Jump to content

myphone POLL: Είστε ικανοποιημένοι από την έκδοση Android 5.x Lollipop;


valadis.k
 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι από την έκδοση Android 5.x Lollipop στην συσκευή σας;  

616 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι από την έκδοση Android 5.x Lollipop στην συσκευή σας;

    • Ναι, πολύ ικανοποιημένος
    • Αρκετά, αλλά έχει περιθώρια βελτίωσης
    • Όχι, δεν είμαι ικανοποιημένος
    • Δεν έχω αναβαθμίσει / Δεν ξέρω / Δεν απαντώ


Recommended Posts

Official 5.01 στο oppo find 7a..Δεν είχε που δεν είχε καλή διάρκεια μπαταριας τώρα την πίνει σαν νεράκι σε αναμονή..Κατά τα άλλα μια χαρά αλλά περιμένω να δω τι θα γίνει αλλιώς kit kat

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 135
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Project Volta τελικά πολύ αποτελεσματικό. Καταβροχθίζει την μπαταρία σε χρόνο ρεκόρ :P
There are 10 kinds of people, those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Δε φτάνει το project Volta, τα Google Play services φταίνε. Στο φόρουμ του one plus στο xda υπάρχει work around, το οποίο έχει ήδη ενσωματωθεί στις CM από 27/3/15 και μετά. Εκτός και έχεις το cell stand by bug όπου ακόμα το ψάχνουν.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Μα συμφωνώ μαζί σας. Απλά λέω να μην ξεχνάμε αυτό το ελαφρυντικό. Επίσης όταν από τις 7 ώρες λένε πέφτει στις 4, ε τότε μάλλον ο OEM τα έκανε μαντάρα :p

 

θα σου πω το εξης, στη σονυ ολοι γραφουν οτι εχουμε καλη αποδοση μπαταριας με μια μικρη πτωση ισως..

Ολο το καλοκαιρι τους ελεγα, ρε παιδια, μηπως φταιει οτι πηραμε την 5 μετα την αλλαγη της ωρας, που μεγαλωσε η μερα, το χρησιμοποιουμε πιο πολυ, ανεβηκε και η θερμοκρασια?

Εγω εχω φτασει με λιγη παραπανω χρηση να μην βγαζω 2η μερα ανετα, ενω πρωτα εβγαζα.

Σιγουρα ολα οσα ειπα παραπανω μετρανε, αλλα απο χθες που εβαλα 4.4.4 καταλαβα οτι η 5 τρωει μπαταρια..και ενταξει, εγω απο 3 με 2 ημερες πηγα στις 2 με 1, οποτε δε με νοιαζει..λες, οι αλλοι που απο μια πηγαν στη μια με το ζορι?

Προσωπικα, θα βαλω 5 μονο αν σιγουρευτω οτι ειχε πολυ καλυτερη αποδοση στη φωτογραφια, και προς το χειμωνα, θελω να κανω λιγες φορτισεις στο κινητο για να μην χρειαστει να του αλλαξω μπαταρια στη διετια, αν το κρατησω..

Μου αρεσε που ειχα 2 ημερες στο νερο και τωρα ζοριζεται.

Επισης με lollipop ζεσταινεται χωρις λογο και αυτο με ενοχλει τοσο σαν αισθηση οσο και σαν ιδεα, μιας και θεωρω οτι "φθειρει" την αδιαβροχοποιηση του κινητου..

