Καμιά ιδέα?

---------------------------------------------------------------------------

Λοιπον ακου να δεις....

Αν δε σου πετυχει αυτο που σου προτεινε ο Δημητρης(που να μην το ευχεσαι) τοτε θα κανεις ο,τι εκανα κ εγω.

Δηλαδη θα ξαναστειλεις τα τηλ σου στο outlook απο το παλιο σου κινητο και θα τα επεξεργαστεις ως εξης:

ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ θα αντιγραφεις ονομα κι επιθετο ή στο πλαισιο του ονοματος ή στο πλαισιο του επιθετου.Ειχα ρωτησει κ στη νοκια για αυτο το λογο.Δεν εχεις τη δυνατοτητα αλλαγης της προβολης.

Αυτα φιλε μου.

 

ΥΓ. ΠΡΟΣ DIMITRIGR

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ OXYGEN ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ,ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ.ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ PLEASE...

 

 

Lipon oi mones leitourgies pou douleuoun sto latest Oxygen einai oi exhs

 

Phonebook : Kaneis tis allages patas eggrafi sto tilefwno kai meta kaneis export se arxeio tis morfis *.csv.

 

Ayto to xreiazese gia backup p.x. ego to xriastika giati prin mia vdomada piga kai ekana anavathmisi tou version apo 3.15 ---> 4.28 kai to oxygen mou anoixei to arxeio .csv kai meta patisa eggrafi sto tilefono pou itane adeio meta to upgrade.

 

Episis omoia leitourgei kai to Hmerologio. To gallery asto opws kai ta games (pou ta fortonw apo extes me pc suite 6.2)OPtan bgei neo upgrade isws diorthothoun kapio apo ayto gia support sto 6230.

 

Telika paidia pira kai ego card reader llysaxate 17 euro (apo to plaisio) kanei kali doulia kai eukola :)

 

Opote mono ta games ta pernaw me pc suite kai gia backup thl.katalogou exw to oxygen opws kai backup Ypenthymisewn , Radio FM stathwm klp.

 

Telika exw 1 programa gia kathe doulia :)))) :alien:

 

toulaxiston brethikan oi lyseis :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (25 Αύγ. 2004 , 18:33)

 

Αυτόν πώς τον κόβετε στα 6,5 ευρουλάκια..?

 

http://www.telefoncity.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=16491

 

Επίσης 256άρα με 89 ευρώ είναι καλή τιμή..?

 

http://www.telefoncity.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=16458

 

Τι λέτε..? :rolleyes:

 

 

Savva pira apo to plaisio card reader simera 17 euro kai MMC 256MB 94 euro isws na tin ebriska kai ligo pio ftini alla bariomoun na psaxw.

 

Ase ti \ekana ston pwliti sto plaisio tou lew thelw tin kalyteri 256 MB mou edeixe ekeini kai tou eipa pws thelw na tin testarw sto tilefono kai an ontws tin diavazei tha tin parw . Giati polla exoun dei ta matia mou . Tin anoixame meta apo egkrisi proistamenou bgalame tis nokia valame tin alli kai tin diavase kanonika. Transcend 256 MB einai kali timi mallon

 

kales agores :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (25 Αύγ. 2004 , 18:33)

 

Αυτόν πώς τον κόβετε στα 6,5 ευρουλάκια..?

 

http://www.telefoncity.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=16491

 

Επίσης 256άρα με 89 ευρώ είναι καλή τιμή..?

 

http://www.telefoncity.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=16458

 

Τι λέτε..? :rolleyes:

 

 

O card reader den m aresei logo xamilis timis i MMC kali fenetai . Gia tin MMC panw katw oles sta 256 MB toso exoune ego edwsa 94 euro den me enoiaze arkei pou tin testara epitopou (tin anoixane apo to kouti) prin tin parw. Card reader sta 17 euro

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω 2 ερωτησούλες.

Πρώτον, είχα διαβάσει κάπου ότι επειδή πουλήθηκε πόλύ το Nokia 6230, η Nokia έχει πρόβλημα στο να ικανοποιήσει την ζήτηση. Εγώ παίρνω την επιδότηση αρχές Οκτωβρίου και θέλω να πάρω αυτό το κινητό, λέτε να υπάρξει πρόβλημα και να μην μπορώ να το βρω?(Σύνδεση TIM έχω, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο...)