Γιαυτο λοιπον θα παιξω με την 4.4.4 το υπολοιπο διμηνο, να δω τι αλλο θα ερθει απο ρομ και κινητα και αν δεν αλλαξω συσκευη, θα το σκεφτω πολυ να παω σε μια εκδοση της 5.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σε asus zedfone απο κινα στην πρωτη 5,0 πτωση μπαταριας μεχρι μειον 30% προβλημα με συνδεση σε wifi δικτυα μενει κολημενο το εικονιδιο μεχρι και μιση ωρα αν δεν ξεκολησει θελει επανεκινηση....... αυτα προς το παρων μολις γυρισω απο διακοπες θα δω για νεα.... Edited by optex
Link to comment
Share on other sites

Σε nexus 4 κολλάει πολύ συχνά ο dialer.Επίσης αρκετά συχνά το τηλέφωνο δεν ξυπνάει και θέλει επανεκκίνηση. Θέλει βελτίωση σίγουρα ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Σε nexus 4 κολλάει πολύ συχνά ο dialer.Επίσης αρκετά συχνά το τηλέφωνο δεν ξυπνάει και θέλει επανεκκίνηση. Θέλει βελτίωση σίγουρα ακόμα.

Πιστεύω ότι αυτό που γίνεται με παλαιότερες συσκευές δεν είναι τυχαίο.

Μοιάζει εκ προμελέτης.

Δεν γίνεται να αγοράζω κινέζικο με κατώτερα specs από το Nexus 4 και να τρέχει νερό.

Δεν δίνουν καμιά προσοχή.

Βασικά για μένα είτε σε ios είτε σε Android μετά τον δεύτερο χρόνο καλό είναι να μην κάνουμε την αναβάθμιση.

Η έστω να επιστρέφουμε στην προηγούμενη αν βλέπουμε χάλια τα πράγματα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σε nexus 4 κολλάει πολύ συχνά ο dialer.Επίσης αρκετά συχνά το τηλέφωνο δεν ξυπνάει και θέλει επανεκκίνηση. Θέλει βελτίωση σίγουρα ακόμα.

 

Με καθαρό installation σε nexus 4 φίλου δεν μου έχει κανει κανενα παραπονο και το δουλευει πολυ. Μηπως δεν εκανες καθαρο installation ?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν ξέρω τι κάνετε, πώς το εγκαθιστάται, τι εκδόσεις χρησιμοποιείτε κ.τ.λ.

Εγώ έχω xperia s που θεωρητικά έπρεπε να είχε μείνει στην 4.1 . Με έναν εναπομείναντα developer στο xda, έχουμε 5.1.1 στο κινητό/αρχαιολογία μας και ΠΕΤΑΕΙ!

Το παλικάρι έχει κάνει απίστευτη δουλειά, κι αφού το γλυφιτζούρι δουλεύει καλά σε εμένα δεν μπορεί, θα έπρεπε να δουλεύει καλά και σε εσάς με τα νεότερα κινητά.

Κοιτάξτε λίγο μήπως οι εκδόσεις που βάζετε είναι φορτωμένες, κοιτάξτε αν μπορείτε να βάλετε δικά σας gapps (υπάρχουν στο xda)

Είναι πραγματικά κρίμα να μην το απολαμβάνετε. Είναι ωραία εξέλιξη, κι ειδικά εσείς που έχετε νέο κινητό και οι εταιρείες σας κάνουν ενεργό developing θα έπρεπε να το ψάχνετε λίγο παραπάνω. Η έκδοση 5 δεν έχει τόσα προβλήματα όπως διαβάζω παραπάνω. Άρα κάποια εξτραδάκια σας κάνουν τη ζημιά

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν ξέρω τι κάνετε, πώς το εγκαθιστάται, τι εκδόσεις χρησιμοποιείτε κ.τ.λ.

Εγώ έχω xperia s που θεωρητικά έπρεπε να είχε μείνει στην 4.1 . Με έναν εναπομείναντα developer στο xda, έχουμε 5.1.1 στο κινητό/αρχαιολογία μας και ΠΕΤΑΕΙ!

Το παλικάρι έχει κάνει απίστευτη δουλειά, κι αφού το γλυφιτζούρι δουλεύει καλά σε εμένα δεν μπορεί, θα έπρεπε να δουλεύει καλά και σε εσάς με τα νεότερα κινητά.

Κοιτάξτε λίγο μήπως οι εκδόσεις που βάζετε είναι φορτωμένες, κοιτάξτε αν μπορείτε να βάλετε δικά σας gapps (υπάρχουν στο xda)

Είναι πραγματικά κρίμα να μην το απολαμβάνετε. Είναι ωραία εξέλιξη, κι ειδικά εσείς που έχετε νέο κινητό και οι εταιρείες σας κάνουν ενεργό developing θα έπρεπε να το ψάχνετε λίγο παραπάνω. Η έκδοση 5 δεν έχει τόσα προβλήματα όπως διαβάζω παραπάνω. Άρα κάποια εξτραδάκια σας κάνουν τη ζημιά

 

φιλαρακι, οπως εχω γραψει παραπανω, δεν ειναι ετσι μαλλον..

Δες ποιοι εχουν προβλημα, οσοι εχουν μικρες μπαταριες και οσοι πηραν τις πρωτες εκδοσεις της 5..

Εμεις πχ με Ζ3 βλεπουμε μια μικρη πτωση της μπαταριας αλλα δε μας πειραζει γιατι απλα εχουμε απειρη..ομως εγω που γυρισα τωρα σε 4.4.4 γιατι ειχα ορεξη να παιξω, βλεπω οτι εκει που με το ζορι εβγαζα 2η ημερα, τωρα ειμαι σε 2η για πλακα, ειναι πιο γρηγορο το κινητο, και το μενου καλυτερο...καλυτερος ο καταλογος οπου δεν μου βγαζει μονο το 1 νουμερο μιας επαφης και πρεπει να κανω προεπιλογες αλλα ολα τα νουμερα που εχει καποιος και χτυπαω κατευθειαν οποιο θελω, το μενου στη μπαρα ειδοποιησεων πεφτει με μια κινηση και οχι με 2, και γενικα δεν βλεπω τι καλυτερο εφερε η 5 τελικα....

Το μονο που ισως εφερε ειναι η καμερα στο αυτοματο, στα σονυ, που και γιαυτο παιζεται αν η βελτιωση ειναι μεγαλη ή απλα η ιδεα μας.

Προσωπικα, απο το να λιωσω τη μπαταρια, και επειδη με τα capital controls παιζει να κρατησουμε διετια το κινητο ,απο 6μηνο που καναμε πριν, προτιμω να τη φορτιζω πιο αραια και να δω μικροτερη πτωση στην αντοχη της..παρα η λιγο καλυτερη φωτο στο αυτοματο αν οντως ειναι καλυτερη.

 

Κατα τα αλλα, η 1η εκδοση της 5, ειχε πολλα προβληματα και γιαυτο πολλοι βριζουν. Εγω παντως κανω μονο καθαρες εγκαταστασεις ακομα και για μικρα updates.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειχα το oneplus ειχε απογειωθει με τα 5.1.1 nightlies, επισης τωρα με το flex2 με το 5.1.1 update εγινε πιο σταθερο . Σε γενικες γραμμες η αρχικη εκδοση lolipop ειχε αρκετα θεματακια που σχεδον λυθηκαν με το 5.1.1
Link to comment
Share on other sites

Σε Samsung galaxy A7 με εκδοση 5.0.2 παρατηρώ αρκετα μεγάλη κατανάλωση στην μπαταρία,ενω με kit kat τα πραγματα ήταν καλυτερα. Βέβαια έχει και κάποια θετικά αλλά πιστεύω οτι θέλει δουλειά ακόμα,τουλάχιστον στην κατανάλωση. Αντίθετα το nexus 5 με 5.1.1. πάνω το κινητό κυριολεκτικά πεταει
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειχα το oneplus ειχε απογειωθει με τα 5.1.1 nightlies, επισης τωρα με το flex2 με το 5.1.1 update εγινε πιο σταθερο . Σε γενικες γραμμες η αρχικη εκδοση lolipop ειχε αρκετα θεματακια που σχεδον λυθηκαν με το 5.1.1