Και δεύτερον, δίαβασα πιό πάνω για τις προσόψεις. Θέλω να ρωτήσω με ποιά πρόσοψη έρχεται το κινητό; Αυτήν την μαύρη(μαύρη είναι???) που δείχνει στις πιο πολλές φωτογραφίες?

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (25 Αύγ. 2004 , 20:56)

 

O card reader den m aresei logo xamilis timis i MMC kali fenetai . Gia tin MMC panw katw oles sta 256 MB toso exoune ego edwsa 94 euro den me enoiaze arkei pou tin testara epitopou (tin anoixane apo to kouti) prin tin parw. Card reader sta 17 euro

 

1ον. Καλα ξηγηθηκες στο πλαισιο,μπραβο στο θαρρος σου και στο "θρασος σου" (με την καλη ενοια παντοτε)-μακαρι να'μουν και γω ετσι(μαλλον θα πρεπει να γινω. Καλυτερα να τους "στεναχωρω" εγω πριν,αν δε θελω να με στεναχωρουν αυτοι εμενα μετα)

2ον. Οσον αφορα την card reader,αν κανεις τοση καθημερινη χρηση των τραγουδιων κ εκτος αυτου αν ο χρονος ειναι χρημα,τοτε καλα εκανες κ τον αγορασες.ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Θα τη βρω λοιπον τη λυση με οποιο τροπο κ να χρειαστει.Ειπαμε οσο λιγοτερα προγραμματα,τοσο καλυτερα!

ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΣΚΕΨΗ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ:

Σκεφτηκατε ποτε τον χρονο βαλε-βγαλε της καρτα πολυμεσων απο το κινητο και τη φθορα που μπορει να προκαλεσει αυτη η χρηση?????

SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΝΕΡΑ ΑΛΛΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (25 Αύγ. 2004 , 23:03)

 

Θέλω να κάνω 2 ερωτησούλες.

Πρώτον, είχα διαβάσει κάπου ότι επειδή πουλήθηκε πόλύ το Nokia 6230, η Nokia έχει πρόβλημα στο να ικανοποιήσει την ζήτηση. Εγώ παίρνω την επιδότηση αρχές Οκτωβρίου και θέλω να πάρω αυτό το κινητό, λέτε να υπάρξει πρόβλημα και να μην μπορώ να το βρω?(Σύνδεση TIM έχω, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο...)

Και δεύτερον, δίαβασα πιό πάνω για τις προσόψεις. Θέλω να ρωτήσω με ποιά πρόσοψη έρχεται το κινητό; Αυτήν την μαύρη(μαύρη είναι???) που δείχνει στις πιο πολλές φωτογραφίες?

Ευχαριστώ πολύ!

 

 

Kalispera!

 

By default yparxei i an8raqki (pou xereis) kai i aspri prosopi ektos apo ayti pou vlepeis tin anthraki apla den xerw kata poso tha erthoun kommatia apo ayti. Mallon tin kanoniki tha exeis.

 

Oson afora gia tin zitisi kleise to kai nwritera an mporeis xwris na pliroseis olo to poso kalou kakou.kai bebaia gia na exeis to kefali sou hsyxo.

Apo oso gnorizw yparxei arketi zitisi alla profanws i Nokia tha kanei megali paralavi (an den kanei kanena allo koufo)

 

Dokimase kata tin gnomi mou na kleiseis pao tora tin epidotisi i oti thes na kaneis ton oktobri kai estw me mikri prokataboli na hsyxaseis

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (26 Αύγ. 2004 , 00:45)

 

1ον. Καλα ξηγηθηκες στο πλαισιο,μπραβο στο θαρρος σου και στο "θρασος σου" (με την καλη ενοια παντοτε)-μακαρι να'μουν και γω ετσι(μαλλον θα πρεπει να γινω. Καλυτερα να τους "στεναχωρω" εγω πριν,αν δε θελω να με στεναχωρουν αυτοι εμενα μετα)

2ον. Οσον αφορα την card reader,αν κανεις τοση καθημερινη χρηση των τραγουδιων κ εκτος αυτου αν ο χρονος ειναι χρημα,τοτε καλα εκανες κ τον αγορασες.ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

Θα τη βρω λοιπον τη λυση με οποιο τροπο κ να χρειαστει.Ειπαμε οσο λιγοτερα προγραμματα,τοσο καλυτερα!

ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΣΚΕΨΗ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ:

Σκεφτηκατε ποτε τον χρονο βαλε-βγαλε της καρτα πολυμεσων απο το κινητο και τη φθορα που μπορει να προκαλεσει αυτη η χρηση?????

SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΝΕΡΑ ΑΛΛΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ.

 

 

Nai mou perase kai ayto apo to myalo . Pantws i card reader leei PARA POLY. Kamia sxesi me BT i IR. Den tha tin kanw kathe mera copy/paste. Prepei na metatrepsw ta mp3 prwta :)))

 

File singer (giorgo) den itane 8rassos apla to fovomoun para poly me tis kartes kai eipa na anoixw to tilefono kai an tin diavasei swsta na tin parw ! Opws kai egine. Bebaia aytos etrexe na parei adeia na mou anoixei to kouti. Kalou kakou gia na min gyrnaw gia allages.

 

Sou apantisa gia to Phonebook backup tou Oxygen.

Link to comment
Share on other sites

Η φτηνότερη MMC 256 αυτήν την στιγμή κοστίζει 65 ευρώ. Extrememory Με δυο χρόνια εγγύηση. Από PC Store, κατάστημα της Στουρνάρη. :)

 

AΠό όσο έχω ψάξει είναι η φτηνότερη στην ελληνική αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (26 Αύγ. 2004 , 00:55)

 

Η φτηνότερη MMC 256 αυτήν την στιγμή κοστίζει 65 ευρώ. Extrememory Με δυο χρόνια εγγύηση. Από PC Store, κατάστημα της Στουρνάρη. :)

 

AΠό όσο έχω ψάξει είναι η φτηνότερη στην ελληνική αγορά.

 

 

Para poly pithanon ayto opote 30 euro panw ego. De bariese afou douleuei mia xara einai ;)

 

Pantws o card reader ontws leei ti BT kai IR.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (25 Αύγ. 2004 , 23:03)

 

Θέλω να κάνω 2 ερωτησούλες.

Πρώτον, είχα διαβάσει κάπου ότι επειδή πουλήθηκε πόλύ το Nokia 6230, η Nokia έχει πρόβλημα στο να ικανοποιήσει την ζήτηση. Εγώ παίρνω την επιδότηση αρχές Οκτωβρίου και θέλω να πάρω αυτό το κινητό, λέτε να υπάρξει πρόβλημα και να μην μπορώ να το βρω?(Σύνδεση TIM έχω, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο...)

Και δεύτερον, δίαβασα πιό πάνω για τις προσόψεις. Θέλω να ρωτήσω με ποιά πρόσοψη έρχεται το κινητό; Αυτήν την μαύρη(μαύρη είναι???) που δείχνει στις πιο πολλές φωτογραφίες?

Ευχαριστώ πολύ!

 

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΦΙΛΕ/Η ΜΟΥ.

Ειμασταν στην ιδια κατασταση πριν απο 6 μερες αλλα εβαλα "μεσον" στην ΤΙΜ και βρηκα ενα μαγαζι στην Αθηνα που ειχε μια "κρυμενη"....χεχεχε.

Δεν μπορουσα απο τον ενθουσιασμο μου να περιμενω αλλες 3 μερες και για κακη μου τυχη επεσα σε ελαττωματικο κοματι!!!

Παντως επειδη οντως εχει τραβηξει πολυ αυτη η ιστορια με την "εξαφανιση" του 6230 μεχρι τις αρχες Οκτωβριου θα εχει ερθει και η 6260 χαχαχα.

Θα σε συμβουλευα να πας σε ενα καταστημα και να κανεις μια παραγγελια-κρατηση απο τωρα ομως!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (26 Αύγ. 2004 , 00:59)

 

pira apo to plaisio card reader simera 17 euro kai MMC 256MB 94 euro isws na tin ebriska kai ligo pio ftini alla bariomoun na psaxw.

 

Para poly pithanon ayto opote 30 euro panw ego. De bariese afou douleuei mia xara einai ;)

 

Pantws o card reader ontws leei ti BT kai IR.