 

Το θέμα είναι όμως ότι το 50% και πάνω που πήρε την 5.0.2 δεν θα πάρει την 5.1.1.:worry:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Πώς θα "κλείσουμε" τα Google services,έπρεπε να είναι το ερώτημα! Πραγματικά υπάρχει καμία μικρή λύση?
Link to comment
Share on other sites

Πώς θα "κλείσουμε" τα Google services,έπρεπε να είναι το ερώτημα! Πραγματικά υπάρχει καμία μικρή λύση?

 

Disable από τα Apps, με Greenify δεν κλείνουν.

Link to comment
Share on other sites

H LOLIPOP χαρακτηριστηκε απο 2 μεγαλα προβληματα - το memory leak που διορθωθηκε πληρως εστω και αργα με την 5.1.1, και το mobile radio active bug που προκαλει απιστευτο battery drain και λεγεται οτι θα εχει διορθωθει με την επισημη 6.0(!).

Aγνωστο παραμενει ομως αν θα δοθει ως Patch στους κατοχους lolipop, κατι που αν δεν γινει θα αποτελει τεραστιο φαουλ και στιγμα για το λειτουργικο...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

H LOLIPOP χαρακτηριστηκε απο 2 μεγαλα προβληματα - το memory leak που διορθωθηκε πληρως εστω και αργα με την 5.1.1, και το mobile radio active bug που προκαλει απιστευτο battery drain και λεγεται οτι θα εχει διορθωθει με την επισημη 6.0(!).

Aγνωστο παραμενει ομως αν θα δοθει ως Patch στους κατοχους lolipop, κατι που αν δεν γινει θα αποτελει τεραστιο φαουλ και στιγμα για το λειτουργικο...

 

τι ειναι αυτο το bug στο οποιο αναφερεσαι??

εγω πχ μου εκανε εντυπωση που ενω με 4.4.4 εβλεπα κλασσικα ωρες οθονης και ομιλια στα 2 πρωτα, με την 5 αρχισα να βλεπω συστημα, fb κτλ, τα οποια χρησιμοποιω το ιδιο.. και σιγουρα αν εισαι 5 ωρες στο FB λογικο ειναι να εχεις και 5 ωρες στην οθονη και 5 ωρες fb, ομως η αλλαγη στον τροπο μετρησης δειχνει οτι το συστημα τρωει πολυ περισσοτερο.. Μου εχει κανει εντυπωση που με 4.4.4 απο προχθες το Ζ3c δεν πεφτει με τιποτα, πραγματικα κρυο κινητο οσο και να το λιωσω και απειρη χρηση με σταθερο ποσοστο μπαταριας..

Μηπως αυτο το bug που αναφερεις λοιπον φταιει και σε εμας? και απλα δεν το βλεπουμε πολυ εντονο? memory leak Παντως δεν προσεξα και με 5.0.2...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως φταιει για την διαφορα στην καταναλωση μπαταριας σε ολα τα κινητα που τρεχουν οποιαδηποτε εκδοση 5.0 σε σχεση με kitkat firmware.

Δες εδω https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=165558 που ειναι η επισημη αναφορα του bug στο issue tracker και εχει την βασικη περιγραφη του θεματος καθως και ενδεικτικα ορισμενα απο τα σχολια των χρηστων ειδικα με screenshots (3000+ τον αριθμο, από τα μεγαλυτερα ever σε αναφορα bug)

Η κεντρικη ιδεα ειναι οτι παρολο που μια ιντερνετ εφαρμογη (σχεδον ολες δηλαδη...) δεν χρησιμοποιειται, εξακολουθει να κραταει το data radio του κινητου ενεργο με αποτελεσμα τεραστιο battery drain (και υπερθερμανση)...

Edited by dbal

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως φταιει για την διαφορα στην καταναλωση μπαταριας σε ολα τα κινητα που τρεχουν οποιαδηποτε εκδοση 5.0 σε σχεση με kitkat firmware.

Δες εδω https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=165558 που ειναι η επισημη αναφορα του bug στο issue tracker και εχει την βασικη περιγραφη του θεματος καθως και ενδεικτικα ορισμενα απο τα σχολια των χρηστων ειδικα με screenshots (3000+ τον αριθμο, από τα μεγαλυτερα ever σε αναφορα bug)

Η κεντρικη ιδεα ειναι οτι παρολο που μια ιντερνετ εφαρμογη (σχεδον ολες δηλαδη...) δεν χρησιμοποιειται, εξακολουθει να κραταει το data radio του κινητου ενεργο με αποτελεσμα τεραστιο battery drain (και υπερθερμανση)...

 

τωρα εξηγειται...μα και εγω απορω γιατι καμια φορα ειναι ζεστο χωρις να το εχω χρησιμοποιησει εκεινη την ωρα, αλλα πχ προηγουμενως ειχα μιλησει λιγο viber..

μονο αν κλεινεις ιντερνετ δηλαδη παιζει να αντιμετωπιζεται?

Γενικα η 5.1.1 ακομα δεν ειναι σταθερη και επειδη η μπαταρια ειναι πιο σημαντικη απο την εμφανιση (ασε που ειναι πιο πρακτικη η 4.4.4), νομιζω οτι ειναι μια μετρια εκδοση, δε θα πω κακη γιατι πχ στη σονυ βελτιωνει λιγο τη φωτο απο ο,τι φαινεται, αλλα καταληγω σε αυτο το συμπερασμα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως μονο η απενεργοποιηση των δεδομενων σου εξασφαλιζει οτι δεν θα δεις το κινητο ξαφνικα αδειο απο μπαταρια - αλλα προφανως αυτο δεν ειναι ουτε ημιμετρο, ειναι πισωγυρισμα στα '90s...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως μονο η απενεργοποιηση των δεδομενων σου εξασφαλιζει οτι δεν θα δεις το κινητο ξαφνικα αδειο απο μπαταρια - αλλα προφανως αυτο δεν ειναι ουτε ημιμετρο, ειναι πισωγυρισμα στα '90s...

 

καλα με τα σονυ δεν ειναι ετσι, δεν ειχαμε drains, αλλα απο 2,5 μερες το καλοκαιρι να εισαι στη 1-1,5 ειναι τραγικο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέμε η Lollipop αποδείχθηκε η δεύτερη τεχνολογική πατάτα για το 15 όπως ο 810.

Να φύγουν και να μην ξαναέρθουν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να λέμε η Lollipop αποδείχθηκε η δεύτερη τεχνολογική πατάτα για το 15 όπως ο 810.

Να φύγουν και να μην ξαναέρθουν.

Οι συσκευές που τελειώνουν οι αναβαθμίσεις τους στο Lollipop καλύτερα να γυρίσουν πίσω σε 4.4.4

Παραδόξως η Samsung έχει κάνει καλύτερη δουλειά από άλλους αφού δεν είδαμε πτώση στην αυτονομία και σε κάποιες παλαιότερες συσκευες όπως το S4 είδα μεγάλη βελτίωση.

Έγινε πολύ πιο smooth.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισα το LG G2 μου σε lollipop και σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος. Σε κάποια θέματα όμως με έχει κάνει να θέλω πίσω την kitkat μου!

Για παράδειγμα του ρουφάει την μπαταρία σχεδόν σε διπλάσιο βαθμό απ' ότι πριν και δεύτερον σε κάποια πράγματα φυσάει πιο πολύ από πριν ενώ σε κάποια άλλα κολλάει πιο πολύ από πριν!

Έχει κάνεις τις ίδιες παρατηρήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...