 

 

Έβαλα και λινκ στην υπογραφή για αντίστοιχο θέμα πού βρίσκονται οι φτηνότερες κάρτες μνήμης! Δεν χρειαζόταν καν να ψάξεις! :worry: :( :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (26 Αύγ. 2004 , 01:03)

 

Έβαλα και λινκ στην υπογραφή για αντίστοιχο θέμα πού βρίσκονται οι φτηνότερες κάρτες μνήμης! Δεν χρειαζόταν καν να ψάξεις! :worry: :( :o

 

 

To vrika ayto xazeyw twra :)

 

thank u

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (26 Αύγ. 2004 , 00:50)

 

Nai mou perase kai ayto apo to myalo . Pantws i card reader leei PARA POLY. Kamia sxesi me BT i IR. Den tha tin kanw kathe mera copy/paste. Prepei na metatrepsw ta mp3 prwta :)))

 

File singer (giorgo) den itane 8rassos apla to fovomoun para poly me tis kartes kai eipa na anoixw to tilefono kai an tin diavasei swsta na tin parw ! Opws kai egine. Bebaia aytos etrexe na parei adeia na mou anoixei to kouti. Kalou kakou gia na min gyrnaw gia allages.

 

Sou apantisa gia to Phonebook backup tou Oxygen.

 

ΔΗΜΗΤΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ'ΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ OXYGEN.

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ SOS ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ:

Υπαρχει τροπος ν'ακουγεται ο ηχος του εισερχομενου μηνυματος απο το ηχειακι της συσκευης οταν εχω συνδεδεμενα τ'ακουστικα? Διοτι ο ηχος της εισερχομενης κλησης ακουγεται αν εχεις συνδεδεμενα ακουστικα.Του μηνυματος ομως???? :eek:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (26 Αύγ. 2004 , 01:16)

 

ΔΗΜΗΤΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ'ΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ OXYGEN.

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ SOS ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ:

Υπαρχει τροπος ν'ακουγεται ο ηχος του εισερχομενου μηνυματος απο το ηχειακι της συσκευης οταν εχω συνδεδεμενα τ'ακουστικα? Διοτι ο ηχος της εισερχομενης κλησης ακουγεται αν εχεις συνδεδεμενα ακουστικα.Του μηνυματος ομως???? :eek:

 

 

xexasa na to grapsw me to hands free o ixos tou SMS den akougetai.

Mono an oriseis san hxo klhshs AAC/MP3 format kanena mikro refrain i spotaki . To rotise kai ena allo paidi tis proalles.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (26 Αύγ. 2004 , 01:19)

 

xexasa na to grapsw me to hands free o ixos tou SMS den akougetai.

Mono an oriseis san hxo klhshs AAC/MP3 format kanena mikro refrain i spotaki . To rotise kai ena allo paidi tis proalles.

 

Οχι Δημητρη δεν ισχυει αυτο που μου'γραψες.

Μολις εκανα δοκιμη.

εβαλα ενα aac ως ηχο εισερχομενου μηνυματος και δεν τον επαιξε απο το ηχειο παρα ΜΟΝΟ ΑΠΟ Τ'ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ.

Αλλος τροπος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (26 Αύγ. 2004 , 01:28)

 

Οχι Δημητρη δεν ισχυει αυτο που μου'γραψες.

Μολις εκανα δοκιμη.

εβαλα ενα aac ως ηχο εισερχομενου μηνυματος και δεν τον επαιξε απο το ηχειο παρα ΜΟΝΟ ΑΠΟ Τ'ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ.

Αλλος τροπος?

 

 

xm den xerw den to exw kanei dokimi SIGOURA den akougetai otan exeis orisei hxo eidopoiisis SMS tous ixous tis nokia (kanonikos,eidikos klp) gia ayto sou eipa na dokimaseis kanoniko audio format.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (26 Αύγ. 2004 , 01:16)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ SOS ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ:

Υπαρχει τροπος ν'ακουγεται ο ηχος του εισερχομενου μηνυματος απο το ηχειακι της συσκευης οταν εχω συνδεδεμενα τ'ακουστικα? Διοτι ο ηχος της εισερχομενης κλησης ακουγεται αν εχεις συνδεδεμενα ακουστικα.Του μηνυματος ομως???? :eek:

 

ΛΟΙΠΟΝ....ΕΥΡΗΚΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΑ Τ'ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ ΩΣ ΗΧΟ ΚΛΗΣΗΣ ΤΩΝ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ, ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ AMR.

ΕΕΕ....κατι ειναι κι αυτο απο το τιποτα(Παντως μεταξυ μας μου φαινεται πολυ ανεγκεφαλος αυτος ο περιορισμος)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (26 Αύγ. 2004 , 01:35)

 

xm den xerw den to exw kanei dokimi SIGOURA den akougetai otan exeis orisei hxo eidopoiisis SMS tous ixous tis nokia (kanonikos,eidikos klp) gia ayto sou eipa na dokimaseis kanoniko audio format.

 

ναι ουτε αυτο που λες γινεται

κι αυτο μολις το δοκιμασα.

μονο amr ακογονται

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (26 Αύγ. 2004 , 01:42)

 

ΛΟΙΠΟΝ....ΕΥΡΗΚΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΗΧΕΙΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΣΑΣ ΕΝΩ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΑ Τ'ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΙΣΕΤΕ ΩΣ ΗΧΟ ΚΛΗΣΗΣ ΤΩΝ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ, ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ AMR.

ΕΕΕ....κατι ειναι κι αυτο απο το τιποτα(Παντως μεταξυ μας μου φαινεται πολυ ανεγκεφαλος αυτος ο περιορισμος)

 

 

entelws paranoiki apantisi ontws. Periergo pou den dexete mallon den akougontai ta aac/mp3 sta SMS otan einai ta akoustika panw :)

 

To vrikes LOL :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω βαρεθει να σβηνω ε-μαιλ απο το αουτλουκ.

Καθε φορα που γραφω εδω μεσα κατι,μου ερχεται ε-μαιλ.

βοηθειαααααααα - δε θελωωωωωωωω αλλα ε-μαιλ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitrisgr (26 Αύγ. 2004 , 01:46)

 

entelws paranoiki apantisi ontws. Periergo pou den dexete mallon den akougontai ta aac/mp3 sta SMS otan einai ta akoustika panw :)

 

To vrikes LOL :)

 

 

giati to allo pou vgazei to onoma otan epileksei apostoli stoixiwn apo to diktio einai pio logiko??? i8ela na gnwriza enan aptous progamatistes firmware tis nokia.... teleiws anor8odoksa atoma fenonte ....

:blink: :wacko: :blink: :wacko:

 

ti na pei kaneis.... ;)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

...πάντως είναι σωστή η ένσταση ενός φίλου εδώ μέσα για το βάλε βγάλε της πλάτης της πρόσοψης..

 

Εγώ μια φορά την άνοιξα για να βάλω την sim και κουνιέται ...επειδή τρελαίνομαι όταν το κάνει αυτό (μιλάμε σε αυτό είμαι ψειρας του κερατά) έχω βάλει χαρτάκι μέσα γιατί καμιά μέρα θα το σπάσω!

 

Ηθελα να ξερα γιατί πρέπει όλα τα νοκια να φοράνε προσόψεις...και especially αυτά τα high class ...?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (26 Αύγ. 2004 , 09:49)

 

...πάντως είναι σωστή η ένσταση ενός φίλου εδώ μέσα για το βάλε βγάλε της πλάτης της πρόσοψης..

 

Εγώ μια φορά την άνοιξα για να βάλω την sim και κουνιέται ...επειδή τρελαίνομαι όταν το κάνει αυτό (μιλάμε σε αυτό είμαι ψειρας του κερατά) έχω βάλει χαρτάκι μέσα γιατί καμιά μέρα θα το σπάσω!

 

Ηθελα να ξερα γιατί πρέπει όλα τα νοκια να φοράνε προσόψεις...και especially αυτά τα high class ...?

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες σκεψου ομως και το αλλο οτι με μια προσοψη το κινητο σου θα ειναι και παλι καινουργιο ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (26 Αύγ. 2004 , 10:04)

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες σκεψου ομως και το αλλο οτι με μια προσοψη το κινητο σου θα ειναι και παλι καινουργιο ;)

 

 

Καινούριο....που σε λίγο θα τρίζει πάλι σαν τα κόκκαλα των νεκρών.. :( :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (26 Αύγ. 2004 , 10:04)

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες σκεψου ομως και το αλλο οτι με μια προσοψη το κινητο σου θα ειναι και παλι καινουργιο ;)

 

 

kalimera ontws me to bale-bgale tis MMC kai genika me to anoigma yparxei fthora. Omws me mia prosopi ontws to mobile einai kainourgio kai mias kai to anaferame exei bre kaneis tin an8raki na poulietai ?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...